Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

aska

u mnie w pracy atmosfera tez super, ludzie symaptyczni, otwarci i chetni do pomocy, milo sie pracuje w takich warunkach

kamil

ja w ciemno wyslalem cv, ciekawe czy sie odezwa

Nina

Nie tylko staże można pracować dorywczo, mi akurat ten rodzaj pracy podchodzi. Czasem wpadnie robota gdy mam na to czas. Jeśli chodzi o mnie idealne rozwiązanie.

Elka
@Nina

Myślmy tak samo, mi też bardzo odpowiada praca dorywcza, jak mam potrzebę to zarabiam. Do tego w Impelu fajni ludzie.

kamil

nie wiedzialem ze maja staze studenckie,w tym roku to juz za pozno, ale w przyszlym na pewno sie rozejrze na wakacje

@kamil

Pewnie, próbuj. Sam tak zaczynałem. Duzo się wtedy nauczyłem

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Pomocnik Mechanika
Proxim Sp. z o.o.
karol

ja zawsze u nich pracuje na wakacje, lepiej tak niz nic nei robic, nudzic sie i wlasciwie tracic czas, a tak zawsze kasa wplywa i poznaje nowych ludzi

Jarek

W impelu można też pracować tymczasowo, jako że nie szukam pracy na stałe korzystam z tej formy. Też mam dobre doświadczenia z nimi.

Iwo
@Jarek

To prawda w Impelu znajdzie się praca dla każdego, oferują także pracę tymczasową oraz staże studenckie.

hania

szukam wlansie firmy na ochranianie mojej imprezy i chyba si ena nich zdecyduje, jak widac znaja sie na swojej robocie

@hania

Nie zastanawiaj się tylko wynajmuj Impel, będziesz zadowolona. Zawsze wywiązują się z umowy, będziesz zadowolona.

user

mam okazję mieć do czynienia na co dzień z 'standardami' Impela ale dobrze że niedługo kończę współpracę z nimi. Wielu moich znajomych rozsianych po całej Polsce ma do czynienia z Impel. Niestety obraz tej firmy od środka nie jest tak piękny. Mnóstwo osób pracuje w Impelu na umowę o dzieło, zlecenie, większość pracowników (szczególnie młodych) nie zdaje sobie sprawy ile traci na tych śmieciówkach. Dawanie umowy zlecenie na prace w określonych godzinach to działanie na szkodę pracownika i państwa, umowa zlecenie jest za wykonywaną czynność a nie za liczbę przepracowanych godzin. Tak właśnie wyglądają te słynne 'Impelowskie standardy' - kłamstwa i kombinacje. Jakiekolwiek umowy ustne zawierane z menadżerami, kierownikami Impela są gómno warte. http://cia.media.pl/impel_praca_niczego_nie_warta

Cinek

Wypłata też nie zależy bezpośrednio od Impela. W dużej mierze zależna jest od właściciela obiektu, który firma ochrania. Dla przykładu - w leclercu jest to jakieś 5,80, w hm'ie było 9 (obecnie, po wygranym przetargu, chłopaki robią po 3,40 ale nazwy firmy nie pamiętam), a w biedronce 6-7,50 - kwoty netto za godzinę, przy umowie zlecenie.

Żenująca_propaganda_Impela

Czytając powyższe opinie nt. Impel dochodzę do wniosku że ktoś robi z gowork.pl tubę propagandową firmy Impel. Zero konkretów tylko wszyscy się "radują" że mają wypłatę na czas. Takie argumenty jakoś mnie nie przekonują, ewidentnie widać że ktoś postuje za kasę. W dzisiejszych czasach praktycznie wszystkie firmy ochroniarskie płacą na czas. Szkoda że nikt nie chce się pochwalić na jakich zasadach pracuje (umowa zlecenie, o dzieło) w Impelu i za jakie pieniądze... Szukając info o jakiejś firmie warto brać pod uwagę kilka źródeł np: http://forum.nto.pl/1-zl-brutto-za-godzine-pracy-ochroniarze-maja-dowod-ze-pracuja-za-taka-stawke-t104372/page-1 nie wygląda to tak kolorowo

Karol
@Żenująca_propaganda_Impela

Nikt nie lubi chwalić się na forum ile kto zarabia, tu szukamy opinii o pracodawcy gdy chcemy się zatrudnić, i chyba o to chodzi. Za dużo teorii spiskowych w filmach się naoglądałeś.

user
@Karol

@Karol to nie film sensacyjny to marketing szeptany (buzz marketing)

Cinek

Tylko bron Boze nie idzcie na Turystyczna do Leclerca!!

