K-Tempoline

2.2 Dodaj merytoryczną opinię
Świadomość społeczna

K-tempoline chce mieć zmotywowanych i zadowolonych pracowników, którzy czują się w Holandii jak w domu i z przyjemnością chodzą do pracy. W tym celu inwestujemy w naszych pracowników tymczasowych, dobrze informując ich w Polsce o życiu i pracy w Holandii. W zależności od rodzaju pracy i życzeń klienta, pracownicy tymczasowi są również odpowiednio wcześniej instruowani przed rozpoczęciem pracy, gdzie bezpieczeństwo na stanowisku pracy jest dla nas priorytetem.

Z naszymi pracownikami tymczasowymi chcemy budować trwałe relacje, tak jak z naszymi Klientami. Holandia to inny kraj i wiele nowego dla naszych pracowników, dlatego też przywiązujemy dużą wagę do tego, aby nasi pracownicy tymczasowi byli dla nas przewodnikami zarówno w życiu prywatnym, jak i w środowisku pracy.

Ponadto zapewniamy naszym pracownikom tymczasowym przyzwoite warunki mieszkaniowe i organizujemy transport do i z pracy. Oczywiście zawsze płacimy naszym pracownikom tymczasowym na czas, a warunki zatrudnienia i wynagrodzenia są zawsze co najmniej zgodne z układem zbiorowym obowiązującym w danej branży lub zgodne z rynkiem.

 

www.k-tempoline.nl/pl

 
K-Tempoline