K-Tempoline

Opinie o K-Tempoline

Miska

Żenada firma nie warta niczego szkoda słów i opisywania ludzie dużo obiecują i mówią że super warunki ale jak się okazuje to szok po jakimś czasie z hotelu cię wywala w ruinę na zadupie

@Miska

Rozumiem, że przez jakiś czas współpracowałaś z Tempoline, ale obecnie już nie jesteś związana z tą firmą, tak? Piszesz o zakwaterowaniu - czym ta zmiana, o jakiej wspominasz, była spowodowana? Czy zakwaterowanie leży w rękach pracodawcy czy też pracownika?

Lidia

@Megi, czy taka sytuacja miała miejsce w Twoim przypadku? Tak wywnioskować można z Twojej wypowiedzi. Rozumiem, że możesz być niezadowolona i przykro mi, że tak potoczyły się sprawy, ale bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum. Czy mogłabyś napisać coś na temat warunków mieszkaniowych oferowanych przez firmę Tempoline?

megi
@Lidia

Gdyby była w moim napisałabym. A co do kultury to prosiłabym o nie pouczanie mnie tylko tych pożal się.... Koordynatorow. Warunki mieszkalne... Chyba zdechły szczur za lodówka mówi wszystko. Bo myszy to na tle dziennym. To biuro już dawno powinno przestać istnieć. I to już nie chodzi o mnie. Ja tyle nie przeszlam co Ci biedni a zarazem naiwni ludzie którzy byli zatrudnieni tam.

Megi

Stanowczo nie polecam biura. Jak zwykle będą pięknie gadać, obiecywać.... Dostaną za Ciebie kasę i wywala Po miesiącu. Zakłamane biuro. Ale i ich kiedyś ktoś wydyma jak i oni dymaja ludzi. A ludziom radzę omijajcie to biuro szerokim łukiem. Nikt o Was nie zadba. A spotkałam już wielu ludzi co po kilku tyg nie dostali wypłaty i od kilku dni nie jedli bo nie mieli za co. A koordynator nawet nie chciał pożyczyć pięciu euro.

Lidia

@qwert, widziałam, że jesteś zainteresowany pracą w Tempoline. I jak, udało Ci się skontaktować z firmą, podejmujesz pracę w niej? Daj znać na forum, czy firma potrzebuje teraz nowych osób do pracy, jeśli już wiesz coś na ten temat! @Witek, a jaki rodzaj pracy Cię interesuje? Może na forum pojawią się jakieś nowe opinie dotyczące pracy w Tempoline w Hoofddorp.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w K-Tempoline spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Witek

Szkoda, że tak rzadko piszecie na forum. Interesuje mnie praca za granica i szukam dobrej.

qwert

jest jakaś ciekawa praca teraz w tempoline? oplaca sie jechac ? piotrek ty duzo czytales zawsze forum polepszylo sie cos ?

Lidia

@Agata szamborska, możesz napisać coś więcej o swojej pracy w Tempoline? Długo byłaś związana z tą firmą? Czy ktoś z Was podjął niedawno współpracę z Tempoline? Jak ją oceniacie? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie?

Agata szamborska

Ludzie stracenia tylko w tempoleinie pracują za karne grosze jak będący rzebrzacy o cent (usunięte przez administratora) od tego biura i to szybko i daleko inne biura są warte pracy niż te żenada zero szacunku w tym biurze dla ludzi pracowałam to wiem co i jak

Lidia

@Zainteresowana, jesteś zainteresowana pracą w Tempoline? Na jakim stanowisku chciałabyś pracować? @anonymous, jesteś obecnym lub byłym pracownikiem firmy Tempoline? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy i oferowanych przez niego warunkach?

Zainteresowana

Podpowiedzcie jak się z nimi pracuje za granicą?

Mała

witam was nie polecam jako jedyna oddałam do prawnika i dalej będzie sad !!!!!!! nigdy wiencej w tym biurze pracować jak traktują ludzi to mało powiedziane za dojazdy nie odaja w dodatku jeszcze ci zabiorą tak to jest jak Polka prowadzi ...!!!!!

