JOB IMPULSE

Opinie o JOB IMPULSE

?

Agencja tylko obiecuje ludziom pracę.Praca jest tylko na miesiac dwa.Każdego dnia praca na telefon.Nie można nic zaplanować. Pracowałam 4miesiące przez Agencję.tylko jeden miesiąc mialam normalną pracę.potem każdego miesąca coraz mniej.w tyg.czasem 3razy a w ostatnim miesiącu 3razy w miesiacu.problem z ubezpieczeniem również był.porażka i nerwy .

Zostaw opinię o JOB IMPULSE - Grodzisk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOB IMPULSE