3 Dodaj opinię
3 18 54 5 1

Opinie o Bizztemp

Xkrisx1 Nowy wpis

Czy jest jakikolwiek bezpośredni numer do Polskiego koordynatora?(usunięte przez administratora)

TakNie1
Nowy wpis

Pracodawca

@Xkrisx1

Kontakt do Pana Rafala może Pan znaleźć na stronie Facebook.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Bizztemp?

O 27 Nowy wpis

Mój mąż poleca obecnie pracuje od miejsca i jest zadowolony

TakNie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Bizztemp?

Vairloff
@Pytanie

styl zarzadzania wyglada tak ze mowia milion rzeczy zebys sie od nich odczepil a nie robia nic (doslownie nic) potem nie odbieraja telefonow i nie odpisuja 3 miesiace czekalem na zaswiadczenie o zarobkach i sie nie doczekalem. po skonczeniu pracy zostalo do rozlicznia 10 e i nie wyplacili a jak sie upomnialem to strasza i obrazaja

Pracodawca

@Vairloff

Witam serdecznie Bardzo nam przykro że nie jest Pan zadowolony z naszego stylu zarządzania, nie mniej opisana sytuacja nie jest nam znana. Czy mogę prosić o kontakt w celu wyjaśnienia tej sprawy?

Tak1Nie
Vairloff
@Bizztemp

sytuacja wyjasniona

Kordian

Powiedzcie czy warunkiem wyjazdu do pracy za granicę jest znajomość języka obcego?

Cezary
Nazwa działu: Produkcja

Warunki zakwaterowania w tej agencji na YT "Holandia Warunki Mieszkaniowe #1"

@Cezary

Proszę o link w celu weryfikacji czy informacje przez pana podane się zgadzają.

gosc
Nazwa działu: Produkcja

nie polecam zero kontaktu pan R.G zwykły (usunięte przez administratora) nie potrafi zapłacić to co się zarobiło ale doigra się prędzej czy później

@gosc

Jeżeli nie jest pan/i zadowolony ze współpracy lub ma pytania odnośnie wypłat, zapraszam do kontaktu z biurem (numer znajdzie pan/i na naszej stronie lub Facebook-u)

Lenka

Czy ktoś z pracowników mógłby nieco przybliżyć sytuację w firmie? Czy można liczyć na stałą posadę?

@Lenka

Oczywiście jest możliwość stałego zatrudnienia. Jeżeli zarówno klient jak i pracownik są zadowoleni ze współpracy, umożliwiamy przejęcie personelu na stały planing (kontrakt) u klienta.

Zeb

Jak czesto sa wyplaty?

Nazwa działu: Finanse
@Zeb

Wyplaty sa co tydzien w srode

Barnaba

Słyszałem, że agencja ma dobre opinie. Podpowiedzcie czy warto współpracować z nimi?

Alicja

@Zdzichu, napisz do jakiej pracy wysłała Cię firma? Jak długo trwał kontrakt i czy mogłeś go przedłużać, jeśli chciałeś pracować dłużej. Użytkownicy forum w poprzednich wpisach wspominali, że mieli słaby kontakt z biurem. Czy Ty tez miałeś ten problem, czy raczej koordynator zajmował się Twoimi sprawami bez zarzutu?

Alicja

@GHZ, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać więcej informacji na temat warunków pracy w tej firmie? Dlaczego masz taką opinię? Dawno nikt z pracowników nie wypowiadał się na temat pracodawcy. Czy coś się w firmie zmieniło? Jak wygląda sprawa z rekrutacjami? Czy są poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Czekam na Wasze opinie.

Zdzichu
@Alicja

Jak chcesz wyjechać i zarobić to praca dla ciebie, ja tez miałem małe dylematy ale zaryzykowałem i jestem zadowolony.

GHZ

Nie polecam jeden wielki bajzel zero kontaktu

Tak5Nie

Alicja

@Zeb widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. Czy sam zdobyłeś już tą informację i mógłbyś się podzielić z innymi użytkownikami? Może już jesteś po rozmowie w Bizztemp i wiesz z pierwszego źródła wszystko i chcesz powiedzieć też coś o pracy?

hgf

@szejk no najwidoczniej nie jest..chociaz z drugiej strony jzeli nie ma rotacji to znaczy ze firma daje stabilne zatrudnienie no i panuje dobra atmosfera skoro nikt nie rezygnuje z pracy przeciez :-)

ubojowiec

pieniadze na czas? 9.80 ? chyba brutto a po odliczeniu wszytskiego cos miedzy 6 a 7..... dodatkowo zero kontaktu z biurem , jedynie w polsce byl kontakt po przyjezdzie i pracy zero kontaktu , odradzam

