Opinie o Akzo Nobel w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akzo Nobel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akzo Nobel o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akzo Nobel w Warszawa

John Malkovich

Kilka słów całkiem obiektywnie. Nie narzekajcie na aktualnego Dyrektora bo człowiek zna się na biznesie i strategiach przeprowadzania efektywnych zmian jak mało kto na rynku. Uwagi, że jak był taki dobry to dlaczego odszedł z poprzedniej firmy są po prostu głupie. To właśnie on przeprowadził jej głęboką restrukturyzację i odegrał kluczową rolę w osiągnięciu dzisiejszej pozycji tej firmy na rynku. Po drodze też padały trupy i zebrało się grono malkontentów, dla których jakakolwiek zmiana jest zamachem na ich cały dorobek zawodowy. To błędne podejście ( w mojej ocenie ). Mam nawet wrażenie, że czasami bywa zbyt wyrozumiały. Jak każdy popełnia też błędy. Może nie do końca potrafi dobierać sobie najlepszych ludzi. Moja rada to dużo słuchać, wyrzucić z głowy to co było i skupić się na tym co jest, wziąć się do roboty, uczyć się od niego a wyjdziecie na ludzi i wasza firma też odniesie sukces :)

NIE dla kolesiostwa !!!
@John Malkovich

Co ty piszesz John, to co wyprawia teraz w tej firmie to poprostu nic innego jak desperackie działania, gdyż doświadczenie wyniesione z tynku FMCG tu nie działa. Już niedługo panowie z wielkiego " B " zostaną rozliczeni ze swojej nieudolności napoczatku przez rynek co właśnie ma miejsce, a zaraz po tym przez przełożonych w Holandii. To tylko kwestia czasu. Szkoda tylko, że tylu wartościowych ludzi musiało odejść aby zrobić miejsce dla kolesiów, którzy bez swoich Panów i Władców zaginęli by w rzeczywistości, a tak naprawdę nic nie potrafią po za robieniem zamętu w rynku.

Nie dla kolesiostwa !!!
@NIE dla kolesiostwa !!!

No i nadszedł ten dzień. Co teraz masz do powiedzenia John, gdzie ten twój Pan i Władca, a to dopiero początek, trzymajcie się nieudaczniki Wielkiego Dyrektora, Wasze dni nadchodzą. Gdzie jest Wasza pewność siebie , zapewne zawalił się Wam świat, bo jak tu teraz się odnaleźć w rzeczywistości bez tatusia, oby szybko znalazł sobie jakieś zajęcie by was pozabierać, choć narazie nie widać śniegu i do łopaty nie potrzebują, a tylko tam się nadajecie.

XYZ
@John Malkovich

John, prosimy Cie o wypowiedź teraz. Czego mam uczyć się od managera z wielkiego B? Nieprzestrzegania kodeksu panującego w Akzo? Wyjdę na ludzi, czy wyjdę z firmy w asyście ochroniarzy ze zwolnieniem dyscyplinarnym? Wasza buta, pewność siebie, zarozumialstwo rzeczywiście doprowadziły Akzo do pozycji: czwarta siła w tradycji. Wstyd mi za Was!!!!

KELA
@XYZ

John Malkovich ja również proszę Ciebie o szczerą odpowiedz... I ode mnie kilka słów obiektywnie. Przypuszczalnie jesteś RSMowym lub PHowym zrytym "bic-usiem" zapatrzonym w swego tatusia. Coś tak patrzę ze twój idealny świat się zesrał... Poszukajcie teraz roboty w kotłowni z nakradzionych zapalniczek będziecie mieli czym w piecu podpalać. Żeby w tak krótkim czasie rozwalić firmę!!!!! - chyba wam konkurencja za to zapłaciła. Tworzcie swój kolesiowy dream team zdala od ludzi którzy robili przed wami kawał dobrej roboty. Poniżej jest ocena pracodawcy - szkoda ze nie ma możliwości wpisania - najlepszy ale do 2015....

Farba
@Nie dla kolesiostwa !!!

Zwolnili kogoś ?

