AV Management Freital

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AV Management Freital

Aktualność
Witam serdecznie,
z przyjemnoscia informuje ze uruchomiamy dla naszych pracowikow szkolenia z jezyka niemieckiego:)
Pozdrawiam i zapraszam
Aleksandra Beer
Pytanie Nowy wpis

Czy firma AV Management Freital w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Aktualność
Witam serdecznie,
Pozdrawiam i zapraszam
Aleksandra Beer
...

Człowiek który nie ma nic do stracenia jest nieobliczalny. I nie odpuszczę 134h które przepracowałem w lutym nr.

Myślisz się... Ale dzieki

... Nowy wpis

Są różne sposoby... Ale dzięki.

... Nowy wpis

Uwierz że są i na takich sposoby

... Nowy wpis

Są i na takich sposoby...

Bogdan

Cześć Czytam opinie na temat firmy w której pracuje i dowiaduję się dziwnych rzeczy(stwierdzam że zmyślonych), ponieważ pracuje tu prawie rok i do tej pory wypłatę miałem rak opóźniona o jeden dzień. Stawki takie jakie uzgodniłem na przyjęciu. Przez ten rok czasu pracę mam cały czas, nawet w dobie tego piepr.... coronowirusa. A praca jaka jest? Taka jak w Niemczech. Jeśli ktoś chce więcej wiedzieć, to niech pisze, odpowiem Pozdrawiam

Pracodawca

Szanowny panie, rozumiem pana frustracje i rozczarowanie. Przepracowal pan miesiac nastepnie zglosil pan chorobowe 2 tygodnie, nastepnie oznajmil pan ze pana partnerka ma podobno Covida, przyjechal pan dokladnie na tydzien do pracy i nie wiem dlaczego wrocil na weekend do domu wiedzac ze rzekomo partnerka ulegla infekcji. W poniedzialek stwierdzil pan ze tez go ma a wyniku testu nie dostalam do dzisiaj. Zamiast testu kolejne zwolnienie. Czy pan naprawde myslal ze pracodawca jest tylko od tego zeby go naciagac? Jako pracodawcy tez potrafimy sobie radzic z takimi osobami ktore maja amoralne podejscie do pracy. Kiedy sie pana miesterny plan plazowania nie powiodl to lapie sie pan ostatniej mozliwosci i zamiast zabrac sie do rzetelnej pracy to przesiaduje pan przed komputerem i zastanawia sie jak pan jeszcze bardziej moze zaszkodzic. Pan juz zaszkodzil. Najadlam sie wstydu u klienta i przez takich pracownikow trace twarz oraz cierpia pana koledzy, pomijajac szkody finansowe. Nistety pana dedukcja nie siega tak daleko zeby sobie zdac z tego sprawe. Takie osoby jak pan ciezko pracuja na brak zaufania pracodoawcow i powiatpiewanie w szczerosc waszych intencji. Zadna firma nie lubi krankowiczow bo to sie wiaze z szeregiem problemow, trzeba szukac za pana zastepstwa bo klient tez ma poplanowane swoje zmiany i prace, pracodawca mimo wszystko placi kasie chorych skladki a nie widzi ani centa bo klient nie placi za nieobecnych. A pan ma to gdzies.... i wykorzystuje luke L4, naduzywajac zaufania. W naszej firmie nie pozwole aby takie osoby wplywaly destrukcyjnie na reszte zespolu i eleminuje leserow, pijakow oraz inne jednostki aspoleczne. Prosze nie robic z siebie ofiary tylko uderzyc sie w piers i wyciagnac wnioski. Zycze panu wiele sukcesow i mam nadzieje ze zmieni pan swoje nastawinie do pracy i znajdzie zajecie adekwatne do pana umiejetnosci i zaangazowania. Pozdrawiam

Zenua
@AV Management Freital

Dlaczego kasuje pani komentarze które nie a po waszej myśli?

@AV Management Freital

Proszę najpierw zobaczyć na siebie a pożnie obgadywać innych Pozdrawiam

Wooo
@Bogdan

Pracujesz rok ? Jako rekruter !? Czytając ton twojej wypowiedzi.

