K-Tempoline

Opinie o K-Tempoline

Kiki

Witam wszystkich niestety natrafilismy z moim narzeczonym do tej firmy ..Na poczatku jak przyjechalismy do hotelu bylismy pozytywnie zaskoczeni hotel De duif byl fajny pokoj 2osobowy z lazienka jedna wada bylo to ze byl w pywnicy nie bylo swiatla dziennego.No i wytrzymalismy 3 dni,rece dretwialy i bolaly tempo niesamowite caly czas, za dojazdy pobieraja oplaty.Wiec stwierdzilismy ze nie kosztem zdrowia przeciez jeszcze przed nami wiele pracy w zyciu a zrobic z siebie dziada nie warto pozatym praca niekiedy do 19 w takim tempie.

Lidia

@Mopabloempamiętaj, że to forum służy dzieleniem się informacjami z innymi użytkownikami forum o pracy a także o warunkach pracy w firmie Tempoline bez względu na to czy są one pozytywne czy negatywne. Z Twojej wypowiedzi nie wynika nic dotyczącego pracy w firmie.

@Lidia

Oczywiście że jest praca na mopie ale przy wypracowanych godzinach 55h dostajesz 320 euro to troszkę dla mnie śmieszne pieniądze za taki zapieprz.

Justyna

Przestrzegam przed ta firma.Brak pracy tylko sie pracuje po 20h tygodniowo aby utrzymac domka ktore sa w opłakanym stanie.Plaga myszow i szczorow.Brak łozek spi sie na posikanych materacach.Koordynator Radek odradzam go bo nic niewie i niepomoze.O pracy u niego zapomnij.Cala firma tempoline czeka tylko kiedy zacznie sie sezon mopabloem.Wyplaty marne bo niema godzin i pracy.Cala firma w przebudowie bo kazdy ma jej juz dosyc.Poczytajcie opinie.Ostatnio byly na domkach kradzieze ludzie wpadli z kijami i okradli ludzi.Jedynymi ludzmi z ktorym cos mozna dogadac sie jest koordynator Tomek tz.hiena i jego pomocnik ktory podaje grafik pracy.Oni zawsze cos wymysla zeby bylo dobrze

xxx
@Justyna

Masz racje Jutstyna ...Ja na OZ robiłem i w tyg miałem 30-32 gdz porażka!!!Na białym domku jak wpadli z nożami i pałkami to wszyscy na domku posikani byli.A na czerwonym i na ranczo jaki syf..myszy wszędzie biegają po domku.No tak oni czekają aż mopablom ruszy ale to dopiero od stycznia bo od listopada sadzenie i mało ludzi potrzebują.Najlepszy domek jest w Hoofddorpie na Grann Voor Visch.

Monia123
@xxx

Hej jade jutro do pracy do Heinekena a miszkac bede w leiden ul turkooislaan 131 ktos byl cos slyszal bardzo prosze o info

sarius
@Monia123

@Monia123 Jak wrazenia na Hainekenie? Ja zaczynam od poniedzialku i także bede mieszkal w leiden

Monia123
@sarius

Hej sarius ja niedojechalam mam wyjazd w niedziele ale sie zastanawiam bo dwie znajome pojechaly siedza bez pracy bo okazalo sie ze haineken rusza od 6 listopada dostanie sie na niego ten kto zda egzamin z bhp po angielsku one nieznaja.poszly na adaptry ale po3 godz.pracy polska brygadzistka stwierdzila ze nierobia normy i siedza tam bez pracy ludzie wyjerzdzaja z tamtad a cebulki ktore obiecuja ruszaja od grudnia wiec szukam czegos innego... Ale ci moze sie tam uda,warunki mieszkaniowe sa ok.

@Justyna

Powiem Ci że Radek już nie jest koordynatorem zniesiony został. TERAZ (usunięte przez administratora) JAK ZWYKŁY PRACOWNIK NA mopie. FAKTYCZNIE.WSZYSTKO MIAŁ W (usunięte przez administratora) NIC NIE WIEDZIAŁ.

