Opinie o Job Impulse Polska w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Job Impulse Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Job Impulse Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Impulse Polska w Poznań

Johny

Jeśli zależy Ci na terminowym dostaniu swoich ciężko zarobionych pieniędzy to omijaj tę agencję szerokim łukiem.

Pola
@Johny

Co Ty mówisz, gdzie Ci się spóźniają z wynagrodzeniem. do 15 dnia miesiąca masz wynagrodzenia. Nie okłamuj ludzi i nie rób negatywnej opinii.

Jan
@Pola

A można tu mieć krótszy okres rozliczeniowy? Nie uśmiecha mi się czekać do połowy następnego miesiąca na zarobione w poprzednim pieniądze. Orientujesz się też, co ma wpływ na to, czy jako magazynier / OWW dostanę te oferowane w ofercie 3400, czy też 5200 zł / m-c? I jakie mogą być do tego premie, jeśli to kwota podstawy jest?

Pola
@Jan

to chyba zależy od tego jaka to praca jeśli chodzi o okres rozliczeniowy. Najlepiej jest wypytać w agencji. bo niestety nie wiem :(

Samanta
@Pola

To czym się różni ta praca w dolnych widełkach od tej w górnych? Dużo więcej obowiązków trzeba na siebie wziąć? To już w trakcie rekrutacji wiadomo na którą wypłatę można się załapać?

Becia

Z tymi przelewami to przeginacie dosyć że człowiek pracuje u was za śmieszne pieniądze cały miesiąc najniższa krajowa to przelewy robicie sobie jak chcecie!!!

Jolanta
@Becia

O co chodzi z tymi przelewami? Jakieś opóźnienia z wynagrodzeniem są? Pierwszy raz taka sytuacja czy już wcześniej bywało?

Jak duży jest w ogóle zespół pod liderem magazynu? Chodzi o to stanowisko, co teraz puścili ogłoszenie. Wymagają doświadczenia, ale nie wiadomo, w jak liczebnym zespole. Inaczej się zarządza 10 osobami a inaczej 300.

Jestem świeżo po inwentaryzacji. Nie powiem złego słowa. Bardzo mili, pomocni przedstawiciele firmy. Pomagali jak były problemy z skanowaniem kodów, zawsze dyspozycyjni i otwarci.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Cześć, w ogłoszeniu na magazyniera jest info, że trzeba ręcznie rozładunek ciężarówek robić. Kobiety też się tym zajmują czy robią coś innego z listy? Szukam czegoś, ale jednak dostosowanego do moich możliwości fizycznych, pozdrawiam.

Sylwia

To jest chore żeby dawać karę za nie wstawienie się z powodu choroby! Omijajcie szerokim łukiem. Widzę, że nie tylko ja mam z tym problemu. Sto razy się zastanówcie czy chcecie sie zapisać! Ja wam zapłacę i się zapchajcie tymi pieniędzmi.

Aga
@Sylwia

Po jakim czasie otrzymała Pani informację o nałożeniu kary finansowej i gdzie została ona umieszczona? Ostatnio również nie mogłam udać się na zlecenie i nie wiem jakie konsekwencje mnie za to czekają.

Mimi
@Aga

Odtrąca Ci z wypłaty

Aga
@Mimi

Nie mają z czego, to miała być moja jedyna inwentaryzacja w tym miesiącu.

@Sylwia

Dzień dobry, W takiej sytuacji jeśli była Pani chora to należy przesłać zaświadczenie od lekarza potwierdzające chorobę i na tej podstawie kara umowna może zostać anulowana.

Dyzio

Co to znaczy "może zostać"? Krótko i na temat- anuluje się wasze denne kary i tyle. Szukacie tylko osłów do roboty i jeszcze jak ich (usunięte przez administratora) i żeby nic nie komentowali. Wasza firma to (usunięte przez administratora) najwyższych lotów.

Kamila
@Sylwia

A na jakiej umowie jesteś? UoP czy może b2b? To ma znaczenie w przypadku choroby

Ola
@Sylwia

Co zrobić gdy dostanie się karę ?

Witam

Dostał ktoś od nich karę finansową? Jak to wyglada w sytuacji, gdy ktoś ich oleje i nie przyjdzie, a to był jego jedyny zapis?

Laura
@Witam

jak ktoś oleje to dostaje kare. Skoro sobie olał to dlaczego nie ma jej dostać?

Jolanta
@Laura

O jakie kary chodzi? O te za niestawienie się? To jest jakoś zawarte w umowie czy jak to potem egzekwują? W uzasadnionych przypadkach można się nie stawić bez kary?

Niki
@Witam

Ktoś nie zapłacił?

