Opinie o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NIFCO POLAND SP ZO.O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NIFCO POLAND SP ZO.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica

Wlazy

A my Ciebie pozdrawiamy najserdeczniej jak sie da,zyczymy milego dnia :)

Michal

Honoru to nie ma ten,kto wypisuje takie glupoty ..pod pseudonimem. Tez nie masz honoru.ani odwagi,zeby podpisac sie imieniem I nazwiskiem. Freddy - oryginalna ksywka.

Michal

Nie jestem zadnym bliskim znajomym I nikogo nie bronie.jestem zwyklym pracownikiem tylko nie trzymajacym niczyjej strony a realnie oceniajacym sytuacje. Nie mam problemow ze wspomniana dwojka.po prostu pracuje I nie mysle zeby komus dokopac lub kogos zniszczyc.ot,tak.

EEm

Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w biurze w ŻORACH - np. w dziale zakupów? Jak atmosfera ? czy jest duża rotacja? zarobki ?

Operatorzy wtrysków

Witam, zwracam się bezpośrednio do przełożonego magazynu... jestem operatorka wtrysków na nowej hali, wspólnie z koleżankami prosimy o wzięcie się za logistyków, ponieważ musimy same sobie przynosić pojemniki itp. Co oczywiście nie jest w zakresie naszych obowiązków, logistycy widząc to cieszą się i mówią ze wychowali sobie operatorki... nie powinno tak być także prosimy o wyrozumiałość i poszanowanie, jeżeli nic się nie zmini pójdziemy zbiorowo do HR’u

Logistyk
@Operatorzy wtrysków

Wam to nie dogodzisz zamiast gadać to chodźcie po pojemniki i du pa tam , powiedzcie to do Wojtusia który wymyśla nam dodatkowe roboty razem z babochlopem. Wojtus nie jesteś godzien miejsca Daniela, czekam aż podwinie ci się noga to z chęcią cię dobije i zastąpię

ustawiacz
@Logistyk

A ktos Ci kaze tu pracowac? Jesli jest tak zle,zawsze mozna isc gdzie indziej.niektore opwratorki zmienily zaklad I teraz chcislyby wrocic,twierdzac,ze moze byc gorzej.wiec moze zamiast tylko narzekac,gadac I siedziec na palarni - bo tam wiecznie pomaranczowo - czas sie ogarnac???

Z porannej przerwy.
@Logistyk

Logistyk,najpierw idz do szkoly I naucz sie zdania tworzyc a moze przy okazji dowiesz sie,ze po to na kazdym dziale jest kierownik,lider zeby zlecac zadania bo jest to odgorne.widocznie Ciebie stac tylko na to,zebys byl logistykiem.rekrutuja na ustawiacza - dolacz do naszego teamu,zobaczymy jaka wiedza dysponujesz..

Rafaello

Dużo ludzi się przewija bo cały czas są przyjęcia mądrzy ludzie odchodzą bo w zakładzie nie szanują ludzi 300 tysięcy ludzi w biurze ktorzy maja jakiś problem do ludzi. Nowy kierownik tragedia... psychicznie niszczy ludzi ktorzy później wyżywają się na pracownikach. Póki kierownik się nie zmieni i nie będzie podwyżek to nie ma co liczyć ze ludzie się utrzymają. Niedługo to w ogóle ściągną polska flagę i powiedzą ukraińska.. nie pozdrawiam

