AV Management Freital

Opinie o AV Management Freital

Aktualność
Witam serdecznie,
z przyjemnoscia informuje ze uruchomiamy dla naszych pracowikow szkolenia z jezyka niemieckiego:)
Pozdrawiam i zapraszam
Aleksandra Beer
...

Są i na takich sposoby...

Piotrek Nowy wpis

pracuje jako elektryk jestem zadowolony mam swuj pokoj na kwaterze i wyplata tez sie zgadza

Justyna Nowy wpis

Chłopak będzie szedł chyba na elektryka. Już ktoś pisał teraz niedawno, że warunki są jak najbardziej ok. więcej osób tak twierdzi? Co z tymi zarobkami 15 euro brutto od godziny, są możliwe podwyżki?

Ja o spawaczu myślę, w sumie są dwie oferty teraz tutaj, w które mogę się wpasować. W żadnej nie podano widełek, więc tym bardziej nie mam porównania. Chodzi o te opcje na Dobeln oraz Zwickau. Był ktoś z was chociaż w jednej?

NiepewnaKandydatka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Cześć wszystkim. Może ktoś z pracowników lub byłych pracowników podzielić się opinią nt. pracy w Lipsku w produkcji drobiu na wózku widłowym? Temperatura mnie troche przeraża i myślę czy jest sens.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AV Management Freital spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Czy jest możliwość pracy w AV Management Freital na część etatu?

tedi

pracuje przez av pod berlinem lakierowanie powierzchni roznychz reki farba plus proszek ogolnie normalna robota kwatery moglyby byc lepsze ale maly wybor duzo ludzi to berlin

Witajcie, mam doświadczenie jako lakiernik i dlatego rozważam dwie aktualne oferty, tę na Coswig oraz Hennigsdorf. Czy jest tu może ktoś kto był na którejś robocie? Nie widzę by ostatnio w ogóle ktoś tu o lakierniku pisał, a ja chętnie przeczytam opinie

Gruby Benek

Pracuję już 14 miesięcyu w firmie na stanowisku elektryka. Praca ok, nie ma problemów z terminowością wypłaty wynagrodzeń (zawsze 20 pensja jest na koncie). Poza tym wszystkie dodatki (nadgodziny, dodaki za pracę w nocy i weekendy) wypłacane są uczciwie i terminowo. Dzięki godziną zebranym na Zeitkoncie mogę bez utraty wynagrodzenia jechać na 3-4 dni do Polski. Panią Aleksandrę cechuje niezwykła empatia, pochyla się nad każdym problemem pracownika znajdując satysfakcjonujące rozwiązanie. Bardzo dobre waruki zakwaterowania (które pokrywa w całości pracodawca). Tylko ubrania robocze mogłyby być lepszej jakości... Cóż, nie można mieć wszystkiego.

faktycznie wychodziło jakieś -30 stopni? Czy te warunki są w ogóle omawiane przed wyjazdem? Nie było mnie jeszcze na nim, na rozmowie w sumie również. Macie jakieś porady? Jak ludzie bez doświadczenia teraz ogarniają warunki na miejscu oraz ogólne formalności?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Krzysztoff

06.11.2023 02:11

Krzysztoffikona wywiad

Historią pracy w AV Management. Zostałem nieuczciwie potraktowany, ponieważ - po moim rozwiązaniu umowy - nie został mi wypłacony należy ekwiwalent za 4 dni niewykorzystanego urlopu oraz za ponad 50 godzin uzbieranych na moim Zeit Koncie (to niemiecki system odbierania dni wolnych i ekwiwalentów za przepracowane nadgodziny). Moja sytuacja to nie jest odosobniony przypadek, tylko standard w tej firmie. Każdy pracownik, który się zwolni, jest traktowany właśnie w taki sposób - nie są mu wypłacone pieniądze za niewykorzystany urlop i godziny zebrane na Zeit Koncie.

Krzysztoffikona wywiad

Ślusarz. Moim zadaniem było szlifowanie karoserii części samochodowych.

Krzysztoffikona wywiad

Skończył się mój kontrakt, który trwał 18 miesięcy, więc podjąłem zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

2100-2300 euro.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

18 miesięcy.

Krzysztoffikona wywiad

Nie dostrzegam żadnych pozytywnych aspektów współpracy z tą firmą.

Krzysztoffikona wywiad

Wypłata była przekazywana dopiero 20-go dnia miesiąca. Brakowało też odcinków z wypłaty, informacji o godzinach zebranych na Zeit Koncie oraz o przysługującym urlopie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Krzysztoffikona wywiad

Pracownicy otrzymują od przełożonych telefony, a podczas tych rozmów oczerniane i obmawiane są pozostałe osoby zatrudnione w firmie. To świadczy o złej atmosferze i jest próbą manipulacji.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Krzysztoffikona wywiad

Atmosfera jest bardzo zła. Wszyscy pracownicy twierdzą to samo: ta firma nie traktuje nas uczciwie.

