Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Maciek

Są różne firmy, dziś działają jutro nie impel to stabilny pracodawca na lata, można planować swoją przyszłość czy wydatki bo wiesz że co miesiąc dostaniesz wypłatę.

AK
@Maciek

No właśnie dla mnie, fakt, że Impel na rynku pracy od lat, to bardzo ważna cecha. Mam złe doświadczenia z poprzednim pracodawcą, który zniknął niemalże z dnia na dzień. A wynagrodzenie na czas, to już podstawa.

zenek

praca nieskomplikowana, godziny mi odpowiadaja, kadra calkiem fajna, no moze oprocz jednego faceta, wiec nie mam sie w sumie do czego przyczepic

Olo

Czytam Wasze opinie o firmie Impel z zainteresowaniem. Zastanawiam się nad pracą, bo w mojej firmie coraz gorzej, o atmosferze nie wspomnę, ale coraz częściej spóźniają się z pensją, a to już mi nie odpowiada.

@Olo

Olo składaj papiery! Nie masz się nad czym zastanawiać! Ja pracuje od kilku miesięcy, atmosfera bardzo fajna i przyjacielska, a poza tym wypłata zawsze na czas. Człowiek czuje się bardzo stabilnie

tymon

praca w ochronie do skomplikowanych nie nalezy, mozna zdobyc doswiadczenie, no i placa tak jak powinni, wiec jak dl amnie duzo plusow

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Pomocnik Mechanika
Proxim Sp. z o.o.
darek

zarobki jak zarobki, wiadomo ze zawsze moga byc wieksze, ale tak jest w kazdej pracy, dla mnie liczy sie to, zeby praca bylo ok i placone na czas i tutaj ak jest

Gruszka

Zaletą firmy Impel są pewne pieniądze, nie ma opóźnień w płatnościach.

karol

mnie wkrecil kolega, wiedzial ze szukam pracy i powiedzial zebym tam sprobowal i sie udalo, praca calkiem spoko, kasa zawsze na czas, wiec ja zastrzezen nie mam

Maro

Szukaj ofert na portalach z ogłoszeniami, mnie akurat polecił znajomy, może masz kogoś, kto pracuje w ochronie?

Obecnie trudno o stabilną pracę i wypłatę na czas, udało mi się to znaleźć w impelu. Każdy kto chce niech spróbuje, mi się udało.

Jacek
@Marcin

A jak można się dostać do pracy w Impelu w ochronie?

Jacek
@Marcin

Właśnie warto podkreślić, że Impel, to firma stabilna, od lat na rynku. Nie zalegają z płatnościami.

Arek
@Jacek

Od niedawna współpracuję z Impelem. Praca jest ok, atmosfera w pracy bardzo fajna, ludzie z którymi pracuje są świetni. Wpłata zawsze na czas! Jeśli chcecie się zatrudnić, powiem jedno - WARTO

Ta firma nie ma dobrej opinii ani u pracowników ani u kontrahentów ,którzy muszą się męczyć bo wygrywają przetargi za grosze ,a później odstawiają fuszerkę.

Teresa
@Adam

W moim bloku jest ochrona Impela, bardzo sympatyczni Panowie, szybko zorientowali się wśród mieszkańców, kto mieszka, a kto nie, co jest dosyć istotne, nie muszę za każdym razem się tłumaczyć, czy pokazywać dokumentów.

olek
@Adam

to ze sa tansi nie oznacza ze gorsi, takie czasy juz dawno minely

adam

okazuje sie ze praca w ochornie niejest taka zla, bronilem sie przed nia troche, ale w impelu mam dobre warunki, spokojna prace, wiec jestem zadowolony

Tadeusz
@adam

Adam napisz coś więcej, bo zastanawiam się nad praca w ochronie, ale nie ukrywam, że dostałem ofertę od innej firmy, co prawda mniej znanej, warunki podobne.

Kuba12798000

Witam mam zamiar pracować w impelu ,możecie napisać mi coś z raz pozytywnego od tego co jest powyżej napisane o Impelu..

Idol

W Katowicach IMPEL wygrał przetarg na ochronę jednego z Banków.. obiecywali zatrudnienie na podstawie "Umowy o pracę" ale to były tylko "obiecanki cacanki" (usunięte przez administratora)

xxx
@Idol

(usunięte przez administratora) Ciekawe jest tylko to jak ludzie pracowali 10,9,6,5 lat to firma czerpała na tych ludziach ogromne zyski z pefronu a jak teraz to juz nie moze przedłuzyc umow o prace na ten okres przejsciowy.Ludzie czarny ląd,dzika Afryka zadnego poszanowania.

Waldek
@xxx

Ja pracuję od roku i jestem zadowolony, wypłata na czas, kasa też satysfakcjonująca

KOLO

Rzeszowski Impel to najgorsze dziadostwo (usunięte przez administratora)

maxel

najlepsze jest przy przyjęciu do pracy w IMPEL-u gdzie prosisz o umowę zlecenie ze względów rodzinnych, pisząc podanie wg.wzoru,zastanawiam się ile autor tego "wzoru"przed jego "(usunięte przez administratora) prześlę do urzędów z prośbą o interpretację prawną

obiektywny

Impel szuka ludzi na jednostki wojskowe w Rzeszowie - za każdym razem jak się z nimi rozmawia mówią co innego. najpierw obiecywali więcej teraz już mniej, ale pewnie za chwilę dadzą ludziom co tylko oni zechcą aby wejść na obiekty jak czas ich będzie gonił. podobno w zeszłym roku poobcinali ludziom stawki po tym jak już weszli na obiekty. napiszcie coś o rzeszowskim impelu

xxx

Ciekawe jest to,ze do każdej innej firmy ochroniarskiej do pracy w Lublinie jest wymagane zaświadczenie o niekaralności,a w Impelu jest na zasadzie oświadczenia zainteresowanego,co za sobą niesie który karany się do tego przyzna jak był wcześniej karany lub siedział w kryminale.Teraz sobie wyobrażmy ze taki były skazany pilnuje np, budowy i ma 5 zł na godzinę.

jacek

jak potrzebuje, to zglaszam wczesniej i moj szef problemow mi nie robi

wiekszy demon

Adas a co ty taki kozak jestes? :D w koncu i ty sie doczekales wywalili cie na zbity pysk konfidencie najwiekszy :)

John

Dla mnie Impel to (usunięte przez administratora).. pracowałm tam przez 7 miesięcy... i aż 7 miesięcy za długo.. poszedłem tam bo wiecie jaki jest rynek pracy.. a opinnie o tej firmie już znałem.. a wiec.. pierwsze 2/3 miesiące były idealne.. dużo godzin wszyscy mili zero problemów.. dopiero poźniej zaczeło im (usunięte przez administratora)nie znający sie na swojej pracy przyjezdzal tylko po podpisanie kursów których nikt nie widział... kierownicy od (usunięte przez administratora) wzięci.. a taki zwykly pracownik jak ja musiał tyrać za takiego.. bo mu (usunięte przez administratora) z monitoringu nie chciało sie ruszyć... a wiec po tych 3 miesiacach zaczelo się odpierdfalanie godzin.. aż wkoncu człowiek sie (usunięte przez administratora) i podziękował.. dla mnie ta firma to jest ścierwo.. pracowałem w kilka i w żadnej nie było tak źle jak w tej.. nie wiem jak jest gdzie indziej ale w okręgu Lubelskiem kategorycznie nie polecam.. PS. Zero profesionalności same kaleki

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security