@Zenua

Masz 100 % racji.

@AV Management Freital

A ty masz to że przepracowałem 134 godziny i nie mam na rachunki i jedzenie dla dzieci. A to już przegięcie. Czekam do piątku na przelew. Tylko to mnie interesuje.

Czy w AV Management Freital jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

Oczywiście ze tak eliminując pracowników.

Rafał
@X-men

Hmm, skuteczne to może i jest, zależy jak na to spojrzeć. ;) A tak poważnie - rotacja rzeczywiście jest tak duża?

@Rafał

Jak nie wierzysz spróbuj sam. Wpisy tych co spróbowali są już wykasowane. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w AV Management Freital spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Pracodawca

Witam, zapraszam do obejrzenia krotkiego filmiku na temat Agencji Czasowej pracy. https://youtu.be/V4Z4heL0K9k oglaszam ze bedzie tych odcinkow zdecydowanie wiecej:) (Skwasnialym i wiecznie niezadowolonym hejterom nie polecam :)) Ludzie! poszukajcie troche pozytow w sobie ;) Aleksandra Beer

@AV Management Freital

A jakie są pozytywy w tym że człowiek przepracował 134 h za darmo????¡!!!!!!!!¡!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam na przelew. I nie ustąpię . Zawsze znajdę sposób żeby się upominać nawet jak wszystko telefony poblokujesz i what's up'a usunęłaś. Ludzie nie płaci jak się zwolnisz. Uważajcie

Czy w AV Management Freital możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Mechatronik?

Kandydat

Właśnie aplikowalem,zobaczyłem ilość wyświetleń na olx-7000 ! Zacząłem czytać opinie,które nie biorą się z znikąd i odpuszczam. Z autopsji wiem,że jak ktoś ma kilka negatywnych opini to należy odpuścić. Pozdrawiam niby pracowników,którzy wypisują pseudopochlebne opinie.