@KELA

Jak prosisz to bardzo proszę moja odpowiedź. Jeśli nie umieliście wykorzystać szansy jaką dostaliście na zreformowanie firmy, zbudowanie wspólnie sprawnie działającej organizacji z której moglibyście być dumni to wasz problem. Są ludzie, którzy z natury są destrukcyjni i nigdy niczego się nie nauczą. Człowiek, o którym mówimy naprawdę nie musi się bronić i niczego udowadniać. Jego bronią twarde wyniki, których nie sposób podważyć. To właśnie dzięki niemu i tylko niemu poprzednia organizacja zawdzięcza swoją dzisiejszą pozycję. I żeby była jasność. Nie jestem tym za kogo mnie uważasz. Kiedyś również niejednokrotnie sceptycznie oceniałem jego działania. Ale poszedłem po rozum do głowy i z boku na chłodno mogę jedynie żałować, że zabrakło mi wtedy większej refleksji i umiejętności rzetelnej oceny. Tobie też tego życzę.

@John Malkovich

Poszedłeś po rozum do głowy i.....zabrakło haha. Bo żeby chwalić tego cymbała to trzeba mieć nierówno pod czaszką

@dekoralek

Z pewnością poziom waszych krytycznych wypowiedzi szkalujących i dyskredytujacych wszystkich dookoła na literę B i język jaki używacie świadczy o waszej wielkiej mądrości, wysokim poziomie kultury i dużej dawce rozumu. No to tylko pogratulować firmie, że była w stanie zrekrutowac takie talenty!

@John Malkovich

Haha....... W przypadku niektórych osób nie da się używać kulturalnych słów..... Jeżeli chwalisz kogoś takiego jak "m" celowo pisane z małej litery.... To gratuluję geniuszu

NN
@dekoralek

Jak jestes taki "inteligenty" i genialny to się ujawnij, może Ciebie będziemy wychwalać pod niebiosa "geniuszu". Zgadzam sie z kolega powyżej - "No to tylko pogratulować firmie, że była w stanie zrekrutować takie talenty". Większość z Was wypowiadając sie w sposób negatywny, chyba chce zamaskować swoje kompleksy i nie wiedzę. Większość z Was nie ma pojęcia o czym mówi. Wypowiadacie sie na temat osoby która bardzo dobrze zarządzała firmą, jakby sie na tym nie znała. Ale oczywiście najwiecej mają do powiedzenia zwykli, zawistni PH którzy na temat zarządzania firmą wiedza tyle co nic. Mówicie o wszystkim jakbyście mieli nie wiadomo jakie kwalifikacje, skoro wszyscy tak dobrze wiecie, jak zarządzać firma to startujcie na takie stanowisko. Śmiechu warte. Jak to mówią kozak w necie, czujcie sie potężni póki jeszcze możecie, sprawiedliwość dosięgnie wszystkich, karma wróci :) Przez takie osoby jak Wy, wy którzy wprowadzacie taki zamęt, firma skończy jak Tytanic - na dnie. A mogła to być na prawdę potężna korporacja.

@NN

Miałem przyjemność pracować w AN za dobrych czasów i miałem nieprzyjemność pracować za czasów "m". Kiedyś to była fajna firma a tonącą jak Titanic zrobił ją właśnie ten o którym mowa. NN pracowałeś w AN? Pojedź w rynek i porozmawiaj z ludźmi co sądzą o Akzo w okresie kiedy "m" i reszta jego nieudaczników wzięła się za zarządzanie. Zobacz jak rynek reaguje.... A potem pisz pieśni na jego temat.

Dr No
@dekoralek

Dekoralek, może napisz ile przycinałeś kasy na boku. Przyszli nowi ludzie i ucieli lewą kasę. Nie dziwię się że narzekacie. Rozmawiam czasem na spotkaniach z osobami sprzed zmian. Lewa kasa wlewała się do kieszeni, teraz się urwało i jest wielki lament.

@Dr No

Haha.... Co żal d....ściska? Lewy to ty jesteś..... Ty rozmawiałeś??? Zmień lekarza bo ten cię oszukuje

prawdopodobnie znajomy
@dekoralek

Nie miej pretensji, że nie potrafiłeś dać od siebie wystarczająco dużo, żeby zostać w firmie. Z drugiej strony to zrozumiałe skoro przyzwyczaiłeś się do czytania książek pod halą i spania w samochodzie :) Fajnie, że poszedłeś do konkurencji. I w kwestii marketingu, żadna firmy z branży DIY nie powie, że Akzo jest słabe. Sprzedawcą trzeba się urodzić, gdy chcesz nabyć umiejętności jesteś jedynie przeciętniakiem.

nn
@NN

"Niewiedza" piszemy łącznie - "nie" z rzeczownikami pisze się łącznie.

