Eurocash S.A.

Komorniki

Eurocash S.A.

Opinie o Eurocash S.A.

szukajacy pracy

Hmmm po przeczytaniu tego wszystkiego przeraziłem sie;/ Wysłałem cv na stanowisko specjalisty ds logistyki w Komornikach. Mógłby ktoś coś napisac jaki jest zakres obowiazkow tego specjlisty i mniej wiecej jakie sa zarobki i w ogóle co to za praca i gdzie- tak z obserwacji czy własnego doświadczenia? Bo nie wiem czy sobie czasem nie odpuścić jakby co;/ z góry dzieki

magdalenka

Firma porażka, wyzysk, kierownik regionalny zastrasza pracowników zwolnieniami.Kierownik to ciota, która nie umie mu się przeciwstawić. Najlepiej gdybyście mogli robić za darmo. Zresztą prawie robi się za darmo bo czym jest 1300 na stanowisku kierownika magazynu? Magazynierzy po 1100.00. Nie wspomnę o tym, że gdy robi się nadgodziny to praktycznie niemożliwe jest ich odebranie a zapłata za nie to śmieszne kwoty niewystarczające nawet na śniadanie, którego też nie ma kiedy zjeść. Wszystko źle, wszystko niedobrze. Dostawy nie są sprawdzane - prawda sami pomyślcie z czym to się wiąże...

.....

Czyli reasumując..jest to maksymalne zminimalizowanie strat własnych,przerzucenie odpowiedzialności na pracownika i wykorzystywanie jego nieznajomości prawa pracy odnośnie odpowiedzialności materialnej grupowej...hm...a co się stało z kierownikiem hurtowni w białej?znowu jest nabór..ktoś coś wie?

anonim anonima

anonim - 2012-07-31 00:55:46 Witam wszystkich, którzy chcieliby zacząć pracę w tej firmie, opisze swoją sytuację i sami wyrobicie sobie zdanie na temat czy warto się zatrudniać. Pracę zacząłem jako magazynier, na sprzątaniu w centrali wtedy jeszcze w Poznaniu na Wołczyńskiej, po dwóch latach dzięki temu, że byłem w trakcie studiów udało mi się awansować do kontroli, po roku dostałem awans na stanowisko specjalista ds. wysyłki (informatyk) czyli ktoś od wszystkiego, byłem zatrudniony cały czas na pensji magazyniera (1700 zł) nawet po ukończeniu studiów, gdzie pozostali współpracownicy zarabiali po 3000 zł, kiedy w końcu się doczekałem podwyżki pierwsza wypłata na koncie to 2200 zł i tak to jest do dzisiaj, nie narzekam, że to bardzo mało i nie mam co do garnka włożyć, ale samo podejście tej firmy do człowieka to nic innego jak czysty [usunięte przez moderatora], niby dają te paczki świąteczne, ale trzeba wziąć pod uwagę, że od wielu lat wartość paczki nie przekracza 50 zł, a jak wiadomo ceny towarów cały czas rosną... żałujże, że dopiero teraz tak późno, ale muszę się stąd wyrwać, rotacja ludzi jest bardzo duża zarówno w magazynie, jak i w biurowcu, pozdrawiam wszystkich szukających pracę i odradzam Eurocash !!specjalista ds. wysyłki (informatyk)? Opinie wymyślona. Ta osoba nie pracowała nigdy w Eurocashu. Prawda jest taka, że większość opinii jest anonimowa co z tym idzie nie miarodajna.

