Corthinx Sp.z.o.o.

Opinie o Corthinx Sp.z.o.o.

Barbara

@elektro, co masz na myśli pisząc o wirtualnych zarobkach? Przyznam, że nie spotkałam się jeszcze z takim określeniem, więc ciekawi mnie to. Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Czy jest jakiś socjal w firmie? Jak obecnie pracuje się w Corthinx? Czy praca w tej firmie jest rozwojowa? Napiszcie coś na ten temat!

elektro

opinia a realia to dwa różne aspekty,odróżnić można,,,,,,,a co ? Darek S. kazał napisać ? własnymi słowami czy podyktował tekst ?

electro

zarobki wirtualne.zero odpowiedzialnośći,kombinacje z kasą,umowa na najniższą stawkę a póżniej ,,czarowanie świata,,szwindel na max,krótko mówiąc wyimagowani ,,inwestorzy,,i nacisk,żeby ,,wydymać,,pracowników.Płaca i wywiązywanie się z uzgodnień na poziomie kadry zarządzającej,czyli,,,mniej niż zero,,cytując Lady pank,,,nie polecam ! szkoda czasu na tak oszukańczą firmę

Barbara

@anonymous, możesz sprecyzować co oznacza, że "przesiało się sporo osób"? Podajesz informację, że "rusza produkcja całych jachtów". Czy w związku z tym Corthinx poszukuje nowych pracowników?

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

anonymous
@Administrator 24.02.2018 15:49

Przesialo sie sporo osob. Atmosfera wreszcie dobra jak w prawdziwej firmie. Zarobki troche lepsze niz gdzie indziej. Rusza produkcja calych jachtow. Powinno byc tylko lepiej zobaczymy. Jesli jestes fachowcem i potrafisz pracowac bedziesz zadowolony.

Dlugopis!

witam kilka zdan o firmie pracowałem w niej 4 miesiące i musze napisac wszędzie tylko nie dzial laminatow panuje tam chaos brak organizacji i totalna partyzntka(usunięte przez administratora)z drugiej strony sa jeszcze inne dzialy, co do szefostwa to wlasciciel firmy bardzo sympatyczny i wporzadku człowiek ,ludzie zazadu tez ok (usunięte przez administratora) gdyby nie atmosfera panujaca na lam pewnie bym dalej pracowal bo praca nie ciezka pozdrawiam

Adam 2321

Nie polecam tej firmy....

Daniel

Zarobki cienkie nie polecam

Janek

A jak z zarobkami?

Zostaw opinię o Corthinx Sp.z.o.o. - Wałbrzych

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corthinx Sp.z.o.o.