Opinie o Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. w Gdańsk Al. Grunwaldzka 411

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. w Gdańsk Al. Grunwaldzka 411

UWAGA

Zwolnienia grupowe we Wroclawiu

@UWAGA

na jakich dzialach? daja odprawe?

Ola
@Marta

na żadnych

@Ola

to we wro jak ostatecznie sytuacja wygląda? coś się święci odnośnie tego, skoro sugestie takie padają?

Wrocław
@Joanna

Projekt Xylem. Dowiedzielismy sie pod koniec pazdziernika ze do konca roku pracujemy.Brak info odnośnie odprawy na wypowiedzeniu. Ogolnie chaos i brak wsparcia. Nie polecam tej firmy!

Wrocław
@Marta

AP, AR,Gl. Nie jest wiadome do konca czy wypłacą odprawę

@Wrocław

Czemu na wszystkich odprawy nie będzie? które z działów zostały bez niej i co na to ludzie? jak to teraz w praktyce wygląda, komukolwiek chce się pracować jeszcze?

Amplaxis

I have been working at Cognizant for more than 5 years as a Web Content Reviewer for Google with German ("Carbon" project - also called Creative Formats) in Krakow. I hope that some of you find my opinion useful: Positive sides: 1. The work is extremely easy-going. To be honest, this was my very first work, where it was possible to do completely NOTHING for 1-2 weeks and still get paid! The reason is that there was simply no work inflow. In fact, this is the only reason that kept me there for so long :) PLEASE NOTE, however, that I am talking about the Carbon project! Within the last 5 years I've met lots of people from other projects (like (usunięte przez administratora) Snippets and WebTech), which HATE their jobs, because there are lots of things to do and the work itself is very stressfull. 2. The office is located near Rondo Barei in a newly built office building, called "Tertium". Very fancy, modern and perfectly equipped inside. There is a good kitchen, where you can make yourself some coffee or tea. You will also find some fridges there, where you can leave your own food. Another great thing I loved was the catering service. Each day you will have fresh fruits, salads, bread, some sweets, cheese, butter and (usunięte przez administratora) 3. There are plenty of resting areas on all floors, where you can chat with your fellow colleagues or even play Play Station with them. 4. The toilets are modern, clean and good looking. 5. The people working there are very kind-hearted and always willing to help. Negative sides: 1. Lack of carreer opportunities. In most cases, when there is a vacant position inside your team, there person, who is going to be promoted is already known beforehand. In other words, if your manager does not offer the position to you in a private conversation, do not even think about applying for it internally. 2. Constant process changes. Within the last 5 years I have seen how one process has been implemented, a training has been conducted and after 2-3 month the management said "Ok, this is not working, lets do it all as it was before". The company has no vision of the future of their projects and implement changes chaotically. 3. No development. Most likely, you will do the same tasks for years, when you join this company. 4. HIGH salary discrepancy. Two people are doing the same work, but one of them earns 50% more than his/her colleague... CONCLUSION: Feel free to join this company, if you want to earn relatively high money without much stress, but keep in mind that there is simply no carreer growth there.

W
@Amplaxis

100 % prawdy. Pracowałam w tym samym projekcie, ale z innym językiem. Do minusów dodałabym jeszcze ogromną rotację pracowników (bo nie ma jasnych reguł awansów i wynagrodzenia) i brak kontaktu z HR.

at

Czy firma oferuje miesięczne bonusy?

Halina
@at

Nie wiem, a na jakie stanowisko aplikujesz? Byłeś może na rozmowie? Jakie pytania zadają?

