Corthinx Sp.z.o.o.

Wałbrzych

Corthinx Sp.z.o.o.
3 26

Opinie o Corthinx Sp.z.o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Barbara

@anonymous, możesz sprecyzować co oznacza, że "przesiało się sporo osób"? Podajesz informację, że "rusza produkcja całych jachtów". Czy w związku z tym Corthinx poszukuje nowych pracowników?

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

anonymous
@Administrator 24.02.2018 15:49

Przesialo sie sporo osob. Atmosfera wreszcie dobra jak w prawdziwej firmie. Zarobki troche lepsze niz gdzie indziej. Rusza produkcja calych jachtow. Powinno byc tylko lepiej zobaczymy. Jesli jestes fachowcem i potrafisz pracowac bedziesz zadowolony.

Dlugopis!

witam kilka zdan o firmie pracowałem w niej 4 miesiące i musze napisac wszędzie tylko nie dzial laminatow panuje tam chaos brak organizacji i totalna partyzntka(usunięte przez administratora)z drugiej strony sa jeszcze inne dzialy, co do szefostwa to wlasciciel firmy bardzo sympatyczny i wporzadku człowiek ,ludzie zazadu tez ok (usunięte przez administratora) gdyby nie atmosfera panujaca na lam pewnie bym dalej pracowal bo praca nie ciezka pozdrawiam

Adam 2321

Nie polecam tej firmy....

Daniel

Zarobki cienkie nie polecam

Janek

A jak z zarobkami?

Zostaw opinię o Corthinx Sp.z.o.o. - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corthinx Sp.z.o.o.