Job Impulse Poslska Sp. z o.o.

Opinie o Job Impulse Poslska Sp. z o.o.

uprzedzam

Odradzam pracę w tym goownie. Nie wypłacają pensji, a jeśli już to nie całą. O ile się zorientujesz, że nie wypłacili ci całej kasy, to powiedzą ci, że cię nawet na inwentaryzacji nie było, gdy faktycznie byłeś i każą ci to udowadniać. Jeśli ci przyznają już rację, to i tak nie wypłacą należnej kasy w terminie, w ktorym powinna być wypłacona tylko po miesiącu lub po dwóch... Koordynatorzy chodzą naburmuszeni jakby pracowali tam za karę i z wielką łaską ci pomogą albo coś wytlumacza... Jedna wielka parodia.

Zostaw opinię o Job Impulse Poslska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Job Impulse Poslska Sp. z o.o.