Opinie o Bizztemp w Haarlem

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bizztemp. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bizztemp na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bizztemp w Haarlem

ubojowiec

pieniadze na czas? 9.80 ? chyba brutto a po odliczeniu wszytskiego cos miedzy 6 a 7..... dodatkowo zero kontaktu z biurem , jedynie w polsce byl kontakt po przyjezdzie i pracy zero kontaktu , odradzam

mistrzu trocu

Heheheh dobre to , znam troche biznes biur pracy od drugiej strony, pracowalem dla axela , orange jobs , i paru innych ktore mialy swoich ludzi w branzy miesnej i moge tylko powiedziec jedno.... komentarz onaAdam jest fake ze strony kogos kto chcial polepszyc opnie , ale zaszkodzil....po piersze osoba zapomniala skasowac ona a wyzej jest komentarz tamara :-) swietne ale slabe , chyba ktos tu sie nie zna robieniu dobrego image , z jednej strony skarzy si na alkoholikow z Vion , co juz jest obraza pracownikow a z drugiej strony ich poleca . Czyli co ? biuro jest ok tylko zatrudnia alkoholikow ? to chyba biuro moze wybierac kto pracuje a kto nie ... w jednej z firm w ktorej pracowalem , celowo szefostwo chcialo jak najgorsze osoby by moc je latwo w trabe robic .Druga sprawa ze patrzac na skladnie zdan , wpisy od tamary i ona adam sa podobne i jezeli jest to pracownik biura to wpisem ..alkoholicy z vion ..sprzedal wlasnie nazwe firmy do ktorej rekrutuja ludzi :-) dzieki ona adam napewno skorzystam ;-)

onaAdam

Ja tam jestem bardzo zadowolony z ich biura. kasa na czas jak cos trzeba zawsze pomoga, co obiecane zawsze dotrzymuja. Fakt czasem ciezko sie dodzwonic ale to tylko przez niektorych (usunięte przez administratora) ktorzy odwalaja maniane.! Alkoholicy z VION !JA tam ICH POLECAM!!!

Tiesto

Ja własnie zjechał do polski w Firmie bizztemp może jest i dobra ale,zero kontaktu z biurem mówia to co chcesz usłyszec najlepsze jest to że po informowaniu pana Rafała że odchodze z firmy za 32 tydz do tej pory nie dostałem pieniedzy tak mało mówiąc okradł mnie nawet jak pisłem do firmy czemu moje ciężko zarobione pieniądze (rzeznia vion tilburg) nie zostały wypłacone zero odzewu z ich kontaktu Własnie złożyłem skargę na ich i zobaczymy co będzie osobiscie nie polecam tej firmy obiecują góry a tak naprawde jest lipa

alvaro
@Tiesto

witaj tiesto podaj email na który można się odezwac ponieważ pokrzywdzonych tobie podobnych osob jest dużo więcej ,od kilku miesięcy obserwuje i zbieram kontakty i informacje , mnie tez kiedyś oszukali i obiecałem sobie ze nie popuszczę , ostatnio nawet u siebie cos zmienili bo dzwoniłem się dopytać czy szukają kogos to odebrala jakas baba niemila , zawsze był tam taki spoko gościu nie pamiętam imienia , później dzwoniłem na ten numer i faktycznie uzyskałem informacje ze ten pan rozstal się z ta firma i żeby kontaktować się z nimi stacjonarnie,,,, na pytanie czemu odszedł ,,,uslyszalem tylko ze przez poróżnienie co do systemu prowadzenia współpracy....i to mowi samo za siebie.... u nich nawet wlasni pracownicy uciekają bo robia wszystkich w hu++++ , hmmm swoja droga gdyby ten facet chciał dolaczyc do pozwu to na pewno dużo ciekawych rzeczy byśmy się dowiedzieli...Tiesto daj email , pomyślimy jak zalatwic ta sprawe

