AV Management Freital

5 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

O nas

Jesteśmy niemiecką, rozwijającą się firmą, która dzięki naszej filozofii korporacyjnej, w krótkim czasie była w stanie zainspirować naszych pracowników do długotrwałej współpracy. Zadowoleni pracownicy to największy kapitał naszej firmy. Klaus Steilmann mówił: „Trzeba pracować z właściwymi osobami, szanować je i motywować. Trwały sukces jest możliwy tylko w zespole.” To jest nasze credo. 

Nasza firma koncentruje się na rekrutacji i zatrudnieniu głownie fachowców. Jesteśmy elastyczni i potrafimy bardzo szybko dostosować się do wymogów naszych klientów. Operujemy szerokim wachlarzem wyszkolonych specjalistów z długim stażem jako ślusarze, spawacze, betoniarze, elektrycy oraz monterzy. Zdecydowanie stawiamy na kompetencje, umiejętności i doświadczenie naszych pracowników, nie zaś na kraj pochodzenia. Jesteśmy dumni mogąc zatrudniać fachowców z Polski i dokładamy wszelkich starań, aby czuli się oni na terenie Niemiec doceniani i godnie traktowani. 

Doceniamy poświecenie naszych pracowników wyjeżdżających za granice, pozostawiających swoje rodziny. Mamy świadomość trudności z tym związanych i dlatego zawsze pamiętamy w okresie świątecznym o drobnym upominku dla czekających na powrót. 

www.av-management.de

 
AV Management Freital