K-Tempoline

2.2 Dodaj merytoryczną opinię
Organizacja

Agencja zatrudnienia K-Tempoline B.V. działa na rynku pracy tymczasowej od 2012 roku i pracuje z entuzjastyczną pulą polskich pracowników tymczasowych dla różnych sektorów, takich jak: Ogrodnictwo, rolnictwo, transport i logistyka, gastronomia, produkcja i recykling.

Rekrutujemy i wybieramy najlepszych ludzi dla Państwa firmy poprzez własne biura rekrutacyjne w Polsce oraz inwestujemy w naszych pracowników tymczasowych poprzez odpowiednie przygotowanie i prowadzenie ich przed i w trakcie pracy w Państwa firmie. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na zmotywowanych i zadowolonych z pracy pracowników tymczasowych, co wpływa na poprawę atmosfery pracy i zwiększenie Państwa wydajności.

Korzystamy z usług wielojęzycznych koordynatorów ds. zleceń, dzięki czemu mają Państwo jedną osobę kontaktową, z którą mogą Państwo omówić swoje potrzeby, tak aby dostarczeni przez nas pracownicy tymczasowi spełniali Państwa wymagania organizacyjne.

Ważne jest również to, że Uitzendbureau K-Tempoline przeprowadza cały łańcuch rekrutacji pracowników tymczasowych we własnym zakresie. Dzięki temu mamy 100% gwarancję konkurencyjnych stawek oraz szybkiej i elastycznej realizacji zleceń z dużej puli pracowników, a także oferujemy najwyższą niezawodność i ciągłość dostaw.

 

www.k-tempoline.nl/pl

 
K-Tempoline