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Bizztemp się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
lelek

firma git jak blok ekipa :P

majster klepka

biuro jest ok nic specjalnego ale przynajmniej kasa jest taka jaka byla ustalana .dla kazdego co innego wiec jednemu moze sie spodobac innemu nie ..... a jak ma sie watpliwosci to trzeba sprobowac i samemu sie przekonac bo ja sam tez mialem dylemat po opiniach czy jechac czy nie :) poki co zostaje a jak dalej to sie zobaczy

misiek

siedze na urlopie swiatecznym i tak z nudow sobie popatrzylem i raczej popieram pozytywne opinie o bizztempie .....nie ma co sie dziwic ze sa tez narzekacze...zawsze byli sa i beda a szczegolnie w takim kraju jak polska .... nie twierdze bywaly jakies pierdoly klopoty niedomowienia ale wizyta w biurze zawsze wyjasniala wszystko i nie bylo problemu wiec jestem zdania ze te negatywy to w wiekszosci ludzie ktorzy sami niepotrafia nawet sie wy@@@ wiec o czym tu rozmawiac .... jestem zdanie ze bizztemp to firma warta sprawdzenia tyle ode mnie wesolego nowego ludziska :shock:

safina

Z tego co widzę firma Bizztemp prowadzi jakąś nową rekrutację, jest ogłoszenie o pracę. Zobaczcie prosze o co chodzi i jeśli możecie to napiszcie czy warto się o nią starać. Zatrudnimy 3 ubojowcow wolowych od zaraz.Oferujemy stawki od 7 do 11 euro netto juz na reke w zaleznosci od doswiadczeni... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5735587?keywords=&region=

nick

eee gadacie biuro jest ok gorzej z ludzmi za granica :P

wata

Biuro jest ok moze nie idealne ale co ma byc to jest nie ma co narzekac warte sprawdzeniaA

mojzesz holandii

Tomek ...warunki holenderskie tzn ze placisz podatek w Holandii i pozniej dostajesz zwrot w euro (w zaleznosci od twoich zarobkow ) np. z 1500 euro zwrotu raz w roku dostajesz od belastingu(urzad skarbowy) ale wiadomo ze czasem mozesz dostac i 300 euro a jezeli zarobki przewyzszaja np 5000 euro miesiecznie to trzeba pozniej doplacic :) ale standardowo jest to okolo 500 do 1500 euro raz w roku takie sa mniejwiecej srednie.Co do prac budowlanych to w Bizztempie robilem chwile na rozbiorkach...maly krotki projekt niecale 3 tyg wiec ciezko mi sie o nich wypowiadac ale pieniadze dostalem tak jak ustalalismy wczesniej pozniej zmienialem firme ale Bizztemp nie wydawal mi sie jakas szemrana firma normalne biuro normalni ludzie ale fakt faktem ze tez mialem do czynienia z rzeznikami i to chyba jest ich slaby punkt bo ci ludzie niszcza im wizerunek hheheh pijaki i zlodzieje to w wiekszosci sa rzeznicy (nie mowie ze wszyscy :) Jedno co jest napewno na plus to ze wtedy mialem 22 lata i niby powinna obowiazywac mnie wiekowka ale dostawalem te same pieniadze co starsi .Pozniej po rozmowach wyszlo ze bizztempo nie naklada wiekowek(chociaz moga) jezeli klient tego nie wymaga wiec to jest chyba jakis tam dowod ze sa wporzadku bo mogli by zzynac jeszcze ze stawek a tego nie robia....minusem napewno jest opoznienie w organizacji....z reguly wszystko zawsze mialo opoznienia nie dlugie ale jednak :) Ja tam dobrze wspominam te trzy tyg .....mieszkania maja spoko normalne chaty anie jakies upychanie ludzi...Pzdrowki dla Rasha jesli dalej u nich robi fajnhy chlop ...

kurek

firma jest ok odwalcie sie od nich sa w porzadku ...narzekaja ci co sami sobie robia problemy...ehhh polaczki..

madry orzech

Suzi -ludzie zawsze beda narzekac...mozna im serwowac zloto do zarcia a po chwili beda narzekac ze samo zloto a oni chca z diamentami itd.....taka prawda przepracowalem wiele prac i miesjcs w holandi..z bizztempem mialem przyjemnosc wspolpracowac okolo 3 lat temu na remoncie stacji metra w Amsterdamie.... i powiem szczerze ze lepszej roboty to ja w holandii nie mialem....zajebista kasa ,ludzie spoko, mili troche chaotyczni i spozniajacy sie ale w sumie to male pierdoly bo robota byla przednia ,mieszkanie tez a wyplate dostawalem zawsze w piatek o 18 kasa na koncie byla wiec nie wiem co to za bzdury tu wypisuja ale to tak to juz jest ze polak jakby nie byl traktowany zawsze bedzie narzekal...sprawdzone przebanae zaobserwowane :)...;A wracajac do tematu ja polecam bizztemp .....nie pracuje tam tylko dlatego ze projekt na metro msie skonczyl a ja nie jestem osoba ktora interesuje zawod rzeznika ani spwacza wiec zjechalem a w pl baba usidlila i juz sie tu zostalo ale to byly dobre czasy :) ZA dla firmy Bizztemp adios

