K-Tempoline

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o K-Tempoline

Paulina Nowy wpis

Z tego, co widzę to jedna osoba pisała, że firma jest pomocna. Potem ktoś odradza pisząc, że praca jest mega ciężka. Widzę też, że firma podobno traktuje pracowników równorzędnie. Ciężko cokolwiek wysnuwać na podstawie tych kilku wpisów. Może ktoś jeszcze wypowie się na temat atmosfery i zarobków?

Czy firma K-Tempoline kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Kasia Nowy wpis
@Pytanie

Tak firma K-Tempoline traktuje wszystkich pracowników rownorzędnie bez wzgledu na ich płeć.

Dorota Nowy wpis
@Kasia

A pensja też jest równorzędna :-) ?

Nowy wpis

Pracodawca

@Kasia

Tak oczywiście pensja jest rownież rownorzędna.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tempoline? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Tempoline
@Pytanie

Podstawa rekrutacji jest CV osoby zainteresowanej wspolpraca z nami.Na podstawie CV kontaktujemy sie z wybrana osoba(kontakt meilowy,lub telefoniczny),przedstawiamy oferte jezeli zostanie ona zaakceptowana przez przyszlego pracownika,umawiamy sie na spotkanie w naszym biurze,podpisujemy stosowne dokumenty,przewozimy na docelowa lokalizacje i nastepnego dnia taka osoba jest juz w pracy.

mcbob

opinia domku w miejscowości Beinsdorp stary domek nic specjalnego jako tako wszystko jest lodówka pralka i gdzie sie umyc po pracy ale ludzie połowa wporządku a druga połowa juz nie ci co są dłużej nie są w porządku meliny takiej nie ma chociaż ludzie lubią sobie popić popalić trawke i pewnie inne rzeczy a ranczo w new vegas (nieuv vennep) tam to jest patologia sypią się kreski ludzie chodzą do pracy naćpani i piją alkochol w pracy praca na barkach czyszczenie jest jedna osoba nie będę pisał imienia żeby nie mieć konsekwencji prawnych ale pracuje tam 2 lata i jeździ na bobcacie nie polecam z nim pracować pracuje również na barkach przy czyszczeniu z tego to tyle co wiem. Praca na barkach przy czyszczeniu jest bardzo ciężka nie polecam gdybym wiedział że jest taka ciężka znalazł bym inną pracę.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w K-Tempoline spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
bobcat

odradzam na czyszczenie baków hks metal praca ciężka przy łopacie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tempoline?

Anka

Czy był taki problem ze ktoś u was nie dostał umowy? Jeśli tak to jaki był powód ?

Bolek
Kandydat
@Anka

A ty miałaś taki problem że nie dostałaś umowy, bo ja właśnie wybieram się do tej firmy i teraz nie wiem.

Emilian

bardzo dobrze flora Holand

Marzena

Czytam i nie dowierzam co ci ludzie wypisuja pracowałam tam 4 lata i nigdy nie byłam bez pomocy zawsze kiedy prosiłam to starali się pomuc o co tu chodzi? Ludzie komu nie chce się pracować to wymyślają niestworzone rzeczy. Ja będę mówić każdemu że ta firma jest ok i będę ją polecać każdemu kto zapyta. A szefowa Pani Kasia jest kochana pozdrawiam

Jakub
@Marzena

Dlaczego zdecydowałaś się odejść z Tempoline? Czym konkretnie się tam zajmowałaś i jakie były Twoje obowiązki? Mam nadzieję że niedługo powiesz coś więcej na ten temat.

Gregor

Zastanawiam się czy w obecnej sytuacji związanej z pandemią są jeszcze możliwe wyjazdy do pracy?

Anatol

@Ika Możesz uzasadnić jakoś ten wpis? Mam zupełnie odmienne zdanie.

Czy w Tempoline jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ika
@Pytanie

Nie interesują ich problemy ludzi. Nie polecam tej firmy

Czarek

@Okradziony Możesz dodać więcej informacji? O co Ci chodzi?

Lidia

Gdzie szukać nowych ogłoszeń z aktualnymi ofertami? I na jakie stanowisko najlepiej aplikować?

Ania
@Lidia

Facebook P-Tempoline - tam dodaja oferty. Mozna tez sprawdzac strony - www.niedziela.nl www.praca-holandia24.pl www.praca-za-granica.pl

Karol
@Ania

Dzięki za wskazówkę, a czy sama pracujesz w tej firmie? Jeśli tak, to może opowiesz z perspektywy swojego stanowiska jak wygląda praca? Ciężko jest? Jak z wynagrodzeniem?

Bolo

Nie macie zbyt dobrej opinii o tym biurze, szkoda. Liczyłem na wyjazd z nimi.

