Corthinx Sp.z.o.o.

Wałbrzych

Opinie o Corthinx Sp.z.o.o.

Dlugopis!

witam kilka zdan o firmie pracowałem w niej 4 miesiące i musze napisac wszędzie tylko nie dzial laminatow panuje tam chaos brak organizacji i totalna partyzntka kierownik bez głębszego doświadczenia jednym słowem matol a najbardziej fałszywa i wredna osoba jest stela z drugiej strony sa jeszcze inne dzialy, co do szefostwa to wlasciciel firmy bardzo sympatyczny i wporzadku człowiek ,ludzie zazadu tez ok pozdrowienia dla pani milany gdyby nie atmosfera panujaca na lam pewnie bym dalej pracowal bo praca nie ciezka pozdrawiam

Adam 2321

Nie polecam tej firmy....

errr80

to raczej firma kogucik , totalny bajzel !!!

Daniel

Zarobki cienkie nie polecam

Janek

A jak z zarobkami?

dariuszm78

witam w czerwcu wracam do polski szukam pracę na laminatora 14 lat pracy proszę o numer telefonu pana to bym mógł sie z panem zkontaktowac dariuszm7877@gmail.com

Szwagier

Pracowałem tam firma porażka totalny rozpier.....l i jescze ten pedał “majkel” masakra zero kompetencji....

Zbychu
@Szwagier 27.02.2017 21:08

Witam a czemu taka negatywna ocena, może Pan napisać coś więcej czemu porażka ? dzięki i pozdrawiam

Szwagier
@Zbychu 09.03.2017 22:41

No chyba nie muszę się tłumaczyć niech się o to martwią ludzie zarządzający tą firmą bo czarno widzę jej przyszłość z taką ekipą

Zostaw opinię o Corthinx Sp.z.o.o. - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corthinx Sp.z.o.o.