Nieznajoma która znasz

Ogólnie nie polecam tej pracy, duzo obiecują mało robią, a po pewnym czasie w ogóle zapominają. Dobzi są wtedy kiedy trzeba przyjść na nadgodziny albo jak ma być jakiś audyt, nowy kierownik to już w ogóle chyba myśli że zrobi toyote z zakładu. Wymyślają jakieś nie potrzebne rzeczy np telewizory z normami czy te tablice które nie są potrzebne a jest ich naprawdę dużo i każdy to potwierdzi ze tylko dodają dodatkowa robotę nie dając w zamian żadnych podwyżek. Następną sprawa jest to ze trzeba czekać „wieki” na nowe ciuchy, pracując ponad 2 lata dostałam 2 pary butów, w tym momencie mam tak zużyte buty ze nowe skarpetki mam na 1 dzień, 4 miesiącem temu wypisywałam kartkę na wszystkie ciuchy i dzisiaj dostałam 3 pary koszulek... Kolejna sprawa jest zmienianie planu i nie informowanie pracowników którzy nie zawsze mają czas iść sprawdzić plan, bezpośrednio kieruje to do planistów wtrysków. Śmieszne jest tez to ze trzeba zmieniać buty wychodząc na palarnie, a wychodząc na zewnątrz od strony magazynu już nie ? Można by tak wymieniać do rana, czuje ze zmarnowałam 2 lata życia w nerwach i nieposzanowaniu....

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

wojtek

Masz jeszcze cos ciekawego do przekazania ?

starszy magazynier

Poziom pracowniczej zenady zostal osiagniety....jaki wstyd.

starszy magazynier

Czlowieku,skoncz z tymi wpisami bo ludzie,ktorzy to czytaja beda mysleli,ze wszyscy pracujacy w tej firmie reprezentuja tak niski poziom a tak nie jest!!!

Anonimowy Zwierzak
@starszy magazynier

Niestety @Pasik ma bardzo dużo racji

@Anonimowy Zwierzak

Pasik pisze swoje prywatne zdanie I czeka na oklaski.na forum chodzi o to,zeby ocenic pracodawce tzn,ze wyplata jest na czas,jest klima I ogolnie nie ma na co narzekac.praca,jak kazda inna I trzeba sie cieszyc ze jest.a prywatne sprawy zostawic dla siebie.takim wypisywaniem stawia w zlym swietle pracownikow a niekoniecznie przelozonych.

@starszy magazynier

Zebysmy sie dobrze zrozumieli - nie narzekam na ta robote,jest ok.nie chce zeby ktos kto czyta jego komentarze myslal,ze kazdy pracownik jest taki jak on.bo nie jest.mie kazdy czuje potrzebe pisania takich rzeczy.wszystko.

Przebudzenie ...

Firma ma ogromny potencjał i nie jest zła , jedyne co trzeba w niej zrobić to wywalić wszystkich kierowników i przesunąć pracowników na ich miejsce. Dziwi jedno , że Japończycy na to nie wpadli do tej pory. Zarządzanie czyli coś czego w niej brakuje a na miejscu niego ogromne kumoterstwo i brak kompe..... to to co jest . Dziwne rzeczy są w tej firmie: OEE 126% albo 124% czy jakoś tak ale ponad 100%, poziom braków jak nigdzie indziek i to co najlepsze spotkania z których nic nie wynika. Można by wiele pisać , tylko czy ty o to chodzi ? A wystarczy zbadać kompetencje kadry kierowniczej przez niezależną osobę i problemy znikną tak jak i kadra, tak kierownik powinien posiadać odpowiednie kompetencje drogi dziale HR. Najlepsi pracownicy odchodzą a prezes na to patrzy i nie pyta 5*WHY. Przebudzenie nastąpi jak nie będzie kto miał wiosłować na tym okrecie. To to co myślę o tej firmie i osobiście nie polecam tej firmy nikomu, nawet wrogom.

netti
@Przebudzenie ...

HAHA cała prawda o tej firmie tam się robi więcej braków niż dobrych.

Magazynier
@Przebudzenie ...

