opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6209 ocen
Opinie(11130)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11130)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Maciek

    27.01.2025 12:42

    Były pracownik

    Niestety ,chciałbym napisać jakąś pozytywną opinię , niestety nie mogę . Z mojego wyjazdu wyszła klapa zamiast fajnych wspomnień oraz pracy . Jechałem na wyjazd do Niemiec do Hamburga . Zostałem poinformowany że praca do 8h dziennie (nie licząc weekendów ) głównie rano . Po podjęciu decyzji że decyduje się na wyjazd , dostałem bilet na Flixbus i pojechałem . Na miejscu przyjechał po mnie ekipa inwentaryzacyjna ( zadawali lekko dziwne pytania ale to już mniejsza ) . Po dojeździe na miejsce zobaczyłem mieszkanie , obłęd . Po 2-3 osoby na pokój , jedna toaleta i kuchnia . Dało się to znieść lecz niestety nawet ogrzewania nie było . Ciepła woda owszem .Dojechałem w nocy i zapytałem o której mam być gotowy nie dostałem informacji w ten dzień lecz na następny o 9 rano że jest o godzinie 14 nie było czasu nic zjeść ogarnąć się ani nic gdyż jednak człowiek musi odpocząć po podróży ( mówię tu o wstaniu o 5 rano na pociąg i flixbus byl 22 w Hamburgu plus godzina drogi do zakwaterowania ) . Na pierwszej inwentaryzacji pokazano mi jak obsługiwać skaner i jak pracować była to drogeria Rossmann. Praca przez pierwsze 2 godziny była przyjemna lecz przez niewyspanie oraz zmianę otoczenia już zaczynałem odczuwać zmęczenie oraz ból pleców . Nie będę tutaj za dużo się rozwodził nad samą pracją. Chce przejść do konkretów : Koordynatorzy : była to para jak chłopak był bardzo przyjemny i chciał pomóc jak umiał i pocieszał podczas 13 godzin pracy , tak jego dziewczyna w niczym nie pomagała i jeszcze nie dało się od niej uzyskać sensownej odpowiedzi . Nocleg : Nie tak wyobrażałem sobie nocleg za który jednak płacę :(( Pieniądze : rozumiem że ludzie nabierają jedzenia i jadą , też wziąłem ale i tak nie starczyło mi to i jednak trzeba było wydawać w euro a zarobki w PLN . Ten wyjazd tak naprawdę wyszedł mnie około 1500zł na plus a więc NIE . Nic więcej nie dodam jeśli o to chodzi (odrazu mówię , nie kupywalem niewiadomo czego) Zespół : od osób które były komunikatywne i dało się porozmawiać , po osoby które nie używają słów i są poprostu dziwne. Moja szczera opinia o wyjeździe z tą firmą jest niestety negatywna , nie mówię że inni nie mieli lepiej bo tylko raz (na szczęście ) jechałem i nie mogłem zobaczyć innych wyjazdów . Lecz samo traktowanie człowieka odgórnie i niedoinformowanie w niektórych kwestiach bardzo odpycha mnie do podjęcia dalszej współpracy . Pozdrawiam czytających :))
    ReviewUserIcon
    Kris

