Liebau Personaldienste GmbH

Opinie o Liebau Personaldienste GmbH

Marcinoo

Ja pracuję w tej firmie od roku i jak narazie nie mogę powiedzieć złego słowa. Pieniądze mi się zgadzają 2 razy do tej pory nie miałem na koncie pieniędzy nas czas ale to był poślizg max 2 dni

Jacek

Jeśli zarobiłem 1440 e za 218 h mi niby zapłacili to ile to 6.60 na godzinę śmiech na sali

Robert

Nie ta firma niech szukają ludzi w Mozambiku albo sami idą pracować a nie oszukiwac

Elektryk

Jaka rozmowa kwalifikacyjna? Nie było żadnej rozmowy. W piątek 27 stycznia zadzwoniła do mnie pracownica firmy Martyna, powiedziała że praca jest od 30 stycznia - 6 rano, zarobki są: 13.50 Euro za godzinę, 55 Euro diety za przepracowany dzień, do pracy jest 10km i ktoś mnie zabierze na zakład. Mailem dostałem papiery do podpisania - wszystko po niemiecku. powiedziała że wszystko wypełnią za mnie, tylko trzeba się podpisać to podpisałem. Zapytała czy mogę być w pracy za 3 dni? Powiedziałem że tak i przejechałem 1000 km do Zwickau pociągiem. Już potem ktoś mi przetłumaczył te papierki, to mi się przestało podobać. Miałem zarabiać 2x więcej niż w Polsce a okazało się że zarabiam nawet mniej 5-6 tys na złotówki bo firma robi potrącenia z pensji i nie reaguje na protesty. Na miejscu dowiedziałem się że firma zwraca pieniądze za ubranie robocze, a mi firma powiedziała że muszę mieć własne ubranie. To wywaliłem 400 stówy na ubranie przed wyjadem.

czy mogę być w pracy za 3 dni

Ksiegowy

Co miesiąc coś się nie zgadza komuś trzeba zabrać by innej osobie oddać i tak się to odbywa no więcej Robin Hood legenda wysiada nie polecam tego pracodawcy

Oto moto

Nareszcie ktoś się za to wziął szkoda czasu i pieniędzy na tom firmę liebau ale somer lauha to dobra firma nienarobisz się spoko robota na somer lauha złego słowa nie powiem

Jacek

Martyna prawdę ci powie jak wyrocznia a Krzyś dobrze wypłatę obliczy jedynego skubniemy w tym miesiącu drugiego w tym bosko a libau bawi się na twój koszyk

Uciekać jak najszybciej z tej firmy dobra rada (usunięte przez administratora)

Zbyszek

To odpowiedź osoby z biura

Janek

(usunięte przez administratora),okłamują na godzinach i diecie

Ryngwelski Sebastian

Szczerze polecam liebau,wiadomo kierownicy na danym miejscu pracy są jacy są tego nie da się uniknąć każdy jest inny jeden gorszy drugi lepszy ale jeżeli chodzi o komunikatywność z Firmą Liebau to człowiek czuje się jak by był jedynym zatrudnionym. :)

Zibi

Oszukancy i (usunięte przez administratora)

Zibi

Oszukancy i (usunięte przez administratora)

Wiecie może, czy w Liebau Personaldienste GmbH szukają chętnych na staż?

Witam ;) , w sprawie pracy prosze o kontakt pod numerem telefonu : 015171843666

Mariusz

Poda ktoś numer do tego Pana Krzysztofa jak się skontaktować.. I powiedźcie czy to praca w jednym miejscu czy różnych lokalizacjach. Pozdrawiam

Dddd.ttt
@Mariusz

+49 1517 1843666

Mariusz.M

Mimo że już nie pracuje dla libau ale to z mojej winy to muszę pochwalić ta agencje wszystko na czas warunki zakwaterowania TOP jeśli ktoś twierdzi inaczej to napewno kłamie polecam tą agencie

Eve

Dzień dobry, jakie są zarobki na magazynie DHL, na czysto? To jest podstwa czy za godziny?

Gogle

Proszę poczytać google ????

Rafal

Pracuje z liebau 6 miesięcy ,jestem zadowolony wszystko na czas ,bez żadnego problemu. Polecam .

novy

Witam. Dostałem propozycję pracy w Laucha (pomocnik ślusarza). Chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca i w jakiej odległości są zakwaterowania. Ktoś ,coś?

Piotrek
@novy

Czesc Kolego , podjalem prace od 21.2. na ogloszenie w mijscowosci Laucha , Praca jest spokojna , bez zadnych chorych ludzi .. Mieszkanie jest w porzadku , kuchnia , lazienka , internet wszystko mamy. Mieszkanie 12 km od pracy. Pozdro

Agata
@Piotrek

I dogadujesz się na spokojnie tam ze wszystkimi? Bo niby żadnych chorych ludzi, ale nie czujesz, że coś dziwnego może wyjść "w praniu"? Ja mam niestety przykre doświadczenia ze współpracownicami. :/ Też na początku myślałam, że są spoko

Sylas
@Piotrek

Witam. Moglibyśmy się jakoś skontaktować? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Liebau Personaldienste GmbH - Jena

• Jak się pracuje w Liebau Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Liebau Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liebau Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 39 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Liebau Personaldienste GmbH?

Kandydaci do pracy w Liebau Personaldienste GmbH napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Liebau Personaldienste GmbH