Grzegorz

Obserwując zmagania ludzi na tym profilu to mogę przyznać i pogratulować osobą które przypuszczam że zostały z jakiegoś powodu zwolnieni z firmy Av, szkoda że mentalność człowieka zwolnionego przeważnie z jego winy, zaznaczam przeważnie!! Co nie oznaczy że Firma ta nie zwolni Cię z pracy nawet jak bedxiesz dobrym pracownikiem z profesjonalnym podejsciem do wykonywania danej pracy! Na każde zwolnienie składa się wiele czynników które mają taki finał że jesteś zwolniony ludzie to nie jest koniec świata są inne wolne miejsca pracy, , jeżeli uczciwie pracowałeś to przypuszczam iż uczciwość i profesjonalizm tej firmy był również zachowany w Twoim kierunku!!; i mogę stwierdzić tylko jedno osoba która została zwolniona z jakiejkolwiek firmy z Jego winy szuka sposobów obrażania byłego pracodawcę przez negatywne opinie wymyslone i jednostronnie opisywane ze ja jestem idealny najlrpszy a wszyscy inni to sa Ci źli!!! mając świadomość że było mi tak dobrze ale zawaliłem i nie mam tak dobrze jak osoby które są dalej w danej firmie, to zostajesz Mścicielem wpisując kłamstwa okazując swoją kulturę osobistą robiąc przy okazji reklamę danej firmy pamiętajcie jedno powiedzenie Nie ważne czy mówią albo piszą dobrze lub źle ważne że gadają robiąc reklamę !!! Ale to niestety trzeba być inteligentną osoba aby to wiedzieć, nie obrażając nikogo!!! A teraz tak już odpowiadając na twoje pytanie mogę powiedzieć nie za dużo bo przepracowalem w tej firmie tylko 9mc i zostałem zwolniony przez firmę ale zaznaczam iż nie było już dla mnie pracy zgodnie z moimi kwalifikacjami i nie wyobrażam sobie robić coś innego niż robię przez całe życie dlatego przestałem się z firma i nie mam pretensji bo jestem wykfalikowanymi fachowcem i zawsze znajdę pracę A może i wrócę do FirmybAV jak znow beda potrzebne moje umiejetnosci bo bylo mi tam dobrze wiadomo nerwowka zawzze jest i wszedzie ale bylo dobrze i jezeli chodzi o benefity które miałem okazję tam zrobić to mnie pozytywnie zaskoczyły bo firma płaciła za to iż wysłali mnie na szkolenie i uzyskałem Certyfikat SCC co obecnie jest bardzo przydatne i wymagane, również firma mi oplacila szkolenie i znów dodałem do swojego CV nowe kwalifikacje iż jestem wykfalikowanym Elektrykiem z skończonym kursem i mam uprawnienia SEP do 1KV mimo iż jestem Spawaczem,Slusarzem takie uprawnienia uzyskałem za pomocą mojego byłego Pracodawcę, wiem że Firma wysłała innych na inne kursy i szkolenia ale nie będę pisał bajek bo nie znam szczegółów, acha dostałem dobry bon do wykupienia w Kauflandzie i moja Córka na święta dostala drobny ale fajny prezent co bylo bardzo bardzo mile bo takie prezenty byly dawno dawno temu i nikt nie pamieta o tradycji nie wazne co ale WAŻNE TO ŻE KTOŚ PAMIETA to jest na serio mile dziękuję ponownie za taki gest Pani Aleksandro. Tak więc nie będę więcej zanudzal bo mam własne życie i zajęcia wracam do zabawy z córką A inni co nie mają swojego życia niech okazują swoją kulturę osobistą po przez swoje wymysły!! Mogę dac ocenę 7/10 Ale to szczera ocena proszę wybaczyć Pani Aleksandro że nie 10 ale był bym nie uczciwy bo zawsze każdą firmę motywuje do działania to że jeszcze mogę więcej aby osiągnąć 10 więc proszę działać aby to osiągnąć czego wam życzę. Pozdrawiam Grzegorz Ps. Pozdrowionka dla Pani Kamili???? Dziękuję osobie ktora wreszcie jest osoba inteligentną i zadała pytanie na które było warto się włączyć do rozmowy. Takich pracowników Pani życzę.

Xyz
@Grzegorz

(usunięte przez administratora)z ciebie Grzegorz sam wiesz jaki masz podły charakter

Aplikowalem
@Grzegorz

(usunięte przez administratora) prawda. 7000 wyświetleń mówi za siebie. Siedmiu tysięcy pracowników zostało zwolnionych ze swojej winy ?

Gość
Klient

Jesteście fima beż zaufania po rozwiazaniu umowy z pracownikami okradacie ich z pieniędzy nie wypalacjac im należnych kwoty .

Spoina
Kandydat

Dobry wieczór. Macie Państwo jakieś oferty dla spawaczy?

Czy można liczyć w AV Management Freital na prywatną opiekę medyczną?

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w AV Management Freital?

Panowie nie dajcie się zwieść opowiastkom właścicielki i managera oni tylko ładnie mówią by nabrać naiwnych nowych ludzi co by na nich robili. (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca AV Management Freital motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Gregor
@Pytanie

Motywacja w zaleynosci co przez to rozumiesz ja ja pracowalem to mailen mozliwosc skorzystania z kursow oraz kwartalna premia

@Pytanie

Zapraszam do zapoznania sie z nasza oferta.

Pracuś

I co teraz, jak jest korona wirus? Można u Was sie starać o prace?

@Pracuś

Dla Pracusiow zawsze mamy miejsce w zespole bez wzgledu na okolicznosci :) Pozdrawiam i zapraszam do wspolpracy

Nick
Kandydat

Dzień dobry Czy ktoś mógłby opisać czy warto jechać do pracy za ich pośrednictwem czy jednak dac sobie spokój? Proszę O konkretne argumenty osób które pracują bądź pracowały przez av

Marcoelektro
@Nick

Witaj ja pracuje jako elektryk od 5 miesięcy nie mam żadnych niespodzianek to co ustalalem to jest oraz wypłata na czas, kwater dobra i to wszystko

xx

Ja na razie pracuje od 3 miesiecy, raz zdarzyla sie wyplata o 1 dzien spozniona, zaliczki bez problemu.