Ktoś

Praca w Eurocash to harówa i jeszcze raz harówa, nie polecam, na razie tam pracuję, ale zamierzam odejść. Teraz kilka słów o pracy; magazynier-kasjer-fakturzysta tak na prawdę nigdy nie fakturuje ani nie stoi na kasie, ciężko wyrobić się z obowiązkami, zależy jaki dział jeszcze masz, np napoje i chłodnia to mega zapiernicz, tak na prawdę codziennie powinny być zrobione skanowania, zmiana cen ewentualnie, opróżnić magazyn na półki, zadbać o zwrócone butelki, aby je przesortować w odpowiednie transportery, kierownictwo takie, żeby tylko zajechać człowieka

trauma

Na pewno znajdą się gorsi pracodawcy w Poznaniu, ale... Ja po dość krótkim romansie z Centralą mam do dziś traumę i nocne koszmary, a minęło już całkiem sporo czasu. Firma, która na pierwszym miejscu stawia kasę, na drugim kasę, na trzecim kasę itd. Szansę przetrwania mają tylko osoby, które podzielają podobne priorytety lub tez mają ogromne samozaparcie i dużo kredytów w banku. Totalny brak szacunku do współpracowników i podwładnych oraz atmosfera nieustannego zagrożenia i nieufności są na porządku dziennym. Może jakiś wirus krąży po tych oblepionych dziecięcymi rysunkami korytarzach, bo bardzo szybko dochodzi się tam do wniosku, że w tym wrogim środowisku trzeba myśleć tylko o sobie- i to jest chyba ostatni moment, kiedy naprawdę trzeba się wycofać.

change

Na samym początku napisze, że nie jestem w kierownikiem ani filii ani rejonu, ba nawet szychą z zarządu. Pracuję w tej firmie już parę lat w strukturach cash&carry, zacząłem od magazyniera i przez ten czas parę szczebli poszedłem do góry. Nie prawda, że ta firma to syf... w każdej większej firmie/korporacji są działy gorsze i lepsze. Wszystko zależy od szczęścia gdzie trafiłeś, pracowałeś, chcesz się dostać. Z jakimi ludźmi, szefostwem pracowałeś, a nawet ludźmi jak Ty pracowałeś. Ja trafiłem dobrze. Mam dobrych szefów, załogę i nie narzekam. Oczywiście są wady tej pracy, ale wyzyku nie ma. Zmienił się podział płac na sprawiedliwy i teraz jak chcesz pracowac i się starasz to zarobisz. Sam dzielę premie i nie kieruje się tym czy kogoś lubie czy nie, tylko tym jak pracował. Owszem przemiał w ludziach jest niesamowity, ale część osob po prostu się nie nadaje do tej pracy. Jedyny bład tej firmy to brak walki z konkurencją na całym rynku, a nie tylko makowary w poszczególnych miastach, niski poziom reklamowania się w mediach i na ulicach oraz mimo wszystko zbyt małe fte na hurtownie, naprawde 2 osoby wiecej do załogi daje dużo, reasumując pozdrawiam wszystkich leni, którzy nie chcą pracować tylko narzekają i szczęścia w znalezieniu tej spoko filii, bo na ok 150 hurtowni to ponad połowa jest ok :)

michal
@change 07.08.2012 14:33

To co powiesz kolego na temat zgłaszania nieprawidłowości? Najpierw informujesz kierownika hurtowni, że podwładny mu kierownik magazynu nie dba o swoje stanowisko, generuje straty, nic z tym nie robi. Co wtedy?

diabel
@michal 03.11.2016 11:34

Zgłoś to wyżej lub na infolinię dla pracowników

mifkar

Eurocash został właścicielem naszej firmy jakieś 2 lata temu - od tej pory mogę z czystym sumieniem stwierdzić że jest to równia pochyła. Są to wyzyskiwacze nie liczą się z nikim i z niczym nie szanują ludzi i mają wszystkich daleko w ..... Liczy się tylko ich wynik, rotują ludzi jak rękawiczki chcą aby ludzie pracowali za najniższą krajową - a jak nie dają rady to wymienić na lepszy model Po prostu porażka..................... Ludzie nie idzcie tam do pracy!!!

solka

witam a jest tu może ktoś ze Szczecinka kto pracuje w tej firmie? po ile godzin się robi? Jak załoga? czy jest tak strasznie jak tu opisują