Kamila
@Niki

A jakie to sa stawki? Jak wysokie są te kary? Konkretne kwoty? I jak wygląda system naliczania tych kar, jest jakiś wzór? Algorytm?

Ciekawe

Czy Inventory Solutions (inwentury.pl) to ta sama firma ze Strefa Job lub OptiJOB ?

@Ciekawe

Dzień dobry, inwentury.pl to zupełnie inna firma.

nick
@Ciekawe

tak, inwentury.pl to własna rekrutacja inventory solutions z pominięciem agencji pracy (StrefaJob)

kmail
@Ciekawe

no właśnie, teraz na strefie pustki a na inventory sporo ogłoszeń

Emma

Praca spoko, chodze juz ze strefy dosc dlugo. Bylan i na inwenturach i nawet kiedys na kompletacji zamowien, ale wole inwentartzacje. Chociaz rzwczywiscie kara za nieprzyjscie wzrosla do 200 zl. No ale z jednej strony wcale sie nie dziwie wiele razy mial jecchac pelen bus a z 4 osob brakowalo, pewnie dlatego zwiększyli te kary. Praca jak kazda, wiadomo ze sie od nas wymaga.

@Emma

czyli tylko kary zwiększyli? nagrody za pracę juz nie? a wiadomo co będzie z nowym rokiem, może coś zwiększą? kiedy ostatnio stawka wzrastała tutaj?

Emma
@Sylwia

no stawka jest różna, zależy na co idziesz. No i rośnie chyba co jakiś czas, no bo musi. ale jak pójdziesz na kilka zleceń w miesiącu no to spoko nawet nam tym wyjdziesz kasowo

@Emma

dzięki za info, a jeszcze tyko do tych kar, bo sobie tak pomyślałam... jak ma się l4 to też tną czy wtedy to usprawiedliwienie jakieś?

Laura
@Sylwia

to zależy, jak ktoś sobie nie pójdzie bo mu się nie chce to logicznie dostanie karę, ale jak ktoś choruje to ja np. poinformowałam specjalistów o l4 i nie dostałam kary umownej.

Tw0jst4ry

Nie polecam. Koordynatorzy zachowują się jakby byli lepsi od każdego, wynagrodzenia tragiczne. Kontakt z strefa ogranicza się do czasem odebrania przez nich telefonu i rozmowie na totalnej łasce i chamstwie. Wywalaja i blokują za małe błędy bo możesz się nie spodobać Koordynatorowi. Odwołanie możesz napisać, owszem ale nie doczekasz się odpowiedzi, a na telefon który może odbiorą może nie w sprawie odwołania to cie tylko zleją i każą czekać "7 dni roboczych" I tak po kilka razy. Nie mając znajomości, na inwentaryzacjach dostajesz najgorsze rzeczy gdzie Ci którzy już mają znajomości dostają najłatwiejsze do liczenia Totalnie nie polecam.

XXX
@Tw0jst4ry

No właśnie nie do końca jak myślisz. Często to co wymaga większej uwagi dostają starzy pracownicy, bo wiedzą, że nie trzeba będzie liczyć tego drugi raz.

Job Impulse kontakt
@Tw0jst4ry

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Prosimy o kontakt na adres kontakt@jobimpulse.pl Postaramy się jak najszybciej rozwiązać tę sprawę i wrócić z odpowiedzią. Pozdrawiam, Zespół Job Impulse

K
@XXX

Bo jest tak jak mówi przedmówca. Doświadczeni dostają bardziej wartościowe czy wazniejsze rzeczy.

Miałem okazję pracować w magazynie logistycznym w Teresinie za pośrednictwem tej firmy. Moja opinia jest pozytywna. Szybko podpisana umowa na dobrych warunkach dla mnie, wynagrodzenie otrzymywałem przed terminem zawartym w umowie.

Rima

Niestety na 10 zapisów, 8 zostało anulowanych jak to piszą " z przyczyn niezależnych", na dwa czekam, ale już wiem, że nie dojdą do skutku. I to nie jest ok, bo ja też rezygnuje z jakiejś innej pracy na rzecz współpracy z nimi, albo tak umawiam się z rodziną, aby została z dzieckiem na noc. Nie jestem osobą siedzącą w domu, tylko mającą inne obowiązki. Tym samym liczyłam na jakiś zarobek, a zostałam z ZEREM!

@Rima

Dzień dobry, jest nam przykro z tej sytuacji, niestety zlecenia (inwentaryzację) są organizowane przez naszego klienta. Na decyzje odnośnie anulowania zleceń nie mamy wpływu. Pozdrawiam, zespół strefajob.pl

Były pracownii

Nikomu nie polecam, okropna firma. Nie można nawet z tygodniowym wyprzedzeniem usprawiedliwić ani odwolac zlecenia. Kara 200 zł za niestawienie się, niemili i nieprofesjonalni opiekunowie, kobiety które odbierają telefon poziom kultury na minusie. Odradzam każdemu kto szanuje swój czas.