Firma ma ogromny potencjał :) zapewne skoro za 1 maja płacą 100% a 3 maja nawet 200% jednak ludzie mają dość codziennej tyrki. Ciekawe czemu nie chcą zmienić takiej pierdoły jak rozliczenie z nadgodzin na koniec każdego miesiąca a nie czekać aż 3 jak to ma miejsce. Generalnie to miejsce dla ludzi, którzy nie mają żadnego doświadczenia w pracy, singli zdolnych przychodzić za każdym razie na nadgodziny kiedy tylko zawołają. Urlopy tutaj to służą do zbierania na koncie. A jak ci się uda dostać takowy, to potrafią ściągnąć człowieka nawet z takiego urlop. Możesz sobie planować wyjazdy lub sprawy rodzinne ale nawet jak wypiszesz urlop dużo wcześniej o akceptacji dowiadujesz się praktycznie w ostatniej chwili. Zresztą przy takim stanie braków osobowych odpowiedź jest zawsze taka sama. NIE ma szans. Dlatego podstawowa możliwością wolnego jest branie na żądanie i "zwolnień lekarskich" Są nawet tacy"miszczowie" którzy pracują tylko w przerwach między takim wolnym. Inna sprawa to taka, że gdyby zamontować na bramce wejściowej alkomat to okazałoby się że frekwencja miałaby jeszcze niższe wskaźniki.

Krzysztof
@Przebudzenie ...

HR i działania? Haha dobre sobie. Żeby tak było najpierw należy wymienić te pseudoHRki - tańczą tak jak im boss zagra.

Czy firma obecnie rekrutuje nowych pracowników?. Chciałabym się zatrudnić , lecz nie moge znaleźć żadnej inf.dotyczącej ofert pracy.

erw

Wiecznie rekrutuje

A..a

Tylko przez podfirmę przyjmują

sku

Nifco rekrutuje tylko przez Addeco po 3 mc możesz przejść najszybciej

Agnieszka

@Siema to ja, no znasz mnie ;), takie komentarze nie będą tolerowane na forum. Zachęcam Cię do zapoznania się z obowiązującym nas tu wszystkich regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w NIFCO POLAND? Czy praca w tym miejscu jest ciężka i stresująca?

Siema to ja ;)
@Agnieszka

Powiedz mi kim Ty jesteś, ze tak bronisz ten zakład ?? Hmmm pewnie siedzisz sobie w biurze z 10 wiatrakami i klimatyzacja, i tak naprawdę nie wiesz co się dzieje w pracy, jest tragedia i nie ma co ukrywać...

Agnieszka

@armandoKRZYCHU, a dlaczego pytasz? Pracowałeś w NIFCO POLAND? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych opinii na temat pracodawców. Jeśli chciałbyś opowiedzieć swoje wrażenia z pracy w NIFCO POLAND - zachęcam. Jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w tej firmie?

armandoKRZYCHU

co tam się dzieję u was na magazynie ?:D

Agnieszka

@Alli, rozumiem, że przez 12 godzin robi się głównie to samo, tak? Jak wiele w tym czasie macie przerw? Czy bez problemu można wyjść na przykład do ubikacji? Przypominam, że na forum obowiązuje regulamin, a w nim jasno określone zasady - https://www.gowork.pl/regulamin . Komentarze w wulgarnym tonie nie będą tolerowane w tym miejscu.

Alli

Praca jest trochę monotonna te 12 godzin koszmar.Duży szok

Agnieszka

Czy moglibyście nie skupiać się w swoich opiniach wyłącznie na osobach zatrudnionych w NIFCO POLAND i powrócić do merytorycznej dyskusji o tej firmie jako pracodawcy? Każda Wasze spostrzeżenie dotyczące warunków pracy będzie ważne dla osób, które chcą rozpocząć współpracę z tą firmą.

Żmija
@Agnieszka

@Agnieszka dlaczego tak bronisz Nifco? Może tylko mi sie wydaje, ale mam wrazenie...ze Cię dobrze znam... Oj nifco próbuje sie bronic... Ale to nic nie da. A Wszystkie poniższe komentarze bardzo jasno wskazuja warunki pracy i atmosferę w zakladzie.