Masakracja

Pracuje w tej z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firmie 3 miesiace, jako nowy mam przejabane. Oni dra morde na mnie o byle co a ja nie zostaje im dluzny. Szukaja murzyna ktory za nich bedzie jebal. Nie polecam nikomu takiego majdanka za grosze. Oni dla mnie jak swinie to ja im rzuce L-4 przed pierwszymi urlopami pociagne tak z dwa miesiace to im sie odechce. Na frajerstwo odpowiadam frajerstwem. I mam tam jedna zasade 8 godzin i do domu

zwolniony

Czy we wszystkich Eurocashach zwalniają za wzięcie 1 dnia urlopu na żądanie, czy tylko mój były kierownik tak robi? Jak mnie zwalniał, to powiedział wprost, że to dlatego, że ośmieliłem się wziąć 1 dzień urlopu na żądanie i nie udowodnię mu tego, bo nie mam świadków. Chciałem iść do sądu, ale brakuje mi dowodów

szeregowy PH

Pracuje dla spolki, ktora zostala przejeta przez EC, niemalze 2 lata temu. Co do struktury firmy, nie mozna miec zastrzezen. Robia wszystko, azeby zminimalizowac koszty, za czym idzie cena produktow. Wszystko sie zgadza z ekonomicznego punktu widzenia, za co przyklasnac Panu [usunięte przez moderatora]. Aczkolwiek to co sie dzieje w podregionach, niestety nie napawa optymizmem. Mianowicie, jezeli Twoj przelozony jest arcy pozbawiony kompetencji i profesjonalizmu, na ktorego jego podwladni uzywaja inwektyw (jest to odpowiedz na dialogi rozpoczynane przez RKS), kontynuujac na tym, iz RKS listy do swoich handlowcow nie potrafi napisac sam (zleca to znajomemu koledze z polibudy [usunięte przez moderatora]), poprzez brak jakichkolwiek kompetencji w pozyskiwaniu klientów kluczowych (najwieksi odbiorcy z obszaru horeca), konczac na totalnym wchodzeniu w zadek Pana [usunięte przez moderatora], a za plecami wyzywajac go wnieboglosy. Jednym z kolejnych przykladow niekompetencji, to chociazby forma zwracania sie do swoich podwladnych, rozczenia i prosby. Przydaloby sie wyslac RKSow (przynajmniej z 3miasta z PD) na szkolenia interpersonalne, poniewaz w koncu dojdzie do tego, ze trzon utrzymujacy te Mala osobke [usunięte przez moderatora] zirytuje sie do granic mozliwosci i odejdzie. Powaznie, [usunięte przez moderatora], przeprowadz indywidualne rozmowy z PH i zapytaj, w czym pomogla kiedykolwiek [usunięte przez moderatora]? Ja mimo szczerych checi nie jestem w stanie odnalezc takich spraw. Pomijajac fakt, ze RKS nie dostrzegl jak PH w przeciagu roku okradl firme na 120tys zl.. kpina.

Wygrany

EuroCash Komorniki ogólnie firma nie szanuje pracowników, wiem bo pracowałem w niej prawie od początku powstania, jeszcze na Wołczyńskiej, później w Komornikach. [usunięte przez moderatora] wygrałem! wygrałem z [usunięte przez moderatora]