Nie

Damian

Nie

mucho

bardzo dobra firma i atmosfera dla nieambitnych ludzi ktorzy nie oczekuja nic wiecej od pracy niz 4tys pary zlotych do reki. Wyniki, targety i SLAs nie ma znaczenia i nie ma roznicy wedlug management miedzy ambitnymi i leniwymi pracownikami.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu. Początkowo było ok, przed inflancją pensja konkurencyjna, prosta praca, więc przymykało się oko na drobne problemy jak grafik, organizacja czy naruszanie praw pracowników. Niestety po miesiącach pracy człowiek dowiaduje się, że nowo zatrudnieni pracownicy, których przy okazji szkolisz, dostają pensje o polowe wyższe od Twojej, podczas kiedy Ciebie przeciąża się obowiązkami i milczy na temat podwyżek oraz bonusów. Jeszcze HR ma czelność wysyłać maile o bonusach dla sąsiedniego projektu. Do tego płaca kiepskie pieniądze za rzadkie języki i zmuszają do pracy z dodatkowymi, które znasz lub nie. Twój problem. Niestety jak coś zepsujesz to Twoja wina, a nie szefa, który przydzielił Tobie takie zadanie. A potem zdziwienie, ze składasz wypowiedzenie, bo konkurencja zaproponowała Tobie o wiele lepsze warunki. Do tego atmosfera fatalna - ignorowanie szeregowych pracowników przez leaderów, układanie grafików jak się chce i wzruszanie ramionami, pozostawianie nowych pracowników samych sobie, bez wsparcia i potem dziwienie się, ze sobie nie radzą, sa zagubieni i psują wyniki, wiec się ich zwalnia, przepływ informacji żaden - krótka notka napisana na chacie, która ginie wśród masy spamu, a, i najważniejsze. Od jakiegoś czasu sa problemy z wypłatami - a to dostaniesz 200 zł mniej, a to 40, a to 400 i nikt z odpowiedniego działu nie jest w stanie wyjaśnić dlaczego i gdzie sa pieniądze. Droga firmo, jeśli to czytasz, ogarnij się. Zacznij doceniać pracowników, których już masz, bo to dzieki nim masz zadowolonych klientów.

Lukasz

Wybacz ale nie mówisz prawdy ja oceniam dobrze, praca na projekcie (usunięte przez administratora) nie jest az taka ciezka 3h pracy dziennie za 5k? po drugie bonus sa 2500 za referal to duzo., sa bonus za prace 600 zl, za pol roku wynagrodzenie dostawalem w miare obliczone poprawnie. Projekt google jest przyjemny.

@Lukasz

3 h za 5 k? :o Ej to serio zachęca. A rozwiniesz bardziej temat tego całego projektu? Bo z Twojej perspektywy on pewnie inaczej wygląda?

Pzdr
@Lukasz

Problem w tym, że to nie chodzi o projekt Google, więc nie zarzucaj kłamstw.

sirla

za roznice w wynagrodzeniach podziekuj morawieckiemu, firma wysylala informacje o tym. nastepne wynagro tez pewnie bedzie inne bo zmiana podatkow od 1.07

Lukas
@Joanna

Mozesz zaplikowac na video content nie kazdy projekt w tej firmie jest trudny sa to klepafze target.ow.

Patryk

„Niestety jak coś zepsujesz to Twoja wina, a nie szefa, który przydzielił Tobie takie zadanie.” What? Jak popełnisz błąd to chyba jasne, że to Twój błąd i należy go naprawić. Myśle, że Twój problem leży w szukaniu kozła ofiarnego, a nie w pracy, która wykonujesz. Jeżeli chodzi o pieniądze - jeżeli firma nie daje Ci wystarczająco, próbuj szukać gdzie indziej pracy, inaczej nikomu nie pokażesz, ze nie warto tam pracowac.

To prawda jeśli chodzi o teamy to HR chyba najgorszy, w sensie Team Leader jest (usunięte przez administratora) nowo przyjęci mają dużo wyższe pensje od tych z większym doświadczeniem i stażem. Zresztą co chwilę ktoś się zwalnia. Za chwilę Radżesz zostanie sam.

@Ania

O ile wyższe? Bo chyba nie może być takiej dyskryminacji że nowy na starcie zarabia np. tysiaka więcej niż już zatrudniony pracownik?

@Michał

Myślę, że może, bo w Cognizancie nikt poza Tobą nie może wiedzieć, ile zarabiasz, więc da się wszystko. Natomiast w moim projekcie nowi dostawali dokładnie tyle samo, co starzy. Dla każdego ta sama stawka. Nie ma indywidualnych podwyżek.

O
@Lukasz

Pracę DA SIĘ zrobić w 3 godziny, ale musisz spędzić w programie przynajmniej 6 z wyłączeniem przerw (dodam, że program działa tylko, kiedy coś w nim robisz, nie możesz go po prostu włączyć), więc nie jest tak, że coś sobie zrobisz szybciej i masz fajrant. Wszystko sprawdza Ci kompter i ocenia Twoje wyniki wg różnych kryteriów w excelowych tabelkach. A często jest tak, że to co masz odklepać w programie nie jest Twoją jedyną pracą do wykonania w danym dniu.