Krzysztof

Cześć ja pracuje już prawie dwa lata i polecam AV z tego powodu że nie są obojętni na potrzeby swoich pracowników co rzadko zdarza się w innych firmach A co do wypłaty zgodnie z ustaleniami i na czas, i to jest prawdziwa opinia, a że sam osobiście znam osoby które zostały zwolnione z pracy z jego winy A teraz wypisują (usunięte przez administratora) aby się mscic że stracili pracę i wypisują (usunięte przez administratora) z zazdrości i braku pracy, jeżeli Ty jesteś uczciwy to oni jako firma również są dla Ciebie Ok i taka prawda.

Mag
@Nick

Nie chcesz mieć problemów to szukaj innej Firmy.Nigdy nie idź do Firmy prowadzonej przez Polaków.

Rekomendacja
@Mag

Witam, mysle ze niektorzy maja mylne pojecie o naszej firmie. W woli sprostowania chcialabym nadmienic iz jestesmy Firma Niemiecka zarejestrowana na ternie Niemiec, posiadamy uprawnienia i doswiadczenie w prowadzeniu tak specyficznej dzialalnosci jaka jest Zeitarbeit. Dla tej branzy ustanowiona jest dodatkowo specyfikacja prawa pracy ktora musi byc przestrzegana, chociazby wiecznie dyskutowane Zeitkonto. Duzo niescislosci i niezadowolenia wynika z braku znajomosci prawa pracy i z obowiazkow jakie pracownik ma wzgledem firmy. To nie tak panowie ze wam sie tylko nalezy!!! Owszem nalezy sie za rzetelnie wykonana prace, natomiast pracodawca musi sobie umiec radzic z panami ktorzy ewidentnie przyjezdzaja do Niemiec w celach rekreacyjnch na jego koszt.

@AV Management Freital

No właśnie najpierw trzeba się nauczyć prawa niemieckiego, miedzy innymi wystawiania odpowiednich dokumentów , wypłacania pełnego wynagrodzenia. A także trzeba znać obowiązki pracodawcy wobec pracownika, a nie zrzucać wszystko na pracowników. Brak odpowiednich umiejętności i kompetencji niczego nie tłumaczy.(usunięte przez administratora)

Piotr

Gdy pracodawca nie płaci Ci uzgodnionej pensji, wezwij go na piśmie do zapłaty zaległego wynagrodzenia. Pamiętaj, by na realizację płatności wyznaczyć termin 2 tygodni. W piśmie do pracodawcy powinieneś podać czas pracy, za który żądasz zapłaty, oraz numer swojego rachunku bankowego.

Rrrr
@Piotr

Wszystko fajnie tylko ona nie odbiera poczty. Ja i kolega wysłaliśmy pismo od nas a później od Mecenasa wynajętego wysłane 3 pisma i tylko jeno od Mecenasa i dalej nie zapłacili. Trzeba by ich w końcu rozliczyć za wykorzystanie Polaków.

Piotr

Zgodnie z obecnymi przepisami za każdą opóźnioną wypłatę niemiecki pracodawca musi zapłacić pracownikowi 40 euro kary, a jeśli okres niewypłacania wynagrodzenia przedłuża się, zatrudniony ma prawo żądać także ustawowych odsetek lub odszkodowania. Jeżeli Twoja znajomość języka niemieckiego jest niewystarczająca, by samodzielnie uczestniczyć w procesie, sąd na pewno przydzieli Ci tłumacza, bezpłatnie nie ponosisz za to żadnych kosztow.

AV

Nam dopisuje szczęście i wszyscy co chcą u Nas pracę mają i nie mamy przekrojów, zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o AV Management Freital - Freital

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AV Management Freital?

Zobacz opinie na temat firmy AV Management Freital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AV Management Freital?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AV Management Freital?

Liczba opinii klientów firmy AV Management Freital, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AV Management Freital