Opinie o Opał Zygmunt Zawiślak S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Opał Zygmunt Zawiślak S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Opał Zygmunt Zawiślak S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opał Zygmunt Zawiślak S.A. w Poznań

Klient Nowy wpis

Też zostałem (usunięte przez administratora) zaliczka wpłacona a opału nie ma od dwóch miesięcy,sprawa zgłoszona na policję,niech już nikt nie zamawia u tego (usunięte przez administratora) nic .

klient Nowy wpis

potwierdzam, ze sprawę Zygmunta Zawiślaka prowadzi KPP w Kaliszu tel. 477751380, prosze dzwonic i zgłaszać (usunięte przez administratora) Ja juz przekazałam swoje dane i numer tel. Oby juz nikt wiecej nie dał sie naciagnąć na tego (usunięte przez administratora)

klient Nowy wpis

@Krysstiano , czy mozesz podac numer tel. z kom nalezy sie skontaktowac, zeby odzyskać zaliczkę. Tez moje pieniadze przepadły

On Nowy wpis

(usunięte przez administratora) !!! u mnie tak samo zaliczka raczej przepadła , a numer z którego pisał dwa sygnały i echo skrzynka zapchana chyba wszyscy poszkodowani dzwonią do niego to ci łotr mam nadzieję że ktoś go znajdzie i dojedzie !!!! I cały czas ma ogłoszenia i sprzedaje różne rzeczy i (usunięte przez administratora) ludzi na zaliczkach dla kuriera

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Opał Zygmunt Zawiślak S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Witam też zostałem (usunięte przez administratora) przez tą osobę. Wpłaciłem zaliczkę na pellet i kontakt się urwał

klient

mam to samo, zaliczka przepadła

domiś

u mnie to samo, zaliczka poszła , węgla nie mam , tel. cisza!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Krys

TO OSZUST!!!!!Pobiera zaliczki ma transport i nie odbiera tel.

#klient

@Alicja/ @Michał/ @Fabian i 1 @Klient Jestem pewna , ze wiadomość pisał sam sprzedawca, zeby naciagnać kogoś jeszcze albo zapłacił komus za wystawienie pozytywnej opini. Ludzie nie dajcie sie nabrać, nie kupujcie wegla od tego gościa, zaliczka przepadnie a węgla nie dostaniecie. Tel. wogóle nie odbiera, odpisuje tylko na smsy i na mesengera żeby być niby wiarygodnym. Pisze że zaliczke odda albo węgiel dowiezie . Ani jednego i drugiego nie dostaniecie!!!!!!!!!!!!!!!!UWAŻEJCIE

#klient

Ocena negatywna!!!!!!! wegla ani zaliczki nie mam

Od 2 mc czekam na dostawę, chyba już nie mam na co liczyć. Zaliczka przepadła

kolejny klient

Widze, że nie tylko mi zabrał zaliczkę, szkoda ,że wcześniej nie widziałam tych opini. Zrezygnowałabym z tego sprzedawcy:(

klient

Krystian potwierdzam twoją opinię , dawno nie spotkałem sie z tak beszczelną osobą, tez mam dowody w postaci sms

Krystian
@klient

Coś mi się wydaje że ten człowiek myśli że jak weźmie przedpłatę na.poczt transportu to mu nic nie zrobią Bo niby niska kwota Z tego co widzę poszkodowanych może być znacznie więcej znacznie więcej A już kolejne ogłoszenia wystawia

Zygmunt Zawiślak złączymy swoje siły i juz nikogo nie (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!

Witam mi też przepadła zaliczka trzeba coś z tym robić. Szukam ludzi (usunięte przez administratora) przez tego gościa. Prześwietliłem gościa jego firma jest w upadłości nic już tam nie istnieje

Krystian

Witam ja także wpłaciłem zaliczkę i walczę o zwrot

Klient

Witam. Nie wiem dlaczego takie bzdury są wypisywane pod adresem tego Pana. Jestem klientem od dawna. Towar pierwsza klasa. Cena i transport również. Opóźnienia były i owszem. Ale zawsze wszystko do mnie trafiało. Polecam. A transport najtaniej w całej Polsce.

Witam polecam opał od Pana Zygmunta Zawiślaka. Towar jak i cena na plus. Nie wysyła kamieni tak jak inni. Normalny kontakt. Zamawiam już nie pierwszy raz. Faktem jest że było opóźnienie w dostawie. Ale i tak warto było czekać. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam

(usunięte przez administratora) , wpłaciłam zaliczkę i przepadła, nie wspomnę juz o węglu którego nie mam. Uważajcie , żeruje tylko na zaliczkach

Alicja

Witam wszystkich Wszystko dobrze polecam towar doszedł x lekkim poślizgiem ale jest rewelacyjny za tą cenę poślizg 2 dni Warto było czekać Polecam wszystkim

Fabian

Witam państwa Wszystko dobrze polecam towar dobrej bardzo jakości Wszystko dobrze tylko że zamówienie dotarło z jednodniowym opóźnieniem Polecam Tego sprzedającego przypominam że kwota kutjrrs 75 zł to chyba tylko symbolicznie i zabezpieczające ponieważ pcg bierze 280 zł za tonę Polecam i bardzo dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Opał Zygmunt Zawiślak S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Opał Zygmunt Zawiślak S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Opał Zygmunt Zawiślak S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opał Zygmunt Zawiślak S.A.?

Opał Zygmunt Zawiślak S.A.
  • Jeleniogórska 18
    60-179 Poznań

Opał Zygmunt Zawiślak S.A.