Eurocash S.A.

Opinie o Eurocash S.A.

Patryk

[usunięte przez moderatora] jakich dużo. Zatrudniłem się jako operator wózka. Jedna wielka masakra..mnóstwo dzwigania ciezkich rzeczy. Z pracownikiem z ktorym pracowalem powiedzial mi cala prawde o tej firmie. Zmuszaja do nadgodzin, kierownik mi mowil ze czasem sie zdarzy jakas sobota w roku ale nie przekroczy 4 sobot w roku co tez jest nieprawda bo robia prawie każda. System jest tak skonstruowany aby jak najmniej zaplacic premii. Podziekowalem po 2 godzinach pracy. Wyzysk za male pieniadze. Nie polecam.

PH

totalny [usunięte przez moderatora] i nieustanne rycie psychy, podstawa 2500 brutto i zapomnij o premii. Czasem zdarzy się dostać jakieś ochłapy, ale system jest tak skonstruowany, żeby tylko nie zapłacić. Z premii ucinają za [usunięte przez moderatora] zadania, jakieś akcje na klientach, niezapłacone fv klientów, ogólnie z wypracowanej premii 2k potrafi zniknąć 60%! Plany mocno zawyżone, nie uwzględniające syt. rynkowej. Wcześniej było trzeba spełnić dwa parametry żeby dostać premię, teraz jest ich pięć :) Szanse na dodatek do podstawy maleją z każdym miesiącem, od momentu wprowadzenia nikt się jeszcze nie załapał. Praca niewdzięczna, od rana do wieczora, w nieustannym stresie i pośpiechu. NIe wiem jak w innych oddziałach, ale w moim RKS to totalna porażka. Jawny [usunięte przez moderatora] i nieustanne naciskanie na wynik, bliżej końca każdego miesiąca obsrane gacie całego pionu i domykanie planów.

ja

Co tak mało? można przecież napisać że średnio kierownicy zarabiają 11 000zł ! to robi lepsze wrażenie! buahahahahahahahaha

Marees

Byłem dzisiaj na rozmowie na stanowisko kierownika magazynu.Ta firma to jakieś totalne nieporozumienie.Już z samej rozmowy wynikało że masz zasuwać od świtu do nocy, przyjmować dostawy, rozkładać towar, sprzątać i sprzedawać na kasie (pewnie równocześnie). Takiego syfu w tej pseudo hurtowni to jeszcze w życiu nie widziałem, totalny bałagan brud i smród. A na koniec najlepsze, pensja jaką mi zaproponowano to 1800-2000 BRUTTO !!!!! a dojeżdżać musiał bym ponad 50km w jedną stronę.Generalnie piszę aby ku przestrodze dla innych szukających uczciwej pracy za godne pieniądze.

Stefan

Jak bym chciał sie załapac do Eurocashu na chwile to do jakiej agencji pracy powinienem uderzać ???

nick

bony i paczki to jest żenada, stare z hurtowni rzeczy, a ty chyba pracujesz tu jako dyrektor albo prezes, skoro takie głupoty piszesz co??

Piotrek

W 100 procentach to prawda.

kam

Nie do końca mogę się zgodzić z Twoją opinią, regularnie oddaje krew i ani razu nie spotkałem się z negatywnym nastawieniem czy potrąceniem z premii. Ale za długo też pracuje i wiem także, że wszystko zależy od przełożonego. Niestety znaczna większość kierowników i dyrektorów firmy nie szanuje swoich podwładnych, jeśli firma dalej chce się rozwijać powinna bardziej szanować swoich pracowników.

priv

Oj, widzę, że nic się nie zmieniło... masakra, byłem tam 3,5 roku - zmarnowane lata

zwolniony_niedawno

kolega który się wypowiadał to prawda za urlop na żądanie zwalniają a do tego jak będziesz chciał pomoc komos z rodziny lub znajomemu udając krew to też ciebie zwolnią bo tego robić w ich przekonaniu nie wolno. Ja zostałem za to zwolniony a mój przełożony pokazał w swojej hurtowni ze pracując i wypełniając jego wszystkie obowiązki i nie chodząc na zwolnienia ma ciebie w [usunięte przez moderatora] bo i tak zwolni za oddanie krwi i wzięcia uropu na żądanie. reasumując daje przyzwolenie pracownikom ze jak będziesz nie pracował pozostaniesz w tej firmie ważne by dobrze [usunięte przez moderatora]:) pozdrawiam dziobaków

szef

Kierownik na stażu 3000 brutto + premia 2000 brutto Kierownik po stazu podstawa 3500 brutto + premia od kategorii hurtowni do 9000 tys. brutto kategoria A, Kategoria B 6500 brutto premi. Srednio kierownicy zarabiają 6 tys netto