Tak5Nie
mistrzu trocu

Heheheh dobre to , znam troche biznes biur pracy od drugiej strony, pracowalem dla axela , orange jobs , i paru innych ktore mialy swoich ludzi w branzy miesnej i moge tylko powiedziec jedno.... komentarz onaAdam jest fake ze strony kogos kto chcial polepszyc opnie , ale zaszkodzil....po piersze osoba zapomniala skasowac ona a wyzej jest komentarz tamara :-) swietne ale slabe , chyba ktos tu sie nie zna robieniu dobrego image , z jednej strony skarzy si na alkoholikow z Vion , co juz jest obraza pracownikow a z drugiej strony ich poleca . Czyli co ? biuro jest ok tylko zatrudnia alkoholikow ? to chyba biuro moze wybierac kto pracuje a kto nie ... w jednej z firm w ktorej pracowalem , celowo szefostwo chcialo jak najgorsze osoby by moc je latwo w trabe robic .Druga sprawa ze patrzac na skladnie zdan , wpisy od tamary i ona adam sa podobne i jezeli jest to pracownik biura to wpisem ..alkoholicy z vion ..sprzedal wlasnie nazwe firmy do ktorej rekrutuja ludzi :-) dzieki ona adam napewno skorzystam ;-)

Tak3Nie1

onaAdam

Ja tam jestem bardzo zadowolony z ich biura. kasa na czas jak cos trzeba zawsze pomoga, co obiecane zawsze dotrzymuja. Fakt czasem ciezko sie dodzwonic ale to tylko przez niektorych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktorzy odwalaja maniane.! Alkoholicy z VION !JA tam ICH POLECAM!!!

Tiesto

Ja własnie zjechał do polski w Firmie bizztemp może jest i dobra ale,zero kontaktu z biurem mówia to co chcesz usłyszec najlepsze jest to że po informowaniu pana Rafała że odchodze z firmy za 32 tydz do tej pory nie dostałem pieniedzy tak mało mówiąc okradł mnie nawet jak pisłem do firmy czemu moje ciężko zarobione pieniądze (rzeznia vion tilburg) nie zostały wypłacone zero odzewu z ich kontaktu Własnie złożyłem skargę na ich i zobaczymy co będzie osobiscie nie polecam tej firmy obiecują góry a tak naprawde jest lipa

Tak4Nie

alvaro
@Tiesto

witaj tiesto podaj email na który można się odezwac ponieważ pokrzywdzonych tobie podobnych osob jest dużo więcej ,od kilku miesięcy obserwuje i zbieram kontakty i informacje , mnie tez kiedyś oszukali i obiecałem sobie ze nie popuszczę , ostatnio nawet u siebie cos zmienili bo dzwoniłem się dopytać czy szukają kogos to odebrala jakas baba niemila , zawsze był tam taki spoko gościu nie pamiętam imienia , później dzwoniłem na ten numer i faktycznie uzyskałem informacje ze ten pan rozstal się z ta firma i żeby kontaktować się z nimi stacjonarnie,,,, na pytanie czemu odszedł ,,,uslyszalem tylko ze przez poróżnienie co do systemu prowadzenia współpracy....i to mowi samo za siebie.... u nich nawet wlasni pracownicy uciekają bo robia wszystkich w hu++++ , hmmm swoja droga gdyby ten facet chciał dolaczyc do pozwu to na pewno dużo ciekawych rzeczy byśmy się dowiedzieli...Tiesto daj email , pomyślimy jak zalatwic ta sprawe

Tak4Nie

lelek

firma git jak blok ekipa :P

Tak1Nie

majster klepka

biuro jest ok nic specjalnego ale przynajmniej kasa jest taka jaka byla ustalana .dla kazdego co innego wiec jednemu moze sie spodobac innemu nie ..... a jak ma sie watpliwosci to trzeba sprobowac i samemu sie przekonac bo ja sam tez mialem dylemat po opiniach czy jechac czy nie :) poki co zostaje a jak dalej to sie zobaczy

misiek

siedze na urlopie swiatecznym i tak z nudow sobie popatrzylem i raczej popieram pozytywne opinie o bizztempie .....nie ma co sie dziwic ze sa tez narzekacze...zawsze byli sa i beda a szczegolnie w takim kraju jak polska .... nie twierdze bywaly jakies pierdoly klopoty niedomowienia ale wizyta w biurze zawsze wyjasniala wszystko i nie bylo problemu wiec jestem zdania ze te negatywy to w wiekszosci ludzie ktorzy sami niepotrafia nawet sie wy@@@ wiec o czym tu rozmawiac .... jestem zdanie ze bizztemp to firma warta sprawdzenia tyle ode mnie wesolego nowego ludziska :shock:

safina

Z tego co widzę firma Bizztemp prowadzi jakąś nową rekrutację, jest ogłoszenie o pracę. Zobaczcie prosze o co chodzi i jeśli możecie to napiszcie czy warto się o nią starać. Zatrudnimy 3 ubojowcow wolowych od zaraz.Oferujemy stawki od 7 do 11 euro netto juz na reke w zaleznosci od doswiadczeni... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5735587?keywords=&region=

nick

eee gadacie biuro jest ok gorzej z ludzmi za granica :P

wata

Biuro jest ok moze nie idealne ale co ma byc to jest nie ma co narzekac warte sprawdzeniaA