orzech

po czesci racja ale chlopaki z ktorymi mieszkalem robili w Hadze na rozbiorkach i tez zachwalali tylko dojazd byl jedynym mankamentem ale szlo przezyc (40 km ) nie tak duzo .Co do rzezni sie nie wypowiadam bo nie robilem ale naprawde ciezko mi uwierzyc ze Bizztemp to oszusci bo prawda jest taka ze jak by tak bylo juz dawno by zwineli manatki bo kontrole w holandii sa naprawde szczegolowe i nie ma mozliwosci oszystw ludzi na dluzsza skale bo po prostu by zamneli biuro wiec o czym tu dyskutowac .Powiem tak czasem jak znajomy szuka czegos albo ktos ze znajomych w nl potrzebuje pomocy przy zasilkach ,zwrotach itd czesto daje znac Rafalowi i nigdy nie dostalem informacji od znajomych by cos sie tam nie zgadzalo itd wiec sadze ze jak by oszukiwali to chyba na wszystkim co nie ? Mysle ze problemem jest sektor miesny poniewaz nie ukrywajmy ludzie potrafia tam byc naprawde DZIWNI wiem bo czasem sie jednym busem jezdzilo itd i naprawde ciezko bylo tego sluchac co miedzy soba mowili...ja tam polecam

melon

firma jest ok kasa sie zgadza robota jak robota,,,ps.brok ma duzo racji pzdr

mlotek

w 100% popieram wypowiedz broka mam te same odczucia :P

emanuel

popieram wypowiedz broka dobrze napisane

brok

spoko ujdzie w tlumie ,nie sa najlepsi ale tez nie najgorsi raczej bym ich umiesil na liscie lepszych niz gorszych maja czasami niedociagniecia ale tragedi nie ma .napewno trzeba gadac jak jest problem a nie czekac az sie wszystko samo rozwiaze ,jest ich tylko 4 w biurze no i marcin czasdami sie tam przewija i chyba dlatego czasami kuleja z organizacja ale za to kase daja konkurencyjna i to nie tylko na papierze ale w realu wiec cos kosztem czegos,,,,,,kasa jest ok mieszkania naprawde zajebisty tylko czesto zdarzaja sie problemy z komunikacja z telefonami ale w sumie sam czasami dzwonilem po kilka razy a pracuje tam okolo 100 osob i jeszcze zainteresowani praca itd wiec nie ma co sie dziwic jak ktos cos ma w glowie to znajdzie sposob na pogadanie email skype telefon a w sumie na email zawsze daja odpowiedz wiec ja to juz nie dzwonie bo to nie ma sensu tylko pytam sie meilem i albo ktos odzwoni albo odpisze fakt ze nie od razu ale w koncu odpowie...dodatkowo warto na ich profilowej stronie na faceboku pytac itd bo najszybciej dostaje sie odpowiedz wiem ze chyba maja jakies prywatne konto rzeznik holandia czy cos takiego na facebooku i mozna doloaczyc do grona znajomych i samemu pisac prywatne wiadomosci i byc na biezaca....chlopaki sa spoko moze nie sa perfekcyjni ale sie staraja i co najwazniejsze maja serce i cierpliwosc bo widzialem tam czasem takich pojebow ktorzy przyjezdzali do pracy ..nierobili nic poza burdelem chlaniem piwska i narzekaniem a Bizztemp im dawal druga szanse albo pozwalali zostac na mieszkaniu do momentu znalezienia innej pracy w innym biurze wiec to jest naprawde spoko z ich strony w innych biurach jak stajesz sie niepotrzebny to przychodza karki i wyjazd na ulice wiem bo widzialem...podsumowujac jak to poprzednik napisal Bizztemp= nie dla idiotow....trzeba umiec rozmawiac od tego sie zaczyna a nie obrazac i z pretensjami ja zawsze sie dogadalem i bede chwalic ale bylem swiadkiem jak ludzie twierdzili ze zostali oszukani ile w tym prawdy nie wiem? za to pamietam jak jakies 2 lata temu wchodzili na ameco w amsie i cos nie wychodzilo byly przestoje brak roboty to kilku rzeznikom placili postojowe bo wiedzieli ze goscie sa dobrzy w tym co robia i nie chcieli ich stracic a wiem bo jacka i darka znam osobiscie wiec to jest tak ile ludzi tyle opini ...znam ludzi co sa zadowoleni i takich co narzekali ale dalej pracuja i narzekaja czego wogole nie kumam jak nie pasuje to sie zmienia firme wiec to jest dziwne ....JA NIE MAM PROBLEMOW POLECAM z uwagi ze niechce zeby moj post byl traktowany jako lizanie (usunięte przez administratora) pozostane anonimowy bo kilka razy jak kogos na mieszkaniu uswiadamialem ze jakis problem to nie jest winna bizztempu tylko np belastingu lub uwv to zostalem zjechany za caloksztalkt i wyzwany od dupo liza ....trzeba wiedziec za co jest odpowiedzialne biuro a za co nie i dopilnowywac spraw ktore sami musimy zalatwiac a nie liczyc ze wszystko ma zalatwiac biuro bo tak bywalo i tak w wiekszosci ludzie mysla ....rafal i reszta to nie sa nasi rodzice to pracodawcy ktorzy maja zrobic to do czego sie zobowiazali i wymienili w kontrakcie a o reszte rzeczy to mozna sie spytac o ewentualna pomoc a nie takie zale wylewac na forum w sumie jak przeczytalem to wszystko to te negatywne komentarze nie maja zadnych logicznych wyjasnien itd... o jaarografy trzeba sie upomniec samemu oni nie maja obowiazku tego wysylac tak samo jak zaliczki ,jak zwrot za ubezpieczenie i podatek ,,,do salarisow zawsze jest dostep bylem juz nie raz wybierac i nigdy problemu nie bylo a pozatym rafal da login i haslo do strony zeby sobie wejsc i zobaczyc wszystkie salarisy wystarczy dopytac wiec troche nie rozumiem pewnych akcji i zali ktore tu pisza ludzie i postanowielm sie wypowiedziec pozdrowki