Omega
@szef 07.01.2013 19:56

Nie polecam tragedia tam nie ma praw. Liczy się robota. Po wypadku zostajesz zwolniony. Tam człowiek się nie liczy. Nadgodziny przekroczone dodatkowa robota w sobotę nie można się odpisać bo to niezgodne z prawem. (Czeladz) Są kamery i na kamerach można sprawdzić. (usunięte przez administratora)

myśląca

Rozmowa rekrutacyjna to takie "badanie się" Ty proponujesz swoją stawkę, firma swoją. Pytanie na ile Cię ocenią i jak bardzo chcą Cię zatrudnić? Oni również mają swoje "widełki" których nie mogą przekroczyć. Ja widocznie wynegocjowałam tę górną granicę bo później w rozmowach z innymi kierownikami poznałam "bazę". Być może byłam im później za droga ale prawda jest taka, że zawsze co miesiąc znalazł się powód, aby pomniejszyć pensję. Więc bądź świadom, że to co Ci zaproponują na rozmowie rekrutacyjnej to jest max. z wszystkimi premiami itd. Czynników wpływających na zmniejszenie pensji jest tak dużo, że nie chce mi się nawet o tym pisać i do tego wracać a niektóre naprawdę Cię zaskoczą ! z wynegocjowaych np. 3 tys. okaże się że dosałeś 1600. Ale Area powie Ci: " że mogłeś zarobić , ale nie chciałeś..." Co do samochodu służbowego to małe rozczarowanie. W ofercie rekrutacyjnej jest wymóg posiadania auta, wiesz dlaczego? Abyś jeździł swoim prywatnym samochodem do klientów i namawiał ich na otwarcie sklepu pod szyldem ABC - oczywiście paliwo Twoje. Podtrzymuję to co napisałam wcześniej - jeżeli masz wykształcenie podstawowe - TA FIRMA JEST DLA CIEBIE!!!!!!!

gość

ktos - 2012-11-29 15:29:36 Witam. Mam pytanko na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik hurtowni. Z góry dziękuję za dpowiedz.3k brutto

wypas

polepszyło się dostałam dzisiaj wypłate 1160 złotych, mozna szalec a dzieci moje niedługo z głodu poumieraja

ktos

Kandydat

Myśląca...proszę napisz ile Ci zaproponowali na rozmowie kwalifikacyjnej, a ile wychodzilo w realu? czy dają samochód służbowy?

myśląca

Pracowałam w tej firmie kilka lat jako kierownik, nigdy nie dostałam wynagrodzenia ustalonego na rozmowie rekrutacyjnej. Pracowałam uczciwie, zakres obowiązków przekracza fizycznie nawet 10 godz. pracy. Ciągła kontrola czasu pracy przez RKO i obniżanie wynagrodzenia spowodowały że znalazłam sobie inną pracę. To było chyba testowanie granic za ile jeszcze jest w stanie pracować kierownik, do jakiego minimum mogą zejść. Ktoś wcześniej dobrze napisał: jak jesteś po podstawówce - ta firma jest dla Ciebie !

miska

pracuje w tej firmie juz troche i juz troche wiem,ta firma to jednio wielkie gowno z kierownikami menagerami i dyrektorami na czele,a w naszej ponadto jest klika tzn.kierownik hurtowni i jego zastepcy,tylko oni dobrze zarabiaja,maja wszystkie serwisy oferowane przez przedstawicieli,mimo manka zarabiaja normalne pensje,bo dostaja najwyzsze premie,a reszta dostaje ochlapy ktore zostana,ponadto nasza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ista kierowniczka doprowadza pracownikow do wylewow,pracownik w naszej hurtownii jest smieciem,traktowany jest tylko nornalnie jak jest wizytacj dyrekcjii,ponadto stosowany jest notorycznie [usunięte przez moderatora] sie w prywatne zycie pracownika np.dzwonienie po nocach kierownika bo cos sie jej przypomni,kierownik rejonu,ktory ma zreszta wyksztalcenie nizsze odemnie,pilnuje tylko swich slupkow i statystyk zeby tylko przypadkiem ktos mu nie zajal posadki,to sie tylko nadaje do programu uwaga tvn,albo strajku,co wy na to