Pazur

Szczerze ja nie znam lepszej firmy ochroniarskiej, więc jak ktoś zastanawia się czy warto czy nie, to warto. Firma istnieje od lat, cieszy się na rynku dobrą opinią więc praca zawsze będzie.

gryzli
@Pazur

Ja znam Impela od strony klienta, korzystaliśmy z usług, nie mam nic do zarzucenia, wszystko tak jak ustaliliśmy. Pracownicy kompetentni.

marek
@gryzli

no to mamy podobne doświadczenia. też korzystaliśmy z usług impela jeśli chodzi o ochronę imprezy i bardzo jestem zadowolony że wybrałem akurat tą firmę. solidni, rzeczowi i konkretni.

Magda
@marek

Niedługo bęziemy organizować koncert, myślicie, że Impel się sprawdzi? Koleżanka była zadowolona, a brała ich do ochrony wystawy. Jakie macie doświadczenia?

kaja
@Magda

mozesz brac w ciemno, ochraniali mi jedna impreze i naprawde wszystko bylo tak jak byc powinno

@Magda

Na pewno się sprawdzi, to duża, doświadczona firma. Miałem z nimi styczność kilka razy i nigdy żadnych uwag, zastrzeżeń, wywiązali się z umowy. W dodatku pracownicy znali się na rzeczy.

Robert

Najważniejsze że w kryzysie można u nich znaleźć pracę, teraz o pracę nie jest tak łatwo. Składam papiery i idę na rozmowę.

karina

moze idealistyczne a moze i nie, warto sie w pracy nie meczyc, bo tam jednak spedzamy wiekszosc naszego zycia

mirek

chodzi ot o zeby do pracy chodzic z przyjemnoscia a nie z musu, moze to i idealistyczne podejscie, ale ja tak mam i praca tutaj mi odpowiada

marcin

mi się w impelu dobrze pracuje. jasne zasady, wiadomo kiedy kasa, przełożeni ok. nie ma się czego czepić, choć wiadomo że to nie jest jakaś wielka kasa. ale jak na taką pracę to adekwatna.

balboa

O Impelu jako firmie raczej złego słowa nie powiem, kasa jest jaka jest ale na czas, chcesz więcej zarobić to bierzesz więcej dyżurów. Pracowałem na turystycznej w leclerc i tam paranoja ale to przez debilnego szefa ochrony pana A. (nie impel). Krótko- długa koszula, spodnie wizytowe buty cwelki a temp. jak wiadomo wysokie. Napić się nie można chyba że pójdziesz do wc i pociągniesz kranówe, zapomnijcie o siedzeniu, chyba że na przerwach, których jest aż dwie a każda po 20 min! na 13h stania. Żeby zapalić to wypad pod rampę ale na koszule musisz coś założyć bo pan A. nie pozwala na wyjście w koszulce impel, na sklep podczas przerwy tak samo. Jak pogadasz z kumplem ze zmiany lub kasjerką masz 100 zl kary, zejdziesz z posterunku bo coś też stówka leci. Chłopaki są ok, dowódcy też. Może nie byłoby tak do d*py gdyby nie pos*ana polityka pana A. Pozdro

iwo

zaczalem pracowac tutaj przez przypadek, zadzwnili wpore i udalo mi sie przejsc rozmowe pozytywnie, dzis mija rok i warunki sa coraz lepsze

adrian

stabilne warunki zatrudnienia i placone na czas, za to ich szanuje i dlatego sie ich trzymam, to zadkosc w dzisiejszych czasach

Arek

Przez dłuższy czas szukałem pracy, kumpel polecił mi Impela, złożyłem cv, zacząłem pracę. I cieszę się, bo to był strzał w dziesiątkę. Fajni ludzie, wyplata na czas, niczego więcej do szczęścia nie potrzebuje

Wojtek
@Arek

A czy do Impela można dostać się bez znajomości, jestem nowy w mieście i szukam pracy w dobrej firmie, która nie zwinie się po kilku miesiącach.

Janek
@Wojtek

Impel to konkretna marka nie zmyje się z rynku. To duża firma z doświadczeniem na której na pewno się nie zawiedziesz.

Wojtek
@Janek

A jak płacą? Regularnie?

IK
@Wojtek

Ja pracuję ponad rok i o ile dobrze pamiętam ani razu nie było opóźnienia w pensji, dla mnie to ważne, bo mam stałe zobowiązania finansowe i regularne wypłaty mają dla mnie ogromne znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security