Na temat samej pracy niestety (choć może raczej – na szczęście) się nie wypowiem, ponieważ po beznadziejnym procesie rekrutacyjnym nie zdecydowałem się na podpisanie umowy. Jeśli zaś chodzi o samą rekrutację: 1.) Prawdopodobnie największy problem w tym, że ani kandydat ani sama firma nie wie, kto tę rekrutację właściwie prowadzi – kontaktuje się z Tobą 7 różnych osób podających jednocześnie sprzeczne informacje, a w razie jakichkolwiek pytań nikt nie poczuwa się do odpowiedzi. 2.) Tragedia organizacyjna: badania medycyny pracy wykonaj najlepiej tego samego dnia, którego dostałeś skierowanie, bo Paniom z HR-u się spieszy. Jednocześnie te same Panie miały wysłać Ci komplet dokumentów przed on-boarding'iem, ale jeśli nie doszły "to trudno, uzupełnij na komputerze" (uzupełnij PDF'a na komputerze – komunikat od firmy zajmującej się rzekomo IT xD oczywiście, licencję do adobe opłacę za tę śmieszną pensję). Firma organizuje nawet szkolenie z logowania do systemu – szkoda tylko, że szkolenie odbywa się zanim połowa uczestników dostanie login i hasło. 3.) Umowa – to już śmiech na sali: przechodzisz rozmowy kwalifikacyjne i dostajesz od rekrutera ofertę –> akceptujesz ją –> przez tydzień załatwiasz wszelkie papiery i szkolenia tylko po to, aby na końcu dostać umowę na zupełnie inne stanowisko...i nie, to nie jest propozycja umowy, to nie podlega negocjacjom. Przyzwyczajony do pracy z obytymi biznesowo ludźmi dałem sobie 24h na przeczytanie i podpisanie umowy – ku memu zaskoczeniu okazało się, że ja nie mam jej czytać tylko od razu podpisywać i odsyłać, bo wedle firmy to ja już powinienem być w pracy. 4.) Kontakt z drugim człowiekiem – być może tylko mi mama wspomniała o kindersztubie, ale jednak jeśli kontaktuje się z Tobą osoba z działu HR, której na oczy nie widziałeś, nie masz jej numeru i zaczyna rozmowę na "Ty", to jest to dość mocno rażące. I nawet jeśli mama zapomniała im wspomnieć o kindersztubie, to pracodawca powinien zapewnić kadrom szkolenie z employer branding'u. 5.) Benefity i pieniądze: pensja duuużo poniżej średniej krajowej, do tego oczywiście śmieszny uznaniowy bonus roczny. Kuszą benefitami pozapłacowymi, ale niestety mają beznadziejne kontrakty, więc nie dość, że do wszystkich benefitów będziemy musieli sporo dopłacić, to jeszcze zostaną one aktywowane po około dwóch miesiącach od zatrudnienia. 6.) Kariera – samo zapytanie o ścieżkę kariery na rozmowie rekrutacyjnej wzbudziło odrazę u managera, odpowiedź natomiast brzmiała "co najmniej rok masz to robić" i koniec tematu. Wnioskuję, że awansów ani podwyżek firma nie przewiduje. Podsumowując – jeśli nie masz żadnych perspektyw i potrzebujesz się "zaczepić" na jakiś czas – możesz spróbować, pieniądze takie same jak na kasie, ale wpis wygląda lepiej w CV. Jeśli rozważasz kilka ofert – tę proponuję sobie odpuścić. W razie pytań, piszcie poniżej, postaram się na wszystkie odpowiedzieć.

Pe Pe

Czy ktoś pracuje w Krakowie na stanowisku GIS Data Specialist i jest w stanie coś powiedzieć (chociaż tyle czy warto sobie głowę zawracać procesem rekrutacji)?

@Pe Pe

O tez jestem ciekawa co tam się robi I jakie widełki.

Czy ktoś wie jaki jest zakres obowiązków dla pracownika na stanowisku Payment Specialist?