    27.01.2025 20:27

    Były pracownik

    Nie no, muszę... Bo witki mi opadły... Odniosę się tylko do kilku kwestii, jako były pracownik @Pracodawca Zostałem poinformowany że praca do 8h dziennie (nie licząc weekendów ) głównie rano . W to nie uwierzę, dziewczyny w biurze zawsze mówią, że praca może być sporo dluższa, niż 8h Po podjęciu decyzji że decyduje się na wyjazd , dostałem bilet na Flixbus i pojechałem . Na miejscu przyjechał po mnie ekipa inwentaryzacyjna ( zadawali lekko dziwne pytania ale to już mniejsza ) . Po dojeździe na miejsce zobaczyłem mieszkanie , obłęd . Po 2-3 osoby na pokój , jedna toaleta i kuchnia. No, faktycznie dramat, spodziewałeś się jedynki?? Dało się to znieść lecz niestety nawet ogrzewania nie było . Ciepła woda owszem .Dojechałem w nocy i zapytałem o której mam być gotowy nie dostałem informacji w ten dzień lecz na następny o 9 rano że jest o godzinie 14 nie było czasu nic zjeść ogarnąć się ani nic gdyż jednak człowiek musi odpocząć po podróży ( mówię tu o wstaniu o 5 rano na pociąg i flixbus byl 22 w Hamburgu plus godzina drogi do zakwaterowania ) . Człowieku, od 23 do 14 następnego dnia nie odpocząleś i nie miałeś czasu zjeść? No, błagam. Swoją drogą, ludzie spią też po drodze, we Flixie Na pierwszej inwentaryzacji pokazano mi jak obsługiwać skaner i jak pracować była to drogeria Rossmann. Praca przez pierwsze 2 godziny była przyjemna lecz przez niewyspanie oraz zmianę otoczenia już zaczynałem odczuwać zmęczenie oraz ból pleców Nie uprzedzali, że jedziesz do pracy fizycznej? Po 2h ból pleców? Może masz jakieś zwyrodnienie? . Nie będę tutaj za dużo się rozwodził nad samą pracją. Chce przejść do konkretów : Koordynatorzy : była to para jak chłopak był bardzo przyjemny i chciał pomóc jak umiał i pocieszał podczas 13 godzin pracy , tak jego dziewczyna w niczym nie pomagała i jeszcze nie dało się od niej uzyskać sensownej odpowiedzi . Nocleg : Nie tak wyobrażałem sobie nocleg za który jednak płacę :(( Pieniądze : rozumiem że ludzie nabierają jedzenia i jadą , też wziąłem ale i tak nie starczyło mi to i jednak trzeba było wydawać w euro a zarobki w PLN . Rozumiem, że w Pl jadasz kamienie i świeży mech z lasu? Też chyba robisz zakupy... Trzy przykłady ze sklepu, wędlina w plasterkach 1€, podła, ale da się zjeść, bułka w markecie 19centow, pomidory 2,49€ kilogram. Drożej niż w Pl? A no i może jeszcze serek do smarowania coś jak Philadelphia też za 1€ Ten wyjazd tak naprawdę wyszedł mnie około 1500zł na plus a więc NIE . Nic więcej nie dodam jeśli o to chodzi (odrazu mówię , nie kupywalem niewiadomo czego) Zespół : od osób które były komunikatywne i dało się porozmawiać , po osoby które nie używają słów i są poprostu dziwne. Są osoby o usposobieniu introwertyka i tego nie zmienisz :)
    ReviewUserIcon
    Amber

    26.01.2025 10:01

    Kandydat

    Witam, ktoś miał dostać zaproszenie na wyjazd a nie dostał? Czy oznacza to, że firma zrezygnowała z niego?
    ReviewUserIcon
    Ja 1234

    27.01.2025 12:55

    Pracownik

    Nie tylko na ten projekt się nie dostałaś i jesteś brana pod uwagę na inny . Możesz też wysłać zgłoszenie na inny projekt
    ReviewUserIcon
    Pzdr

    27.01.2025 10:13

    Pracownik

    Jeżdże z nimi od 2 lat, kasa niezła, zwłaszcza po wzroście stawek.
    ReviewUserIcon
    lionking

    26.01.2025 16:36

    Kandydat

    wybiera się ktoś na projekt w Niemczech 16.02? Zaostanawiam się nad wyjazdem, ale byłby to mój pierwszy taki wyjazd
    ReviewUserIcon
    nicknickowski

    27.01.2025 09:57

    Pracownik

    Ten projekt się kończy 30 marca
    ReviewUserIcon
    Savva

    26.01.2025 21:58

    Pracownik

    Polecam wyjazdy z Inventem, pieniądze są w porządku i wszystko było zgodnie z umową.
    ReviewUserIcon
    Obiektywnie zadowolony

