Opinie o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Jeśli tu jesteś, prawdopodobnie szukasz informacji o Naturze lub odpowiedzi na konkretne pytania. Jeśli zastanawiasz nad pracą w Naturze, zachęcamy Cię do sprawdzenia poszczególnych zakładek z informacjami o firmie. Jeśli jesteś Pracownikiem Natury, zachęcamy do zadawania pytań poprzez przygotowane w tym celu kanały wewnętrznej komunikacji. Komunikacja to ważny element funkcjonowania każdej organizacji. Liczymy, że wspólnie z użytkownikami gowork zadbamy o to, by każdy znalazł odpowiedź na swoje pytanie przy zachowaniu zasad dobrej komunikacji. Nie ma naszej zgody na obraźliwe komentarze oraz poważne oskarżenia niemające pokrycia w faktach! Takie komentarze będą usuwane. Jeśli chcesz zgłosić jakiekolwiek naruszenie ze strony Pracownika Drogerii Natury, prosimy o przesłanie informacji na adres sygnalista@drogerienatura.pl. Zgłoszenie przesłane na ten adres trafia bezpośrednio do kadry zarządzającej Drogerii Natura. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy odpowiadać na wiadomości o innej tematyce niż przedstawiona powyżej. Zespół Drogerii Natura

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Fruzia

Witam was, pytanie nastepujace: Czy w waszych drogeriach jest zarówno kierownik jak i zastępca kierownika?

Justa

Oczywiscie ze nie.

Jest

Rozczarowana
@Ola

Nie u nas nie ma zastępcy.. Kierownik jest, ale tak jak by Go nie bylo

Mmmx.
@Fruzia

A u mnie naprzyklad jest i kierownik i zastepca. Ale zastepca wszytko robi. Takie maja przywileje kierownicy...

ktoś
@Mmmx.

A zastępca zarabia 100zł więcej od pracowników ...

mmmx
@ktoś

no i co poradzić.. Niestety tak było i będzie.

Nowapracownica

Hej, jestem nowa i mam pytanie. Pracuje w Warszawie i kierowniczka zawsze pod koniec pracy robi mi rewizję torebki kurtki itp. kiedy zapytałam dlaczego to odpowiada że chce uniknąć takiej sytuacji jaka była 2 lata temu w Błoniu o co chodzi nic więcej nie chcę powiedzieć

Kierownik
@Nowapracownica

Jest taka procedura w firmie. Nie pamiętam nazwy, nie dostalas jed do podpisania?

Nowa15
@Nowapracownica

Taka procedura, ma prawo do tego ale nie moze ci zrobic przeszukania tylko moze jedynie zagladnac do twojej torebki bez np wkladania rąk

@Nowapracownica

Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia to chyba nie ma problemu ? ;) Niestety ciągle nowi pracownicy , więc trzeba sprawdzać ..

Pracuś
@Ola

Olu, a starych wg Ciebie nie trzeba sprawdzac?

@Pracuś

Wszystkich trzeba ,ale nowy czuje tą "tymczasowość" bardziej ... wyniesie i może się nie pojawić więcej w pracy . Wziąć L4 do końca krótkiej umowy .

Nowa1111

Hej. Jutro jadę na rozmowę do Warszawy. Jakie są zarobki kasjera-sprzedawcy. Pytam bo nie wiem czy warto jechać. Pozdrawiam :)

Xyx.
@Nowa1111

Najnizsza krajowa. + premie za wyrobienie planu miesiecznego badz dniowek . Co waha sie w granicach do max 200 zl. W naszym sklepie tak jest .

Djfjf
@Nowa1111

Haha te premie to jakas zenada... 30 zl premi smiech...

Mmx
@Djfjf

No 33 zl za 3 tatget i od tego podatek..

@Mmx

Lepsze to niż co pół roku premia za miesięczny plan ;). Więcej kasy niż wcześniej można "uzbierać" .

