Opinie o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NIFCO POLAND SP ZO.O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NIFCO POLAND SP ZO.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica

Js

Teraz tylko przez podfirmy zatrudniają w Nifco

Rafał C

Działają tam jeszcze te zewnętrzne firemki na sprzwdzaniu jakości? Zatrudniali kiedyś Polaków i ukroli.

Andźka

Mi się tam dobrze pracuje. Są gorsze dni kiedy się czepiają tak jak np dziś jak miał być audyt ale to rozumie. I gdyby nie te plotkary to pracowało by się tutaj o wiele lepiej. Ale wiadomo takie paniusie to wszędzie się znajdą.

glog

Jestem pracownikiem juz troche w tej firmie.Raz jest ciezko raz lajtowo-ludzie co wy za brednie wypisujecie.Gdyby kazdy zajal sie praca a nie romansami lub obgadywaniem,napewno w tej firmie pracowaloby sie o wiele lepiej.Ja nie narzekam na zaklad pracy,pracowałam juz w roznych i dla mnie jest ok.Beda szanowac prace ci ktorzy chca pracowac a nie leserzy,z praca jest ciezka wiec dziwie sie ze niektore osoby postepuja nie fer,ale kiedys to sie obruci przeciw nim.Wiec ludziska zajmicie sie praca a nie plotami ktore i tak nikomu nie sluza a szczegolni zakladadowi,ktory dal wam prace.

G

Ale zmiana C montaż czy wtrysk

hajs
@G

Wtrysk

hajs

To ciekawe co piszesz.Ja mialem z nia doczynienia na imprezie, bardzo ale to bardzo rozrywkowa nawet jak miala faceta to sie tym nie przejmowala.Teraz ma niby dwa razy starszego od siebie ktory pracuje tez w tej brygadzie i mieszka z nia choc ma zone i niedlugo trzecie dziecko

Ale o która konkretnie chodzi bo jest kilka na C

et
@Gość

A znasz I.P

gosc
@et

To ta z C ,chyba po wystepach z żonatym i ojcem prawie już trójki dzieci to kazdy ja zna.Ma bardzo dobra reputacje.......Ale jak to sie mowi:niedaleko pada jabłko od jabłoni i wychodzi na to,ze musiala wyniesc to z domu.

Chochlik
@et

Nie znam może jakaś podpowieć

Aleks

J. Zapraszam jeszcze raz do szkoły podstawowej gdzie nauczą Cie pisać ze zrozumieniem, bo czytając Twoje wypociny to myślę, że masz z tym problem. Ewentualnie zacznij więcej czytać. To też pomaga.

J...

Ładnie Drinko :) Lubię to :P dzięki wielkie PS. Od... hehe :P A Uj wam od KOGO :P I Po 1000 kroć ADMINISTRACJĘ TO SOBIE W TEJ FIRMIE ZMIEŃCIE :P

Drinko

Aj i aby było ciekawiej napiszę jeszcze z jedną anegdotę ;) Chcecie aby wasze prawa były przestrzegane lecz własnych praw nie znacie ;) I im głupsi lecz zdolni i garnący się do wspólnoty jesteście tym lepiej ;) Oczywiście nie dla was lecz dla firmy jest... :) A KURWY? :P To się znajdą wszędzie :P Piec w tym czy wasz przełożony im ulega :P

kut
@Drinko

Moze i te panie k... znajduje sie wszedzie ale nie dzialaja jak w tym zakladzie,przynajmniej sie z tym kryja a tu to normalnie przychodza do pracy gdy zaklad dudni.Zaczynajac od tej z C ,o ktorej najglosniej a konczac na niektorych p.o. liderkach ktore uganialy sie za niektorymi ukraincami-cale szczescie ze ich juz nie ma i zamiast sie slinic moze zajma sie w koncu normalna robota .Dupy kazdy dawac moze ale tu potrzeby jest takt.Jest tez takie przyslowie Suka nie da Pies nie wezmie.