Monolit

Mieszkałem kilka tygodni na tzw. Białym domku. Patologia. Kto tam trafi powinien szybko wiać. Nie dość że syf. Kuchnie nie działają. Ubikacje jak na melinie. Grzyb wszędzie. Śmierdzi kanalizacja. Normalne regularne szambo. Na domu głośno. Non stop muzyka. Melanże dzień w dzień. Wymiociny po korytarzach. Jak prosisz koordynator o przeniesienie to owszem powie że tak i nici z tego. Koordynatorzy to oszuści. Dom to kolonia karna. Lepiej samemu odejść. Nic dobrego mnie nie spotkało ani praca ani zakwaterowanie.

@Monolit

Słyszałam właśnie wieści na temat białego i czerwonego domku. PO PROSTU MASAKRA. myszy latają po pokoju Kawę herbatę trzeba w lodówce trzymać. DOM Z ZEWNĄTRZ WYGLĄDA JAK OBORA.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w K-Tempoline spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Pracuje w holandii przez biuro tempoline. PRZYJECHAŁAM ABY TU ZAROBIĆ. po przyjeździe do holandii trafiłam na prace w Firmie Germaco. PRACA OK, JEŹDZIŁAM NA NOCKI OD 17 DO 2, 3 W NOCY. Czas pracy bardzo szybko leciał, W ogóle nie czułam się zmęczona po nockach. ATMOSFERMA JAK RODZINNY DOM. ludzie super, Każdy każdemu sobie pomaga. WARUNKI MIESZANIOWE SUPER NAPRAWDE. PO PRZEPRACOWANIU DWÓCH TYG. ZADZWONIŁA DO MNIE KOORDYNATORKA (usunięte przez administratora)ŻE MUSZĘ SIĘ PRZEPROWADZAĆ hotelu De Duif w Lisse I TRAFIŁAM DO FIRMY Mop. WARUNKI MIESZKANIOWE TEZ DOBRE, APARTAMENT 4.OSOBOWY. poszłam do pracy od 7 do 19 Na tzw miks tulipanów. KARK I BARKI PIEKŁY MNIE ZYWYM OGNIEM. przychodziłam z pracy ledwo zywa.(usunięte przez administratora). prosilam koordynatora o powrót do pracy na germaco to dostałam odpowiedź że nie ma dla mnie.tam pracy. ::((. NIC NIE.MOZNA SIE ODEZWAĆ NA KANTYNIE. LUDZIE PRZYJEŻDŻAJĄ DO PRACY I PO 1H WRACAJĄ DO DOMU BO NIE DAJĄ RADY. Nie.idzcie.tam naprawdę. TAM TYLKO TEMPO TEMPO I TEMPO .

Sysiaczek20

Razem z Koleżanką zrezygnowaliśmy z jednej z agnecji i na szybko szukaliśmy czegoś nowego. Tempoline bardzo szybko(bo w ten sam dzień) oddzwonilo do Nas podalo adres pod jakim mamy się wstawić. Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe średnio, bardzo zimno, w pokoju nie było kaloryfera, ale dało się przeżyć. Przyjechaliśmy w piątek, zadzwonil do nas wieczorem koordynator czy chcemy odpocząć czy może jutro isc juz do pracy. Stwierdziliśmy, że nie ma co odpoczywać tylko trzeba brać sie do roboty. O 5:20 czekał bus, do pracy jedzie się ponad godzinę. .. trafiliśmy na Germaco ludzie bardzo tam sa nie mili. Każdy każdemu wilkiem. Stalysmy tam z koleżanką i nawet nie wiedzieliśmy gdzie iść bo nikt nawet łaskawie nam nie powiedzial. Pracowaliśmy od 7 do 15. Ja przy sadzeniu tulipanów koleżanka przy zrywaniu. Kręgosłup strasznie boli ale da się wytrzymac. W niedziele musialysmy wracać do Polski i musialysmy zrezygnowc. Biuro nie miało żadnych do nas o to pretensji, że powiadomilismy je dopiero gdy już byłyśmy w drodze, ale naprawdę musialysmy wrócić przed wtorkiem. Napisali do nas meile, że bardzo by chcieli żebyśmy wróciły gdy już wszystko załatwimy bo miejsce zawsze czeka. Obiecali piękny hotel i przepraszali za te warunki w domku. Naprawdę byłam w szoku, dotego wysłali nam jeszcze 50 euro za jeden dzień pracy choć jie spodziewaliśmy się nawet 1 euro. Jeśli ktoś chce pracować i zależy mu żeby zarobić to się naprawdę opłaca. 350 euro na czysto za tydzień to nie taka mala kasa. Polecam!