Mmmx
@Ola

Wiesz co nie oplaca sie robic msc tylko dniowki w tym wypadku wychodza jeszcze oplacalnie.

Lala98

Czy u was tez polowa zespolu w tym samym czasie bierze l4 ? No coz... choroba nie wybiera ale to juz kolejna taka sytuacja w niewielkim odstepie czasu

Kierownik
@Lala98

Jeżeli dziewczyny nie chorują, a biorą zwolnienia, to chyba świadczy o tym ze w zespole coś jest nie tak

@Kierownik

Oczywiscie na czele z kierowniczka, zostawiajac caly sklep na glowie dwoch dziewczyn

@anonymous

Ciekawe gdzie jest MR.... porządny MR by z tym zrobił porządek... albo pomógł tym co zostali. W rezultacie wy odwalacie robotę za resztę charytatywnie ,a MR póki ma kto otworzyć ma w tyle wszystko pewnie.

Nie było.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Masza

Jak można układać grafik po 12 h a nawet po 13 mając 5 osób do dyspozycji?! U was tez tak jest? Oczywiście grafik akceptowany przez regipnalna

Uciekam stąd

U nas są trzy osoby, każdy dzień po 11 godzin, masakra :/

@Masza

ECP nie puszcza nawet 13 godzin to już jest liczone jak nadgodziny. Najwięcej to 12 godzin. I ciesz się że masz 5 etatów.

@Xxx

Z czego tu się cieszyć?

Nowa15
@Masza

U nas podobnie... najsmieszniejsze jest to ze 3 osoby wraz z kierowniczka w tym samym czasie wziely l4 na caly tydzien... no coz... choroba nie wybiera, ale za to ktos inny musi (usunięte przez administratora)

Już niedługo

Jak tam dzień dziecka? Najtańsze obrzydliwe cukierki, malowanie twarzy dzieciom (swoją drogą miło, że nie podali żadnych wytycznych), głupie przebieranki bez zapewnienia stroju. A to wszystko gdy są 2 osoby na zmianie, przecież firmy nie stać na więcej etatów. A wystarczyło wynająć animatorkę, a nie robić z siebie biedakow po raz kolejny, żenada.

Pracuś
@Już niedługo

Powiedz z jakiego jestes sklepu, a mysle ze firma juz nigdy nie bedzie kazala Ci robic takich glupot ;)

nie dlugo dlugo
@Pracuś

Z Twojego ;p

Alicja

@Pracuś, ciekawa jestem, czy Twoja sugestia jest na serio, czy z przymrużeniem oka. To znaczy nie mam pewności, czy zdemaskowanie miejsca pracy @Już niedługo sprawiłoby zaniechanie podobnych akcji promocyjnych w przyszłości, czy tylko w tym znaczeniu, że jako osoby będącej poza firmą już by one nie dotyczyły? A swoją drogą, czy @Pracuś masz jakieś osobiste doświadczenia z firmą DROGERIA NATURA-POLBITA?

Alicja

@Już niedługo, jakie są jeszcze Twoje spostrzeżenia dotyczące organizacji pracy w firmie DROGERIA NATURA-POLBITA? Co mogłabyś poradzić osobom, które rozważają możliwość podjęcia pracy w tej firmie? Czy jest to miejsce z którym warto wiązać swoją zawodową przyszłość?

kasia

Sklep na Kabat jest ze złym nastawieniem do klienta.

Alicja

@Kaka, bardzo ciekawie czyta się Twój komentarz, ale podejrzewam, że dla osób spoza struktur firmy DROGERIA NATURA-POLBITA, może on być niezrozumiały. Najczęściej osoby odwiedzające to forum są zainteresowane oceną pracodawcy jaką wystawiają mu obecni pracownicy oraz jak opisują stosunki międzyludzkie panujące w firmie. Wszelkie nieprawidłowości mające podtekst personalny, mają drugorzędne znaczenie.