Senior Process Executive

Pracę w Cognizancie mogę polecić tylko ludziom, którzy szukają pracy na krótki okres albo zajmują się na boku czymś innym i nie chcą się w robocie przemęczać, a z czegoś żyć trzeba. Na pewno ODRADZAM ją wszystkim szukającym poważnej firmy na lata i tym, którzy myślą o jakiejś karierze. Największe minusy: 1. HR - największą bolączką jest w zasadzie nieistniejący dział HR. Do HRów odsyłają Cię wszyscy, HRy odpowiadają za kluczowe sprawy związane z Twoim zatrudnieniem i po prostu NIGDY nie odpisują. Możesz wysyłać setki maili, ale i tak nigdy nie dostaniesz żadnej odpowiedzi, nawet jak będziesz kierować maile do konkretnych osób. Zresztą nawet jak próbujesz, to przeważnie dana osoba już nie pracuje. Rotacja jest olbrzymia. W tym roku doszło do sytuacji, że ludzie z jednego projektu pracowali 2 tygodnie na nielegalu, bo HR nie przysłał im przedłużenia umów. A oczywiście nie dało się z nimi skontaktować. Może jak pracujesz w Gdańsku, to możesz do nich po prostu pójść, ale jak w innym mieście to jesteś bezradny i możesz tylko podpisywać to, co Ci przyślą. Z nikim nie da się nic negocjować. 2. Niejasna polityka dotycząca awansów i wynagrodzeń - awanse odbywają się drogą konkursową, ale kryteria zmieniane są w trakcie trwania konkursów. Po zaaplikowaniu możesz raptem zostać zdyskwalifikowany za zbyt krótki staż pracy (mimo że w pierwszej wersji rozpisanego konkursu już się ze swoim stażem łapałeś). Nie chcę powiedzieć, że dostajesz awans po znajomości, bo tego nie wiem, ale czasem tak to wygląda. Dodatkowo dochodzi do takich absurdów, że team leaderami danych ekip zostają nie tylko osoby spoza tych ekip, ale i w ogóle nie znające danego języka (czyli np. team leaderem projektu japońskiego zostaje ktoś kto nie zna japońskiego). AWANS NIE WIĄŻE SIĘ ZE WZROSTEM WYNAGRODZENIA. Zdaje się, że musisz popracować na nowym stanowisku przynajmniej rok, żeby zaczęli Ci więcej płacić. Przy czym nie gwarantuję, że jest tak na pewno, bo kwestie wynagrodzeń są bardzo niejasne. O pieniądzach nie można mówić, nikt nic nie może zrobić, a jakbyś chciał się czegoś dowiedzieć albo - co gorsza! - wnioskować o podwyżkę, to zostaniesz odesłany do HRów. A jak już wiemy z punktu pierwszego - HRy nie podejmą z Tobą kontaktu. W dodatku awansować można tylko po drabince. To znaczy, że zaczynasz jako zwykły agent na szczeblu nr 1 i nie możesz przeskoczyć szczebla nr 2, kiedy akurat otworzy się konkurs na tę pozycję. Musisz spędzić te x lat na szczeblu nr 1 i dopiero wtedy próbować awansować na szczebel 2. 3. Staranie się nie jest w żaden sposób wynagradzane. Posiadanie najlepszych wyników w grupie skutkuje tylko tym, że dostaje się dodatkowe obowiązki (no bo tak dobrze sobie radzisz), w żadnym wypadku lepsze wynagrodzenie. Będziesz zarabiał dokładnie tyle samo, co osoba, która ma najgorsze wyniki, więc szkoda Twoich starań. Wszyscy dostają na wejściu ten sam typ umowy z taką samą stawką (porównywaliśmy to sobie w naszej ekipie), a podwyżek nie ma bez awansu. A nawet z awansem muszą być spełnione warunki. Pracownicy są traktowani nierówno. Są ekipy, które od pandemii pracują 100% zdalnie, a są takie, które zostały zmuszone do pracy w biurze - i wszyscy zarabiają tyle samo. 4. Umowy są generyczne. Jeśli dostałeś pracę, najprawdopodobniej zaskoczy cię fakt, że zatrudniony będziesz jako programista. Dzieje się tak dlatego, ze dla wszystkich pracowników z danej grupy jest jedna generyczna umowa - z jednakowym wynagrodzeniem i warunkami pracy, na które musisz się zgodzić. Jest to nie bez znaczenia. Pozwala to firmie na przerzucanie Cię z projektu do projektu bez pytania Cię o zgodę. W umowie wyrażasz zgodę między innymi na pracę zmianową i jeśli akurat Twój projekt zostanie zamknięty albo gdzieś zacznie brakować ludzi z danym językiem, to możesz zostać przeniesiony bez żadnego pytania Cię o zgodę do projektu, który pracuje na nocnej zmianie. Mieliśmy taką sytuację na początku 2021. Firma zrobiła jakąś reorganizację i poprzenosiła dziesiątki ludzi do projektów związanych z YouTubem. Nikt z przenoszonych pracowników nie miał prawa głosu w tej sprawie, a menadżerostwo powiedziało tylko że prosi "o bycie dorosłym". Skończyło się to wszystko falą wypowiedzeń, z którą wydaje mi się Cognizant boryka się do tej pory. 5. Rotacja pracowników jest bardzo duża. Po niecałym roku byłem najstarszy stażem w swojej grupie. Przeżyłem 3 różnych team leaderów. Wszyscy byli bardzo sympatyczni i w porządku - na tym polu nie mogę narzekać - tylko co z tego, skoro tak szybko składają wypowiedzenie? 6. Ktoś wcześniej pisał o corocznej podwyżce inflacyjnej. W 2022 r., kiedy inflacja zaczęła szaleć PODWYŻKA INFLACYJNA ZOSTAŁA ZLIKWIDOWANA. Wybrani dostali tylko 5% podwyżki nazwanej ironicznie "merit increase" - ironicznie, bo nie wiązała się z żadnymi zasługami, tylko ze stażem pracy.

