Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

Brubru.

Witam. Od pewnego czasu nie pracuje w tej firmie. Powiem tak. Jeżeli chodzi o zarobki - tragedia. Nie da się utrzymać nawet nie mając dziecka czy mieszkając samemu. Kierowniczka Amelia czy Asia sa na prawdę w porządku i m.in. że względu na takie osoby warto zostać aczkolwiek dyrektor to straszny sluzbista i jakby mógł to by kazał pracować nawet w domu bez większej stawki. Nie polecam . Dużo stresu i zszarganych nerw.

ZZ

Witam. Sporo jest tutaj negatywnych opinii o firmie, zapewne słusznych, nie musi być tak dalej. Od kilku lat istnieją związki zawodowe, do niedawna działały jak działały, chcemy to zmienić, ale żeby to zrobić potrzebujemy każdego kto chce żeby było lepiej. Działamy pod szyldem Solidarności, ale tu nie o szyld chodzi tylko o nasze interesy, są ludzie którzy nam pomogą i juz pomagają. Bezpośredni kontakt do aktywnych członków uzyskacie tutaj http://www.solidarnosc.gda.pl/rozwoj-zwiazku/ lub w Waszych lokalnych regionach Solidarności.

ff
@ZZ

nie klikajcie w link jakiś trefny.

AM
@ZZ

Weź sobie wsadź te związki zawodowe tam gdzie światło nie dociera (nie chodzi mi o nos ani ucho), dziady sciągają kase z pensji, a i tak (usunięte przez administratora) robią , tańczą tak jak im zarząd zagra

B.

Na szczęście pożegnalem się z tą firmą jeżeli ktoś szuka tu pracy to jedynie w biurze według mnie szefowie ekip jak i niektórzy kierownicy w ogóle nie powinni być na tych stanowiskach... praca na magazynie ciężka jeszcze na akord 3 zmiany nieraz masz tak że pracujesz od niedzieli do piątku i W ciągu tygodnia masz wydawany jeden dzień urlopu nie piątek nie niedziela tylko normalny dzień W tej firmie ciągle czegoś nie wiedzą wyplaty jak na takie warunki pracy słabe ..

Worker of the Month

Modlniczka Centrum Dystrybucji hmm . Czytając kilkanaście najnowszych komentarzy według mnie jest kilka zgodności,ale i nie zgodności . Z kasą nie było tak źle,przynajmniej jako pracownik administracyjny,dział wysyłki,dział przyjęć,kontrolerzy jakości i oww do czasu wprowadzenia akordu (początek listopada). Największy problem, to braki skanerów, wózków i niewiedza pracownicza . Nie wiesz kogo się możesz o co zapytać,bo tylu jest "szefów" i "kierowników",że tak naprawdę nie wiesz komu możesz powiedzieć Cześć . Do tego od czasów akordu widać dużo większy (usunięte przez administratora) na magazynie , kartony, folie , puste palety , rozwalony towar , błędne gniazda , spinka u wszystkich . Niestety akord docenia tylko ilość "operacji" oraz "paczek" , a nie jak ktoś zachowuję się w stosunku do innych,dba o magazyn,towar,jak przykłada się do BEZPIECZNEJ pracy i dzięki niej np 3 innych ma lepiej . Jak to w każdym zawodzie są lepsze zamówienia(czy to komplet czy to oww),prace(szefowie ekip,administracja) i gorsze jak w każdej firmie,więc kolesiostwo przede wszystkim .OWW Jedni robią na lepszych działach i śmiecenie wychodzi im płazem,a drugich za byle (usunięte przez administratora) wzywają do biura . Wysyłki na "Fresha"(chłodnia) spadają tylko na tych nielubianych, bo raczej nagrodą bym tego nie nazwała,ale nie wiem jak się czują Operatorzy i Komplet ;P . Niestety w tej firmie nie czujesz,że jesteś jej pracownikiem, nikt Cię nie docenia (chociażby słownie),kontrole przy wychodzeniu na przerwy,do domu (jakbyś mogła wynieść cały dzienny utarg) , przerwy o określonych godzinach , mała stołówka , wiata przystankowa jako palarnia,gdzie w godz. szczytu nic tylko się z nich śmiać, że się ledwo mieszczą,a co po niektórzy z Ochrony widząc kogoś za "wiatą" wychodzą z tekstem " tutaj nie wolno palić " , przy odpowiedzi, że w wiacie nie ma miejsca " co mnie to obchodzi,takie są zasady " . , nie zapominając o akordzie,którego nie wyrobisz grając fair play,z dbaniem o bezpieczeństwo i porządek . Jedynym plusem jest to,że wiesz co masz robić (chyba wszyscy poza biurem),aczkolwiek negatywna atmosfera jest wyczuwalna . Nadgodziny w niedziele,były wypłacane,teraz próbują ludzi odsyłać w tygodniu do domu jeżeli nie ma pracy . Za dużo pisania o tym wszystkim,tak wiele frustracji w człowieku po tamtejszej pracy . Pracę jeżeli miałabym komuś polecić,to tylko DKW(dział kontroli wysyłki),DP(dział przyjęć),Administracja,Kontrolerzy jakości oraz stanów magazynowych .W sumie każde stanowisko,poza kompletem i oww,gdzie praca jest najcięższa i najniebezpieczniejsza ( w mojej opinii po obejrzeniu kilku materiałów i miesiącach przepracowanych,gdzie dzień w dzień coś się działo) , a bardzo często nie nagradzana z tego co pod patrzyłam u chłopaków to nawet karana