@prawdopodobnie znajomy

To nie firma zrezygnowała ze mnie tylko ja z firmy. Książki nie czytałem bo przecież dawna ekipa AN to były nieuki i analfabeci.....nie to co wykształceni bikusie.... W obecnej chwili Akzo jest słabe i wszyscy wiemy dzięki komu!!!!!!

Karo

a jak się pracuje na sieciach międzynarodowych jako Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów ? jakie wynagrodzenie można otrzymać z premia i czy jest osiągalne ? jak atmosfera w firmie ? jakie narzędzia pracy ?

klaudia
@Karo

Świetna praca, aplikuj bo warto!

on

Po prostu pytam, co nie wolno ? Każdy jest dziwny, myślisz że Ty nie jesteś dziwny ?

romek

no dobrze, ale co powiecie na prace jako Merchandiser - Reprezentant Handlowy ds. Kluczowych Klientów?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
on

wiesz no dobra , czyli wykładanie towaru i aktywna sprzedaż , to są zadania reprezentanta ds. kk , u konkurencji to się nazywa promotor sprzedaży (PS) , ale głównie wszędzie o to samo chodzi sprzedawać sprzedawać. Kilka osób napisało, że to stanowisko rozwojowe a na czym ten rozwój polega . Można wiedzieć. Tylko proszę o konkrety a nie ogólniki.

ciekawy

Ciekawe jaki mieli cel wprowadzać reprezentanta ds. kk , zmienili nazwę a co więcej? Głównie zajmujesz się sprzedażą to wykładanie towaru , tworzenie ekspozycji , czyli głównie to praca fizyczna. Ciekawe jaka będzie reakcja konkurencji w tej branży.

Roman Torres
@ciekawy

żadna!! :D nie mają hajsu na to! To że Tiku... wprowadziła objazdowych merczy do wykładania towaru nie znaczy nic :D

Qba
@Roman Torres

Ci objazdowi merchowie właśnie wypieprzają do konkurencji bo Tikkurila pozabierała samochody. Wiadomo czy Akzo przedłuży akcje z etatami na merchów?

BOB
@Qba

Przede wszystkim to nie są "objazdowi merchowie" tylko KAR'owie a dokładniej Reprezentanci handlowi. Po drugie dla Akzo to nie jest "akcja" tylko zatrudnienie na stałe, nie mylić z projektem. Efekty ich pracy widać gołym okiem ;)

Dominikejszyn LBN
@BOB

Dokładnie kolego, objazdowi merchowie to w Tiku...- który zatrudnia ich za 1500 na zleceniu plus zwrot za paliwko i amortyzacje(własne auto), wiem od znajomego, bo to robi. Reprezentanci Akzo czyli KAR-owie to kolejny TEAM który wie, po co i na jakich warunkach jest zatrudniony w Akzo. Razem możemy więcej. Pozdrawiam Serdecznie

Estera
@BOB

Qba chciał powiedzieć że objazdowi z konkurencyjnej firmy zwiewają a nie nasi KARowie :D

Odchodzący

Jak pH nie maja tak złe to czemu praktycznie co miesiąc odchodzi po kilku? Dlaczego firma nie ściąga nikogo z branży? Bo wszyscy z branzy wiedza ze Akzo to titanic i nikt tu nie przychodzi dlatego ściagają ludzi z fmcg bo nie znają branzy wiec nie wiedza nic tej korporacji. System jest motywujący bo tak naprawdę w teorii możesz zarobić naprawdę dobre pieniądze ponad 15 tys na kwartał podstawa plus premie ale tyle z teorii. W praktyce nie zarobisz nic dodatkowo. Masz tylko podstawę, plany brane z kosmosu dynamika po 40% na miesiąc , ciagle pretensje, motywowanie przez zastraszanie. Tak to wyglada.

Odchodzący

reprezentant ds. Kluczowych klientów to tak naprawdę pracownik który zapieprza 8h na jakieś hali typu leroy lub castorama, wykłada towar, ulotki, zamawia towar, czyli w większości praca fizyczna.

opinia
@Odchodzący

Dokladnie.