Kaka

Dziewczyny co wy na ten piękny gest ze strony wyższej?! Jaka mieliście metodę na podział prezentem? My testujemy każda codziennie co innego co godzinę inna maluję usta.... Ta sama pomadka.. Tak by się trzymała i pokazywała klientowi że warto ją kupić ☺️ tuszem się wszystkie rano malujemy... Mówię wam super zabawa jedna po drugiej, najlepiej ☺️mi

Kaczorek

Hej! Nie wiem jak u Was ale u nas masakra.... Jak można dać na stanowisko KIEROWNICZE osobę która nie ma bladego pojęcia, osobę która pracowała na magazynie jako zwykły pracownik?! Czy ta firma ma tak niski poziom że bierze byle osobę?! Nasz KIEROWNIK NIESTETY nic nie potrafi, na dodatek jak można przedłużyć takiej osobie umowę nawet Cie regionalna nie zapyta jak się z takim KIEROWNIKIEM pracuje?! Czy faktycznie się nadaje!!! Ogólnie u nas wszystkie trzymają wypowiedzenie tego ostatnio już za wiele. Kiedyś było lepiej teraz tylko gorzej i gorzej. Robimy wszystko co KIEROWNIK A I NAWET WIĘCEJ. Nie ma pojęcia jak trzeba być ubrany że towar nie może wychodzić po za półkę... Brak słów. A teraz jeszcze będę na koniec zmiany wypełniać kwestionariusz dlaczego mam 2 zł za dużo w kasie... Na logikę jeśli bym wiedziała dlaczego mam za dużo to bym nie miała to wszystko jest śmieszne mam pisać błąd w przeliczeniu czy okrągłym klienta? Bo tego już serio duzo

@Kaczorek

To wy nigdy nie pisałyscie wyjaśnień do różnic ? Pracuje 8 lat i zawsze pisał o się wyjaśnienie do różnicy + - 2 zł. Zdążą się że możesz się pomylić nie twierdzę że nie.

Każda firma dąży do obniżania kosztów, to nie wyjątek!!

O.N.A
@Piotr

Jest różnica między cięciem kosztów ,a byciem dziadowska firma ;) . To jedna ze znanych strategii marketingowych ,ale gdy oszczędza się na pracownikach to znak ,że trzeba uciekać. Każdy marketingowiec Ci to powie ;)

Lalalala

Cześć wszystkim ! ;) pracuje w drogerii 4 lata i szczerze mówiac już od dłuższego czasu myśle o zmianie pracy bo myślałam ze źle się dzieje. Tutaj trafiłam przez przypadek szukając z ciekawości opinii czy tylko u mnie jest tak do (usunięte przez administratora) czy wszędzie i kurde czytam te wypowiedzi i nie wierze... w każdej z drogerii coś jest nie tak. To jest nienormalne czy Góra tego nie widzi. Nie da się ukryć wszystkich mankamentów w drogerii są różne kontrole np regionalnej czy ona nie widzi ze coś jest nie tak i ze dziewczyny nie są zadowolone a może ja to mało obchodzi bo liczą się tylko liczby. A skoro liczą się liczby to czemu nie ma podwyżek za prace która wykonujemy. Dramat coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze tutaj już lepiej nie będzie i trzeba uciekać.

love score

Lepsze hebe. Wiecej placa

@Lalalala

Też o tym myślę ... wszystko drożeje i żyje się od 10 do 10 ... Jak wygram w totka to może przyjdę tu hobbystycznie popracować ,a jak na razie to żyć się nie da za to.

Furia
@ja

Ja pracuje w tej firmie tylko i wyłacznie dla rozrywki .Praca ciężka ,mało płatna .Podziwiam dziewczyny które pracują w tej firmie bo muszą .

@Lalalala

Ta firma wszedzie szuka na czym mozna oszczedzic[nawet na ilosci drukowanych gazetek]. Nie bedzie premii i nie bedzie zadnych dodatkow. Zacznie się wiecej wypowiedzeń i firma podupadnie bo nie bedzie hajsu na wypłaty.