Czy w firmie Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

...

Na samym początku są szkolenia dla nowych pracowników, później z tego co wiem dostaje się dostęp do platformy e-lerningowcyh gdzie możesz robić wszelakie kursy

x

Jest coroczne BHP. Nie ma szkoleń wdrożeniowych, przez pierwsze 2 tygodnie uczysz się od starszych kolegów z zespołu. Są za to coroczne przymusowe szkolenia w ramach tzw. "Skill up", które polegają na uczestnictwie w jakichś 2 kursach online z dziedzin, które w ogóle nie są związane z Twoją pracą (bo możesz się zapisać tylko tam, gdzie są wolne miejsca) i musisz je odbębnić poza godzinami pracy.

Niuni

Praca w tej korporacji to jakaś masakra, żądzą Hindusy, mobbing wszechobecny, płace na tych samych stanowiskach różne, nawet 1500 Pln różnicy. Nie polecam.

hanka

hej! pracowałam w Cognizant na stanowisku Process Executive (Video Analyst) przez pół roku, później wyjechałam za granicę i teraz chcialabym wrócić do tego samego projektu jeśli się uda. czy ktoś się orientuje jakie są widełki w wynagrodzeniu na dany moment?

CS DK

Witam, dostałem ofertę pracy z językiem duńskim. Niestety z tego co czytam nie ma żadnej osoby która pracowała na tym projekcie. Znajdzie się może jakaś osoba która ma jakieś powiązanie z tym działem? Czy wszystkie projekty są 24/7? Wszystkie szkolenia są z Indii? Aktualnie pracuje z językiem duńskim w firmie gdzie wszyscy na projekcie są z Rumunii i komunikacja niestety kuleje mega i chciałbym tego uniknąć. Na czym dokładniej polega praca? Bo niestety dużo nie wywnioskowałem z opisu rekruterki i nie do końca wiem w co się pcham. Z góry dzięki!

brak wypłaty

Jest 10 październik godzina 15.30, a wypłaty nadal nie ma. Zawsze wypłata wysyłana na ostatnią chwile. Brak profesjonalizmu ze strony firmy.

@brak wypłaty

No własnie przeglądam interent w poszukiwaniu odpowiedzi czy to normalne, że już ta godzina a wpłaty brak.

@:(

No czasami niestety tak się zdarza... :( To kiedy ostatecznie wam wpłynęło? Często tu takie coś występuje?

@Joanna

No mi wpłynęło tego 10 w końcu ale po godzinie 18 dopiero...

Kik

Czy ktoś teraz był zatrudniony i mógłby powiedzieć ile czasu czekał na informacje zwrotną o decyzji ?

@Kik

Hej, Ja po dwoch dniach dostałam odpowiedz;) Generalnie szybka rekrutacja. Na jakie stanowisko aplikowałes?

Maps reporting specialist

@Pauli

Rozumiem, że odpowiedź była pozytywna ?

@Kik

Tak, pozytywna. Tylko na stanowisko Technical Support z Niemieckim.

@Pauli

A rozmowa rekrutacyjna była po Angielsku ty tylko? Czy w obu językach?

@Kik

Ostatnia rozmowa była najpierw prowadzona po niemiecku z pracownikiem z mojego działu. Potem już tylko z menedżerem po angielsku:).

@Pauli

To ogólnie ile tych rozmów było? Jak długo jest ten cały etap rekrutacyjny ?

@Kik

Trzy rozmowy. Chyba 2-3 tygodnie i było po wszystkim.