@Mała

Wyjaśniło się?

Lidia

@nina, a jak wygląda sprawa kontaktu z agencją nie licząc problemów z pieniędzmi? Jesteś zadowolona z kontaktu z firmą, rozwiązują problemy w miarę szybko i sprawnie? Miałaś jakiś większy kłopot czy jesteś raczej zadowolona?

Zawiedziona

Biuro Tempoline Obiecywało premie 12,50 odkładaną co tydzień jeśli ludzie zostaną do końca sezonu w mopabloem:)nagle zostało przekrecone że dostaną ją osoby które są pierwszy sezon!Premie z Mopabloem 500euro która miała być wypłacona na tych samych warunkach do 10 czerwca ludzie nie widzą do dziś! Tak samo jak wakacyjnego !Poproś o swój salaris to nawet z tym Cię zbywają i prosisz się tygodniami !Chwalić to mogą sobie chyba tylko te osoby które były pierwszy raz i nie wiedzą jak z roku na rok oszukują ludzi na pieniądzach!

Qwerty

A czy ktoś może mi powiedzieć kiedy oni wypłacaja wakacyjne ? Słyszałam że powinno być na początku czerwca

nina
@Qwerty

o pieniądze typu wakacyjne czy premie trzeba się na ogół prosić i upominać.

nina

Jeśli chodzi o pracę to praca jest w miarę, nie pierwszy sezon przepracowalam na Mopabloem. Zakwaterowanie różnie, tym razem trafiliśmy na super warunki. Za to koordynatorzy i inne osoby pracujące w biurze tempoline nie są za bardzo nastawieni na kontakt i pomoc pracownikom... Z każdym sezonem jest gorzej. Dzwonic do biura z jakims pytaniem nie ma sensu bo jesli nie są w stanie wymyśleć jakiegoś kłamstwa na poczekaniu to kończą rozmowę. A o premiach obiecywanych za wytrzymanie do konca sezonu na Mopabloem możemy raczej zapomnieć :/

Grażyna

Może dowiem się jak pracuje się pod okiem agencji?

Klara

Z wakacyjnym to du.. Blada. Doplacaja 35e do każdej wyplaty . Można dostać dodatek wakacyjny który jest wyplacany po urlopie bądź jak odchodzisz z firmy. Rzecz jasna musisz zadzwonić i poinformować by Ci sami wypuścili. Bo może zapomnisz... I kasa będzie dla nich. To wszystko kpina. Mi mówiono o wakacyjnym na koniec mają i grudnia. Co do czego inaczej.

Tv watcher

Agencja nie ma swojej strony,transportuje busami sprzed 2003,rekrutuje przez Holandia Jobs bo sama ma mega zła markę,stawka poniżej 10 euro a prace proste brudne zimne akordowe w kratkę...no i podsumowując,,,warto? Jak myślicie?

confused
@Tv watcher

Szukajac informacji na temat tej firmy znalazlam strone internetowa bez problemu... http://www.p-tempoline.nl Zastanawiam sie troche nad wiarygodnoscia niektorych opinii czy warto sie tym do konca sugerowac hmm

nick
@confused

absolutnie nie warto się sugerować! Przyjaciółka była 2 lata w tempoline i sobie chwaliła. Jadę od lipca z nią do Holandii właśnie i to przez Tempoline mam nadzieję.

Tomasz

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca!!

Lidia

@anonymous, a czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Tempoline? Polecasz aplikować do pracy w tym miejscu? @Anonim, a od czego zależy, do której z lokalizacji zamieszkania się trafi? Czy w przyszłości też rozważasz współpracę z Tempoline? @Mała, o czym dokładnie mówisz? Czy ta firma ma wobec Ciebie jakieś zaległości finansowe?

Zostaw merytoryczną opinię o K-Tempoline - Hoofddorp

• Jak się pracuje w K-Tempoline?

Zobacz opinie na temat firmy K-Tempoline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K-Tempoline?

K-Tempoline