mojzesz holandii

Tomek ...warunki holenderskie tzn ze placisz podatek w Holandii i pozniej dostajesz zwrot w euro (w zaleznosci od twoich zarobkow ) np. z 1500 euro zwrotu raz w roku dostajesz od belastingu(urzad skarbowy) ale wiadomo ze czasem mozesz dostac i 300 euro a jezeli zarobki przewyzszaja np 5000 euro miesiecznie to trzeba pozniej doplacic :) ale standardowo jest to okolo 500 do 1500 euro raz w roku takie sa mniejwiecej srednie.Co do prac budowlanych to w Bizztempie robilem chwile na rozbiorkach...maly krotki projekt niecale 3 tyg wiec ciezko mi sie o nich wypowiadac ale pieniadze dostalem tak jak ustalalismy wczesniej pozniej zmienialem firme ale Bizztemp nie wydawal mi sie jakas szemrana firma normalne biuro normalni ludzie ale fakt faktem ze tez mialem do czynienia z rzeznikami i to chyba jest ich slaby punkt bo ci ludzie niszcza im wizerunek hheheh pijaki i zlodzieje to w wiekszosci sa rzeznicy (nie mowie ze wszyscy :) Jedno co jest napewno na plus to ze wtedy mialem 22 lata i niby powinna obowiazywac mnie wiekowka ale dostawalem te same pieniadze co starsi .Pozniej po rozmowach wyszlo ze bizztempo nie naklada wiekowek(chociaz moga) jezeli klient tego nie wymaga wiec to jest chyba jakis tam dowod ze sa wporzadku bo mogli by zzynac jeszcze ze stawek a tego nie robia....minusem napewno jest opoznienie w organizacji....z reguly wszystko zawsze mialo opoznienia nie dlugie ale jednak :) Ja tam dobrze wspominam te trzy tyg .....mieszkania maja spoko normalne chaty anie jakies upychanie ludzi...Pzdrowki dla Rasha jesli dalej u nich robi fajnhy chlop ...

kurek

firma jest ok odwalcie sie od nich sa w porzadku ...narzekaja ci co sami sobie robia problemy...ehhh polaczki..

madry orzech

Suzi -ludzie zawsze beda narzekac...mozna im serwowac zloto do zarcia a po chwili beda narzekac ze samo zloto a oni chca z diamentami itd.....taka prawda przepracowalem wiele prac i miesjcs w holandi..z bizztempem mialem przyjemnosc wspolpracowac okolo 3 lat temu na remoncie stacji metra w Amsterdamie.... i powiem szczerze ze lepszej roboty to ja w holandii nie mialem....zajebista kasa ,ludzie spoko, mili troche chaotyczni i spozniajacy sie ale w sumie to male pierdoly bo robota byla przednia ,mieszkanie tez a wyplate dostawalem zawsze w piatek o 18 kasa na koncie byla wiec nie wiem co to za bzdury tu wypisuja ale to tak to juz jest ze polak jakby nie byl traktowany zawsze bedzie narzekal...sprawdzone przebanae zaobserwowane :)...;A wracajac do tematu ja polecam bizztemp .....nie pracuje tam tylko dlatego ze projekt na metro msie skonczyl a ja nie jestem osoba ktora interesuje zawod rzeznika ani spwacza wiec zjechalem a w pl baba usidlila i juz sie tu zostalo ale to byly dobre czasy :) ZA dla firmy Bizztemp adios

orzech

po czesci racja ale chlopaki z ktorymi mieszkalem robili w Hadze na rozbiorkach i tez zachwalali tylko dojazd byl jedynym mankamentem ale szlo przezyc (40 km ) nie tak duzo .Co do rzezni sie nie wypowiadam bo nie robilem ale naprawde ciezko mi uwierzyc ze Bizztemp to oszusci bo prawda jest taka ze jak by tak bylo juz dawno by zwineli manatki bo kontrole w holandii sa naprawde szczegolowe i nie ma mozliwosci oszystw ludzi na dluzsza skale bo po prostu by zamneli biuro wiec o czym tu dyskutowac .Powiem tak czasem jak znajomy szuka czegos albo ktos ze znajomych w nl potrzebuje pomocy przy zasilkach ,zwrotach itd czesto daje znac Rafalowi i nigdy nie dostalem informacji od znajomych by cos sie tam nie zgadzalo itd wiec sadze ze jak by oszukiwali to chyba na wszystkim co nie ? Mysle ze problemem jest sektor miesny poniewaz nie ukrywajmy ludzie potrafia tam byc naprawde DZIWNI wiem bo czasem sie jednym busem jezdzilo itd i naprawde ciezko bylo tego sluchac co miedzy soba mowili...ja tam polecam

melon

firma jest ok kasa sie zgadza robota jak robota,,,ps.brok ma duzo racji pzdr

mlotek

w 100% popieram wypowiedz broka mam te same odczucia :P