Opinie o Eurobent Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eurobent Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eurobent Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurobent Sp. z o.o. w Świdnica

J23

Chcesz pracy bez stresu, to szukaj innego adresu.

Edyta Nowy wpis
@J23

A dlaczego tak uważasz? Czy Cię tak tam stresowali?

J23 Nowy wpis
@Edyta

Stres jakich mało dyrektor non stop traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) ale oczywiście tylko niektórych pracowników. Wybrańcy cały dzień nic nie robią i jest dobrze.

Dyżurny Nowy wpis
@Edyta

Edycie ! Stres w tej pracy to mobbing. Jeżeli naruszysz przestrzeń, jednego z trzech ,,zaufanych" muszkieterów - nagana od złego kardynała.

Czy kwota 3600 PLN to dobra stawka w firmie Eurobent Sp. z o.o.?

S69 Nowy wpis

Chyba brutto, no chyba że należysz do pachołków dyrektora to wtedy z premiami za soboty i cement jest to możliwe

BS Polska

Jeśli lubisz kablować i obrabiać innym (usunięte przez administratora) to zakład dla ciebie.

Mikołaj
@BS Polska

Dość mocne słowa. To atmosfera chyba nie jest za ciekawa, co? Mnie zależy na spokojnej robocie bez wielkich konfliktów. Da radę żeby spokojnie pracować nie wchodząc nikomu w drogę?

Kjełbaza
@Mikołaj

Nie ma takiej opcji tymbardziej że brygadzista i dyrektor to kumple którzy rozdają karty po swojemu.

Renata
@Kjełbaza

Co niektórym pracownikom udaje się z takiego rozdania coś ugrać dla siebie czy zawsze ludzie są tu na mocno przegranej pozycji?

Lars
@Renata

Generalnie nie ma szans o pozycje czy to startujesz do biura czy na produkcję. Klika jakich mało

Miro

Firma nawet ok ale niszczy wszystko dyrektor produkcji. Wszechobecne kolesiostwo i oczernianie ludzi z jego strony.

Insyminator
@Miro

Zgadzam się !

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eurobent Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik produkcji?
Krzysiek W

Pracowałem niecałe 3 miesiące robiłem co kazali ale widząc zachowanie brygadzisty nie rozmawiałem z nim tylko robiłem swoje a ten pewnego dnia podeszed z tekstem jak ci się nie podoba to to się zwolni. Takiego mobingu to nigdzie nie było a w kilku miejscach się robiło

Alexander

Umowa o pracę skonstruowana inaczej niż w ogłoszeniu. Tak naprawdę duża część z podstawy to premia którą można stracić od kaprysu dyrektora R.

Wiesiek

Brak możliwości rozwoju osobistego a co za tym idzie brak możliwości zarobienia więcej. Praca bez większych perspektyw dla mało ambitnych osób.

Ordi

Praca lekka lecz pełna stresu i nagonki ze strony dyrektora. Jeśli ma dobry humor to idzie przeżyć a jeśli wstanie lewą nogą to szuka pretekstu żeby się przyczepić o najmniejsze głupstwo.

Koksu

Na rozmowie kwalifikacyjnej dyrektor obiecuje możliwość dorobienia sobie w soboty a w rzeczywistości wszystkie nadgodziny są dla Brygadzisty (kolegi)

Mizin
@Koksu

Potwierdzam usłyszałem takie słowa na rozmowie a faktycznie klapa. Niewarto wysyłać CV.

Aleksandra

Firma poszukuje teraz na stanowisko Magazyniera. Może ktoś ostatnio aplikował i może opowiedzieć, jak wygląda proces rekrutacji? Cz wymagane jest jakieś doświadczenie, czy jednak jest szkolenie wprowadzające do pracy i można wszystkego nauczyć się po zatrudnieniu? Na jakie wynagrodzenie i na jaką umowę można liczyć na początek na tym stanowisku? Może ktoś coś wie?

admin

Czy pracując w firmie EUROBENT Sp. z o.o. otrzymałeś szanse rozwoju? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurobent Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Eurobent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurobent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurobent Sp. z o.o.?

Eurobent Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kliczkowska 42
    Świdnica