Liebau Personaldienste GmbH

Opinie o Liebau Personaldienste GmbH

Łukasz

Bardzo podoba mi się współpraca z firmą Liebau. Koordynatorzy Krzysiek i Martyna są bardzo w porządku. Wypłata zawsze na czas i tym to nie ma problemu. Bardzo polecam tą firmę.

Sylas
@Łukasz

Witam. Przymierzam się do pracy w firmie Liebau. Chciałbym zapytać Pana o kilka szczegółów i proszę o kontakt. Oto mój nr telefonu +48 720 824 170. Chętnie oddzwonię ja, jeśli poda mi Pan numer telefonu. Pozdrawiam

A.K

Polecam Firmę liebau personaldienste.de. Kontakt z koordynatorami Panią Martyną oraz z Panem Krzysztofem bardzo dobry. Wypłata na czas. Wszystko się zgadza.

ZIOM

Polecam firmę jak najbardziej wszystko w porządku: Praca, Kontakt, Zaliczka, Dni wolne. POLECAM

TL

Polecam tą firmę nie ma żadnego problemu żeby dostać wolne czy też zaliczkę bardzo dobry kontakt z firmą praca też w porządku

Elektryk

Jaka rozmowa kwalifikacyjna? Nie było żadnej rozmowy. W piątek 27 stycznia zadzwoniła do mnie pracownica firmy Martyna, powiedziała że praca jest od 30 stycznia - 6 rano, zarobki są: 13.50 Euro za godzinę, 55 Euro diety za przepracowany dzień, do pracy jest 10km i ktoś mnie zabierze na zakład. Mailem dostałem papiery do podpisania - wszystko po niemiecku. powiedziała że wszystko wypełnią za mnie, tylko trzeba się podpisać to podpisałem. Zapytała czy mogę być w pracy za 3 dni? Powiedziałem że tak i przejechałem 1000 km do Zwickau pociągiem. Już potem ktoś mi przetłumaczył te papierki, to mi się przestało podobać. Miałem zarabiać 2x więcej niż w Polsce a okazało się że zarabiam nawet mniej 5-6 tys na złotówki bo firma robi potrącenia z pensji i nie reaguje na protesty. Na miejscu dowiedziałem się że firma zwraca pieniądze za ubranie robocze, a mi firma powiedziała że muszę mieć własne ubranie. To wywaliłem 400 stówy na ubranie przed wyjadem.

czy mogę być w pracy za 3 dni

Marcinoo

Witam Ja też złego słowa nie powiem o firmie wszystko ok, kasa taka jak w umowie warunki mieszkalne dobre kontakt dobry wszystko super w porównaniu z innymi firmami. Moja ocena 10 na 10

AdamBe

Pracuje 3 miesiac ,kasa na czas bez przykrych niespodzianek. Mieszkanie Bdb . Polecam :)

Przemysław

Polecam firmę Liebau! Pracuje od trzech miesięcy i nie ma problemu z zaliczkami czy innymi sprawami wystarczy napisać do pani Martyny lub zadzwonić jeśli nie odbierze oddzwomi miła obsługa!

Krisso

Współpracuje z agencją już ponad kilka miesięcy , złego słowa powiedzieć nie mogę. Atrakcyjne zarobki, wypłaty na czas. Krzysztof Martyna oraz Olimpia którzy są zawsze do naszej dyspozycji, śmiało polecam bez wachania jk dal mnie 5 gwiazdek ????

Pan Kamil

Współpracuje z agencją już ponad rok, nie mogę powiedzieć złego słowa. Atrakcyjne zarobki, wypłaty na czas i Pan Krzysztof który zawsze jest dyspozycyjny. Wszystko na plus, pozdrawiam ;)

Kazik

Jestem bardzo zadowolony z firmy Liebau warunki mieszkalne są bardzo dobre jest bardzo miła atmosfera w pracy wynagrodzenie wpływa na konto zawsze w terminie jest nawet możliwość brania zaliczek polecam tom firmę

Olo

Witam.Planuję wyjechać do pracy z Liebau z Jeny. ( Elektryk).Chciałbym poznać aktualne opinie o Firmie.

Kspawacz
@Olo

Hej :) ja pracuje przez Liebau od 7 miesięcy, jestem zadowony ze współpracy. Czasem występują jakieś pomyłki ale są szybko wyjaśnianie. Kontak z polskim koordynatorem jest dobry. Nawet w weekendy jak się coś dzieje znajdzie czas by pomóc, a i czasem w nocy. Ja jak najbardziej polecam. Warto spróbować i wyrobić sobie samemu opinie.

Sebi

Witam, jestem zatrudniony przez tą agencji, jak narazie jest wszystko w porządku. Czasem występują jakieś pomyłki ale każdy może je popełniać, wszystko jest szybko wyjaśniane jak się coś wyadarzy. Kontakt jest ok. Pan Krzysztof odbiera nawet w weekendy i rozwiązuje problemy. Pozdrawiam i polecam

RadekMICH

Witam .ja tu jestem nowy i nie narzekam.To co tu przeczytałem to w 50 procentach to bzdury. Kordynatorka Pani Martyna i Pan Krzysztof odpowiadaja na kazdy telefon i pomagaja ! w kazdej sprawie.Wydaje mi się ,kazdy co tu narzeka to chce od razu zarobić te 3 tys euro siedząc w darmowym najlepiej palacu za pare godzin pracy ,jescze pewnie swoją osobą nie reprezentując nic albo prawie nic specjalnego "chodzi mi o umiejętności.Jezeli chodzi o szczegóły to po zatrudnieniu się , albo lepiej przed proponuje sobie uważnie przeczytac umowę o pracę. Tam jest wszystko biale na czarnym,. .A tak w ogóle to kto za 160 godzin zarabia w Niemczech 3 tys euro jako nowy na budowach bo ja nie znam takich. Mieszkanie mozna sobie wynająć samemu za 20/25 € euro przyzwoite tylko trzeba chcieć a nie tylko narzekać!Ja tam polecam tą firmę,zawsze warto spróbować.Oczywiście jest parę rzeczy ktore mi się nie podobają ,ale co mi tam pozyjemy zobaczymy.Pozdrawiam wszystkich i dawajcie tu do pracy ja jestem zadowolony .

