Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

haha

albo zróbcie coś z tym albo się nic nie odzywajcie. weszły wam normy i teraz narzekacie jak ich nie mieliście i zarabialiście w tej firmie najwięcej też było źle. porozmawiajcie z innymi. my mamy cały czas normy iale dajemy radę. Już jest jeden bunt na jednej sekcji i jakos nic z tym nie robia. 10 15 osob odejdzie cóż z tego jak znajdą na nasze miejsce osoby. chcesz pracowac to pracuj nie chcesz to droga wolna...

Zacznijcie sami od siebie a dopiero od innych wymagajcie dzieciaki. :p

No żebyście się czasem nie zdziwili:D

Ciekawe czy autor/ka kogokolwiek miał/a na myśli? A może raczej coś miał/a na myśli?

Pracownik Biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mia

oo i ta oda też do gazetki:)

POPIERAM POMYSL!!!!!!!:D

super

alleluja

Brawo Brawo Brawo!!!! czytajac wszystkie wpisy można sie wiele dowiedzieć o tej pracy ponieważ wszystko yo prawda!!!

to byla chyba najbardziej cieta riposta na tym forum:D gratuluje!!:D

tylko skąd wiesz, że tego nie robią? Zaglądasz im w listy? może to robią tylko Ty mierzysz ludzi swoją miarką i gdybyś był na ich miejscu to w ogóle byś pewnie już nic nie wpisywał.

gość

Jaka jest stawka za rozszycie /skan dokumentów? ile gr?

czytając te wszytskie opinie nie wiem jak Wy byście chcieli pracować. Owszem nie wszyscy są sprawiedliwi ale nie mierzy się wszystkich jedną miarą. Jako \"stary\"pracownik powiem tak że wcześniej aż tak nie pilnowali i nie nie wiem dlaczego się to zmieniło ale jakiś powód może być przypuszczam że duże projekty za dużo sobie pozwalały. Przypał teraz tylko że przerwy trzeba wpisywać ale żeby zarobić siedziało się zawsze dłużej niestety:( co do liderów niektórzy faktycznie się unieśli jak dostali awans a niektórzy zostali tacy sami. Zależy od człowieka. Widocznie czymś podpadliśmy i teraz nas ścigają.Na liderów niema co narzekać oni i tak mają nieciekawie bo jeśli kierownik coś im karze muszą to spełnić bo kierownicy muszą mieć banana na ryju... A z tego co obserwuję to dzięki nie którym liderom kierownicy zdobywają plusy w oczach góry. zależne od sekcji więc nie mierzymy wszystkich jedną miarą. A jak się komuś nie podoba to niech szuka lepszej pracy wielu mówi że jest słabo a jakoś nie odchodzą myślicie że kogos przestraszycie jak będziecie tak mówić. Ci którzy mówią wam i was sprawdzają też nie niszczmy życia raczej nie robią tego dla własnej przyjemności. Po drugie jeśli jesteś odpowiedzialny nie masz z nimi problemów tak jak ja:) więc jak masz zamiar marudzić jeden z drugim to się zwolnij lepszy był mniejszy zespół. Co do imprezy było [usunięte przez moderatora] niech ktoś idzie do marketu tam też na bank są firówki:)

mii

kto jest niespełniony to jest,ale taka jest prawda co można wyczytać w wielu opiniach nawet sprzed roku,że dzieci rządzą dziećmi i jest jak jest.Ci którzy trzymają z pewnymi z osobami awansują i palma im uderza do głowy. a Ci którzy poszli stopień wyżej zapominają,że niedawno sami siedzieli na rozkładzie i borykali się z podobnymi problemami. nazwanie irona obozem pracy nie jest przesadą i nawet z podejściem,że wchodzę robię co mam robić i wychodzę, trafia człowieka i tak.

mii

z tymi przerwami to jest po prostu żenujące.osoby, które spędzają na nich dużo więcej czasu niż jest to na listach zapisane albo w ogóle nie jest zapisane biegają i pilnują co do sekundy i co ciekawe na liderów i pewne osoby nie czyhają tak jak na pozostałych.

hehehe

Ehehehehehe zaczyna się robić interesująco:)

Macie rację dwie panie które bardzo duzo gadaja o naszych zarobkach a ciekawe czy chciały by być na naszym miejscu i co do sekundy sie wypisywać!! Powinna być osoba wytypowana z poza ich kregu która bedzie ich kontrolerem!! wtedy sie przekonamy kto bardziej okrada firmę sowimi przerwami!!

przerost formy nad treścią odnośnie tego pana.czytając kilka dni temu komentarze o nim dziwiłam się,dzisiaj rozumiem je i popieram. widać owe \"przydzielone funkcje\" mieszają w główce

hahaha

Zgadzam się z postem wyżej :D:D nawet powiem że nie tylko "starsi" pracownicy maja "pompe" z niego ale prawie każda os., która widzi jego zachowanie hahahah

stopSpam

Harry jeżeli myślisz, że jesteś osobą stosowną do udzielania nagan czy pochwał to chyba troszkę za krótko tu pracujesz. Lider koordynuje pracę nie SWOICH ludzi tylko swoich współpracowników - i nie zajmuje mu to całej zmiany a jedynie mały procent czasu a resztę poświęcamy na zajęcia takie same jak reszta zespołu - i właśnie tu wstawił bym ten znak równości. A.... co jeszcze, każdy ze "starszych" pracowników czytając Twoje posty prawdopodobnie ma niezłą pompę.

NoStres :)

a ja tam musze przyznac ze impreza integracyjna byla przednia przynajmniej jak dla mnie :) bo jak dla mnie to liczy sie towarzystwo a ono bylo przednie :))

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.