Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

batman

eurocash nie szanuje swoich pracowników, od kierowników po magazynierów

dziadek

Tragedia pracować w tej firmie średnio jako kierowca zarabia się 1750 zł przy ciężkiej pracy wywożąc towar za jakis milion mieśięcznie. Zarabia sie jedynie na premie kierownictwa. A bony dają na święta a po tem zabierają podatek przy najbliższej pensi. Bardzo odradzam prace w tej firmie. łodz..

pobór lato łysy

miedzy majem a lipcem zatrudnili okolo 35 osób. po straszeniach zwolnieniem itp, po przymusowych nadgodzinach zwolniła sie grupa 30 osób . około 5 tygodniowo. niedobitki zwalniano potem- gdy nie było juz tyle pracy. pozdrawiam kontrole z ISO dzięki nim przez 3 godziny pracy nie musiałem ładować proszków do prania na chleb i ciastka. pozostałe 6 miesięcy to było bez znaczenia.byle szybko.

aha łysy 2
@pobór lato łysy

zapomniałem dodać według normy musisz w ciągu godziny przeżucić minimum 200 opakowań zbiorczych według normu nazuconej przez kierownictwo.... nie ma znaczenia czy to 200 pudełek z ciastkami czy to 200 skrzynek piwa... norma jest normą powie ci kierownik

kudłaty dla ziomów

w kwietniu pojawią sie oferty-zatrudnimy magazyniera. i znów będą obietnice- wielkie pieniądze, rodzinna atmosfera. a potem kierownictwo po podstawówce stwierdzi ze tu trza biegiem sie poruszać a najwolniejsi do wzolnienia. i żona kierownika pracująca na magazynie to nie to samo co kierownik. ale ona mysli inaczej..... ogólnie- nieudolni kierownicy(bo poganiać to człowiek po 3 klasach podstawówki potrafi), kolesiostwo i żonki kierowników bez kwalifikacji i wiedzy o logistyce,straszenie zwolnieniami, przymusowe nadgodziny (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
SinNombre21

No cóż, chciałem wziąć dzień urlopu po 3 pracujących sobotach z rzędu (by dokończyć pracę u siebie przy budowie i obrobić się z papierkami i sprawami rodzinnymi) Po głębszym zastanowieniu kierownictwa, oczywiście po wielu pytaniach po cholerę mi ten urlop, pod koniec dnia tą dniówkę wolnego dostałem, a w bonusie BRAK PRZEDŁUŻENIA UMOWY. W sumie się cieszę, bo za taką kasę to w (usunięte przez administratora) mam taką robotę. Wszystko na głowie magazyniera wraz z danymi, papierkami itp, w dodatku gdy ekipa hurtowni na 2 zmiany składa się z 8 osób -,- Pozdrawiam :)

barabara

[usunięte przez moderatora] za najniższą krajową a kierownik ma nas w [usunięte przez moderatora], olać dostępność olać skanowania on ma kasę my mamy [usunięte przez moderatora] na wypłate

RUDY 102

Nooo cudownie Firma Eurocash a raczej jej załoga kierownictwa pokazała dziś swoje oblicze.WYŚCIG SZURÓW tak wypowiada się kierownik [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) Panowie tak nie może być tu trzeba (usunięte przez administratora) a kto nie posłucha ten wyleci jak koledzy , którzy dziś otrzymali wypowiedzenie.I to nie jest " [usunięte przez moderatora] " to jest ostrzeżenie. Gościu (usunięte przez administratora) farmazony jak pokręcony, a jak by go dać na kompletacje to pierwsze co by zrobił to by sie upocił jak szczur a na koniec zesrał bo norma którą zakłada nie normuje jego mózg !!! Wszyscy kierownicy w tej firmie są po jednych pieniądzach.A w szczególności [usunięte przez moderatora] zakłamany szczur !!!

istotnie tak było. nadgodziny są obowiązkowe, pani siedząca w okienku i wydająca "szmaty" twardo ogląda seriale na you tubie i ma pretensje dlaczego magazynier tak wolno pracuje

Murzyn z eurocashu

Praca na magazynie w Komornikach to istny (usunięte przez administratora) a kierownicy tam to typowe [usunięte przez moderatora] bez wykształcenia.Ostatnio jeden pracownik przy odmowie zostania dluzej,tlumaczac sie goraczką,usłyszał od jednego z tych prostakow:[usunięte przez moderatora] stąd,nikt cie tu nie potrzebuje!Jedyny ratunek dla pracownikow to zwiazki zawodowe,i podanie tych prostakow(mowa o kierownikach magazynu) do sądu![usunięte przez moderatora],zastraszanie,bardzo ciezka praca oraz smieszne zarobki to wizerunek tej [usunięte przez moderatora] firmy.Dodam jeszcze ze w miesiacu lipcu sprzedaż wyniosla rekordowa sume 40 mln zl,a pracownicy magazynu dostali po butelce wodki w nagrode,

