Job-Impulse Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Job-Impulse Polska Sp. z o.o.

nie polecam

nie chcą mówić przez telefon o jaki zakład chodzi, zapraszają na rozmowe, na rozmowie proponują gówniane produkcje na wtryskarkach a jak klient sie nie zgodzi to wpychają jakieś inwentaryzacje, po zwróceniu uwagi że stracili mój czas to wydzierają się na ciebie w dwuosobowej grupie - rekruterka i sekretarka, jednym a właściwie dwoma słowami - MARNOWANIE CZASU, stanowczo odradzam, po prostu nie szanują ludzi :)

Rzecznik Pracownika Strefa Job

Biuro zostało przeniesione na ul. Słowackiego 1.

waldi

na gdańskiej 34 już ich nie ma-Bydgoszcz

Klient :)

Udałam się do agencji job impulse, dostałam ofertę pracy w sklepie odzierzowym. Następnego dnia miałam rozmowę o pracę z jedna z pan z agencji. Po weekendzie na początku tygodnia miałam rzekomo dostać odpowiedź. Zadzwoniłam w srode... pani nie odebrała telefonu. Druga usprawiedliwila ja że pewnie nie dostała odpowiedzi z tego sklepu... minął tydzień ... zadzwoniłam do agencji nikt nie raczył odebrać więc zostawiłam wiadomość na poczcie głosowej... agencja urządza sobie kpiny. :) prawda dobrze się mają wszystkich w p... mają pozdrawiam Panią Justynkę. Dziękuję za współpracę. Sukcesów życzę. Z poważaniem Szanowny Klient Agencji Job Impulse!

Farew

umowa o pracę tymczasową - ja miałam tygodniowe :D porażka !!!

igor

Hej, a jak tam teraz współpraca sie układa z nimi, w sensie, czy sa umowy o prace, czy tylko zlecenie.

nobody

zlodzieje!nic wiecej.

Pracownik tymczasowy

istnieją i dobrze się mają i wszystkich swoich pracowników tymczasowych w [usunięte przez moderatora] mają...

rak

oni juz chyba nie istnieją

Zostaw opinię o Job-Impulse Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Job-Impulse Polska Sp. z o.o.