Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

kamil

pracuje poza biurem i rowniez sobie chwale,nie jest to praca latwa, bo czesto wiele godzin, ale placa na czas i nie widze powodu aby na cos narzekac

konwojent

Te wszystkie opinie są od ludzi którzy siedzą w biurze i się nudzą. Rzeczywistość jest całkiem inna. Nie czytajcie tych bzdurnych opinii wychwalających firmę Impel

olek

zgadzam sie, jak sie trafi na dobra firme, to warto sie jej trzymac, tutaj wyplata jest co miesiac na czas na koncie, obowiazku tez nie dobijaja do ziemi, ja jestem zadowolony

marian

nawet wlasna firma nie jest rajem na ziemi, moj szwagier ma i siwieje z nia na dzien, ja wole pracowac w irmie, ktora jest uczciwa,dlatgo implea sie trzymam i nie musze sie niczym stresowac

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Pomocnik Mechanika
Proxim Sp. z o.o.
tomo

raju na ziemi nie, więc impel też nim nie jest, ale jest poważną firmą, która gra fair. pracuję tam jakiś czas i nie mam żadnych problemów. zwłaszcza że kasa na czas co mi bardzo ułatwia życie.

gosciu

uuu ale Impelek musiał się napracować żeby tak czyścić internet ;) Impel po prostu raj na ziemi !! Rzucaj swoją obecną pracę, wyzysk, głodowe składki. Tylko Impel, żyć nie umierać ;)

jacek

niezle to malo powiedziane, pracowalem w roznch firmach i tu jest naprawde inaczej, wszystkie podstawy sa zachowane i dzieki temu ja sie nie martwie ze pracuje caly miesiac i nic z tego nie bedzie

tomek

konkurencja konkurencja, ale wazne jest to ja sie oni prezentuja i co maja do zaoferowania, a impel wyglada na tle reszty naprawde niezle

Radek

Mają sporą konkurencję na rynku i jest w czym przebierać jednak od kilku lat trzymam się ich. To stabilna praca, wiesz co możesz oczekiwać i spokojnie planować przyszłość.

kamila

jestem naprawde zadowolona z pracy u nich, plusem jest jasnosc zasad i terminowosc, o nic sie nietrzeba prosic i upominac

goja

czepialscy znajduja sie wszedzie, nawet tam gdzie jest dobrze, znajda sobie cos.. taki ich natura

tomek

praca jest, umowa rowniez, pieniadze na czas, na co narzekac?

matt
@tomek

nawet 2 umowy - zlecenia, składkę emerytalną odprowadzają raz na 3 miesiące od kwoty około 100 zł brutto, normalnie nie ma co narzekać, praca idealna

matt

ciekawe, że nikt nie wspomina, iż umowy podpisuje się na 0,5 roku i potem przenoszą do innej firmy, w sierpniu przenieśli pracowników do 2K Job - umowy na 0,5 roku (agencja pracy tymczasowej), poprzednia firma to Obsidio (także agencja pracy tymczasowej i umowy również na 0,5 roku), ciekawe co wymyślą po 2K Job

mari

pracuje 1,5 roku, od poczatku wszystko zgodnie z prawem i bez dziwnym kombinacji, polecam jak ktos szuka tego typu pracy

Arek

To bardzo ważne tym bardziej, że dziś mówili że duża liczba pracodawców nie przestrzega przepisów. Dziś solidny pracodawca to skarb.

irek

umowa to wazne, ale kwestie kasy na cza,s jak rowniez dobrej atmosfery tutaj wlasnie przewazyly w moim przypadku, pracowalem juz rok i dostalem propozycje pracy w innej firmie i sie nei zdecydowalem, bo po co zmieniac cos co jest dobre

bart

przede wszystkim jest umowa, pracowalem w roznych miejcach i to wcale nie byl standard

arek

pracowalym w roznych firmach ochroniarkich,ale dopiero tutaj okazlo sie ze prac amoze byc przyjmna i bez zbednego stresu, umowe mam, pewne warunki pracy i stabilnosc, tego mi brakowalo do tej pory

Dariusz
@arek

Niestety nie każda firma jest uczciwa, kilka razy się przejechałem tu w Impelu jest zgodnie z umową. Warto to docenić.

alina

pieniadze sa wazne, bo niestety niezbedne do zycia,ale tutaj mozna zarobic na zycie na spokojnie, no i nie trzeba sie martwic o to ze pieniadze sie spoznia czy przyjda nie takie jak powinny

W pracy liczy się nie tylko kasa, lecz również atmosfera, w końcu gdy z przyjemnością idziesz do pracy to dzień szybko leci.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security