Opinie o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NIFCO POLAND SP ZO.O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NIFCO POLAND SP ZO.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica

Work

Witam. Czy ma ktoś może z Was kontakt do działu technicznego lub działu zakupów Nifco? Pozdrawiam

Agnieszka

@N.m. zamierzasz aplikować? Na jakie stanowisko dokładnie?

N.m.

Czy ktoś może napisać coś o pracy biurowej, jak atmosfera, zarobki?

M.W.

halo Nifco.. jak sie macie? pozdrowienia z Czech. wiecie od kogo :)

ktos

Czy ktoś wie ile zarabiają ukraincy?

Henio
@ktos

A po co ci to, zarabiaj tyle- na ile się sam wyceniles a nie zazdroś innym

Reptyl Naczelny

W ogólnym rozrachunku praca nie jest zbytnio wymagająca jeśli mówimy o dziale wtryskarek. Trzeba być w większości przypadków spostrzegawczym. Gorzej jak dostaniesz kilka maszyn z nieciekawymi detalami. Wtedy trzeba się sprężać. Ale jest znośnie. Niektóre osoby na stanowisku liderek to jakieś nieporozumienie. Za bardzo się szarogęszą. Między innymi przez ich żałosne zachowanie jak one same jest duża rotacja w zakładzie. Czy polecam pracę w tym zakładzie? Niekoniecznie ;)

Sprawiedliwość

juaszu i ,mendo, idziemy po was Sprawiedliwość zpomscimy Wszystkich

mirek

zaklad jest ok

najlepszy

Nie polecam nikomu tego zakładu, ludzi traktują jak śmieci 0 szacunku cała śmietanka siedzi sobie w biurze i gówno się zna na robocie a ludzi którzy mają coś do powiedzenia i znają się na pracy szybko ich usuwają i zwalniają żeby im nie zabrać stołka. Nie polecam nikomu !!!!!!!

Bula
@najlepszy

O to całkiem jak w Nifco w Żorach...na czterech managerów jeden ma pojęcie o pracy reszta specjalizuje się w intryhach knuciach zastraszaniach ludzi i siedzeniu w pokoju pod zamknięciem i piciu kawy tak aby nikt nie wiedział że tam są przez 7h bo godzinę mają na pokazanie się na hali żeby nie bylo tak zapracowani.

spawiedliwosc

Pozdrowienie DLA (usunięte przez administratora) I judasza byl juz u was pop za nadgodziny go niechce m side pisac o wyjasnienia do pipu

Patolog

Najgorsze miejsce w jakim byłam... praca nawet spoko, ale ta atmosfera... te gapienie się i podpier... ludzi. Szok. Nigdy więcej takiej (usunięte przez administratora)

liderka
@Patolog

To cała prawda i dlatego ludzie uciekają a atmosfera jest nie miła haha dobre.

ZV
@Patolog

Dokładnie. Podpier...anie na każdym kroku, stado hien. Każdy odradzał tę firmę jednak chciałam przekonać się sama jak jest i przekonałam. Mieli rację. :) Jest wiele lepszych zakładów w pobliżu

jupi

ile zarabia magazynier

Witam. Czy moglibyście podać jakieś informacje na temat Związków Zawodowych w waszej Firmie? Czy takie związki są u was założone?

Adi

Jak wygląda praca na wtryskarkach

Mirek

No cóż, nie zmienisz ludzi. Wszędzie lepiej niż u siebie.

M.

Halo halo nifco. Po ponad pół roku po moim wyjeździe do Czech wchodzę na to forum i nadal widzę jak się nawzajem obrzucacie błotem. No nic Wasza sprawa. Ale szczerze mówiąc to znowu z chęcią bym odwiedził Waszą firmę. Tak na 1 dzień. Co jak co, ale fajnie u Was było. Pozdrowienia z Czech. M.

banan

Ile zarobi młodszy ustawiacz ? bo ponoć fajne zarobki.

ŻukGnojownik

Jakie zarobki oferuje nifco dla nowych na produkcję?Proszę podać jeśli to nie tajemnica na rękę.?

nick
@ŻukGnojownik

+/- 1900

pifco

Pójdziesz na elektryka, a będziesz musiał wtryskarki ustawiać.

Rencia

Wyplata terminowa, andrzejek czeka bo juz go rece bola : pieniazek jest ok, cala reszta tez spoko

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO POLAND SP ZO.O - Świdnica

• Jak się pracuje w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO POLAND SP ZO.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO POLAND SP ZO.O?

Kandydaci do pracy w NIFCO POLAND SP ZO.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO POLAND SP ZO.O
2.4/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Przemysłowa 41-43
    58-100 Świdnica