@Pauli

No to może będziemy miały okazję się gdzieś zapoznać przez firmie ;) u mnie też, pozytywna odpowiedź!

@Kik

To Gratulację:) Miło słyszeć. Od Września ruszam. Też zdalnie praca?

Lukas

Zalezy od pozycji pracy.

@Pauli

Tak tak, praca zdalna :) zaczynam w połowie sierpnia od szkolenia ;)

@Kik

Gratki. ;p A dasz później znać jak to całe szkolenie i początki wyglądają aktualnie?

Jesteś pracownikiem?

@Joanna

Pracownik by pytał o takie rzeczy? Przecież chyba by raczej wiedział? ;) A czemu pytasz

Iwonka Wiecz. Rodo
@Joanna

Widac, ze ta rozmowa w komentarzach na zamowienie typ/typiara sie zapomniala ze zmiana nicka i sam sobie odpowiada ;) To swiadczy wlasnie o desperacji firmy ;)

@Iwonka Wiecz. Rodo

Tak naprawdę to serio nie, nie wiem czemu mojego nicka użył, a też się zdziwiłam. Równie dobrze Twojego też mogłabym użyć i by na to samo wyszło. I skąd takie nastawienie od razu, że na jakieś zamówienie ktoś miałby o cokolwiek pytać? Chyba po to to forum jest, żeby człowiek mógł się dowiedzieć. ;) A Ty coś o szkoleniach wiesz, bo się nie dowiedziałam ostatecznie?

Latt2

Jak wygląda system zmianowy 24/7? Jak często wypadają robocze weekendy?

@Latt2

Bardzo często, rzadko masz wolny weekend w pełni, często pojedyncze wolne dni w środku tygodnia zamiast weekendu. Jedynie ustawowo wolna jedna niedziela w miesiącu.

Patr

Jaka jest wysokość bonusów rocznych?

@Patr

Niewarte wysiłku. Jest to jakiś śmieszny procent, w moim przypadku mimo wysokiego "star ratingu" była to kwota mniejsza, niż połowa miesięcznej wypłaty.

Joanna

To czekaj ile by to średnio na miesiąc wyszło? Bo kasę masz raczej większą niż najniższa?

Kandydat1

Witam, a czy ktoś może podzielić się opinią jak pracuje się jako konsultant SAP? Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie co do godzin pracy (flexi time), atmosfery w pracy, traktowania pracowników, zarobków, ilości obowiązków, stresu itp. Z góry dziękuje, Jeszcze nadal Kandydat

Halina
@Kandydat1

A jakie masz ogólnie doświadczenie jako konsultant SAP?

@Halina

Witam, dość długie - ok 14 lat. Pozdrawiam

@Halina

Witam, @Halina, doświadczenie 14-15 letnie. Pozdrawiam

No name

Hej! Co możecie powiedzieć o stanowisku News analyst w Gdańsku? Jak często mogą być nocki?

Kandydatka

Miałam mieć rozmowę na jedno ze stanowisk. Pierwsza była telefoniczna i trwała niecałe 5 minut. Rekruterka nawet nie wiedziała, jaki jest zakres obowiązków, coś tam powiedziała o nich, ale stwierdziła, że na rozmowie rekrutacyjnej dowiem więcej od potencjalnego przełożonego - nawet nie było rozmowy o moim dotychczasowym doświadczeniu itd. Na spotkaniu rekrutacyjnym było dwóch Hindusów (sądząc po akcencie w języku angielskim). Mój potencjalny bezpośredni przełożony zaczął pytać o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe itd. Oczywiście pokrótce o tym opowiedziałam, natomiast chciałam też wiedzieć dokładniej, jaki będzie dokładnie zakres obowiązków na tym stanowisku, jako że dość mało się dowiedziałam od rekruterki. Gość zdziwiony, że rekruterka nie przedstawiła zakresu obowiązków, no ale ok, opowiedział mniej więcej, na czym polegałaby praca. Generalnie było to zupełnie co innego od tego, o czym ona krótko pomamrotała przez telefon. No ale nic, pierwsze 10 minut rozmowy upłynęło dobrze, aż odezwała się druga osoba obecna na spotkaniu i już nic nie było jasne. Było go słychać źle, tak jakby był gdzieś na zewnątrz i miał mikrofon daleko od siebie, do tego miał straszny akcent - 80% tego co do mnie mówił, nie rozumiałam. ????

Zostaw merytoryczną opinię o Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 81 ocen.

Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.