anonimowa

a ja powiem wszystkim którzy chca tam pracowac , ze nie warto... Harujesz 8 h, nie masz przerwy no chyba ze czasem jak masz na popoludnie ale to rzadkosc... robisz caly tydzien od poniedzialku do soboty i w dodatku nikt nie zauwaza czy Ty sie starasz czy nie.. jedna wielka banda.. a nie wspomne juz o traktowaniu mlodych ( chodzi mi głownie o nowych) pracownikow przez glownego kierownika danej hurtowni czy kajserki ktore pare lat juz tam pracuja.. czepiaja sie o najmniejszy bla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dodam rowniez, ze podobno zostawanie po godzinach powinno byc uregulowane przy wyplacie jednak nikt tego nie reguluje.. takze jak robisz do 13 to pracuj do 13 a nie zostawaj po godzinach. Chociazbys nie wiem jak byl mily i staral sie to zawsze bedzie cos co sie nie spodoba.. i wydra na Ciebie morde.. nawet jak chcialam wolne bo mialam pilny wyjazd w celach zdrowowtnych to zaden z kierownikow nie dal mi dnia wolnego!! 1 dnia ktory bym odrobila.. to jest ponizanie nowych pracownikow w stosunku do starych.. bo jakby poszla stara kasjerka i poprosila o dzien wolny to bez problemu by dostala!!! jedna wielka banda!!!!!

Klient Ceshu...

Przydała by sie taka sama rozpierducha w Ceshu jak swego czasu z biedronkami była... może by w końcu jakis porządek tam zapanował wyzysk człowieka na maksa co najgorsze przez obcy kapitał!!!! robią z Polaka w jego własnym kraju tania siłę roboczą... i co jest najgorsze nie jest to pewnie pomysł pORTUGALCA tylko pOLACZKÓW dorobkiewiczów przez niego zatrudnionych !!!!!!..... po prostu za małe zatrudnienie a za dużo obowiązków człowiek nie jest w stanie pewnych spraw fizycznie przeskoczyć... co sie później przekłada na nerwowa atmosferę tam panującą..... Załóżcie związki i sie nie dajcie tak wykorzystywać !!!!!!!

zainteresowana

ja mam inne pytanie.skoro dokumenty do pracy składało się na początku ogłoszenia a do końca oferty jest jeszcze tydzień z hakiem to czekać powinno się cierpliwie czy raczej już nie ma na co skoro nikt do tej pory się nie odezwał?może ktoś z was mógłby powiedzieć jak długo czekał od momentu złożenia aplikacji do momentu jakiegoś telefonu?bede wdzięczna za jakieś informacje.

Pytający

Czy ktoś orjetuje sie jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Kontroli Punktów Sprzedaży. I na jakiej wysokości zarobki można liczyć

zainteresowana

Żartujesz??no to ładnie...może i dobrze ze jeszcze nikt się nie odezwał..rozumiem z waszych wypowiedzi ze nie ma co tam się starać o prace?

popierający

Widzę ze więcej znalazło by się takich co nowa sytuację odbierają nie najlepiej. Interesujące jest dla mnie to jak nowe porządki wpływają teraz na motywację i efektywność pracy i czy zarząd firmy jest tego świadom, ale chyba tak gdyż ostatnie ich zarządzenie -potrącić z premii koszt podwyżki wynagrodzenia minimalnego- do wzrostu efektywności raczej nie poprowadzi?!

zainteresowana

Ciekawa wypowiedz..muszę przyznać ze brzmi to odstraszająco.na tyle negatywnych opinii żadnej pozytywnej...coś musi w tym być...