EUROCASH - za uczciwą pracę, za zostawanie po godzinach pracy (za darmo), za dbałość o swój dział, za dbałość dokumentacji, za dobry kontakt z klientami... za to, że nie masz czasu na śniadanie (nigdy), za to, że chory idziesz do pracy, za to, że urlopu nie dostaniesz... za itd. itp.... EUROCASH zapłaci Ci ZWOLNIENIEM. wykonywanie obowiązków, poleceń w Eurocash-u zapłacą Ci ZWOLNIENIEM !!!!!!!!!!!!!!!!! A i zarobisz niecałe 1300zł

xxx

PRAWDA PRAWDA I JESZCZE RAZ PRAWDA TO OBECNY RODZAJ "KULTURALNEGO" OBOZU PRACY wyciskanie z ludzi wszystkiego przy max odarciu z godnosci

zmuszona do anonimowości

Eurocash to jedna, wielka parodia ! Pracuję na stanowisku kasjer - magazynier - fakturzysta i tak jak większość napisała to zgadzam się z tymi opiniami. Niedocenianie pracownika, pomiatanie, wykorzystywanie. Dajmy na to jest zebranie kierowników to po ich piciu i [usunięte przez moderatora] kto sprząta ? Kasjerki ! Mycie półek, kibla itd. Niech sprzątaczki zatrudnią, wielka firma od 7 boleści ! Przerwy śniadaniowej nie ma. Nie jesz w ogóle albo jesz przy komputerze obsługując klienta, tymi brudnymi rękami a klient zagląda Ci w kanapkę. A jak wjeżdża PIP to wszystko pięknie, ładnie. Kierowniczka rejonu też jest śmieszna dzwoniąc 1,5 godziny przed zamknięciem hurtowni i mówiąc że 30 tysięcy do obrotu zostało i ma być to wykonane i ty głupi robotniku siedzisz na telefonie, dzwonisz po klientach i się ich prosisz by coś wzięli ! Albo dzwonisz do konkurencji i się wypytujesz o ceny - od czego jest kierownik ?! Czasem nawet nie ma czasu iść się wysikać. Zastępcy kierownika często nie umieją nawet danych puścić po zakończonym dniu i spoczywa to na głowie kasjerki, która dostaje mniej kasy. Słowa dziękuję nigdy się nie usłyszy. Eurocash w lipcu pobił rekord 400 ml. a jaka za to nagroda ?! Nie wiem jak u Was, ale my dostaliśmy wódkę [pewnie z gratisów] Sypnęli by 100 zł. to by było coś a nie marny alkohol. Nikomu nie polecam i ja jak najszybciej chce uciekać.

b

Pamietaj nie dla psa kielbasa, nawet jesli Cie zatrudnia, to w momencie gdy maja swojego Ty lecisz od reki! Ciekawe jak wygladalaby gielda, gdyby znali cala prawde, bo tam jest malo powiedziane (usunięte przez administratora) 9

ciekawy

A może ktoś napisać coś więcej o stanowisku Specjalisty, jaka kasa, itp

alfa

A tego [usunięte przez moderatora] z bŁONI wysłałbym na SYBIR aby posmakował życia.[usunięte przez moderatora] i nic więcej . jakbym miał taką mordę jak on to bym na niej siedział.

alfa

alfa - 2013-06-09 21:25:50 Za McLane było 1000 razy lepiej pomimo to że i tak się narzekało.

Za McLane było 1000 razy lepiej

Pani, która dzwoni i zaprasza na rozmowy mogłaby się chociaż jako pierwsza przedstawić w końcu to ona do mnie dzwoni i chcę wiedzieć z kim rozmawiam...

Patryk

[usunięte przez moderatora] jakich dużo. Zatrudniłem się jako operator wózka. Jedna wielka masakra..mnóstwo dzwigania ciezkich rzeczy. Z pracownikiem z ktorym pracowalem powiedzial mi cala prawde o tej firmie. Zmuszaja do nadgodzin, kierownik mi mowil ze czasem sie zdarzy jakas sobota w roku ale nie przekroczy 4 sobot w roku co tez jest nieprawda bo robia prawie każda. System jest tak skonstruowany aby jak najmniej zaplacic premii. Podziekowalem po 2 godzinach pracy. Wyzysk za male pieniadze. Nie polecam.

PH

totalny [usunięte przez moderatora] i nieustanne rycie psychy, podstawa 2500 brutto i zapomnij o premii. Czasem zdarzy się dostać jakieś ochłapy, ale system jest tak skonstruowany, żeby tylko nie zapłacić. Z premii ucinają za [usunięte przez moderatora] zadania, jakieś akcje na klientach, niezapłacone fv klientów, ogólnie z wypracowanej premii 2k potrafi zniknąć 60%! Plany mocno zawyżone, nie uwzględniające syt. rynkowej. Wcześniej było trzeba spełnić dwa parametry żeby dostać premię, teraz jest ich pięć :) Szanse na dodatek do podstawy maleją z każdym miesiącem, od momentu wprowadzenia nikt się jeszcze nie załapał. Praca niewdzięczna, od rana do wieczora, w nieustannym stresie i pośpiechu. NIe wiem jak w innych oddziałach, ale w moim RKS to totalna porażka. Jawny [usunięte przez moderatora] i nieustanne naciskanie na wynik, bliżej końca każdego miesiąca obsrane gacie całego pionu i domykanie planów.

Co tak mało? można przecież napisać że średnio kierownicy zarabiają 11 000zł ! to robi lepsze wrażenie! buahahahahahahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 644 ocen.

Eurocash S.A.