major

odwalcie sie od bizztempu i co to tu pisze ze same turasy ? jest dwoch holendrow holenderskiego pochodzenia mehmet i kursant i turkami to oni sa tylko z papieru bo urodzili sie w Holandi pozatym te,,TURASY" nieraz uratowaly tylek nie jednemu polakowi wiec nie zgodze sie z tymi opinami u gory masakra jakas .Ja polecam ale tak jak pisali poprzednicy Bizztemp=nie dla idiotow

Foodcenter

hhmmm co by tu powiedziec ???? nie rozumiem ja nigdy nie mialem problemow i tak dzisiaj przypadkiem chcialem sprawdzic czy wogole cos ludzie pisza i trovhe to dziwne bo robie u nich z trzy lata i raczej wiecej ludzi jest zadowolonych ....robimy w amsterdamie na ubojni i oczywiscie jest pewna rotacja ludzi ale w porownaniu do innych firm to naprawde ta nie prezentuje sie zle wiec zdziwko bylo lekkie jak przeczytalem caly ten watek hmmm polak to juz chyba tak ma ze zawsze narzeka nawet jak jest ok to dalej malo hheheh ja tam mysle ze warto sprobowac z nimi wspolprace bez patrzenia na innych ludzi pojsc do pracy poczekac do wyplaty a dopiero pozniej sie wypowiadac.Bylem na wlasne oczy swiadkiem jak chlopak popracowal tam dwa tygodnie pozniej nie mowiac nic nikomu zjechal do polski bez zdania sprzetu itd a po tygodniu zaczal wydzwaniac do wszystkich nawet do domownikow ze go oszukali bo nie wyplacili pieniedzy itp itd no sorry ale kurde sam sobie winny nic nikomu nie pojechal zerwal kontrakt ukradl sprzet jeszcze z tego co sie orientuje nabral zaliczek i pozniej ma pretense do biura a to nie jest odosobniony przypadek wiec nie wiem jak to jest z tym wszystkim.Ja nie mam z nimi problemow to chyba po prostu zalezy od czlowieka i podejscia do sprawy heja

Grzesiek

Nie jest tak zle jak pisza nie kumam ,od samego pocztku oczekuja nie wiadomo czego ,,chwila spokoj i powoli po swoje ....Bizztemp nie jest zlym biurem co wy gadacie..

Zostaw merytoryczną opinię o Bizztemp - Haarlem

• Jak się pracuje w Bizztemp?

Zobacz opinie na temat firmy Bizztemp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bizztemp?

Bizztemp