anonimus

Witam, pracuję w firmie, którą jakiś czas temu kupił eurocash. Od tego momentu wszyscy najlepsi pracownicy (chodzi mi o wyniki pracy jak i stosunek do innych ludzi), bez względu na zajmowane stanowisko (zaczynając od magazynierów a kończąc na kierownictwu) dostają wypowiedzenia... Na ich miejsce zatrudniane są osoby niekompetentne lub/ i z rodziny... Te osoby traktują starych pracowników, którzy jeszcze zostali jak osoby gorsze... Jak już tu wcześniej przeczytałam obcinana jest premia tylko dlatego, żeby inna osoba dostałą całą... Ja nie bronię innej osobie zarobić na swoją premię, chodzi o to aby każdy był traktowany jak powinien. Dodam jeszcze, że premia obcinana jest także za brak uśmiechu na twarzy.. ( przełożony sam powiedział, że obniżył premię za zły stosunek do niego...) brak słów.. A jak się zatrudniałam, powiedziano mi, że premia jest uzależniona od tego w jakim stopniu wykonuję swoje obowiązki. I mimo, iż będę "stawała na rzęsach i klaskała uszami" to i tak zostanie mi obcięta premia bo nie powiedziałam 5 razy dziennie "dzień dobry" przełożonemu... Nawet nie ma szans domagać się swego za dodatkowe obowiązki ( nie ujęte w umowie) bo słyszy się zdanie... " to się zwolnij". Ja dokładnie rozumiem, że mamy kryzys i każdemu jest ciężko, ale... Jak ktoś tu napisał, że lepiej zwolnić się i zatrudnić od nowa bo jest się lepiej traktowanym... może i racja, ale wtedy już za najniższą krajową... Także pozdrawiam, wszystkich czytających, a w szczególności prezesów firmy i proszę o zastanowienie w sprawie traktowania pracowników.

zainteresowana

Ok;-) do końca oferty jeszcze jakieś dwa tygodnie wiec zobaczymy.szanse maleją z dnia na dzień ale jeszcze się nie poddaje;-)dzięki za życzenie powodzenia mam nadzieje ze pomoże:-)

pracown

Firmę tą tworzy klika różnych spółek, więc i atmosfera jest różna. Pozostaje mi życzyć powodzenia i bardzo efektywnej pracy. Jak już się Tobie uda to czekam na Twoje wrażenia.

zainteresowana

Pracowałam.możne nie było to 60% ale niewiele mniej,wiem co to praca pod presja czasu,ciągłe śrubowanie wyników,wynik ma być i koniec.niestety żeby się człowiek nie wiem jak starał to zawsze coś będzie nie tak i wiem ze możne to dziwne ale jednak bym spróbowała.wiedzę mam wystarczającą,tak myślę i chęci nie brak.kierownik fili? i nie jesteś zbytnio szczęśliwy jak wyczuwam.długo już w tej firmie?wiem że to nie miejsce na takie pytania ale nie mam nikogo znajomego kto mógłby mi opowiedzieć jak tam jest.chociaż może nie będzie takiej potrzeby żebym wiedziała.nie wiem czego się po tej firmie spodziewać.na pierwszej rozmowie było całkiem przyjemnie.

***

jestem kierownikiem fili. Mimo ciągłej progresji wyników r/r, trudno znaleźć przy obecnej polityce firmy dalszą motywację do realizacji zakładanych celów, gdyż gratyfikacja za coraz wydajniejszą pracę zmierza w przeciwnym kierunku niż osiągane przez nas wyniki. Pracowałaś już w strukturach, gdzie Twoje wynagrodzenie w 60% było uzależnione od realizacji planów, które nigdy nie odzwierciedlały sytuacji rynkowej?

zainteresowana

nie wiem szczerze powiedziawszy jak tam się płaci,nie pytałam i nikt nie mówił.na razie czytam tylko że marnie ale staram się nie sugerować tylko tym co inni piszą,prawda jest taka że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.a Ty? na jakim stanowisku pracujesz?chętnie podyskutuję i wymienię się poglądami.

w tej grupie ale w innym regionie. Szanse masz, ale zastanów się czy naprawdę warto. Na jakie zarobki tam liczysz?

zainteresowana

No właśnie było niedawno ogłoszenie do Białej Podl znowu.złożyłam ale nie wiem czy jest sens..skoro raz mi się nie udało to pewnie i dalej nie mam szans.pracujesz w białej? byłabym wdzięczna za jakieś informacje.

tak pewnie został przyjęty, ale zaraz po tym jak się zorientował w co się wpakował-to zaś wolne miejsce.Zobacz jak często pojawiają się ogłoszenia na te same lokalizacje - jaka tam jest rotacja.

Zostaw opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.