K-Tempoline

Opinie o K-Tempoline

Jak teraz stoicie z zakwaterowaniem? Czy warunki się poprawiły względem tego co niektórzy ostatnio pisali? po prostu przypodobała mi się ta oferta dla pracownika recyklingu metalu. Był ktoś tam na miejscu? jakie kwatery proponują i ogólnie jak się pracuje?

Dario Nowy wpis

Jak z pracą na recyklingu w Amsterdam i jak lokacje

Paulina Nowy wpis
@Dario

Zauważyłam że od miesięcy ludzie o tę lokację pytają a nikt nie odpowiada. to ktoś ostatecznie pojechał? zorientowałeś się może albo byłeś i dasz znać? i jest napisane "rozkręcanie agd" a jakie konkretnie? czy to zależy na jaką taśmę natrafisz?

marecki Nowy wpis
@Dario

praca sama w sobie niby nie ciężka przy taśmie segregując odpady do danych pojemników. Zakwaterowania masakra, dziury i grzyby na ścianach + popisane sprayem a'la grafitti. Smród, brud i ubóstwo jednym słowem. Prysznic jak mała klitka strach tam się kąpać, jedna umywalka dostępna na korytarzu w losowym miejscu, brudna itd. Toaleta w kuchni, rozwalona spłuczka, olana klapa i 15-20 centymetrowa szpara w drzwiach. Odradzam to miejsce.

Natalia

Piszecie o tym, że czasami zakwaterowanie bywa problematyczne. Czy można zatem ustalić (z góry lub już po zakwaterowaniu) zmianę miejsca pobytu na inną lokalizację?

bobcat

odradzam na czyszczenie baków hks metal praca ciężka przy łopacie

@bobcat

Kolego czy ty pracowałaś w Amsterdamie na Recyklingu metali czy praca jest ok czy nie przez agencję Tempolline.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w K-Tempoline spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje K-Tempoline dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji.

Katarzyna

Wynagrodzenie początkowe jest w każdej branży inne, w przypadku tej oferty pracy, stawka ta wynosi €11,40 bruto na godzine

@Katarzyna

Koleżanko czy ty pracowałaś tam u nich w Amsterdamie Recykling

Jestem pierwszy sezon w tej agencji i szczerze mówiąc nigdy nie było z tą agencją problemów jeśli chodzi o wynagrodzenie i prace. Jeśli ktoś chce pracować to będzie pracowac. Praca jest przyjemna, mowie o mopie bo tylko tam pracowalam. Stawkę jaka dają to 9,59. W sezonie godziny tygodniowe wychodzą między 47 a 57 h. Czy praca ciężka ? Zależy od stanowiska, trzeba po prostu się przyzwyczaić bo jest monotonna i normalne jest to ze po jednym dniu 12h wszystko boli, to jest normalne bo wykonuje się jedna czynności ,ale po paru dniach jest ok. Z zakwaterowaniem jest nie ciekawie pod tym względem iż tak jak poprzednicy napisali - czerwony domek i biały domek w Nieuw Veppen to katastrofa, myszy itd do.sklepu najbliższego z 3-5km Ale Maja też inne zakwaterowania np hotel w de duif w Lisse który jest super :) Jeśli chodzi o koordynatorów , niestety ale przedmowcy napisali prawde, zamiast pomóc ludziom to oni nic nigdy nie wiedzą poza Panem Tomkiem który jest jak do rany przyloz i wielki szacunek do niego . Podsumowując, polecam tą agencje zwłaszcza prace na Mopabloem, dla osób które chcą pracować a nie sciemniac i liczyć na to że kasa sama z nieba spadnie .

Oszukana
@Anonim

Mopabloem i praca tam to masakra jak trafisz na sadzenie cebulek tulipanòw (usunięte przez administratora) znam to miejsce z własnego doświadczenia a podkreślę że pracy się nie boję zakwaterowanie hmm ja trafiłam na czerwony domek szkoda słów ludzie tam mieszkający po kilka lat czują się jak właściciele i to na ich warunkach tam mieszkasz Jak nie masz buzi i się nie odszczekasz to cię zajezdżą Donosicielstwo w Mopabloem kwitnie na maksa jak sobie nie pozwolisz jeździć po sobie dzieciakom po 20 lat to tak Ci tyłek obronią że szkoda słów Nie polecam Ją osobiście walnelam rekawiczkami i oddałam do innej firmy gdzie pracowałam bardzo długo i było super zaròwno z pracą jak i z zakwaterowaniem ( mieszkanie w szeregowych w 5 osòb na 150 metrach)

@Anonim

Masz rację to prawda

Czy firma K-Tempoline kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Tak firma K-Tempoline traktuje wszystkich pracowników rownorzędnie bez wzgledu na ich płeć.

Dorota
@Kasia

A pensja też jest równorzędna :-) ?

