Umowa o pracę3 000-3 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa13.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Dobrze prosperująca firma w Niemczech zatrudni elektryka z doświadczeniem oraz uprawnieniami SEP. 1 KV/SEP G1

Obowiązki

  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Kompleksowe wykonywanie na podstawie dokumentacji projektowej obowiązujących przepisów i zasad,wiedzy technicznej.
  • Montowanie,demontowanie,instalowanie i eksploatacja silników,urządzeń technicznych,rozdzielnic niskiego napięcia,tablic rozdzielczych,sterowniczych szaf elektrycznych.

Wymagania

  • Uprawnienia SEP.G1
  • Uprawnienia SEP.1 KV.
  • Czytać dokumentację,rysunki i schematy techniczne.
  • Dokładność.
  • Chęc podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę.
  • Niemieckie ubezpieczenie.
  • Pomoc w załatwianiu formalności.
  • Zakwaterowanie.

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 491731886510 Ela
  • Lub przez e-mail: info@av-management.de