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Wiadomości

Cześć wszystkim... Mam pytanie? Czy, klient indywidualny może kupować, w hurtowni eurocash bez nipu. Netto, Brutto...??

Piotrek
@Wiadomości

Jest możliwość sprzedaży detalicznej ale nie jest to powszechnie praktykowane. To hurtownia dla właścicieli sklepów spożywczych a nie sklep spożywczy :)

Magazyn

Witam ludziska co powiecie o tym nowym kierowniku z Tesco ponoć brak słów ale niech tak dalej zarządza to ludzie pouciekaja i na końcu będą z niego zadowoleni jak sam zostanie na magazynie pozdrawiam

Byly pracownik

Ta firma powinna być zamknięta ludzie przychodzą i odchodzą jak to wszystko widza! Marne wypłaty jak na taki tryb pracy Jakieś notatki kary wystawiane za byle co Poganianie ludzi wozkowych przy takich wysokościach Niektórzy w tej firmie nie powinny być w ogóle kierownikami ale rodzina rodzinę i tak się to kręci... Zamiast poganiac pracowników i robić z nich robotów sami się weźcie do pracy !

Rysiek

w sumie to nic pozytywnego

A ja nie polecam Eurocash serwis w Wejherowie. Strata czasu, najpierw do ciebie dzwonią i umawiają się z tobą na rozmowę o pracę, idziesz na tą rozmowę i dostajesz skierowania na badania, a potem po godzinie DOSTAJESZ SMS ŻE NIESTETY ZATRUDNILI JUŻ KOGOŚ INNEGO, zamiast zadzwonić. Firma strasznie nie rzetelna. Tak się po prostu nie robi, zrozumiałabym gdyby to było pierwszy raz ale wiele znajomych mi mówiło że zdarzyła im się taka sama sytuacja jak mi w Eurocash serwis. Więc ja nie polecam tej firmy, robią nadzieję a potem (usunięte przez administratora). Pozdrawiam ;)))

Kylu

U nas napisałem gdzie dodatek na wózki to jakiś inteligent po trzech fakultetach wymyślił,że !!! jest , w premii wielkomiejskiej ha , ha sumsa sumaru, wszystko co się pracownik nie zapyta to jest w tej premii pozd!!!!!!!!!!!!!

Jan

W Eurocash wszystko hula jak widać, nawet na te wszystkie infolinie szkoda pisać ponieważ; i tak wszystko utknie w martwym punkcie .