@Kasia

Tak oczywiście pensja jest rownież rownorzędna.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tempoline? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Tempoline

Podstawa rekrutacji jest CV osoby zainteresowanej wspolpraca z nami.Na podstawie CV kontaktujemy sie z wybrana osoba(kontakt meilowy,lub telefoniczny),przedstawiamy oferte jezeli zostanie ona zaakceptowana przez przyszlego pracownika,umawiamy sie na spotkanie w naszym biurze,podpisujemy stosowne dokumenty,przewozimy na docelowa lokalizacje i nastepnego dnia taka osoba jest juz w pracy.

mcbob

opinia domku w miejscowości Beinsdorp stary domek nic specjalnego jako tako wszystko jest lodówka pralka i gdzie sie umyc po pracy ale ludzie połowa wporządku a druga połowa juz nie ci co są dłużej nie są w porządku meliny takiej nie ma chociaż ludzie lubią sobie popić popalić trawke i pewnie inne rzeczy a ranczo w new vegas (nieuv vennep) tam to jest patologia sypią się kreski ludzie chodzą do pracy naćpani i piją alkochol w pracy praca na barkach czyszczenie jest jedna osoba nie będę pisał imienia żeby nie mieć konsekwencji prawnych ale pracuje tam 2 lata i jeździ na bobcacie nie polecam z nim pracować pracuje również na barkach przy czyszczeniu z tego to tyle co wiem. Praca na barkach przy czyszczeniu jest bardzo ciężka nie polecam gdybym wiedział że jest taka ciężka znalazł bym inną pracę.

Anka

Czy był taki problem ze ktoś u was nie dostał umowy? Jeśli tak to jaki był powód ?

Bolek
@Anka

A ty miałaś taki problem że nie dostałaś umowy, bo ja właśnie wybieram się do tej firmy i teraz nie wiem.

Emilian

bardzo dobrze flora Holand

Marzena

Czytam i nie dowierzam co ci ludzie wypisuja pracowałam tam 4 lata i nigdy nie byłam bez pomocy zawsze kiedy prosiłam to starali się pomuc o co tu chodzi? Ludzie komu nie chce się pracować to wymyślają niestworzone rzeczy. Ja będę mówić każdemu że ta firma jest ok i będę ją polecać każdemu kto zapyta. A szefowa Pani Kasia jest kochana pozdrawiam

Jakub
@Marzena

Dlaczego zdecydowałaś się odejść z Tempoline? Czym konkretnie się tam zajmowałaś i jakie były Twoje obowiązki? Mam nadzieję że niedługo powiesz coś więcej na ten temat.

Gregor

Zastanawiam się czy w obecnej sytuacji związanej z pandemią są jeszcze możliwe wyjazdy do pracy?

Anatol

@Ika Możesz uzasadnić jakoś ten wpis? Mam zupełnie odmienne zdanie.

Czy w Tempoline jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ika

Nie interesują ich problemy ludzi. Nie polecam tej firmy

Czarek

@Okradziony Możesz dodać więcej informacji? O co Ci chodzi?

Lidia

Gdzie szukać nowych ogłoszeń z aktualnymi ofertami? I na jakie stanowisko najlepiej aplikować?

@Lidia

Facebook P-Tempoline - tam dodaja oferty. Mozna tez sprawdzac strony - www.niedziela.nl www.praca-holandia24.pl www.praca-za-granica.pl

Karol
@Ania

Dzięki za wskazówkę, a czy sama pracujesz w tej firmie? Jeśli tak, to może opowiesz z perspektywy swojego stanowiska jak wygląda praca? Ciężko jest? Jak z wynagrodzeniem?

Bolo

Nie macie zbyt dobrej opinii o tym biurze, szkoda. Liczyłem na wyjazd z nimi.

Miły Pan

Biuro pracy nie godne polecenie, pracowałem tam przez rok. Obcinaja wypłaty Solaris nie jest wysyłany na czas trzeba się upominać. Nie zorganizowane jest biuro półka prowadzi to tak jest. Domki firmowe pozal się Boże, brudno śmierdzi zwłaszcza biały domek, toaleta nie zamykana, grzyb na ścianach pijaństwo itp. Myślę że na innych domkach też tak jest Samochody się co chwilę psują w drodze do pracy nie są przystosowane do jazdy. Przeprowadzają co chwilę na inne lokacje. Koordynator Radek nie odbiera telefonów ma wszystko w (usunięte przez administratora) Jak się go o coś poprosci. Z całego serca odradzam pracy przez to biuro. Jest wiele innych biur co lepiej zadbają o człowieka niż w tempolinie.

Jolka

kto tam nie był to ma okazję przekonać się co to jest być niewolnikiem?

Zostaw merytoryczną opinię o K-Tempoline - Hoofddorp

• Jak się pracuje w K-Tempoline?

Zobacz opinie na temat firmy K-Tempoline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K-Tempoline?

K-Tempoline