Opinie o Akzo Nobel w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akzo Nobel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akzo Nobel o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akzo Nobel w Warszawa

Pracujący w akzo

Jak czytam wpisy ludzi którzy nie maja pojęcia co sie dzieje w danej firmie a o branży nie wspomnę to nie wiem czy płakać czy sie śmiać. Przyszła ekipa z fmcg i nie ma pojęcia o branży farbiarskiej , jedynym antidotum na brak wyników jest zwalnianie ludzi bo pomysłu innego brak. A pH w akzo to moze dostać 3800-4000 ale brutto i przy obecnym systemie premiowym 0 złotych premii na kwartał.

"smutny" masz fajny nik :):) rozumiem że dotarło że wasza droga prowadzi tam gdzie kończą się plecy :D:D i teraz Ci smutno że nie obronicie wyniku a firmę utopicie :) a lewe to macie pomysły :D:D:D ale dobrze wam tak :D:D:D

Pracujący w Akzo

Ela ta praca to odpowiadasz za standardy w marketach, czyli układasz półki, wykładasz katalogi wzorniki, jeździsz autobusem i pracujesz w agencji pośrednictwa a nie w Akzo.

Akzo tonie to fakt :( produkty "odchudzane" dla zwiększenia zysku kosztem Klientów finalnych, wszechobecny nepotyzm ( który w Polsce jest karalny) Jedne co cieszy to fakt że nielicznym udało się wyrwać w tego targowiska ziomków z "B" i zrobić im kuku. Jeśli wybieracie się do Akzo i nie poprosicie o 4tyś netto (bez premii) to znaczy że zrobili z was roboli za 2tyś :) pamiętajcie że podstawa w tej chwili w Akzo to jedyny dochód więc im więcej podstawy tym lepiej dla Ciebie :):)

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
sskar

zatrudnienie jako kar niestety przez agencje, praca taka sobie wybitnie nie dla pan odradzam trzeba się ostro nadźwigać, 8 godzin fizolstwa bite, kasa raczej kiepska jak w biedronce, lepiej pracować już na etat w sieci diy niż tu tracić zdrowie

Jeszcze w Akzo

Niestety smutny masz w zupełności racje, firma tonie, marki słabną w oczach, ale nikt z tym nic nie robi, ludzie z marketingu uciekają, lepiej teraz niż razem zatonąć. O nowym systemie nie wspomnę, czas sie zbierać , nikt nas nie słucha , a nowi managerowie to tylko karierowicze nie mający pojęcia o tej branży, na max 3 lata, wyciągnąć pieniądze kosztem wszystkich i wszystkiego. Szkoda że tak sie dzieje bo była to firma spostrzegania za wzór, w stosunku do klienta, środowiska, pracownika , ale cóż tak to jest jak do władzy dopadnie sie ktoś kto nie ma o tym totalnie pojęcia.

smutny

Akzo właśnie wprowadziła nowy system nie motywujący....jestem w szoku nie znam żadnej firmy z takim systemem...PH mają plany na trzy miesiące, raz na trzy miesiące nie zrobisz planu i nie dostaniesz ani grosza...koszmar..każdy szuka nowej pracy...o premii można zapomnieć...taka firma powinna być przykładem organizacji pracy, a tu taka przykra niespodzianka...ten kto to wymyślił szkodzi firmie...tak to jest jak się nie ma pomysłu na sprzedaż...szkoda

gość
@smutny

Co lewa kasa się skończyła ? Ktoś się dobrał do tyłka i teraz ze strachu uciekamy.

gość
@smutny

smutny
@gość

Czytaj z treścią....powtarzam firma wprowadza nowy system nie motywacyjny więc ludzie się zastanawiaja nad innym zajeciem. Robimy ankiete jaki system jest motywacyjny 1. Miesięczny czytaj zrobisz plan dostaniesz kase 2. Kwartalny czytaj zrobisz dwa plany a jeden nie i po premi Ps. Sam jestes lewy:-)

ciekawy

Ciekawe właśnie umowa przez agencję pracy . Tak trochę dziwnie. Amel , byłeś na rozmowie ? Na czym głównie ta pracy miałaby polegać ? Co byś wybrał Akzo czy Śnieżkę ? :) W Śnieżce umowa zlecenie ...a w Akzo umowa o pracę .