    19.10.2024 00:59

    Pracownik

    Witam wszystkich. Napiszę, po krótce, jak wygląda praca w Invencie. Postaram się być obiektywny i rzeczowy. Na wstępie dodam, że nie pracuję w biurze, tylko jako liczący kierowca (i tą funkcję polecam!). Praca w @invent to nie jest typową praca za granicą, to raczej projekt zarobkowo socjologiczny, który, przynajmniej dla mnie, okazał się naprawdę fajnym przeżyciem. Zarobkowo? No bo można zarobić pieniądze, to oczywiste, socjologiczny? Bo można spotkać wielu zupełnie obcych ludzi, którzy z czasem i wraz z ilością wyjazdów już tacy anonimowi nie są, a czasami wręcz rodzą się przyjaźnie. Odpowiadając na pytania, zarzuty, obronę przed tymi ostatnimi... Faktem jest, że pracować trzeba, ale jedziemy do pracy, nie na wakacje. Czasem, faktycznie czas wykracza poza te magiczne 8h, trwając np 12, 13h, ale są też dni, gdzie pracuje się 6h. Ktoś tu napisał, że czas pracy liczyć się powinno od stawienia się na sklep i tak jest. Dwa przykłady z tego projektu: jeden ze sklepów, prawdziwa "kobyła", niemalże jak nasze polskie Makro, gdzie zjechało się do pracy ze 60 osób (!), ale z kolei drugi, gdzie praca zakończyła się już po 13 (5:30-13:30 - 8h), a są też takie, gdzie wychodzi się ze sklepu już przed 12, czyli ok 6h. Jeśli ktoś nastawia się li tylko na liczenie godzin i chce się tu podpierać np kodeksem pracy, to nie jest praca dla niego, bo umowa jest zleceniem! Albo ktoś to może zaakceptować, albo nie. Atmosfera w pracy na ogół jest naprawdę świetna, nie licząc, jak to w życiu, elementów zaskoczenia :) Jest kilka osób, z którymi pracy nie polecę, ale, no cóż, tacy zdarzają się wszędzie. Wystarczy nadmienić w biurze, że do tego czy innego teamu nie chce się być przydzielonym i sprawa załatwiona. Można się zażymać, że jest tak czy siak, ale suma summarum całościowo, przynajmniej dla mnie, jest naprawdę w porządku. Zwłaszcza dla osób, które, jak ja, chciały na chwilę wyrwać się z Pl i zaznać czegoś zupełnie nowego. Transport: firma organizuje wyjazdy busami z trzech lokacji: Katowice, Wrocław lub Legnica. Do miejsca zbiórki dostać się należy we własnym zakresie. Powrót na tej samej zasadzie. Transport jest bezpłatny! Zakwaterowanie: nie trafiłem jeszcze na "dziadowskie" warunki, są to głównie apartamenty, z aneksem, łazienką (czasem z wanną :) ), balkonem czy tarasem. W pełni wyposażone! Nie trzeba zabierać nawet kubka. I najważniejsze, za nocleg nie płacisz! Co zabierać? Wiadomo chyba, ubranie, jakieś jedzenie, środki czystości. Czujcie się w tym aspekcie, jakbyście jechali na wakacje, z tym, że jedziecie do pracy. Jeszcze a'propo pieniędzy, zaczynamy jako liczący junior ze stawką 255 zł za inwentaryzacje. I znowu, jak ktoś się uprze, to można przeliczyć na godziny i wyjdzie mu, że stawką dziadowska. Ale można na to też spojrzeć inaczej. Wyjazd na np 3 tygodnie, gdzie zawożą pod apartament, zawożą pod sklep, z powrotem do Pl, gdzie spotykacie nowych ludzi, poznajcie fajne miejsca, np w weekend, daje nam kwotę netto 3825zł. Czasem dojdzie sobota, czasem jakieś ekstra pieniądze za nadgodziny ponad 10h w danym dniu, średnio ta kwota zbliży się do 5k. Liczący kierowca musi sobie do tego dołożyć kwotę 80zł netto do dniowki, więc to już się robią przyzwoite pieniądze. Także jako liczący z językiem (głównie niemiecki), może liczyć na ekstra stawki. Dodatkowo, w tym momencie stawka podstawowa wynosi 305 zł ( czyli 50zł więcej, dla osób, które przynajmniej raz już z @Invent jechały), lub dla debiutantów premia powitalna 750zł. Sami policzcie, czy w Pl na zmywaku czy innym Amazonie tyle zarobicie! Reasumując, polecam, warto spróbować i wyrobić sobie swoje zdanie, potem to kontynuować lub poszukać czegoś innego, agencji tego typu jest na pęczki. Mam nadzieję, że rozwijałem kilka wątpliwosci, w razie czego piszcie w komentarzach, postaram się odpowiedzieć. Zachęcam też do rejestracji, panie z biura poprowadzą od początku do końca ;) https://rekrutacja.invent.ag/SGAccount/Register?ref=MQ4g5s Pozdro
    ReviewUserIcon
    nowa

    23.01.2025 20:07

    Kandydat

    A kiedy dostaje się informację do jakiego miasta się jedzie? Czy przed wyjazdem dostanę jakiś harmonogram, aby bliscy wiedzieli gdzie pojechałam?
    ReviewUserIcon
    Blondii