szukajacy pracy

Hmmm po przeczytaniu tego wszystkiego przeraziłem sie;/ Wysłałem cv na stanowisko specjalisty ds logistyki w Komornikach. Mógłby ktoś coś napisac jaki jest zakres obowiazkow tego specjlisty i mniej wiecej jakie sa zarobki i w ogóle co to za praca i gdzie- tak z obserwacji czy własnego doświadczenia? Bo nie wiem czy sobie czasem nie odpuścić jakby co;/ z góry dzieki

magdalenka

Firma porażka, wyzysk, kierownik regionalny zastrasza pracowników zwolnieniami.Kierownik to ciota, która nie umie mu się przeciwstawić. Najlepiej gdybyście mogli robić za darmo. Zresztą prawie robi się za darmo bo czym jest 1300 na stanowisku kierownika magazynu? Magazynierzy po 1100.00. Nie wspomnę o tym, że gdy robi się nadgodziny to praktycznie niemożliwe jest ich odebranie a zapłata za nie to śmieszne kwoty niewystarczające nawet na śniadanie, którego też nie ma kiedy zjeść. Wszystko źle, wszystko niedobrze. Dostawy nie są sprawdzane - prawda sami pomyślcie z czym to się wiąże...

.....

Czyli reasumując..jest to maksymalne zminimalizowanie strat własnych,przerzucenie odpowiedzialności na pracownika i wykorzystywanie jego nieznajomości prawa pracy odnośnie odpowiedzialności materialnej grupowej...hm...a co się stało z kierownikiem hurtowni w białej?znowu jest nabór..ktoś coś wie?

anonim anonima

anonim - 2012-07-31 00:55:46 Witam wszystkich, którzy chcieliby zacząć pracę w tej firmie, opisze swoją sytuację i sami wyrobicie sobie zdanie na temat czy warto się zatrudniać. Pracę zacząłem jako magazynier, na sprzątaniu w centrali wtedy jeszcze w Poznaniu na Wołczyńskiej, po dwóch latach dzięki temu, że byłem w trakcie studiów udało mi się awansować do kontroli, po roku dostałem awans na stanowisko specjalista ds. wysyłki (informatyk) czyli ktoś od wszystkiego, byłem zatrudniony cały czas na pensji magazyniera (1700 zł) nawet po ukończeniu studiów, gdzie pozostali współpracownicy zarabiali po 3000 zł, kiedy w końcu się doczekałem podwyżki pierwsza wypłata na koncie to 2200 zł i tak to jest do dzisiaj, nie narzekam, że to bardzo mało i nie mam co do garnka włożyć, ale samo podejście tej firmy do człowieka to nic innego jak czysty [usunięte przez moderatora], niby dają te paczki świąteczne, ale trzeba wziąć pod uwagę, że od wielu lat wartość paczki nie przekracza 50 zł, a jak wiadomo ceny towarów cały czas rosną... żałujże, że dopiero teraz tak późno, ale muszę się stąd wyrwać, rotacja ludzi jest bardzo duża zarówno w magazynie, jak i w biurowcu, pozdrawiam wszystkich szukających pracę i odradzam Eurocash !!specjalista ds. wysyłki (informatyk)? Opinie wymyślona. Ta osoba nie pracowała nigdy w Eurocashu. Prawda jest taka, że większość opinii jest anonimowa co z tym idzie nie miarodajna.

Ktoś

Praca w Eurocash to harówa i jeszcze raz harówa, nie polecam, na razie tam pracuję, ale zamierzam odejść. Teraz kilka słów o pracy; magazynier-kasjer-fakturzysta tak na prawdę nigdy nie fakturuje ani nie stoi na kasie, ciężko wyrobić się z obowiązkami, zależy jaki dział jeszcze masz, np napoje i chłodnia to mega zapiernicz, tak na prawdę codziennie powinny być zrobione skanowania, zmiana cen ewentualnie, opróżnić magazyn na półki, zadbać o zwrócone butelki, aby je przesortować w odpowiednie transportery, kierownictwo takie, żeby tylko zajechać człowieka

