Liebau Personaldienste GmbH

Opinie o Liebau Personaldienste GmbH

Jarek S.

Witam! Pracowałęm dla Liebau'a przez ostatnie 1,5 roku. Firma w porządku, zlecenia na dłuższy etap czasu, zapewniają zakwaterowanie, wypłaty wypłacane na czas. Gdy potrzeba kontaktu z firmą nie zawsze jest to możliwe, że względu na to, że jedynym tłumaczem jest p. Krzysztof i ma dużo tłumaczeń związanych z firmą. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i dzwonić do skutku. Ogólnie w skali 1/10 daję 8.

Bibi

Huj w dupe tej korwie co nie zamieszcza komentarzy ,temat zgloszony niedlugo nie bedziesz likwidowal

Waldek

Pracuje w Firmie Liebau juz od 2 miesiecy , pokoj mam sam nie z cyganami , blisko do pracy . Wyplata za 2 miesiaca taka jaka wyliczylem .

Jacek elozero
@Waldek

Możesz Nam coś powiedzieć na temat pracy czy lokalizację były zmieniane. Rozumiem że musiałeś mieć jakąś traumę z Cyganami dobrze że firma załatwiła pokój to znaczy że firma przyjmuje każdego ?

Waldek
@Jacek elozero

@Jacek elozero , lokalizacje nie byly zmieniane a o cyganach pisze bo widze ze tutaj wpisy robi jedna i ta sama osoba . Zlecenie od poczatku jest ok , mieszkanie ktore dostaem od firmy po przyjezdzie bylo ok ale troche jak dla mnie za daleko . Poczekalem tydzien i mam mieszkanko 2 km od firmy . Nie wiem o co Ci chodzi w zdaniu ze firma przyjmuje kazdego , jak sie ktos zna na robocie to nie lata z Firmy do Firmy .

Maciek

Do firmy nie mam zastrzeżeń zlecenia ok pieniądze także się zgadzały kontakt z panem Krzysztofem bardzo dobry polecam firmę w 100%

Elektryk

Jaka rozmowa kwalifikacyjna? Nie było żadnej rozmowy. W piątek 27 stycznia zadzwoniła do mnie pracownica firmy Martyna, powiedziała że praca jest od 30 stycznia - 6 rano, zarobki są: 13.50 Euro za godzinę, 55 Euro diety za przepracowany dzień, do pracy jest 10km i ktoś mnie zabierze na zakład. Mailem dostałem papiery do podpisania - wszystko po niemiecku. powiedziała że wszystko wypełnią za mnie, tylko trzeba się podpisać to podpisałem. Zapytała czy mogę być w pracy za 3 dni? Powiedziałem że tak i przejechałem 1000 km do Zwickau pociągiem. Już potem ktoś mi przetłumaczył te papierki, to mi się przestało podobać. Miałem zarabiać 2x więcej niż w Polsce a okazało się że zarabiam nawet mniej 5-6 tys na złotówki bo firma robi potrącenia z pensji i nie reaguje na protesty. Na miejscu dowiedziałem się że firma zwraca pieniądze za ubranie robocze, a mi firma powiedziała że muszę mieć własne ubranie. To wywaliłem 400 stówy na ubranie przed wyjadem.

czy mogę być w pracy za 3 dni

Zadowolony

Pracuje przez tą agencji jako elektryk, praca mi się podoba, współpraca również. Jak narazie nie mam nic do zarzucenia. Pozdrawiam i polecam

Informacje
@Zadowolony

Cześć czy możesz Nam przybliżyć więcej informacji na ten temat czy pokoje są 2 osobowe ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć podejmując pracę w agencji chodzi mi o realne a nie obiecane ? Do jakiej firmy Cie agencja oddelegowała ? Czy zwracane są koszty paliwa ? Ja rozumiem że współpraca się może podobać ale czy wogole wypłata dochodzi ?

spawaczjarek
@Informacje

Tak wyplata przychodzi na konto , mieszkanie sa 1 osobowe , u mnie bylo tak ze pytali sie czy chcialbym z kims ale powiedzialem ze kategorycznie nie bo nie chce z pijakiem siedziec w pokoju. Powiedzieli ok i poszukali mi fajny pokoj. pracuje juz 4 miesiace i jestem jak narazie zadowolony , czasami czeka sie dluzej na zalatwienie pewnychh spraw ale sprawy zostaja zalatwione .

Wisióła

Pracuję dla firmy Liebau Personaldienste GmbH od prawie 3 miesięcy praca jest ok organizacja mogła by być lepsza chodzi mi o miejsce zamieszkania moja ocena jest ok polecam.

