Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

nick

Chyba nie rozumiesz pojęcia "impreza integracyjna"... Nie zmartwi mnie Twoja dzisiejsza nieobecność !

dla rozładowania emocji i wyrównania poziomów mamy jutro imprezę integracyjną :)

Harry_Portier

Nie widzę żadnej logiki w tym co napisałeś. Lider - człowiek który dostaje pod opiekę i kontrolę swój zespół pracowników, gdzie tu Twoim zdaniem powinienem wcisnąć równość? Dla firmy owszem, mogę się zgodzić, wszyscy jesteśmy "płotkami" (tylko tyle, że od lidera więcej się wymaga).My dostajemy ochrzan/pochwały od szefostwa, Wy natomiast od nas. Jako ludzie, również jesteśmy równi, ale to jest PRACA! Get used to it :) Dziękuję za wysłuchanie dzisiejszej audycji ;) Następna transmisja, może jeszcze w tym miesiącu?:P Pozdrawiam Wszystkich w ten piękny i nareszcie ciepły dzionek :) Harry

lider?

"Niezadowolony podwładny"? O ile dobrze pamiętam lider to zwykły pracownik, równy innym, a nie ich zwierzchnik.

Pracownik Biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
NoStres :)

Wszystkiego najlepszego z okazji swiat wielkanocnych ;) zdrowia szczescia i radosci niechaj w waszych domach zagosci :)

iefhbjdshfjdhf

JEDNI NARZEKAJA, INNI NIE;) NIE ROZUMIEM WIDAC MZOE BYC W TEJ FIRMIE OK;) CHYBA KAZDY MA LEPSZE I GORSZE DNI!:) ALE SKORO JEST WAM TAK ZLE TO IDZCIE NA KASE DO REALA ALBO DO GALERII SLONECZNEJ TAM POTREZBUJA LUDZI AMBITNYCH, KTORZY LUBIA STAC I SIEDZIEC W PAMPERSACH;))))N HIHIHIHIHIHIH;) ZEJDZCIE JUZ Z TYCH LIDEREK I LIDEROW;) CO TO WAM DA??? NIC! KLIKI SIE NIE ROZWALI;'))))

zgadzam sie... bardzo sie zminiły

To już naprawdę przestaje być zabawne. Ludzie, nie wiem czy orientujecie się w temacie, czy też nie, ale zostały nam przydzielone funkcje i nazwa, takie jak np. \"lider rozkładu\". Owe \"liderki\" jak Wy to je nazywacie, są po to aby Was pilnować, cóż taka ich rola, ale to też dzięki nim macie płacone za czynności które wykonujecie na godziny. Mają mnóstwo obowiązków i sporo stresu, czemu? Bo praca z młodymi ludźmi nie należy do łatwych. Jeżeli coś Wam nie pasuje w ich pracy lub też działa zazdrość i zbyt wysokie ego, proszę droga wolna. Składajcie swoje kandydatury do szefostwa z argumentacją czemu to lepiej nadajecie się na dane stanowisko, może Wam się uda. Zamiast wypisywać te głupoty po forach :P Jakby co, jestem dzisiaj od 14 w pracy, wszelkie zażalenia co do posta, proszę niezwłocznie zgłaszać osobiście w firmie ;) Gdyby ktoś jednak chciał mnie po cichu ustrzelić, to mój statek znajduje się na polu A 4. Do HOSE2: Dziękuję za pozdrowienia, urosłem :P Pozdrawiam wszystkich ciepło i gorąco Harry :)

hmmmm,,,,,,..........

hmmmmmm..........ciekawe to wszystko;)

........

wiesz...mysle ,ze jestes z projektu c siedzisz i sie obijasz takze jezeli chcesz zobaczyc co to robota to zapraszamy na dol!!!!!!! bo my zapirrrrrrrrrrrdzielamy jak mrowki;) nie wierzysz to przyjdz a sie przekonasz!!!!!!!!