Miły Pan
 Rekomendacja

Biuro pracy nie godne polecenie, pracowałem tam przez rok. Obcinaja wypłaty Solaris nie jest wysyłany na czas trzeba się upominać. Nie zorganizowane jest biuro półka prowadzi to tak jest. Domki firmowe pozal się Boże, brudno śmierdzi zwłaszcza biały domek, toaleta nie zamykana, grzyb na ścianach pijaństwo itp. Myślę że na innych domkach też tak jest Samochody się co chwilę psują w drodze do pracy nie są przystosowane do jazdy. Przeprowadzają co chwilę na inne lokacje. Koordynator Radek nie odbiera telefonów ma wszystko w (usunięte przez administratora) Jak się go o coś poprosci. Z całego serca odradzam pracy przez to biuro. Jest wiele innych biur co lepiej zadbają o człowieka niż w tempolinie.

Jolka

kto tam nie był to ma okazję przekonać się co to jest być niewolnikiem?

R J

Czy znacie kogoś kto pracuje już dłuższy czas w heinekenie przez to biuro albo jakiekolwiek inne?

@R J

Rozumiem, że interesuje Cię podjęcie współpracy z Tempoline. Pracowałeś już za granicą czy byłby to dopiero Twój pierwszy wyjazd? Ciekawa jestem, czy zgłaszając się do firmy można wskazać docelowe miejsce, w którym chciałoby się pracować, tak jak w Twoim przypadku Heineken.

Kamila
@R J

Dzień dobry. Biura nie polecam; byłam, mieszkałam, pracowałam. Pod żadnym pozorem nie dajcie się zwieść ich dobrymi słowami, bo to rekruter, który w danym miejscu nie mieszka i nie pracuje. Średnio u nich zarabiasz 70 Euro tygodniowo mniej niż przez inne biuro pracy nawet w tym samym zakładzie pracy. Jarografu możesz się doczekać dopiero po dwóch latach. Rozliczeń papierowych wypłat nie doprosisz się. Telefonów generalnie nie odbierają. Mają zakłady gdzie nie możesz wziąć wolnego, a margines jaki pracuje i mieszka po tych zagrzybiałych, z dziurawymi dachami, oknami, niezamykającymi się drzwiami wejściowymi ruinach. Powodzenia, ja nie polecam. Jestem generalnie osobą mało problemową, ale naprawdę nie da się z nimi normalnie żyć i funkcjonować, bo np. nie wyobrażam sobie, żeby koordynator czy ktoś z biura mnie przeprowadzał podczas gdy jestem w pracy i ginie mi np. Laptop - takie sytuacje są w Tempoline.

@Kamila

Czy ta kwota, którą podajesz, to wypłata już na rękę, tą którą otrzymuje pracownik bezpośrednio? To na pewno istotne dla osób chcących podjąć pracę. Czy pokoje, zakwaterowanie, które oferuje ta firma, nie są zamykane na klucz? Piszesz o przeprowadzce, która miała miejsce podczas Twojej nieobecności.

Miska

Żenada firma nie warta niczego szkoda słów i opisywania ludzie dużo obiecują i mówią że super warunki ale jak się okazuje to szok po jakimś czasie z hotelu cię wywala w ruinę na zadupie

@Miska

Rozumiem, że przez jakiś czas współpracowałaś z Tempoline, ale obecnie już nie jesteś związana z tą firmą, tak? Piszesz o zakwaterowaniu - czym ta zmiana, o jakiej wspominasz, była spowodowana? Czy zakwaterowanie leży w rękach pracodawcy czy też pracownika?

Lidia

@Megi, czy taka sytuacja miała miejsce w Twoim przypadku? Tak wywnioskować można z Twojej wypowiedzi. Rozumiem, że możesz być niezadowolona i przykro mi, że tak potoczyły się sprawy, ale bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum. Czy mogłabyś napisać coś na temat warunków mieszkaniowych oferowanych przez firmę Tempoline?

megi
@Lidia

Gdyby była w moim napisałabym. A co do kultury to prosiłabym o nie pouczanie mnie tylko tych pożal się.... Koordynatorow. Warunki mieszkalne... Chyba zdechły szczur za lodówka mówi wszystko. Bo myszy to na tle dziennym. To biuro już dawno powinno przestać istnieć. I to już nie chodzi o mnie. Ja tyle nie przeszlam co Ci biedni a zarazem naiwni ludzie którzy byli zatrudnieni tam.

Zostaw merytoryczną opinię o K-Tempoline - Hoofddorp

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w K-Tempoline?

Zobacz opinie na temat firmy K-Tempoline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K-Tempoline?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K-Tempoline