Barbara

Można wiele pisać o firmie jak i o tym tu cytat ,,bydło" .Niestety wszyscy wiedzą jak polaczki zachowują się zarówno na autostradzie jak i w sklepie czy hurtowni .Sklepikarze są gorsi jak to bydło żrą, niszczą towar,kradną ,a po zwróceniu uwagi zawsze to samo ,, bo więcej tu nie będę robił zakupów ,,, żenada ,a,,,,, lub piszą skargi.Typowy polaczek bydlak od poniedziałku do soboty kradnie, udaje świętego ,a w niedziele idzie na pokaz do kościoła, he he he, naprawdę żenada

Leokadia

Same cymbały na wyższych stanowiskach , trzech klientów złapanych na kradzieży I co ,,,,,, I nic ,,, bo przecież klient nasz pan bydło bez kultury , a no straty przecież wyròwnane z premii pracowników

Faworyzowanie pracownikow piszesz na infolinie I nic,, jeden robi pięc palet inny jedna przez caly dzien ,a premia taka sama kasjerka zamiast rozkladac towar jak nie ma ludzi to pisze smsy z ukochanym a do premii pierwsza , wszedzie to samo

Masakra I tyle w temacie

Miro

Nawet paczki na Wielkanoc zabrali , jedno wielkie dno

Co myślicie o Gnieźnie ?

Były magazynier

Witam tu na wiśniowej są nawet przerwy na papierosa zniesione ale wydaje mi się że jak już to wprowadzili to powinno obowiązywać to też kierowników a nie tylko pracowników. Wypłaty coraz mniejsze na dodatek coraz częściej trzeba się dopominac o swoje bo ciągle się coś nie zgadza. Praca na akord przy wysokościach 7m to jakiś absurd. Pytam się kto tam rządzi tym całym magazynem niech sam zejdzie i niech pokaże co potrafi. Nie polecam !!!!

Cześć ile zarabia Kierownik Hurtowni, tzn. podstawa , premia itp?

Aleksandra
@Michał

Niestety, akurat tego nie wiem, ale z chęcią sama się tego dowiem. Może ktoś posiada takie informacje i w końcu zechce się nimi podzielić. A masz już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o pełnienie funkcji na kierowniczym stanowisku?

Kierownik magazynu
@Aleksandra

Jak jest dobry miesiąc to 4000 na rękę. Jak gorszy czyli przekroczysz straty itd. To 3400

C3...
@Kierownik magazynu

Za siedzenie i nic nie robienie to i tak dobrze. Nie obrażają tutaj tych kierowników którzy na to ciężko pracuja ze swoim zespołem.

AliceMorgan
@C3...

Proponuję żebyś się zamienił z tym kierownikiem i spróbował tego chlebka to zobaczysz jak to fajnie „nic nie robić” :-) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie - nie pracuję w EC. Wykończyło mnie to nic-nierobienie :-)

Kierownik magazynu
@AliceMorgan

Tu akurat zależy od kierownika. Ja miałem takiego co większość swojej pracy zwalał na innych, a sam większość czasu spędzał poza pracą, załatwiając swoje prywatne sprawy. I jeszcze chciał żeby go kryć przed AM. Ale nie zgodzę się, że 3400 to dużo. W biedronce z połową obowiązków zarabiasz 3800 bez problemu.

Czytam opinie i mam wrażenie że tylko w Gdańsku firma działa normalnie. Nie wiem jak wygląda to w innych miastach, ale tu na prawdę jest ok. Zarobki są w porządku, pracownicy magazynowi zależnie od działu mają od 3000-4000, pewnie ci najbardziej wydajni nawet więcej. Kierownicy mogą być, a szefowie ekip faktycznie starają się pomóc pracownikom. Nie ma żadnych niestworzonych kar, 20 minut przerwy, dodatkowe 2 przerwy na papierosa. Moim zdaniem nie jest to najlepsze miejsce pracy na świecie, ciągłe bóle pleców potrafią dać w kość, ale nie jest źle.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 644 ocen.

Eurocash S.A.