PKOwiec

Ludzie pisanie o sobie w trzeciej osobie nie jest normalne. Jak nasze liderki potrzebują się do cenić to jest lepszy niż chwalenie się przez samą siebie na forum. Wpisy pojawiają się jakoś tak dziwnie wtedy kiedy nie ma ich w pracy...

karmazynowy przypływ

no w sumie m.j masz racje. Miałem kiedyś problem i jedyna osobą, która mi pomogła jest (usunięte przez administratora)( taka czarna boe nie wiem jak ma nazwisko), pytalem obecnego szkoleniowca i nic nie umiala. co do reszty dziewczyn zgadzam sie w 100% sa spoko. (usunięte przez administratora)usmiech mnie powala...

pozdo dla wszystkich;)

Tak Tak Tak. Podpiszę sie bardzo chtnie pod pozdrowieniami. Fktycznie jest mase osb które sprawiaja z bardzo chenie prychodzi sie do pracy. Tak tak tak na włsanie ten znienawidzony przez wszystkich projekt, bo u nas jest naprawde wesoło:)i pamietajcie wszyscy, ze na jest więcej:)

Do koleżanki która chce dostać prace w IM, na każdej stronie z ofertami pracy, jest oferta wystarczy wysłać CV e-mail-em. Pozdrawiam i zapraszam he :)

a jak się tam do pracy dostać - jeśli już tak zachwalasz bo ja bym chciała z miła chęcią

To, że siedzisz na górze nie znaczy, że jesteś górą.

ekipa góra

Na górze siedza osoby które pracuja dłuższy czas, potrafia duzo zrobić w tej firmie i duzo zarobić, tak nie narzekaja na wszystko jak wy!! bardzo dobrze ze was oddzieliły od innych bo robiliscie wszedzie tylko niepotrzebny zamęt! proponujemy jeszcze magazyn oddzielić!!! :)

reminho

Ja traktuję tę pracę jako tymczasową.Bo zarobić tuttaj porządne pieniądze to graniczy z cudem.Wiem także że osoby pracujące już dłuższy czas mają problem z wyrobieniem normy.Nawet za bardzo się nie staram jak liderka pyta się czemu tyle pudeł a nie więcej to po prostu odpowiadam: bo tak, mam takie a nie inne tempo pracy.Jak komuś to nie odpowiada to proszę bardzo możecie mnie zwolnić na pewno nie będę płakał.Przyznam że ludzie są fajni i chętni do pomocy i chyba tylko to mnie trzyma w tej pracy.Ale ogólnie fajnie że jest miejsce gdzie studenci mogą jakiś grosz zarobić i zdobyć doświadczenie.Nie chce narzekać (chociaż po tej wypowiedzi zapewne tak to odbierzecie:)) cieszę się że mam pracę ale mówię jak coś znajdę innego (mam nadzieję że to nastąpi szybko) to spadam z tej firmy, ale będą ją miło wspominał.Pozdrawiam

!!!

jednym slowem juz po 6 godzinach pracy przysluguje nam 15 min przerwy a nie po 8!!!!

Abidin Law

Szczególny rodzaj przerwy jest przewidziany również dla osób, które pełnią swoje obowiązki zawodowe na stanowisku wyposażonym w komputer. Zgodnie z § 7 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 1 grudnia 1998 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe (Dz.U. z 1998 r., Nr 148 poz. 973), pracodawca jest zobligowany do zapewnienia pracownikom: * przemiennego łączenia pracy związanej z obsługą monitora ekranowego z innymi rodzajami prac nie obciążającymi narządu wzroku i wykonywanymi w innych pozycjach ciała - przy nieprzekraczaniu godziny nieprzerwanej pracy przy obsłudze monitora ekranowego lub * co najmniej 5-minutowej przerwy, wliczanej do czasu pracy, po każdej godzinie pracy przy obsłudze monitora ekranowego. Należy tu pamiętać, że oprócz omawianej tu rzerwy pracownikom, którzy spełniają warunki ustawowe (ponad 6 godzin pracy dziennie), przysługuje również odpoczynek wynikający z art. 134 K.p., a więc przerwa 15-minutowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.