K-Tempoline

Opinie o K-Tempoline

Lidia

@anonymous, a czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Tempoline? Polecasz aplikować do pracy w tym miejscu? @Anonim, a od czego zależy, do której z lokalizacji zamieszkania się trafi? Czy w przyszłości też rozważasz współpracę z Tempoline? @Mała, o czym dokładnie mówisz? Czy ta firma ma wobec Ciebie jakieś zaległości finansowe?

Tytus

(usunięte przez administratora)...reszta roboty ciezkie lub godziny w kratke..

@Tytus

To nie prawda, ja nigdy z koordynatorem nie piłam i pracę mam zawsze. JESTEM ZADOWOLONA. ☺

Tymon

Czy cos się zmieniło w agencji? Jeszcze do niedawna była to dobra firma?

Nicci

Dojazd_ tabor 10 starych busów, prace zestaw prac uciążliwych bo mokro bo zimno bo daleko bo słabo płatne i w kratkę...jedną z gorszych agencji w holadnii

Czy rozmowa kwalifikacyjna w K-Tempoline spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Lolek

Prymitywne prace niskie wynagrodzenie brudno mokro ciężko akord godziny w kratkę i (usunięte przez administratora).to jest oferta tej agencji...

Obserwatore

Potwierdzam też sądzę że serwis i oferta tej agencji jest na śmiesznie niskim poziomie,

Kelner

Prace tempoline: mokre tulipany w germaco kąpią Ci po kolanach i brzuchu...firma recyklingowa chodzisz po brudnym zabloconym placu np po opadach deszczu i zamiatasz albo segregujesz zabłocone surowce wtórne,kolejna firma kapuściana uukladasz na taśmę 6 główek kapusty które 6 osób wykrawa...osoba lub dwie musi szybko podać warzywa dla 6 osób i tak cały dzień...roboty mega odmozdzajace brudne i intensywne ale niskoplatne.(usunięte przez administratora)

Petr

Ok 22 dowiadujemy się smsem że o 5 rano masz gdzieś jechać i tak cały czas a nawet sklepy do 21 a jeden Polski do 22 musisz mieć wszystko i czekać na wiadomość...czasami wiadomości nie dpchodza i nie wiesz...a jak nie pójdziesz

Hose

Przyjezdzasz do de duif hotel i czekas na koordynatora na rwcepcji po 5 gpdzin...dwie dIewcyny raz po poludniu przyjechaly i do nocy nie doczekaly sie koordynatora...i wyszly z hotwlu i zakonczyly wspolprace zanim zaczely...

Tymon

Tabor samochodowy do transportu pracowników głównie kilkunastoletnie volkswageny transportery strach tym jechać,warunki pracy też nie powalaja a już o płacy szkoda gadac

Maciej

Bylem i już tam nie wracam,zarobki małe prace uciążliwe a tygodniówki małe,znajomi też nie wracają nie znam nikogo kto chwali te agencje,,,

Zdegustowany

Wstalem dzis o 5 a do pracy na 7 bo 110 km dojazd,praca do 17 i godz nieplatnej przerwy w domu bede ok 18.20 bo korki zjesz wykapuesz sie i 19 ,schodzi 14 godz a placa za 8,masakra jakas

Firma rekrutuje pracownikow przez innego posrednika bo ma zla reputacje...niskie stawki ...obcina godziny tygodniowki stawki...jedna z gorszych na rynku

Maario

Przez 3 tyg maksymalna liczba godzin w tyg byla 30...minus noclegi...to max na tydzien wyszlo 150...nue polecam

Wojtek

Widze ze to plaga...musialem zjechac po paru tyg do Polski i jak dotad nie mam wyplacone za trzy tygodnie pracy.

Kierowca pandy

Jak wrobia cie w kierowcowanie i masz do pracy po 100 km w jedna strone to co drugi dzien po pracy tankujesz auto ok 20 i od 5 wstajac ,o 17 konczac i wracajac po 18,to po 20 tnkowanie...kiedy czas na sen i zakupy?:0

Niepalacy

Jedziesz do pracy 80 min np do Germaco i to w jedna strone...praca niby lekka,jestes caly brudny i mokry bo woda z tulipanow leje sie po tobie...przy czy zabierqja cie do tej pracy w kratke

Sylwia

Dojazd do pracy po 100 km i 90 min w jedna strone praca w tempie akordowym a stawka minimalna i jsszcze brak solarisow i niskie tygpdniowki, nie ma sensu

Zefir

Agencja co chwile zglaszana do inspekcji pracy lepiej omijac ja z daleka wpisac na fejsie praca w holandii lub ogloszenie praca holandia albo niedziela nl nigdzie tempoline nie ma oni rwkrutuja przez posrednika holandia jobs bo maja taka zla marke ze sami be,posrednio nie moga pod wlasna nazwa

Robert

Na poloniuszu i joberze pelno ofert i o lepszych stawkach i z firmami ktore placa po tygodniu a nue po 3...potwierdzam omijac te agencje z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o K-Tempoline - Hoofddorp

• Jak się pracuje w K-Tempoline?

Zobacz opinie na temat firmy K-Tempoline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K-Tempoline?

K-Tempoline