Krzysztoffikona wywiad

Zasugerowałbym większą transparentność i dbanie o wartościowych pracowników, zamiast takiego traktowania, jakie spotkało mnie.

tytus

witam,macie jakąś fajną pracę na spawacz-ślusarz bez języka z polską ekipą

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w AV Management Freital? Chodzi o pracę jako Monter, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 28 lipca.

Jacek

W Lipsku..przy produkcji drobiu,w chlodniach jest nawet -30 stopni .Praca jak kazda przy sprzywce ,mozna szybko wszystko opanowac.

Młody

Witam, czy pracuje ktoś na magazynie w lipsku,i może się wypowiedzieć jak wygląda praca ,czy jest to chłodnia czy artykuły spożywcze, z góry dziękuję;)pozdro

Maciej P.

Siema, Dobra kasa, fajna robota, mocna ekipa normalnych ludzi:)

Rafal

Jestem mega zadowolony. Co chcialem to mam. Pozdro

Miki

Nie chodzi mi o to zeby szefowej sie przypodabac ale dla mnie jest wszystko dobrze wyplata kwatera ciuchy i nie bardzo wieze temu od wywiadu bo ja juz z roznymi pracowalem ale takiego literata jeszcze nie spotkalem

Irek

pracuje od kilku miesiecy nie mam zadnych problemow z kasa do kwatery tez nie moge sie czepiac

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Mariusz Kudła

21.06.2023 03:06

Mariusz Kudłaikona wywiad

Chciałbym opowiedzieć o mojej współpracy z firmą i o tym, że nie wypłaciła mi ona wynagrodzenia za pracę w kwietniu 2023 roku oraz za okres do 9 maja. Nie dostałem należnych mi pieniędzy - wynagrodzenie plus dodatkowe benefity. Na początku firma nie informowała mnie o niczym. Potem otrzymałem wiadomość, że zostaje zwolniony z powodu porzucenia pracy, co nie było prawdą, ponieważ w tym samym dniu, w którym zachorowałem na anginę, przesłałem im zwolnienie lekarskie. Zostałem pomówiony o picie alkoholu, chociaż jestem abstynentem.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Mariusz Kudłaikona wywiad

Pracowałem jako elektryk w Utrzymaniu Ruchu. Moja praca polegała na usuwaniu usterek w maszynach produkcyjnych.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Mariusz Kudłaikona wywiad

Choroba, za którą zostałem zwolniony.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Mariusz Kudłaikona wywiad

13.50 euro brutto na godzinę.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Prawie 2 miesiące.

Mariusz Kudłaikona wywiad

Na pewno nie, bo nie chciałbym, żeby mój przyjaciel tak jak ja miał kłopoty z otrzymaniem należnego wynagrodzenia.

Mariusz Kudłaikona wywiad

Nie było żadnych możliwości rozwoju. Człowiek przede wszystkim bał się o to, czy dostanie swoje wynagrodzenie.

Mariusz Kudłaikona wywiad

Na szybko odbyło się standardowe szkolenie BHP.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Mariusz Kudłaikona wywiad

Atmosfera była raczej zła. Firma nie była szczera ze swoimi pracownikami - nikt nie mógł być pewny, że dostanie swoje wynagrodzenie i będzie miał za co żyć.

Mariusz Kudłaikona wywiad

Na początku pracy dostałem umowę, którą podpisałem i musiałem przez dwa tygodnie dopominać się, żeby agencja mi ją odesłała. Nie dostałem pełnej dokumentacji, brakowało różnych zaświadczeń. Wielu pracowników zostało zwolnionych po miesiącu lub dwóch. Kiedyś ktoś zwalnia się sam, firma nie wypłaca pełnego wynagrodzenia, pracownik nie dostaje pieniędzy z nadgodzin. W umowie jest dużo zapisów na temat kar umownych, dlatego warto ją dobrze przeczytać.

Mariusz Kudłaikona wywiad

Sugeruję wypłacanie zaległych należności.

Robciu

Warunki ok, praca jak praca za stanie i patrzenie w telefon nikt nie placi:) Wyplata na dobrym poziomie w skali iinych firm.

Kujawiak
@Robciu

Witam jeśli to nie problem może więcej informacji trzeba dobrze znać język itp mam zamiar zmienić pracę oferta jest spoko tylko trochę się obawiam żeby nie było jakiegoś przypału.

@Kujawiak

Dzien dobry, wszystko zależy jaka praca co Pana interesuje.Znajomość języka daje Panu niezaleność. Wspieramy naszych pracowników w różnzch sprawach,pomagamy w załatwianiu formalnośći. Naszym priorytetem jest uczciwość,zaangażowanie oraz chęci do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o AV Management Freital - Freital

• Jak się pracuje w AV Management Freital?

Zobacz opinie na temat firmy AV Management Freital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AV Management Freital?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AV Management Freital