@Agnieszka

Agnieszko ,my tylko piszemy prawdę o ,,cudownej'' atmosferze jaka panuje w Nifco.Zapewne Obawiasz się , nasze opinie odstraszą potencjalnych pracowników? Przynajmniej ludzie wiedzą co się dzieje w tym zakładzie. A pracy jest w bród. Na dodatek powstanie w niedługim czasie kolejny zakład. Nifco mogłoby być dobrym pracodawcą , gdyby nie ten (usunięte przez administratora) i kolesiostwo jakie tam panuje. Pozdrawiam

Freddy

No to .Pasik i Magazynier macie rację.Parówy z działu magazyn trzeba wytępić.I taka mała sugestia.Czasami zdarza się , że muszę jechać autobusem razem z ludźmi z Nifco.Ludzie przestańcie tyle pieprzyć o tej zasranej robocie.Wy żyjecie tym zakładem ,czy jak?Non stop (usunięte przez administratora) o normach , a jak nie o normach to obgadujecie kogoś. Tego się słuchać (usunięte przez administratora) nie da!!! Ja (usunięte przez administratora)

Freddy

Wygląda na to , że nic się na lepsze nie zmieniło.A dziwne ,japońska firma i pozwala sobie aby ludzie tak obrzucali ją błotem.Nic nie dzieje się bez przyczyny.Magazyn to niestety prywata uprawiana przez Wojciecha i Martę.Miałem z tym burakiem do czynienia.A ona nie lepsza ,leń śmierdzący.Tylko na innych kabluje.Jest z tej beznadziejnej sytuacji wyjście.Albo zmieńcie pracę albo zbierajcie na tego gnoja dowody.Nagrywajcie rozmowy z nim jak was mobbinguje.A potem pozew zbiorowy.I jest tam jeszcze kilku typków którzy powinni wylecieć z hukiem.Donosicielstwo w magazynie Nifco to podstawa a to trzeba tępić.Strasznie skurwiała atmosfera.Masakra.

Magazynier
@Freddy

A co miało się zmienić skoro patologia zakorzeniła się tutaj dawno i chyba na dobre. Jedyne co mogłoby coś zmienić to zwolnienie najmniej połowy ludzi ale wtedy kto by pracował. Dzisiejsi nasi liderzy to osoby, które kiedyś były pracownikami i bardzo szybko o tym potrafiły zapomnieć, Karolku donoszeniem na swoich ludzi sympatii sobie nie zaskarbisz, póki co jesteś padawanem ale masz zadatki na to by przeskoczyć swoich mistrzów Wołka i Blondi tak jak oni swojego Maniola, którego teraz sami z lubością gnębią. Gdyby reżyserom Gry o tron brakowało pomysłów to zapraszam do magazynu. Gdzie zdrada, pożądanie, intrygi, donosicielstwo są na porządku dziennym.

Pasik

Wojtusia Mery to kinkong mają rabaty w kfc mc donalds w tesco na pasażu co tu dużo pisać Marta Wojtek Karol Tomek Bronk Marcel I ten PAJAC co dał jej kwiaty na dzień kobiet wszyscy wek z tej firmy tylu fajnych chłopaków poszło przez pajaca Wojtka Tadziu Ksiądz Krzychu Maniek na inny dział no i Daniel to Marta I Wojtek mu robili pod górę i go wygryżli ale to nic ja was nagram na tel i wypierd................ć sprawiedliwość was dosięgnię

Agnieszka

Wasze ostatnio zamieszczone opinie w tym wątku dotyczącym NIFCO POLAND SP ZO.O jako pracodawcy są zastanawiające. Czy możecie bliżej opisać sytuację jaka panuje w tej firmie? Jaka występuje atmosfera i co możecie powiedzieć o organizacji pracy u tego pracodawcy?

@Agnieszka

A co tutaj odpowiadać.Jest przyzwolenie na mobbing i znęcanie się psychiczne nad pracownikami.Mowa tutaj o magazynie.Tam dzieją się bardzo złe rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO POLAND SP ZO.O - Świdnica

• Jak się pracuje w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO POLAND SP ZO.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO POLAND SP ZO.O?

Kandydaci do pracy w NIFCO POLAND SP ZO.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO POLAND SP ZO.O
2.4/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Przemysłowa 41-43
    58-100 Świdnica