Opinie o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NIFCO POLAND SP ZO.O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NIFCO POLAND SP ZO.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica

raj

Ten dołek to dla nich raj, byle tylko pipka byla ruszana.A to czy dorwie mlodszego czy duzo starszego a moze dziadka nie wazne byle ja nie swedzialo, a nie patrzy na konsekwencje.Mam nadzieje ze japonce zobacza co jest grane i zaczna padac jak muchy w lepie i dostana odpowiednie rekomendacje.

ktosik1

Oczywiście że tak Czech bardzo lubi nasze pracownice sam się chwalił że już z nie jedną miał bliższy kontakt...

Brak

A może Czechowi podobają się Polki ze tak szybko wrócił :/

morena
@Brak

to prawda znowu zaczeli przyjmowac ,ale po dwóch dniach pracy juz nie przychodza ,operator ma netto 1400zl i 200 zl premi minus podatek jezeli pracuje caly miesiac ,inaczej mozna sie pozegnac z premią ,na swieta dostalismy po 30zl bo prawie kazdy z nas byl chociaz raz na l4 smiech ....

fri
@morena

Cały czas sa przyjecia. Tak to prawda ze tak szybko rezygnuja ale czemu sie dziwić.Kiedys wyplata byla inna w porownaniu do dzisiaj,a tez takie panie przyjmuja ktore musza sobie dorobic albo szukaja sponsorow,poniewaz widza ze z pracy samej w nifco nie wyzyja.Sponsorow to sobie raczej nie znajda a popadna w dlugi,na chyba ze beda wskakiwac do lozka jak te co tak robia i tak im nic to nie da,bo popadna w gorsze (usunięte przez administratora)

KTOSIK

Po co komentować? Szyld o rekrutacji wisi na budynku:-) Kto ma się bać o swoje miejsce? - Nifco ma już tak złą sławę że raczej dużo chętnych na jedno stanowisko nie przypada. Z każdej rekrutacji ponad połowa ucieka praktycznie od razu:-)

zolza

ciezko wszystkim widze tam pierdoly pisza jak tam zle i niedobrze ale jak pisza czy jest praca to nikt nawet nie komentuje bo co boja sie o swoje miejsce tak to wlasnie jest jak sie robic nie chce i pisze sie ze jest zle ...

katty

o widzę, że znowu wrócił audyt z Czech, pewnie znowu czesi są niezadowoleni z Nifco

ela

czy ktos moze wie sa przyjecia w nifco

Sylwia

Ja osobiście nie trawię Ukraińców w tej firmie. Śmierdzący, lesery, robić im sie nie chce tylko by stali i pogaduszki urzadzali. Przez nich ta firma zbankrutuje szybciej niz myslimy

Ziko
@Sylwia

Myślę że raczej przez ciebie ta firma zbankrutuje, bo gdyby tak dobrze pracował to by nikt Ukraińców nie ściągal. A tak obgadujecie jeden drugiego i jeszcze tych Ukraińców a robota stoi. Zawisni i zazdrosni nieroby.

ReniaRen

Proponuję uważać na tech. A. ze starej hali chyba dawno nie ruchał bo leci na wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka, a brzydki jak pasztet. Lustro by sie przydało w domu. Co do samej pracy i Pieniązka ja nie mam zastrzeżeń.

fuj
@ReniaRen

co tam on proponuję zwrócić uwage na pewnego magazyniera który ostatnio na palarni wyciągnął swoja szczekę,obrzydliwe. Jakich ludzi teraz zatrudniaja. Zero kultury.Jaki z niego przystojniak?

cwal
@fuj

Ty ktory to i na jakiej zmianie.Moze to jakis dziadek ktory dopiero zaczal prace,a tacy to wiesz lata i maja do tego prawo.W wieku starszym kazdemu to grozi.

job

chyba sa jakies zasady kazdy jest tylko czlowiekiem wiec nie rozumiem czemu jest takie traktowanie ludzi "(

Bk

Nie na niby jest tak źle a ludzie sobie zarty stroją. Mobbing wyzysk polecenia pracy w nadgodzinach, podnoszenie norm a czesci takie ze się plakac chce.

