Opinie o Akzo Nobel w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akzo Nobel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akzo Nobel o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akzo Nobel w Warszawa

ktos

To nie praca dodatkowa tylko normalnie masz pełny etat. Zakres obowiązków większy , a konkretnie ? Pracujesz na tym stanowisku. Wynagrodzenie jest kiepskie jak na ilość pracy.

usa
@ktos

Obowiązków jest w sam raz. Spoko robota.

Z tego co wiem warunki sa ok. Dodatkowo telefon plus firma szykuje jeszcze benefity. Praca i ofszem jest bardziej wymagajaca umyslowo poniewaz zakres obowiazkow jest wiekszy i totwozy twój rozwój. Praca dodatkowo w fajnych godzinach pracy.

ktos

Możesz dać jakieś na to dowody ? Konkretne ? Warunki jakie mi zaproponowano są gorsze w stosunku do obecnej pracy, a pracy 2 x więcej.

ktos

Czyli nie ma co się pchać na tzw. kar (Reprezentant ds. kluczowych klientów) ? Nazwa ładna , ale pracy jest multum , a głównie to wyładunek towaru. Kasa kiepska.

@ktos

Akurat reprezentaci handlowi maja dobra fuche.... akzo to nie firma kogucik. Ci co pracuja sa zadowoleni. Radzilbym brac ta fuche bo jest rozwojowa.

on
@ja

Co masz na myśli mówiąc praca rozwojowa ?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
realista

To zostań tam gdzie jesteś... W Akzo nie da się już normalnie pracować. A to za sprawą dyrekcji i menadżerki z B. Pozostając będziesz spokojniejszy i pewny jutra.

ktos

tak pracuje mi się dobrze, dobrze mi się sprzedaje farby, które mam sprzedawać , Przedstawiciel z Akzo jak mnie widzie to mnie bardzo , ale to bardzo mnie atakuje ,żebym przeszedł do grupy Akzo.

@ktos

Sokoro dobrze Ci się pracuje, zarobki w Akzo nie są lepsze to po co chcesz przechodzić? Z doswiadczenia wiem że nie ma co się pchać do tej firmy bo rotacja w sprzedaży jest bardzo duża a to o czymś świadczy. Generalny to prostak który nie szanuje pracowników i myślę że jak jeden z drugim by się odważył na np. nagranie jego wypowiedzi, zachowań to polecial by na zbity ..., dyr sprzedaży to malolat bez doświadczenia w sprzedaży, którego Ktoś wsadził po zanjomości na to stanowisko i po półtora roku wymienił prawie cały dział sprzedaży, co niestety nie przyniosło oczekiwanego celu, bo sprzedaż leci na łep na szyje i koleś przestraszony o swój stołek spierdzielił na zwolnienie i myślimy że już nie wróci. Co chwile leci jakiś regionalny a za nim ph także nie zawracaj sobie głowy tą firmą. Szkoda że w internecie nie ma jakiś statystyk i danych dotyczących spraw sądowych, które toczą się przeciwko Akzo, bo jest ich wiele a to jest idealny dowód na to jaki to jest pracodawca.

realista

Jak ci dobrze tam gdzie jesteś to zostań.. Akzo omijaj szerokim łukiem

ktos

hej, jestem PR w pewnej firmie (bardzo dobrze mi się pracuje, mam b.dobre wyniki sprzedażowe) , przyszedł PH Akzo i chce mnie wykupić , proponuje mi etat (praca na stałe nie na sezon), finansowo wielkiej różnicy nie ma, obawiam się na początku może być gorzej, co byście zrobili ?

realista

farbowany a co za różnica czy w rynku tradycyjnym czy w kanale nowoczesnym..... Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku ph chcą odejść. Jedyna różnica że w nowoczesnym niewielu zostało dawnych phAN. Ich miejsce zajęły nowe osoby głównie z FMCG niejednokrotnie pupilki z B. Co nie wyszło firmie na dobre bo jakoś plany nie są robione.... Akzo kiedyś było firmą do której ludzie chętnie przychodzili a teraz z niej uciekają..... Brawo B w rok rozwaliliście jedną z najlepszych firm.....

realista

fmcg żebyś wiedział że tak zrobię i nie tylko ja!!

realista

O ile jeszcze będzie co odbudowywać..... Konkurencja czuwa i starannie wykorzystuje sytuację. Ale tak to jest jak na stanowiska dyrektorskie i menadżerskie zatrudnia się ludzi którzy wyznają metodę "motywowanie przez zastraszanie". Takich który absolutnie nie powinni zajmować stanowisk wyższych od operatora urządzeń czyszczących.

fmcg
@realista

To po co sie meczyć jak tobie tak zle to zmien prace. Taki specjalista jak ty szybko znajdzie prace.