W trakcie zmiany pracy :)
@Sysiaczek20

Droga kolezanko, Pracuje w tempoline już 2 lata i na pierwszą wypłatę się czeka 3 tygodnie więc jest to nie możliwe aby ktoś wam wysłał wcześniej pieniądze. Germaco nie płaci za nocki i nadgodziny ekstra. Więc pracujesz w sobotę, niedziele czy w nocy za 9 euro brutto. Nawet jeśli otrzymaliście 50 euro co jak wcześniej juz pisałam jest nie możliwe, gdzie ubezpieczenie które kosztuje ponad 80 euro i za nie też tempoline odciaga. Gdzie dojazdy do pracy i nocleg? Nie wierzę Ci bo spędziłem tu ostatnie dwa lata i wiem na czym stoję i dlaczego szukam nowej pracy.

Sysiaczek 20
@W trakcie zmiany pracy :)

Po co miałabym kłamać? Po prostu tam było! Przyjechaliśmy w nocy w piątek, w sobotę pracowaliśmy od 7 do 15 w niedziele wróciliśmy do Polski. Zadzwonili i powiedzieli, że zależy im żebyśmy wrócili. I że wyślą pieniądze za sobote. Nw ile minęło z tyd może dwa, mam nadzieje ze dociera do ciebie ze pracowaliśmy tylko jeden dzień, więc nie koniecznie obowiązywało nas 3 tyg do pierwszej wypłaty. Koordynator (usunięte przez administratora) Może po prostu widzieli, że dobrze pracujemy i byli z nas zadowoleni, a nie to co z ciebie :) słyszałam że nie lubią obibokow i alkoholików

Tulipan
@W trakcie zmiany pracy :)

Sysiaczek20 typowa opowieść człowieka z biura trampoline...tak jak napisane niżej płacą po 3 tygodniach i jest to nie możliwe żeby tak zrobili...opowiesc wyssana z palca...faktem jest że na mopabloem można zarobić...kiedys dostałem 500e tygodniowki i to jeszcze oszukali na nadgodzinach..tylko być traktowany jak "śmiec" nie jest warte żadnej ceny...byc może po kontroli SNCU coś zmieniło się w tym biurze...bo po kontroli Geemente na domkach od razu dostaliśmy lodówki i pralki których nie było a jedzenie trzymalismy pod łóżkami...jak ktoś lubi żyć jak szczur to agencja pracy w sam raz dla niego

Tempoline ma opinię dobrego pracodawcy. Jak człowiek jedzie z zamiarem pracy żeby zarobić to będzie zadowolony!!

Witam, w niedziele jadę do Hotel de Duif: Westerdreef 49 Lisse. Możecie mi powiedzieć jak to wygląda ? Czy jest sens tam się wybierać. Naczytałam się wiele negatywnych opini i trochę się obawiam. Pozdrawiam.

Pracownicy Roku

Hotel jest ok ...Praca dobrze płatna zależy gdzie ale jeśli Mopa Bloem tulipany to spoko (zależy jaki dział ) ..Niema sie co zrażać ...Co do koordynatorów opinie są wyssane z palca ja z Żoną pracuje i jak do tej pory możemy polegać na Nich ..Jadąc z Żoną również mieliśmy obawy bo też się naczytalismy opinie negatywnych ale wszystko ok ...Pozdrawiamy

Kolejna negatywna opinia. Znam opinie bliskiej rodziny,ktora chciala tam pracowac. Pracuja tam niekompetentni ludzie,ktorym wcale na wzgledzie nie jest dobro i pomoc Rodakom,ktorzy czesto z wielkim nadziejamo jada zarobic. Koordynatorzy ,ktorzy powinni pomagac nie kwapia sie do tej pomocy ludziom. Jest tylko przykro ze Polak Polakowi Wilkiem..

Ala

Szukam opini na temat sadzenia cebulek tulipanowych ? Ktoś może był ?