@opinia

reprezentant , czyli zwykły robol, ciekawe jaka kasa ? ktoś konkretnie napisze ?

zadowolony
@on

Robolem jest kazdy:-) nawet dyrektor. Praca nie jest ciezka. Kasa po zrobionych planach przyzwoita. Rotacji nie ma chyba ze ktos kombinuje z godzinami pracy. Ludzie z casto czy leroy zarabiaja mniejsze pieniadze.

ktoś
@zadowolony

W jakim mieście pracujesz ? Robolem dyrektor ? Jasne. Tylko on fizycznej pracy nie wykonuje.

@ktoś

To idz na dyrektora:-)

haha
@on

Po co sie pytasz o kase jesli uwazasz ze te stanowisko to robol. Dziwny jestes.

realista
@zadowolony

Obecny dyrektor z Akzo to nie robol tylko nic nie warty pajac!!!

taki
@ja

Takie stanowiska są załatwiane po znajomości. Wszędzie tak jest , jak ktoś wierzy w to , że to osoba z "ulicy" to jest naiwny.

@zadowolony

"zadowolony 2016-11-02 19:33:01 @on - 2016-11-01 14:29:47 Robolem jest kazdy:-) nawet dyrektor. " Wreszcie ktoś napisał prawdę o pracy w handlu :))) Jedno zdanie warte miliony!!!!!!

Odchodzący

Ja pracuje w Akzo jako ph, ale już odchodzę . Macie pytanie. To zadawajcie odpowiem.

olaf
@Odchodzący

szukają PH do kluczowych klientów na podkarpacie - warto aplikować ? kto jest RKSem na tym terenie - da się z nim pracować ?

Ph

Ciekawe która firma daje z miejsca umowę na czas nieokreślony? Czas próbny jest potrzebny zarówno firmie jak i pracownikowi.

raper

Akzo to najlepsza firma w branzy. Po zmianach sa menadzerowie o wysokich kwalifikacjach. Prawie wszyscy robia plany. Firma sie rozwija.

magda
@raper

Hahaha raper lecz się na nogi bo na głowę za późno

Cykcyk
@raper

Hahahaha

pokemon

Fakty są takie że Akzo oferuje najgorsze warunki w branży. Takie podejście kończy się dużą rotacją i to się już dzieje. Konkurencja się cieszy.

wypas

Premia raz na trzy miesiące albo raczej jej brak. Dużo pracy mało pieniędzy. @

zainteresowany

Hej, w Poznaniu, Szczecinie i Gorzowie jest już nowy kierownik regionalny? To prawda, że z Calsberga?

hello

Do romek. Stanowisko "Reprezentant Handlowy ds. Kluczowych Klientów" ,a kto to taki jest co konkretnie robi ? Niech ktoś napisze wyraźnie biało na czarnym :) Merchandiser , to tylko nazwa jesteś taka naprawdę ?

ciekawski

Witam. czytałem ostatnio ogłoszenie na stanowisko: Merchandisera/ Reprezentanta Handlowego produktów Akzo Nobel. zastanawiam się jakie są zarobki i jak praca wygląda ? Czy stawka jest godzinowa czy stałe wynagrodzenie + premia? rynek mazowiecki. będę wdzięczny za odpowiedź.

on

Ela nie będę tego komentował co piszesz , bo widzę że w tej firmie osoby widzą świat innymi oczami. Czemu nie napiszesz prawdy jaka to praca i kim naprawdę jesteś.

ktos

jakie nieruchomości ?normalna praca na markecie

ktos

dobre żarty , spoko robota , jak lubisz być fizolem za kwotę poniżej 2000 zł to sory , ale nie .

usa
@ktos

Nie przekonam nieprzekonanego. Ludzie pracuja i sie rozwijają. Pewnie ze można lepiej zarobić ale tez trzeba więcej sie narobic i nadenerwowac. To nie jest umowa zlecenie tylko etat. Narazie nikt sie nie skarzy.

realista

usa ale z ciebie dowcipniś

Zostaw merytoryczną opinię o Akzo Nobel - Warszawa

• Jak się pracuje w Akzo Nobel?

Zobacz opinie na temat firmy Akzo Nobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akzo Nobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akzo Nobel?

Kandydaci do pracy w Akzo Nobel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akzo Nobel