Drinko

Tutaj podkreślając słowo "inspekcję" czyli : (czas ok. 2-3min na wizualne sprawdzenie sztuki nie 1 na 100 lecz jednej na ok. 10szt. W tym kontrola jakościowa wraz z pomiarami 3D oraz zrywalności na ok. 1 - 100szt. Wy macie ok. 1szt - na cały ciąg produkcyjny daty ;) Oraz dostawy z recyklingu z(niemieckiego) a i później własnego :P kółeczek przy montażu ;) BD083 chyba :P nie pamiętam już :P

Drinko

Granulat 50/50 recykling proste pojęcia chemii i informacji od dostawców. Pan M... Czyli "Czech" chcąc nam to udowadniać a nie móc ingerować w działy dostaw na wtrysk po prostu wprowadza zamieszanie na montażu, ponieważ chce ratować dupę zadługanej własnej firmie. A u nas zamiast zainwestować te 10zł więcej w inspekcję przy wyjściu materiału z działu do działu to wolą tracić na zwroty.(Czyli: Paliwo-dostawy, załadunek, logistykę, montaż, opakowania itd.) ;)

Oniona

Tak jest. W pracy się pracuje a nie zajmuje plotkami i życiem innych. A jak Wam się nie podoba w firmie to drzwi są otwarte. Bez takich plotkar będzie się nam wszystkim lepiej pracowało.

Gi

Dokładnie tak. Największe plotkary mają najwięcej do powiedzenia. Obgadują innym tyłki a same nie są lepsze.

kolezanka

jak sie robić nie chce to tak jest kazdy plotkuje moze kazdy niech na siebie popatrzy a nie wyzej s...... niz ma

Czytelnik

Jeśli Ci się w nifco nie podoba to czy ktoś trzyma Cie tam na siłę? Nie. Przecież masz wybór, zawsze możesz dać wypowiedzenie umowy o pracę. Nic na siłę. Idź do innej firmy i módl się, żeby tam było Ci lepiej bo tak wszyscy narzekacie ale prawda jest taka, że nigdzie nie jest kolorowo. Ja pracę zmieniłem i teraz się zastanawiam czy nie wrócić bo w tej nowej 'lepszej' pracy niestety nie jest lepiej.

ona

wkoncu ktos prawde napisal nie powino sie takich zeczy pisac o zakladzie w ktorym sie pracuje ...

nifco

Jest to bardzo ciekawe co kazdy wypisuje,ale czy osoby ktore to pisza zastanawiaja sie ze nie tylko nifcowi to czytaja.W zadnych opiniach innych zakladow nie ma takich brudow jak tu sa wyciagane.Macie problem to porozmawiajcie z dana osoba,macie waty wezcie brygadziste kierownika i tez na rozmowe-malo jest miejsc by wyjasniac sytuacje.Potraficie obrabiac dupe tym ktore dobrze sie zachowuja i sa fer wobec pracownikow,sluchacie plotek i opisujecie a nie patrzycie realnie-choc podejrzewam ze te osoby piszace opinie w wiekszosci mowia o sobie bo zapewne nie sa bez winy.Zazdroszcza innym.Nie dziwie sie ze w tej firmie pracuje sie jak sie pracuje bo moim zdaniem to w czesci pracuja ludzie ktorzy maja problemy z glowa.Moze trzeba do badan okresowych dodac te badanie,byloby wtedy jasne ze osoba niezrównowżona nie powinna uczyc sie (wg opisanych opini)na np.lidera ktory dyskryminuje niektore osoby a swoje kolezaneczki uwaza za bostwo-a moim zdaniem kazdy zasluguje na taka sama pomoc a nie kolezaneczki',na brygadziste-powinien byc obiektywny a lubic mlode ktore mu sie poddaja',pracownikow by walczyli o swoje.Tym co obrabiaja dupe niech wiedza ze kiedys przyjdzie na nich kolej,moze nie w tym zakladzie a w innym i wtedy oni beda po drugiej stronie.OGOLNIE TO DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z IDIOTYCZNYMI WPISAMI A ZASTANOWCIE SIE NAD SOBA CZY NIKT NIE MA WAM CZEGOS DO ZARZUCENIA.

ela

nie rozumiem tego pisze na zakładzie nifco ze przyjmuja to o co tu biega podanie zlozylem 3 ty temu i mam dos w produkcji i bylem operatorem i nic nikt nie dzwoni to po co to wisi nie ogarniam

Czytelnik

Czytam i nie wierzę. Wszyscy się pochowali za anonimowe nicki i wszyscy są cwani. Mocni w gębach. I siedzą na forum. I wypisują co im ślina na język przyniesie. A bo co... Przecież i tak chowacie się za nickami. Zamiast zająć się czymś sensownym to nie - lepiej obgadywać czyjś tyłek i żyć życiem innych. tylko na tyle Was stać? Żałosne! Ale jacy ludzie, taka atmosfera w pracy. Więc się nie dziwię, że tak się nam się tu pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO POLAND SP ZO.O - Świdnica

• Jak się pracuje w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO POLAND SP ZO.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO POLAND SP ZO.O?

Kandydaci do pracy w NIFCO POLAND SP ZO.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO POLAND SP ZO.O
2.4/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Przemysłowa 41-43
    58-100 Świdnica