Woytek94
@Ala

Porażka. Szkoda słów. Jest tyle fajnych agencji pracy szanujących pracownikow i gwarantujących im przyzwoite warunki mieszkaniowe i wypłaty bez dziwnych odciągnięc niemożliwych do wytłumaczenia. Niestety tempoline się do niech nie zalcza

Mała
@Ala

Hej właśnie się wybieram w styczniu wiesz coś więcej

holender

Szanowni Państwo, Złożyli Państwo do SNCU skargę dotyczącą agencji pracy tymczasowej. Niniejszym zawiadamiamy, że wszczęte przez SNCU dochodzenie w stosunku do agencji pracy tymczasowej, której dotyczy skarga, znajduje się na etapie fazy naprawczej. Więcej informacji na temat przebiegu procedury oraz znaczenia poszczególnych etapów prowadzonego dochodzenia znajduje się na naszej stronie internetowej (www.sncu.nl)​ Powyższe znaczy że jeżeli pracodawca nie dopełnił wobec Państwa obowiązku wypłaty należności, teraz jest moment na dochodzenie tych należności. SNCU nie może jednak wesprzeć Państwa w tej sprawie, gdyż rozstrzyganie indywidualnych spraw nie leży w naszych kompetencjach. Zalecamy zwrócić się o pomoc np. do związków zawodowych lub biura pomocy prawnej. W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszą infolinią powołując się na numer referencyjny skargi Infolinia jest dostępna pod darmowym numerem telefonu 0800-7008. Z poważaniem, SNCU

Holender

Ta agencja zajęło się już SNCU z mojej inicjatywy. Wyślę wam później maila od nich bo teraz jest szansa na odszkodowania

Lola

Czytając nowe opinie widzę że nic się nie zmieniło :D zarobki może i nie są najwyższe ale lepsze niz w Polsce i wydaje mi sie że większość z nas dlatego właśnie wyjeżdża do Holandii. Tzw. domki pozostawie bez komentarza bo mieszkałam już w kilku i warunki są bardzo zróżnicowane, ale trzeba pamiętać że wiele zależy od wspolmieszkancow. Co do pracy, nie trzeba być lizusem żeby ją mieć. Wystarczy że umiesz pracować, wtedy to pracodawca sam się po Ciebie zgłosi :P

Mopabloem

Lidia jak chcesz żeby uzasadniać swoje opinie? I tak to jest nie możliwe do sprawdzenia przez przeciętnego Kowalskiego będącego w Polsce nie pracującego dla tego biura. Gdyby była możliwość to zostałyby zamieszczone różne dane z kontroli domków przez geemente oraz dochodzenia w sprawie nadużyć ze strony firmy przez jeden ze związków zawodowych. A że nie można takich rzeczy zamieszczać więc kto jest mądry to wystarczy mu to co przeczyta a temu co nie wystarczy przekona się na własnej skórze

Lidia

@Mopabloem nie jestem pracownikiem firmy Tempoline. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu, aby pomóc w odnalezieniu informacji na temat pracy w firmie. Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii o pracy w Tempoline i uzasadnianie swoich osądów.

Mopabloem

Lidia ale zadajesz pytania czyżby jakiś kret z biura tempoline? Na te wszystkie twoje pytania odpowiedzi już dawno padły. Jeden wielki syf to biuro

Lidia

@Jaro niestety nie mamy wpływu na to z jakimi ludźmi pracujemy. Powiedz jak zakończyła się sprawa? Czy odzyskałeś swoje rzeczy? Czy ktoś z was opowie o pracy w Tempoline? Na jakie warunki pracy można liczyć? Czy jesteście zadowoleni z pracy?

Jaro

Przyjechalem dwa tygodnie temu I drugiej nocy mnie okradli polacy z pokoju co zmusilo mnie do zmiany biura. Radek koordynator nie przejol sie sytuacja I pojechal do domu. Masakra co teraz zrobic?

Lidia

@Nianekczy pracodawca wcześniej Ci mówił o takim przenoszeniu? @Kermitczy możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Jak długo pracowałeś w firmie Tempoline? Czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia związane z pracą w tej firmie?

Nianek

Jestem Tutaj w Hoofddorp od Tygodnia i pracowalem w OZ Export 3 dni teraz mnie przenoszą Gdzieś indziej nawet nie wiem gdzie... to jest Chore co tu sie dzieje,Podpisałem z nimi umowe ale chyba bedzie trzeba z nimi zakończyć.

Zostaw merytoryczną opinię o K-Tempoline - Hoofddorp

• Jak się pracuje w K-Tempoline?

Zobacz opinie na temat firmy K-Tempoline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K-Tempoline?

K-Tempoline