Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

zainteresowana

Ok;-) do końca oferty jeszcze jakieś dwa tygodnie wiec zobaczymy.szanse maleją z dnia na dzień ale jeszcze się nie poddaje;-)dzięki za życzenie powodzenia mam nadzieje ze pomoże:-)

pracown

Firmę tą tworzy klika różnych spółek, więc i atmosfera jest różna. Pozostaje mi życzyć powodzenia i bardzo efektywnej pracy. Jak już się Tobie uda to czekam na Twoje wrażenia.

zainteresowana

Pracowałam.możne nie było to 60% ale niewiele mniej,wiem co to praca pod presja czasu,ciągłe śrubowanie wyników,wynik ma być i koniec.niestety żeby się człowiek nie wiem jak starał to zawsze coś będzie nie tak i wiem ze możne to dziwne ale jednak bym spróbowała.wiedzę mam wystarczającą,tak myślę i chęci nie brak.kierownik fili? i nie jesteś zbytnio szczęśliwy jak wyczuwam.długo już w tej firmie?wiem że to nie miejsce na takie pytania ale nie mam nikogo znajomego kto mógłby mi opowiedzieć jak tam jest.chociaż może nie będzie takiej potrzeby żebym wiedziała.nie wiem czego się po tej firmie spodziewać.na pierwszej rozmowie było całkiem przyjemnie.

***

jestem kierownikiem fili. Mimo ciągłej progresji wyników r/r, trudno znaleźć przy obecnej polityce firmy dalszą motywację do realizacji zakładanych celów, gdyż gratyfikacja za coraz wydajniejszą pracę zmierza w przeciwnym kierunku niż osiągane przez nas wyniki. Pracowałaś już w strukturach, gdzie Twoje wynagrodzenie w 60% było uzależnione od realizacji planów, które nigdy nie odzwierciedlały sytuacji rynkowej?

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
zainteresowana

nie wiem szczerze powiedziawszy jak tam się płaci,nie pytałam i nikt nie mówił.na razie czytam tylko że marnie ale staram się nie sugerować tylko tym co inni piszą,prawda jest taka że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.a Ty? na jakim stanowisku pracujesz?chętnie podyskutuję i wymienię się poglądami.

w tej grupie ale w innym regionie. Szanse masz, ale zastanów się czy naprawdę warto. Na jakie zarobki tam liczysz?

zainteresowana

No właśnie było niedawno ogłoszenie do Białej Podl znowu.złożyłam ale nie wiem czy jest sens..skoro raz mi się nie udało to pewnie i dalej nie mam szans.pracujesz w białej? byłabym wdzięczna za jakieś informacje.

tak pewnie został przyjęty, ale zaraz po tym jak się zorientował w co się wpakował-to zaś wolne miejsce.Zobacz jak często pojawiają się ogłoszenia na te same lokalizacje - jaka tam jest rotacja.

zainteresowana

nie wyciagam wnioskow o firmie ktorej nie znam,sytuacja jest dla mnie nie jasna dlatego pytam.jesli jestes z bialej podl i znasz ta firme to prosilabym o jakies informacje,chodzi mi o stanowisko kierownika hurtowni.chcialabym wiedziec o prostu czy juz ktos zostal faktycznie przyjety na to stanowisko.

ec

Widzę że nie potrafisz wyciągać wniosków więc dziwię się że cię jeszcze nie wzieli do tej firmy ! Jak oszukali na początku to po co się pchasz do firmy , która cię bedzie oszukiwać w pracy? Jak ci o tym mówię to i tak nie uwierzysz? dlaczego? bo nie potrafisz wyciągać wniosków... Ja w tej firmie pracuję więc daruj sobie i poszukaj uczciwej firmy...

zainteresowana

witam mam pytanko..jakis czas temu mialam rozmowe kwalifikacyjna ale nic z tego nie wyszlo a teraz znowu jest ogloszenie na to samo stanowisko w moim miescie chociaz powiedziano mi ostatnim razem ze juz kogos zatrudniono.moze ktos to czyta z bialej podl?jak to jest?dodam ze ciagle jestem zainteresowana praca w ec

Eurocash - przyjazny pracodawca :) paczki na święta i kolonie ;) w paczkach produkty, na które kończy się termin ważności. Na korytarzu rysunki zrobione przez dzieci ;) ale to tylko kamuflaż - najlepiej, żeby rodzice pracowali po 18h a swoje pociechy widzieli tylko na zdjęciu. Główna zasada: lepszy nowy pracownik z firmy konkurencyjnej (Selgros, ITM) za wyższą kasę, niż pracownik z długim stażem. Nie jest ważne, że ucieka z tonącego okrętu i mało co wie, ALE NA PEWNO JEST LEPSZY - trzeba mu zatem więcej zapłacić i dać samochód służbowy, bo to gwarancja sukcesu - wziąć do zespołu kota w worku ;) W EC najlepiej zwolnić się i zatrudnić drugi raz, bo wieloletni pracownik nie ma szans na podwyżkę czy awans, chyba że ma "plecy".

xyś

Wszystko zalezy na jakim dziale sie znajdujesz. Kompletacja ma oczywiscie najgorzej - haruja jak murzyni, a premie sa wrecz smieszne za takie wysrubowane normy. Najlepsza fuche maja operatorzy gora/dol oraz kontrola. Premie pewne i sie nie narobia, ale nie jest latwo sie tam dostac.

Ja też pracuję kilka miesięcy w hurtowni i wiem jedno że jak się chce pracować a nie mieć wypłaty to ta firma jest dobra bo zawsze kierownictwo znajdzie coś żeby pracownikowi odebrać premie,ja jestem na etapie wyrwania się z tej chorej firmy.

cyferka

zaglądają tutaj ludzie ze spółek PHS PHA?

debilna firma z kierownictwem po zawodówce i to nie wszyscy...

duch

to się nazywa rejonizacja zarobków, jestem kilka lat w branży i wiem że zarobki warszwskie mocno odbiegają od innych miast,to że kolega pisze ze zrabia 3-3,5 tys to super.Mam nadzieję ze mieszka u mamusi w bloku ,bo jeśli wynajmuję mieszaknie to zostaje mu na waciki. mieszkanie -40-50 m- 1400-1900 prad -100 kablówka +internet -100 dojazdy do pracy 100-200 życie 800-900 liczyć po najmniejszych kosztach 2500-2700 oszczędności 300 zł i czego tu zazdrościć??? wszedzie dobrze ,gdzie nas nie ma. p.s mam nadzieję ze jest kawalerem lub ma tylko żonke ,bo jak jest dzieciak to +500 zł. pozdrawiam

QPA

CHYBA OD RANA DO WIECZORA TAM ROBICIE I W SOBOTY I NIEDZIELE!!!11

anonim - 2010-07-24 18:21:51 Praca dobra , Ci ktorzy narzekaja to tacy co im sie pracowac nie chce , jezdzisz sobie widlaczkiem na spokojnie i pakujesz paczki na palety , firma daje paczki i bony na kazde swieta , polecam ta firme chyba se jaja robisz KIEROWNIKU REJONU ALBO INNA SZYSZUNIO

silence

Ja nie wiem jak jest u was, ale ja pracuje w eurocashu w Warszawie i ostatnio nikt nie wzial mniej pinsji niz 3- 3,5 tysiaca (na reke). Fakt, obowiazkow jest duzo, ale przynajmniej wiemy za co pracujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 645 ocen.

Eurocash S.A.