Job Impulse Polska

Wrocław

Opinie o Job Impulse Polska

PrawdziwaHistoriZBlondTeScoWA£brzych2145piskowagur

Kolezka wczoraj liczyl daszki . Robil to w miare swych mozliwosci lecz przedewszystkim. dokladnie. Co problem z towarem zglaszal. Az tu nagle po poltoraj godziny zostal pospieszony przez Blond Panią . Wiec jaknanszybciej skonczyl strefe i z drabina poszedl na drugi koniec regalu niestety gdy doszedl okazalo sie ze drbina przy poleconej strefie sie nie zmiesci przeszkadzaly tam lusterka i halogeny albo jakies tam zrodlo swiatla.On po kolejnym zgloszeniu swojego problemu zostal poproszony o zeskanowanie jej mimo to .Mial on bowiem stanac na plastikowej skrzynce i kontynuowac skanowanie . Byl troszke za niski i nie dosiegal wszystkich rzeczy mimo to dalej kontynuowal poniewaz raz mial pomylke i nie chcial by go przedwczesnie wyrzucili podkreslam. Blondi bacznie obserwowala swojego podopiecznego. przez co ten sie troszke stresowal( chyba nikt nie lubi jak nam ktos sie patrzy na rece) Ta polka zajela mu z 20 min bo bylotroszke odrzutow szklane sloiczyki pudelka itd po zrobieniu daszku zaczął z drugiej strony regalu(caly czas daszek ) i zapomnial zmienic stery . Wiec zawolal blondi zeby usunela mu jeden skan i zaraz z pytaniem czemu tak wolno ? On mowi ze nadluzej zajal najmnieszy daszek bo nie mial jak uzyc drabony i przez to musial kombinowac jal dosiegnac dany produkt kazala mu liczyc dalej nastepa strefe . (taki sam daszek lecz z mozliwoscia wejscia na drabine gdy za ktora zlapal nagle powiedziala mu ze ma liczyc na skrzynce bo komu innemu sie przyda.Zeby bylo smiesznie przyszdl pan Kier i pyta swej blondi o co chodzi ona ze Ten sie nie nadaje bo ten daszek pepepe wiec on zamykajac jej gebe zacza mowic do Kiera ze przciez zglaszl mu to .Blondi cisza i nagle kier czemu do tej nowej strefy nie wezmie drabiny to on nie czekajac az Blondi sie odpali powiedzial mu jak bylo .On powiedzial mu rob sobie a ten z nerwow zapomnial dlugopisa z regalu obok i po niego wrocil na co Blondi ze on zakonczyl juz prace i ze ma natychmiast wyjsc. Jest jakies wyjscie z tej sytuacji zeby jej umilic prace bo Kier .byl spoko zawsze poradzil lecz musial wykonac niestety BLOND ROZKAZY . Co Typu inspekcja pracy bo ona nie wywala tych co sie staraja badz nie lecz tych ktorzy jej sie nie podobaja.Ma oksy to moze tez polecic jej okuliste bo te juz zaslabe. Ps na drugi dzien juz nawet zostal zablokowany bo mial roboc 1000sztk/h

Rzecznik Pracownika Strefa Job
@PrawdziwaHistoriZBlondTeScoWA£brzych2145piskowagur 22.11.2016 21:54

W takich sytuacjach prosimy o informację bezpośrednio do konsultanta w celu naszej reakcji. Przekażemy informację klientowi, który zatrudnia osoby opisane w powyższej historii.

PrawdziwaHistoriZBlondTeScoWA£brzych2145piskowagur

sylwek

sylwester802@interia.pl proszę wyslac mi na adres mejlowy fiszke za październik 2016

szymon

nie ma się co dziwić, ze oferują prace tymczasowe, Job Impulse to agencja pracy tymczasowej @poziomek, wiele osób takiej pracy poszukuje i to nie tylko studenci ale i emeryci, renciści

grzehu

co sie z jobem we wroclawiu stalo?? pani Agata zawsze odpowiadala na meila, swoje odczekac trzeba ale zawsze jakis kontakt byl a teraz cisza tylko odpowiedz dostaje ze w katowicach co ma piernik do wiatraka. Żadna agencja nie jest normalna kolejna widac firma krzak

aaa

Koordynatorzy zwłaszcza mają przerost formy nad treścią.

pracus1

Totalna porazka jak chcecie byc traktowani gorzej niz murzyni w afryce , koordynatorzy sa tragiczni jeżdzą po ludziach wyzywaj sie i gonia , [usunięte przez moderatora] nie polecam osobom o slabych nerwach , pozatymm osoby w biurze są ok !! stawka ok , [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Job Impulse Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Job Impulse Polska