goska

firma dno....odradzam chyba ze jestes mega desperatką, kierujący tą firmą to banda nieudaczników, nikt ci nie pomoze a na rekrutacjach cuda obiecuja czytaj...kłamią....pracuje 2miesiace i jak zobaczylam ten bajzel to tylko znajde inna prace to zmieniam

mira

prosze mi powiedziec jak jest w nifco czy tak naprawde jest zle jak piszą bo szukam pracy czy warto podanie składać. ....

jedna z nowych liderek na nowej hali lubi się bawić popytajcie techników :)

ciekawy
@Andrzej

no coś słyszałem że rozrywkowa tylko nie wiem czy to prawda I czy warto się zakręcić...?

ty
@Andrzej

może i liderka też ale ja znam inna panią ze zm C która może i jest lepsza niż liderka. Na każdej zabawie leci jak popadnie i z kim popadnie, ja się w porę zorientowałem o co jej chodzi mimo ze miała swojego partnera i dałem sobie spokój.Słyszałem ze dorwała żonatego który ma dwójkę dzieci i trzecie w drodze. Niezła jest.W pracy o niej głośno że niemoralnie się prowadzi.

łysy2
@ty

Łał. Czyli zawsze była i bedzie dziwka,a jakis pacan poszedł na nia.To mu współczuje,kokosów to raczej z nia nie bedzie miał.

KTOSIK

Coraz gorzej w Nifco a o ile może być gorzej to już niebawem będzie. Brak szacunku, teraz chcą zastraszać pracowników. Jak zwolni im się część załogi to chyba sami będą musieli zakasać rękawy do roboty. Nifco jest na dnie - ludzie szukają pracy ale jak słyszą że w Nifco są wolne wakaty to stanowczo dziękują za taką propozycję:D

Matka

Moja córka od kilku miesięcy pracuje w Nifco. Jestem załamana. Wraca z pracy wykończona do granic wytrzymałości. Jest młodą kobietą i matką dwójki dzieci, które na tym cierpią bo ona nie ma sił po takiej harówce w pracy. Ja jestem już na emeryturze i przepracowałam w swoim życiu 40 lat ale w takim stnaie nie wracałam nigdy z pracy. To jest wyzysk i niesprawiedliwość we wlasnym kraju.

ur

Weź się do podstawówki wróć tempa strzalo albo słownik kup! Jak u nas na dziale byłyby takie pustaki jak twoja córa to dawno kopa w d...e i za ogrodzenie! Jak się robić nie chce to do posredniaka

lysy10

wczoraj grupa a pewna pani czepiala sie i co najlepsze obgaduje wszystkich mysli ze zastepuje liderke to jej mozna wszystko i uwziela sie na pewna dziewczyne ktura nic jej nie zawinila i cwaniara ja z kolezanka ja przezucili na stara hale zeby ja podtemperowac takze uwazajcie na 3 panie na nowej hali zwlaszcza jedna ktura nie jest jeszcze liderka a chce rzadzic nie dajcie tak nie powinno byc trzeba to zglaszac przelozonym nie maja prawa na was sie drzec i rzadzic wami

operatorka17

dlaczego HR kasuje komentarze o firmie czyżby było coś do ukrycia?????

asia

wprzypadku naruszenia czyjejś nitykalnosci osobistej wzywamy policję zgłoszenie to jest nagrywane i jest traktowane jako dowód. Nastepnie zgłaszamy zajście przełożonymi jak nic nie zrobi to już tym zajmuje się prokuratura na podstawie zawiadomienia przez policję 85 procent policja kieruje sprawę do prokuratury. jeśli policja odnosi wszczęcia postępowania yo sami składamy zawiadomienie na policje.Napewno w stosunku dojaponczykow może zostać zastosowana procedura cifnicia wizy lub deporyowania

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO POLAND SP ZO.O - Świdnica

• Jak się pracuje w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO POLAND SP ZO.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO POLAND SP ZO.O?

Kandydaci do pracy w NIFCO POLAND SP ZO.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO POLAND SP ZO.O
2.4/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Przemysłowa 41-43
    58-100 Świdnica