    26.01.2025 17:48

    Pracownik

    Czytasz umowę którą podpisałeś ? Pisze jak byk ile masz potrącane z dniówki za nocleg tu nic nie jest za darmo wszystko jest potrącone z dniówki dojazdy do pracy też firma nie dokłada do pracownika żeby była jasność pozdrawiam czytamy co podpisujemy tłustym drukiem ważne !????
    ReviewUserIcon
    Fabix

    22.01.2025 01:29

    Inne

    Witam mam pytanko a mianowicie jak to wygląda jesli chodzi o pierwsza stycznosc? Ktos pokazuje co i jak bo troche lipa jak na gleboka wode.
    ReviewUserIcon
    Atlanta

    24.01.2025 00:05

    Pracownik

    Tak wyjazdy są jak sobie ustawisz na stronie koordynator szkolenie robi ze skanera co jest bardzo łatwe wszystko mówi a czego nie wiesz do koordynatora pytasz i on tłumaczy
    ReviewUserIcon
    burrito

    26.01.2025 14:24

    Kandydat

    czyli w sumie to już w pierwszy dzień idzie wszystko załapać jak należy? cieszę się :)
    ReviewUserIcon
    123

    24.01.2025 23:52

    Pracownik

    Byłam kilka razy na projektach w Polsce w marketach budowlanych, na początku zaczęłam na zasadzie "i tak nie umiem zasnąć w nocy, to chociaż sobie dorobię". No i tak jedna fucha za drugą i stwierdziłam, że wybiorę się na wyjazdówkę. Na początku się stresowałam jak to będzie, ale okazało się, że niepotrzebnie. Były już osoby, których to nie był pierwszy wyjazd i poopowiadali trochę jak to wygląda od tej mniej pracowej strony, czego się spodziewać, jakieś tipy co zobaczyć w wolnym czasie. Ogólnie naprawdę spoko atmosfera, nie trafił mi się nikt, kto byłby nie w porządku co do reszty. Zakwaterowanie niezłe, było lepiej niż się spodziewałam. Od siebie polecam spróbować i nie ma co się bać, zawsze można tak jak ja, najpierw wybrać się na nockę gdzieś w Pl i zobaczyć czy to w ogóle dla ciebie.
    ReviewUserIcon
    wars

    07.01.2025 15:29

    Kandydat

    jest jakiś przedział wiekowy pracy tutaj?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    24.01.2025 15:05

    Pracownik

    Skąd ten pomysł?! Serio takie kryterium?
    ReviewUserIcon
    Jello

    24.01.2025 23:45

    Pracownik

    No chociażby to, żeby ktoś był pełnoletni? To takie podstawowe kryterium co do wieku w znacznej większości prac, a wyjazdowych to już w ogóle, więc nie doszukuj się jakiejś dyskryminacji.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.01.2025 08:45

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Atlanta

    24.01.2025 00:02

    Pracownik

    Ogarniają przejazd tam i sobowtórem musisz jedynie jedzenie sobie kupić
    ReviewUserIcon
    Brat

    22.01.2025 13:19

    Kandydat

    Po zaaplikowaniu na dany dzień ktoś się będzie ze mną kontaktować w celu jakiegoś potwierdzenia?
    ReviewUserIcon
    Gosia

    23.01.2025 23:58

    Pracownik

    Tak dostaje się SMS dzień wcześniej i w dniu odjazdu
    ReviewUserIcon
    Atlanta

    23.01.2025 23:59

    Pracownik

    Tak dzień przed i w dniu SMS z potwierdzeniem
    ReviewUserIcon
    Mizeria

    23.01.2025 23:03

    Kandydat

    Widziałam że ktoś pytał o nadgodziny, również się chętnie dowiem, czy czasami można sobie w ten sposób jeszcze więcej tutaj zarobić?
    ReviewUserIcon
    Lunanyxy

    22.01.2025 11:55

    Były pracownik

    Miła atmosfera i ludzie. Dobre zarobki
    ReviewUserIcon
    Terminator

    09.01.2025 17:19

    Kandydat

    Czy ktoś mi powie ile można zarobić w rok?
    ReviewUserIcon
    lisek

    21.01.2025 17:16

    Kandydat

    to dałoby się w ogóle na tak długo wyjechać?? chyba że tobie chodzi o wszystkie wyjazdy co dasz radę razem wzięte to inna sprawa, ale nie wiem czy ci ktoś to może jakkolwiek wyliczyć
    ReviewUserIcon
    dorotia