Wrzeszczą i wrzeszczą hahaha

AKZO24
@realista

AKZO TONIEEEEEE Załatwili najlępsza firmę w ciągu roku - odbudowa będzie trwała latami

farbowany lis
@realista

Realista, po wpisie widzę że pracujesz na tradycji.

Satynowa

Brad w AN plany nie są ambitne tylko wzięte z kosmosu i nierealne.... Atmosfera beznadziejna ...... Radziłabym ci nie iść na rozmowę a jeżeli już pójdziesz i będą cię chcieli zatrudnić to odmów będziesz spokojniejszy

Brad

Dzień dobry,zostałem zaproszony na rozmowy kwalifikacyjne na Przedstawiciela ds kluczowych klientów. Proszę o informacje dotyczące pracy jako PH ds. Kluczowych Klientów. Jakie warunki oferuje Firma: zarobki (jaka podstawa, jaka premia),socjal, auto (jaka marka), czy plany są "ambitne" czy realne, z ilu etapów składa się rekrutacja? Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam

Ignoranci z "B" od Akzo spada na łeb na szyję Banda przy....sów Prezesa myśli że zrobi furorę na rynku ale poza butą nic nie mają ani wiedzy ani praktyki ani chęci, Klienci Bogu dzięki was pionują :D:D:D a i tak wyniki lecą na łeb na szyję i najlepsze jest to że nawet jeśli nic nie robiliśmy to i tak wyniki mieliśmy lepsze od was ludzi z "wielkiego" B którzy rzekomo tak dużo robią :):):):) dobrze wam tak mam nadzieję że Ktoś w końcu napisze do Holandii i opisze co się dzieje w tej firmie Powinniście zapalniczki układać a nie brać się za handel zapamiętajcie sobie ludzie z "B" to co dla nas jest podłogą dla was jeszcze długo nie będzie sufitem :D:D:D a dziś jest taki Prezes jutro będzie inny - Panta rhei A karma wraca :)

realista

A konkurencja urosła przez kretyńskie pomysły tych co przyszli i im się wydaje że wszystkie rozumy pozjadali a tak naprawdę są nędzną imitacją menadżerów

realista

akzo buum haha z twych słów wnioskuję że jesteś jednym z tych nieudaczników z "B". Hahaha

vvv
@realista

Przed zmianami bralem premie i obroty byly wieksze. Teraz bida...przypadek?

realista

yes na czas ale tylko podstawa bo o brak premii dyrekcja z "B" się postarała

akzo buum
@realista

Ty realista, weź się do roboty, to weźmiesz premię. Do tej pory nic nie robiłeś, to konkurencja urosła. Wydawało Ci się, że można bujać się tak do emerytury. Do rooty leniu.

realista

@jeszcze zobaczymy masz rację ph z fmcg poradzą sobie również w branży budowlanej....po jakimś czasie. Tutaj rynek wymaga od Ciebie prócz umiejętności handlowych również tego abyś był dla klienta doradcą. Tutaj to nie jest bezmyślna sprzedaż długopisów czy zapalniczek. I o ile ph z fmcg poradzi sobie w tej branży po pewnym czasie...tak największą głupotą jest przyjmowanie na stanowiska dyrektorskie i menadżerskie ludzi z fmcg. Co świetnie widać w Akzo po przyjściu do firmy ludzi z "B" , którzy w rok kompletnie sp...wszystko na co ludzie z AN pracowali od lat. Akzo traci udziały a konkurencja zaciera ręce.

jeszcze zobaczymy

Drogi kolego, jestem już trochę na PH i mogę Ci powiedzieć jedno, że ludzie z fmcg radzą sobie świetnie na każdym innym rynku.

Malarz
@jeszcze zobaczymy

Niestety ale się z tobą niezgodze. Mam przykład u siebie w firmie i to są ludzie bez pomysłu na siebie, roboty które czekają na polecenie, brak kreatywności a jak już występuje to typowe kopiowanie tematów z fmcg które nie zawsze się sprawdzają w budowlance.

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Warszawa

• Jak się pracuje w Akzo Nobel?

Zobacz opinie na temat firmy Akzo Nobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akzo Nobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akzo Nobel?

Kandydaci do pracy w Akzo Nobel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akzo Nobel