trauma

Na pewno znajdą się gorsi pracodawcy w Poznaniu, ale... Ja po dość krótkim romansie z Centralą mam do dziś traumę i nocne koszmary, a minęło już całkiem sporo czasu. Firma, która na pierwszym miejscu stawia kasę, na drugim kasę, na trzecim kasę itd. Szansę przetrwania mają tylko osoby, które podzielają podobne priorytety lub tez mają ogromne samozaparcie i dużo kredytów w banku. Totalny brak szacunku do współpracowników i podwładnych oraz atmosfera nieustannego zagrożenia i nieufności są na porządku dziennym. Może jakiś wirus krąży po tych oblepionych dziecięcymi rysunkami korytarzach, bo bardzo szybko dochodzi się tam do wniosku, że w tym wrogim środowisku trzeba myśleć tylko o sobie- i to jest chyba ostatni moment, kiedy naprawdę trzeba się wycofać.

change

Na samym początku napisze, że nie jestem w kierownikiem ani filii ani rejonu, ba nawet szychą z zarządu. Pracuję w tej firmie już parę lat w strukturach cash&carry, zacząłem od magazyniera i przez ten czas parę szczebli poszedłem do góry. Nie prawda, że ta firma to syf... w każdej większej firmie/korporacji są działy gorsze i lepsze. Wszystko zależy od szczęścia gdzie trafiłeś, pracowałeś, chcesz się dostać. Z jakimi ludźmi, szefostwem pracowałeś, a nawet ludźmi jak Ty pracowałeś. Ja trafiłem dobrze. Mam dobrych szefów, załogę i nie narzekam. Oczywiście są wady tej pracy, ale wyzyku nie ma. Zmienił się podział płac na sprawiedliwy i teraz jak chcesz pracowac i się starasz to zarobisz. Sam dzielę premie i nie kieruje się tym czy kogoś lubie czy nie, tylko tym jak pracował. Owszem przemiał w ludziach jest niesamowity, ale część osob po prostu się nie nadaje do tej pracy. Jedyny bład tej firmy to brak walki z konkurencją na całym rynku, a nie tylko makowary w poszczególnych miastach, niski poziom reklamowania się w mediach i na ulicach oraz mimo wszystko zbyt małe fte na hurtownie, naprawde 2 osoby wiecej do załogi daje dużo, reasumując pozdrawiam wszystkich leni, którzy nie chcą pracować tylko narzekają i szczęścia w znalezieniu tej spoko filii, bo na ok 150 hurtowni to ponad połowa jest ok :)

michal
@change 07.08.2012 14:33

To co powiesz kolego na temat zgłaszania nieprawidłowości? Najpierw informujesz kierownika hurtowni, że podwładny mu kierownik magazynu nie dba o swoje stanowisko, generuje straty, nic z tym nie robi. Co wtedy?

diabel
@michal 03.11.2016 11:34

Zgłoś to wyżej lub na infolinię dla pracowników

mifkar

Eurocash został właścicielem naszej firmy jakieś 2 lata temu - od tej pory mogę z czystym sumieniem stwierdzić że jest to równia pochyła. Są to wyzyskiwacze nie liczą się z nikim i z niczym nie szanują ludzi i mają wszystkich daleko w ..... Liczy się tylko ich wynik, rotują ludzi jak rękawiczki chcą aby ludzie pracowali za najniższą krajową - a jak nie dają rady to wymienić na lepszy model Po prostu porażka..................... Ludzie nie idzcie tam do pracy!!!

solka

witam a jest tu może ktoś ze Szczecinka kto pracuje w tej firmie? po ile godzin się robi? Jak załoga? czy jest tak strasznie jak tu opisują

Masakracja

Pracuje w tej z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firmie 3 miesiace, jako nowy mam przejabane. Oni dra morde na mnie o byle co a ja nie zostaje im dluzny. Szukaja murzyna ktory za nich bedzie jebal. Nie polecam nikomu takiego majdanka za grosze. Oni dla mnie jak swinie to ja im rzuce L-4 przed pierwszymi urlopami pociagne tak z dwa miesiace to im sie odechce. Na frajerstwo odpowiadam frajerstwem. I mam tam jedna zasade 8 godzin i do domu

zwolniony

Czy we wszystkich Eurocashach zwalniają za wzięcie 1 dnia urlopu na żądanie, czy tylko mój były kierownik tak robi? Jak mnie zwalniał, to powiedział wprost, że to dlatego, że ośmieliłem się wziąć 1 dzień urlopu na żądanie i nie udowodnię mu tego, bo nie mam świadków. Chciałem iść do sądu, ale brakuje mi dowodów

Zostaw opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.