Opinie o Job impulse w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Job impulse. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Job impulse o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job impulse w Katowice

Kasiulka 28 Nowy wpis

Byłam w katowicach i szybko pani dopasowała ofertę dla mnie! dodatkowo pomoc w przygotowaniu cw polecam wsyztkim

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Job impulse?

Beata A_89 Nowy wpis

Praca ok kasa tez! Polecam Beata

Dzikus666 Nowy wpis

Trafiłem do agencji jako bezdomny, panie były przemiłe i nie traktowały mnie jak intruza umówiły mnie na spotkanie rekrutacyjne no i się udało dostałem prace i staje na nogi

operator produkcji

Pani po zapoznaniu z CV przeprowadziła, rozmowę gdzie dopytywała o doświadczenie oraz dodatkowe uprawnienia. Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze i pani była sympatyczna i uśmiechnięta

Jak długo pracowałam w ostatniej firmie Dlaczego chcę zmienić pracę Czy chcę dodatkowo się rozwijać Jakie mam doświadczenie i czy posiadam jakieś dodatkowe uprawnienia

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Kamilos88

Robota ok! Obsluga w katowicach tez! Polecam bo Pani pomogla mi szybko znalesc prace;)

kamil97

Pracuje w dabrowie gorniczej i fajna robota polecam

Maja
@kamil97

Pisali że płąca tygodniówki - nie wiesz może czy da się umówić na wypłatę raz w miesiącu? Zawsze tak dostawałam i nie wiem czy umiałabym gospodarować kasą przy tygodniówkach

Elwira

Polecam agencję na szybki zarobek, bo płacą tygodniówki i panie z Kato są spoko

@Elwira

możesz dać znać czy jest możliwość na ewentualne wybranie sobie koordynatora tutaj czy to działa tak, że każdy obsługuje?

Elwira
@Helena

@Helena Moim koordynatorem jest Pani Monika, nie miałam potrzeby wybierania innego, bo ona wszystko załatwia co mi potrzebne, zapytaj się w biurze czy sobie możesz wybrać

Sylwia
@Elwira

A jeżeli ktoś nie chce rozliczeń w formie tygodniowej, to jest możliwość żeby rozliczać się raz w msc?

aldona

Polecam agencje w Katowicach.

Polecam współpracę z agencją, za równo na umowę o pracę jak i zleceniówki, zatrudnienie bez problemów co się nie wie to panie pomogą i powiedzą a co do zleceniówek bo dorywczo jak czas pozwala również biorę to płatne nawet jako tygodniówki, co do wypłat to zawsze się zgadzają i są na czas.

AndrzejBMW

pracuje z job impuls na magazynie i ok! Polecam wszystkim kontakt z biurem na mickiewicza

KasiaKatowice

Dziękuje za pomoc w znalezieniu pracy;) Jestem zadowolona z obslugi jobimpuls

@KasiaKatowice

Hej, a dasz znać jak długo to trwało i w sumie jak cała usługa wyglądała?

Polecam agencję Panie są pomocne i przemiłe nawet jedna zaproponowała, że mogę z nią jechać na rozmowę kwalifikacyjną do firmy, i na rozmowie pomagała w rozładowaniu stresu, wytłumaczyła wszystko jak będzie rozmowa wyglądać i dostałem robotę :) mało jest agencji które tak się angażują....

Helena

wszystko na plus czyli co tak właściwie?

Buka
@Helena

Obsługa pań, pomocne na każdym kroku, badania szybko i sprawnie bez kolejek, wypłata zawsze w terminie.

@Buka

No to brzmi w porządku, ciekawe czemu tamta treść zniknęła? I co z ewentualnym zakwaterowaniem tak właściwie?

Antoni

Polecam bo Panie pomocne. Pomogly napisav cv i poszukam pracy dla mnie…. Pracuje w fajnej firmy na produkcji antoni

Katarzyna Ł.

Współpracowałam kilka miesięcy z agencją i dzięki niej po kilku miesiącach dostałam pracę pod firmą, zero problemów przez ten czas ze strony agencji.

Paulina
@Katarzyna Ł.

A czułaś się zaopiekowana przez agencję?

Katarzyna Ł.
@Paulina

@Paulina od pierwszego dnia swojej pracy ze strony agencji mogłam liczyć na pomoc i wsparcie.

@Katarzyna Ł.

Ciekawa jestem jak się z nimi rozlicza tutaj?

Denis

Polecam agencję pracy, miłe i pomocne panie w Katowicach.

Błażej

polecam kasa ok mile panie w katowicach

Adam W.

Witam polecam agencje, bardzo dobry kontakt z Paniami, szybkie zatrudnienie i pieniądze zawsze na czas.

Anka Skakanka

Obecnie współpracuje z tą firmą od kilku miesięcy,żadnych problemów nie napotkałam ze strony firmy, wypłata zawsze na czas, bardzo dobry kontakt z Paniami w biurze, zawsze miłe i uśmiechnięte odpowiadają na pytania i zawsze pomocne. Polecam z czystym sumieniem.

AlbertW

Polecam agencje wszystko ok praca ok

Zostaw merytoryczną opinię o Job impulse - Katowice

• Jak się pracuje w Job impulse?

Zobacz opinie na temat firmy Job impulse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job impulse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job impulse?

Kandydaci do pracy w Job impulse napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job impulse