Witam . Na podstawie linku nie jestesmy w stanie zweryfikowac z kim mamy przyjemnosc, prosimy o kontakt w sprawie Panskiego wynagrodzenia . Pozdrawiam i czekamy na kontakt z Pana strony.

Odbieramy telefony na bieżąco wiec nic takiego nie powinno mieć miejsca prosimy o ponowny kontakt w poniedziałek . Pozdrawiam

Marku

Pracuje przez tą agencjie pół roku, jestem zadowolony.

Byłem zatrudniony przez tego poradnika, jestem jak najbardziej zadowolonych ze współpracy. Niestety z powodów rodzinych musiałem zakończyć współpracę, ale pośrednika jak najbardziej polecam :)

Zdz...

Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Polecam

Jacek R.

Albo pomyliłeś firmy, albo może sobie na to sam zasłużyłeś , może jesteś zwykłym obibokiem który właśnie na takie traktowanie zasługuje, Nigdy nie miałem problemu z kontaktem z Krzysztofem, jak coś mu powiedziałem żeby załatwił to to było zrobione. Jak by było inaczej to bym zadzwonił do szefa i po sprawie. Jak ci się nie podoba Liebau to się przenieś do Lederer, tan cie dopiero skroją. I nie pisz koleś więcej głupot bo w to co ty wypisujesz nigdy nie uwierzę.

Pan Krzysztof
@Jacek R.

Szanowny Panie Jacku.R. Bardzo się cieszę że udaje się Tobie współpraca lecz mnie się nie udała i w komentarzu to opisałem. Nazywanie obibokiem kogoś kto nie mógł nawiązać kontaktu z firmą bo poprostu nikt nie odbierał od 3 tygodni nie jest normalne. Nie ładnie ze strony Pana (usunięte przez administratora)że najpierw naobiecywal potem poprostu się nie odzywał. Problem polegał na tym że nie potrzebnie czekałem i innym odmawiałem. Pozdrawiam i życzę trochę dystansu w wypowiedziach o ludziach o których Pan nie ma pojęcia .

Prawda
@Pan Krzysztof

To prawda agencja posiada niepoważnych klientów, i sama również zachowuje się nie poważnie. Człowiek odmawia innym pracodawca bo wszystko jest niby załatwione start pracy zaklepany na poniedziałek. A w piątek człowiek dowiaduje się od innej agencji która pośredniczy dla tej agencji że klient nie kupił materiałów i start pracy będzie przełożony. Co będzie jak materiały skończą się po 2 dniach pracy? Zjazd do Polski 1000km?

Jacek R.

Pracuję od półtora roku dla Liebau, jak do tej pory firma wywiązuje się bardzo dobrze . Jak zdarzy się jakiś błąd przy naliczaniu wypłaty (nie myli się ten co nic nie robi) to wystarczy jeden telefon i po sprawie. Kontakt z firmą i Krzysztofem bez żadnych problemów, jak już ktoś wyżej napisał , jeśli nie odbierze to oddzwoni. Potrzebowałem nową odzież roboczą, bez problemu, kupiłem, wysłałem rachunek i pieniążki dostałem z powrotem. Pracowałem w kilku niemieckich firmach , jedną nawet podalem do sądu i wygrałem, ale jak na razie nie dam złego słowa powiedzieć o Liebau. Mieszkania mam zawsze super . Z tego co wiem to jestem cenionym pracownikiem, ale sam swoją pracą na to zasłużyłem. Z tego co zauważyłem to ci co najwięcej narzekają najwięcej się obijają w pracy, albo wykonują ją byle jak. Reasumując, ludzie, chcecie być ktraktowani z szacukiem , więc sami szanujcie innych !!!

Robert

Dla mnie firma Liebau w której pracuje od kilku miesięcy jest jak najbardziej w porządku. Kontakt z panem Krzysztofem wzorcowy- jak telefonu nie odbierze, to z pewnością w krótkim czasie oddzwoni. Z wypłatą, zaliczką czy zmianą mieszkania ( w razie potrzeby) nie ma najmniejszych problemów. Warunki pracy również zgodne z tymi obiecywanymi przy rozmowie kwalifikacyjnej, a formalności związane z zatrudnieniem trwają praktycznie tyle czasu ile zajęło mi wypisanie dokumentów i ich podróż drogą mailowa. Serdecznie polecam firmę i pozdrawiam p. Krzysztofa

Zostaw merytoryczną opinię o Liebau Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Liebau Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Liebau Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liebau Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 39 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Liebau Personaldienste GmbH?

Kandydaci do pracy w Liebau Personaldienste GmbH napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Liebau Personaldienste GmbH