Ktoś znany
@Były pracownii

A ja się nie zgodzę. Gdybyś wywiązał się z umowy to by nie było problemu. Skoro podpisujesz coś i nie czytasz to masz problem. Ja nigdy nie miałem problemu, dzwoniłem i panie pomagały jak mogły.

Wikkk

Nigdy nie miałam doczynieni z takim brakiem profesjonalizmu. Ta firma powinna znikać z rynku dawno temu. Odradzam Wszytskim!

Jacek..

płacą 17.30 za godzinę a za naszą pracę biorą od sklepu 80 zł za godzinę pracy.Na kasę czekasz 1.5 miesiąca.Praca 3 do 4 godzin ,dostaniesz 30 do 40 zł. za noc nie przespaną.Mordy drą ,że za wolno ,że się pomylisz,nie możesz się po (usunięte przez administratora) podrapać bo zaraz koordynator ryja drze.Porażka nie polecam tej firmy.Z centralnego misiów biorą...

nie polecam tej firmy ,(usunięte przez administratora),potrącają na składkę ZUS a tej składki nie płacą tylko kierownik chowa zapewne do własnej kieszeni.Atmosfera nie do zniesienia.Przychodzi pseudo kierownik w wieku 23 lata i masz mu się kłaniać w pas .Nawet nie wiadomo jak ma na imię.Wyżej się (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma.3 do 4 godzin pracy dostaniesz pieniądze po 1.5 miesiąca na konto 40 do 50 zł ,cała noc zarwana.Za te pieniądze to nie opłaca się z domu wychodzić.Zabierze ci scaner po 30 minutach pracy bo stwierdzi ,że taka ilością pracowników nie jest w stanie ogarnąć do końca inwentaryzacji i dostaniesz na konto 7 zł.

N...

Gonić, gonić i jeszcze raz gonìc. Firma (usunięte przez administratora) potrafią odwołać zlecenie chwilę przed rozpoczęciem, a nie daj Bóg druga strona by chciała rozwiązać umowę to straszenie karami.

ewa
@N...

Jezu, dobrze ze piszecie tu mialam chęć do pracy u nich ,ale po przeczytaniu wpisow wielkie dzięki odpuszczam sobie .

@ewa

A co tak właściwie wcześniej Cię zachęciło, żeby do nich dołączyć? Ktoś polecał, że się o firmie dowiedziałaś?

Nick123

Ostrzegam każdego kto ma chęci jechać na jakakolwiek inwentaryzacje z tą firmą!!!! Dostałam maila z firmy Optijob z wezwaniem do zapłaty za moją nieobecność na zleceniu które się NIE ODBYŁO!!!! Mało tego, w wezwaniu nie obyło się od gróźb sądowych!!!! Firma jest niepoważna. Żeby dodzwonić się do firmy i wyjaśnić sytuacje straciłam cały dzień. Kiedy udało się nawiązać kontakt, Pani z którą rozmawiałam nawet nie powiedziała słowa: przepraszam! (miałam dostać od niej maila potwierdzającego pomyłkę, jednak mijają kolejne godziny i takowego maila nie dostałam). Jakie (usunięte przez administratora) trzeba mieć w firmie, że pracownikom wysyła się takie maile i oskarża się o niewykonanie zlecenia oraz karze się płacić karę!!!! Nigdy więcej! Nie polecam a odradzam.

blok
@Nick123

Optijob? Chyba firmy się Pani pomyliły bo to Job Impulse.

Ppp890

Ogólnie nie polecam tej firmy i trzymajcie się wszyscy od niej z daleka. Już 2 raz mam taką sytuację ze odwołują mnie tuż przed samą inwentaryzacją i wpisują na listę rezerwową mimo że byłam na podstawowej, do nikogo nie da się dodzwonić, każdy ma cię gdzieś, a jak już się dodzwonisz to cytuje " to już Pani problem". Do tego jak już raz wyrazisz swoje zdanie i nie będzie oni pozytywne to celowo odwołują cie z pozostałych zleceń. Firma bardzo nieprofesjonalna a ludzie którzy tam pracują nie mają w ogóle pojęcia co tam robia

Inwentaryzacje w Płocku. Zapisałam się łącznie na 12 inwentaryzacji a z 8 zostałam odwołana. Ciężko jest dorobić przez strefę job ????

Zostaw merytoryczną opinię o Job Impulse Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Job Impulse Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Job Impulse Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Impulse Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 11 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job Impulse Polska?

Kandydaci do pracy w Job Impulse Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job Impulse Polska