Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Dobrze prosperująca firma w Niemczech zatrudni elektromechanika w branży automotive.

Obowiązki

  • Utrzymanie ruchu maszyn.
  • Usuwanie awarii i urządzeń w zakresie mechaniki.
  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń.
  • Wymiana uszkodzonych podzespołów mechanicznych,elektrycznych i pneumatycznych.

Wymagania

  • Uprawnienia 1 KV.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Znajomość podstaw budowy maszyn.
  • Prawa jazdy kat.B.
  • J.niemiecki B1
  • Motywacja do pracy i zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Oferujemy

  • Niemieckie ubezpieczenie.
  • Umowa o pracę.
  • Zakwaterowanie.
  • Inwidualne podejście do każdego pracownika.

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny
  • +491731886510 Ela