    20.01.2025 11:56

    Kandydat

    podobno macie dostęp do jakiejś platformy do nauki języków, czy to prawda? i czy to tyczy się też pracowników, którzy tylko raz na jakiś czas zgłaszają się na pojedyncze inwentaryzacje?
    ReviewUserIcon
    Bodo

    20.01.2025 20:05

    Inne

    Tyczy się to kierownictwa.
    ReviewUserIcon
    Tyyyu

    14.01.2025 18:36

    Pracownik

    Czy ktoś jeszcze nie dostał zaliczki na revoluta ? Minął już 7 dzień a ja nadal nie mam zaliczki
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.01.2025 11:06

    Pracownik

    Czy ktoś nadal nie dostał zaliczki?
    ReviewUserIcon
    katb

    19.01.2025 13:36

    Kandydat

    o co chodzi z tym, że mając prawo jazdy ma się większą stawkę? a nawet więcej niż ze znajomością języka, to mnie trochę zszokowało. czy ktoś mi powie w czym to prawo jazdy się ma przydać, skoro z tego co wiem, praca polega na liczeniu towarów?
    ReviewUserIcon
    Zyga

    20.01.2025 11:02

    Inne

    Jak do czego do prowadzenia firmowego busa,jeżdzisz wozisz zarabiasz 80 zł/do dnia,ale pamiętaj ,że mandaty też nie są niskie w de.
    ReviewUserIcon
    Nelw

    13.01.2025 11:11

    Pracownik

    Idę dzisiaj pierwszy raz w mazowieckim, ktoś da jakieś rady? :)
    ReviewUserIcon
    Git

    19.01.2025 23:38

    Pracownik

    Bądź punktualnie, ubierz się w coś luźnego i wygodnego, jakiś energetyk przed nie zawadzi jeśli ktoś pije takie rzeczy, słuchaj koordynatora i jak czegoś nie rozumiesz to się nie bój pytać i prosić o np. pokazanie drugi raz. Nie ma się czego obawiać ogólnie
    ReviewUserIcon
    Szalony

    18.01.2025 01:00

    Pracownik

    Team 18 znajdę kogoś, wyjazd 22,01... był ktoś wcześniej w Bułgarii ? jakieś opinie ?
    ReviewUserIcon
    Paulina

    16.01.2025 23:49

    Pracownik

    Ci będą wyjazd i w lutym? Ja chce licic nocki kauflandy
    ReviewUserIcon
    David

    17.01.2025 10:01

    Pracownik

    będzie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    16.01.2025 11:59

    Inne

    Jest ktoś w stanie odpowiedziec z jaką ilością pieniędzy wrócił z wyjazdu?
    ReviewUserIcon
    Remek

    15.01.2025 09:42

    Kandydat

    Jest możliwość wpisania się na jakąś listę rezerwową? Widzę, że jest projekt 27 stycznia we Włoszech, ale nie ma już miejsc dla liczących bez języka. Spotkał się z tym ktoś, że ktoś odpadł przed projektem i brali własnie jakichś ludzi z rezerwy?
    ReviewUserIcon
    Chętny

    12.01.2025 19:12

    Pracownik

    Witam. Chciałem wyjechać z koleżanką na inwentaryzację do Niemiec. Jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem?
    ReviewUserIcon
    Invent

    16.01.2025 16:04

    Pracownik

    Zależy gdzie traficie dwa razy trafiłam na super warunki za trzecim nie bardzo . Nie działający kaloryfer w pokoju po zgłoszeniu stwierdzili że mam się z kimś zamienić pokojem . Nikt nie chciał oczywiście .(usunięte przez administratora)Pajęczyny w pokojach jakby nikt przez rok nie sprzątał . Na zakwaterowaniu tym samym możecie zostać dwa tygodnie albo i krócej potem jest przeprowadzka nawet do innego landu . Pokoje są dwusosobowe albo więcej zależy gdzie traficie . Jeśli zgłosicie że chcecie być razem w pokoju to będziecie. Jeżdzę z siostrą i raz trafił nam się pokój trzyosobowy . Dwa razy byłyśmy same.
    ReviewUserIcon
    Anna