cv

Kasa dla reprezentanta jest calkiem fajna. Jest przedewszystkim umowa o prace a nie umowa zlecenie.

system

idz na rozmowe to sie przekonasz, co napisane w ogloszeniu to lipa, umowa przez agencje, nie wiem o jakich narzedziach myslisz?

arek

Czy może ktoś napisać na jakie zarobki można liczyć jako przedstawiciel ds, detalu?

wert

zapomnij, merch do ukladania puszek, auta nie dostaniesz, muszisz kupic sobie bilet mza lub jezdzic rowerem, brak dodatkowego socialu, brak kart benefitu, umowa o prace z agencja, praca w weekndy, tyle masz z pracy w akzo prawie jak emigrant

niestety dalej w Akzo

Sprostowanie - premie są wypłacane tylko że plany i zadania często bywają nierealne do realizacji :) więc jeśli cokolwiek ma być wypłacone na pewno będzie wam dane :)

niestety dalej w Akzo

Skoro w Akzo jest tak fajnie to dlaczego ludzie którzy przepracowali po naście lat nagle zaczynają się masowo zwalniać ?? optymistom z BiCa proponuję porównać wynik końcowy z tego roku (ale to dopiero za 10 miesięcy ) z wynikiem np. za 2014r albo jesze lepiej za 2013 :) oczywiście mówię o samej sprzedaży bo skoro Akzo nie wypłaca premii to i więcej zostaje w portfelu firmy można też oszczędzić na reklamach sprzęcie etc. wynik może się i będzie zgadzał ale zawsze będzie się to odbywało kosztem ludzi :/ co do nowych Menago z BiCa to już jeden wyleciał :) hmmm taaaaak Akzo idzie słuszną drogą :)

Też w Akzo
@niestety dalej w Akzo

Możesz napisać który to As wyleciał, myśleli że jak są znajomymi Prezesa to ich będzie krył. Może sam zrezygnował? jak zobaczył, że nie ma miodu.

Gosia

Ale wy bredzicie..... 5-6 tys.na start? Co za bzdury...... A akzo się nie rozwija tylko tonie..... Ludzie masowo z niej uciekają.... Chciałam wysłać CV do nich ale po rozmowie z kilkoma klientami akzo i z ludźmi którzy do niedawna tam pracowali ochota na pracę w tej firmie od razu mi przeszła

@Gosia

Na jakie stanowisko się starałaś ?

Farba
@Gosia

Gosia ja pisałem o kanale nowoczesnym. A Ty ?

EsGlo

to jakaś bzdura za 5-6 brutto pracują kierowcy w normalnych firmach. Handlowiec żeby dobrze się prezentował musi co mieć w życiu a nie życie z miesiąca na miesiąc bez kasy na garnitur.

marian

lazer żyj dalej w nieświadomości..... Mam znajomych którzy tam pracują i uwierz że tak kolorowo to nie wygląda jak ci się wydaje

Farba
@marian

Zależy Panowie jak na to spojrzycie, obecnie na rynku pracy stawki dla PH mocno spadły, mało jest firm, które oferują powyżej 5 - 6 tys brutto. W Akzo spokojnie tyle można dostać na starcie. Wchodzi nowy projekt w kanale nowoczesnym, stąd dużo ogłoszeń dla merchandinserów. Nowi managerowie rozpoczynają przebudowę działu handlowego, ale to wyjdzie tylko na dobre.

marian

Warto ale nie w akzo

Hermes

Dzień dobry, proszę o informacje dotyczące pracy jako przedstawiciel handlowy ds. Kluczowych Klientów. Jakie warunki oferuje Firma: zarobki (jaka podstawa, jaka premia),socjal, auto (jaka marka, osobowe czy van), czy plany są "ambitne" czy realne, z ilu etapów składa się rekrutacja? Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam

FARBA ŚNIEŻKA

Kto wie, czy w kanale nowoczesnym planowane są jakieś zmiany ?

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Warszawa

• Jak się pracuje w Akzo Nobel?

Zobacz opinie na temat firmy Akzo Nobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akzo Nobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akzo Nobel?

Kandydaci do pracy w Akzo Nobel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akzo Nobel