Agata
@RadekMICH

A co składa się na te rzeczy co Ci się właśnie nie podobają? I Ty już sam wynajmujesz tam mieszkanie czy po prostu bierzesz tę możliwość pod uwagę?

RadekMICH
@Agata

@Agata jesli chodzi o rzeczy ktore mi sie nie podobaja to raczej nie dotycza firmy Liebau a, raczej bardziej zleceniodawcy . Chodzi o to ze chcialbym pracowac rowniez w soboty ale niestety takiej opcji na dzien dzisiejszy niestety nie ma takiej opcji,.. Za 3 tygodnie nowa budowa i tam niby zleceniodawca daje gwarancje nadgodzin . Tak jak pisalem wczesniej , praca w Liebau jest ok .

Slusarz Tadek

Dla Liebau pracuje juz od okolo 3 miesiecy , wyplaty ok , praca spoko .

Popekm

Jestem bardzo zadowolony ze wspolpracy z Liebau . Pracuje juz dla nich 7 miesiecy , na poczatku balem sie tego wyjazdu ze wzgledu na te opinie , ale stwierdzilem ze nie mozna wierzyc tylko jednej stronie . Na poczatku mialem problem z niemieckim , nadal nie znam jezyka biegle ale umiem dogadac sie z pracodawca , jednak jesli mam jakis problen to prosze o pomoc mojego koordynatora pana krzysztofa , na ktorego z reszta zawsze mozna liczyc . Dlatego moge smialo polecic agencje Liebau , wbrew temu co pisza innni do tej pory mnie nie zawiedli .

ElektroMich

Witam, czytam te wszystkie wiadomości i nie chce mi się wieżyc. Ja również pracuje przez tą agencjie i nie mam do niej rzadnych zastrzeżeń. Nie wiem skąd biorą się te wszystkie negatywne opinie widocznie wina tez jest osoby piszącej ze tak się dzieje. Ja się wywiązuje ze swoich obowiązków jakie do mnie pracownika należą i agencja również, a pracuje juz pół roku.

Pomocnik

Pracuje przez tego pośrednika od miesiąca, jak narazie nie mam rzadnych zastrzeżeń, kontak jest ok, praca spoko, pokoje 1 osobowe. Przyznam, że na początku po przeczytaniu opini wąchałem się czy podjąć pracę ale stwierdziłem, że sam wyrobie sobie opinie na ich temat. Narazie jestem zadowolony.

Zbyszek
@Pomocnik

Tylko nie zapomnij opisać ,chyba że usuną twoja wiadomość tak jak wiele innych

Pomocnik
@Zbyszek

W odpowiedzi na Pana pytanie, nadal pracuje i jestem zadowolony, owszem czasem jest ciężko dodzwonić się do biura, ale rozumiem nie jestem jedynym pracownikiem. Piszę wtedy wiadomość o kontakt i oddzwaniają. Polecam

p.Daniel

Pracuje dla Firmy Liebau ju prawie 1 lata , jestem zadowolony ze wspolpracy . Kontakt z Panem Krzysztofem mam nawet przez weekend , wiec nie moge narzakc na brak kontaktu . Jesli potrzebna jest pomoc w zalatwieniu jakiejs sprawy , moge na nich liczyc ! . Na poczatku mojej przygody z liebau mialem taka sytucaje ze samochod odmowil mi posluszenstwa i nie mialem jak sie dostac do pracy , Pan Krzysztof przyjechal swoim Autem ponad 80 km i zawiozl mnie do pracy . Wiec jak dla mnie agencja nie traktuje swoich pracownikow jak rzecz , tak jak to tutaj niektorzy pisali.

ToTylkoJa

Nie polecam nie dostałem wynagrodzenie do dnia dzisiejszego

@ToTylkoJa

Witam . Jesli nie otrzymal Pan wynagrodzenia do dnia dzisiejszego to prosze o kontakt z firma. Pana sprawa zostanie zweryfikowana . Pozdrawiam .

Spokoloko

Nie wiem gdzie Pan pracuje bo napewno nie w Liebau ... pokoje sa 1 osobowe ! Kuchnia , łazienka, wszystko TOP .. Panie Piotrze mieliśmy chyba przyjemność razem pracować, i wiem doskonale co pan wyprawiał... wiec prosze spojrzeć najpierw na siebie a później oczerniać agencje .. jesli się Panu nie chciało pracować to nie szukaj chlopie wymówki !

heniek
@Spokoloko

napewno jest i sauna i pelna lodowka ;nie wierzcie zero kontaktu i (usunięte przez administratora) na dietach i godzinach

Zostaw merytoryczną opinię o Liebau Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Liebau Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Liebau Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liebau Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 39 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Liebau Personaldienste GmbH?

Kandydaci do pracy w Liebau Personaldienste GmbH napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Liebau Personaldienste GmbH