    08.01.2025 19:07

    Pracownik

    Co w sytuacji kiedy jest za poźno na zrezygnowanie z inwentaryzacji a mam L4?
    ReviewUserIcon
    Zyga

    11.01.2025 16:48

    Inne

    No nic przesyłasz L4 do firmy i masz spokój. ewentualnie jedziesz za tydzień jak są braki a Ty wyzdrowiałaś.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.01.2025 08:19

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Demo

    09.01.2025 18:05

    Inne

    Można się nawet spodziewać pracy po 12 godzinek.
    ReviewUserIcon
    DeeDee

    06.01.2025 18:08

    Kandydat

    Wybieram się po raz pierwszy, ktoś może dać jakieś rady świeżakowi? Co zabrać najlepiej ze sobą?
    ReviewUserIcon
    Henryk

    08.01.2025 10:47

    Pracownik

    Hej, weś wygodne buty pełne, koszulki bluzy, trochę suchego prowiantu na początek. Koniecznie chęci do pracy i tyle. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    klooon

    29.12.2024 20:42

    Kandydat

    jest jakiś przedział wiekowy pracy tutaj?
    ReviewUserIcon
    Krysia

    07.01.2025 23:32

    Pracownik

    Żaden od młodego po emeryta????
    ReviewUserIcon
    Gitgud

    07.01.2025 13:59

    Pracownik

    Byłem raz na projekcie zagranicznym z Inventem, wcześniej złapałem tez kilka fuch przy inwentaryzacjach w markecie w Polsce. Warunki pracy są niezłe, pieniądze zgodnie z tym co obiecywali, terminowo, warunki mieszkalne lepsze niż się spodziewałem. Dużo zależy od tego na jakich ludzi się trafi, u mnie ekipa fajna, ludzie w różnym wieku, były okazje, żeby sie trochę zintegrować i pozwiedzać conieco. Dla mnie git, pewnie nie ostatni mój wyjazd.
    ReviewUserIcon
    mariano

    06.01.2025 20:43

    Kandydat

    szykują się jakieś projekty w Pl w nowym roku, ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    nickodem

    06.01.2025 19:28

    Pracownik

    łatwa rekrutacja przez platformę, duży plus za to, że nie trzeba bujać się z papierologią, tylko wszystko szybko elegancko.
    ReviewUserIcon
    miliwanili

    06.01.2025 17:25

    Pracownik

    przyzwoite warunki mieszkalne, a za granicą to różnie bywa
    ReviewUserIcon
    Barto

    06.01.2025 16:22

    Pracownik

    Polecam wyjazdy z Inventem, praca dobrze zorganizowana, można sobie dorobić.
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.01.2025 22:52

    Kandydat

    Witam,czy jest możliwość wzięcia zaliczki po tygodniu lub dwóch?jak to wygląda?zawiadamia się wtedy biuro?chodzi mi o zagranice.
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    06.01.2025 14:03

    Pracownik

    Oni ci sami wyślą na konto
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    05.01.2025 11:37

    Kandydat

    Witam pierwszy wyjazd np.7.01.25 do28.02.25 interesują mnie następne przykładowe wyjazdy.czy są jakieś miesiące w roku bez pracy.ilu minutowe przerwy w pracy i ile przerw(przykład).Czy można pracować miesiąc i jak będzie kilka dni wolnego to wrócić do polski na swój koszt i wrócić ?
    ReviewUserIcon
    David

    06.01.2025 14:02

    Były pracownik

    Ty już możesz wrócić po 2tyg jak pracy nie będzie, a jak słabo liczysz to i po tygodniu
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.01.2025 15:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik_2

    03.01.2025 22:59

    Pracownik

    Wzajemnie!:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.01.2025 10:37

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja 1234

    03.01.2025 16:49

    Pracownik

    www.invent.ag Polecam
    ReviewUserIcon
    Michał

    03.01.2025 10:41

    Pracownik

    Jestem bardzo zadowolony
    ReviewUserIcon
    Michał

    03.01.2025 10:40

    Pracownik

    Jestem bardzo zadowolony
    ReviewUserIcon
    Pov

    03.01.2025 08:47

    Pracownik

    dobra organizacja, polecam
    ReviewUserIcon
    Oliwia

    02.01.2025 16:25

    Pracownik

    Jestem mega zadowolona z pracy w Invent cudowna atmosfera w pracy jak i ludzie z biura

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.