Job Impulse

Job Impulse

Opinie o Job Impulse

Beata
Zweryfikowany użytkownik

Ja za to moge powiedzieć, że świetnie mi się pracowało :)byłam na dwóch inwentaryzacjach wyjazdowych w wrześniu, pieniądze właśnie pół godziny temu przyszły do mnie nawet wiecej niż sie spodziewałam, dobra dorywcza praca dla osob uczacych sie/studentow - wiecej pieniedzy

Kamis

Byłem na inwentaryzacji w Suwałkach. Zero organizacji jakiejkolwiek, cała praca wraz z podróżą zajęła około 14 godzin, nie dostałem nawet wynagrodzenia. Nie mówię już nawet o tym, że zabrakło skanerów dla wszystkich pracowników. Nie mieliśmy nawet przerwy by coś zjeść. A w autokarze jechaliśmy ściśnięci jak sardynki, bez jakiejkolwiek klimatyzacji czy nawet otwarcia okna. Stanowczo odradzam tego pracodawce, o ile można nazwać ich pracodawcami. Już lepiej zostać wolontariuszem w domu dziecka - większa satysfakcja z wykonanej pracy...

Zostaw opinię o Job Impulse - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Job Impulse