@Lalalala

Prędzej doczekasz się problemów z kręgosłupem niż premii w naturze. Osoby któe są wyżej nigdy nie zrozumieją, że mamy duże dostawy i oprócz tego dużo grażyn i januszów któym na codzien musimy sie tylko tlumaczyć którzy mają pretensje bo "co tak drogo", "dlaczego nie ma testera", "ja chce bardziej różową pomadkę od różowej", "dlaczego natura nie ma samych naturalnych kosmetyków,przecież nazwa sugeruje że jest to sklep z naturalnymi kosmetykami i rzeczy które są w aptece powinny tu być". Musisz patrzeć ludziom na ręce i chodzić za nimi chociaż wiadomo ze nikt tego nie lubi ale no przeciez firma nie ma pieniędzy na ochroniarza. I robić non stop nowe planogramy, inwentaryzacje i biegać to do klienta to do kasy. A przy kasie wciskać na maxa kilka przykasówek i karte klub natury. Szczerze: szkoda nerwów. Jesli jeszcze pracujesz z normalnymi ludzmi to jakos sie daje wytrzymac ale jeśli pracujesz z dziewczynami które mają zaburzenia nastroju, fochy i czasem krzykna to jest masakra.

NowaDziewczyna

Hej dziewczyny. Od niedawna zaczęłam pracę w naturze i mam do Was pytanie, może dla Was okazać się głupie ale gdzie znajdę cenki promocyjne do wydrukowania do nowej gazetki? Nasza kierowniczka wzięła sobie wolne a dodzwonić się do niej graniczy z cudem o ile się na nas nie wydrze że zawracamy jej głowę kiedy jest na urlopie.

Pomocna
@NowaDziewczyna

W softlabie wchodzisz w cenniki promocyjne ☺

ona
@Pomocna

patrz na daty końcowe i poczatkowe ;) bo tam tez sa aktualizacje . Nowa gazetka od 10 .05

Regina

Czy ktoś napisze jaka jest aktualnie sytuacja w firmie? Warto starać się o pracę?

Zależy gdzie.

Mmmx
@Xxx

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ...

Bio
@Regina

Praca daje dużo satysfakcji,obowiązków nawał, za to pensja....nie wiem czy gdzieś jeszcze tak mało płacą

JANUSZ
@Regina

Jest SUPER. Można wypracować spore premie, ale trzeba się starać. Tak jak wszędzie, jak komuś nie chce się pracować to narzeka, jak ktoś się przykłada do pracy i przestrzega procedur to jest w porządku.

nick
@JANUSZ

Spora premia? Tzn ile 1000zł?:D 2000?

@Regina

Przeczytaj sobie wszystkie wypowiedzi dziewczyn o tej pracy i sobie sama odpowiedz. A komentarze Janusza to komentarze osoby ktora sobie robi jaja i nigdy nie (usunięte przez administratora) w naturze. Premia??? max 100 zl przy wyrobionym planie ale plany sa zawyzone

viola

rw do 45 zł...niedlugo pracowniczki beda musialy przychodzi do pracy z wlasnymi papierami toaletowymi...ciekawe gdzie jeszcze cięcia bedą...

Grubass
@viola

A niech tylko gdzies kurz bedzie

Róża

Czy dostanie w tej firmie umowy na stałe jest możliwe , czy raczej mam liczyć na to że po 36 miesiącu umowy zostanę bez pracy ????. Dobrze ktoś napisał jaka płaca taka praca , 2100 brutto już nigdzie się tak nie zarabia . A i jeśli macie takie standardy żeby chodzić ubranym na czarno to zapewniajcie to, jak każda szanująca się firma.

Hania
@Róża

Sądzę że po dostaniu umowy na 2 lata nie ma co liczyć na dalszą umowę ..... firma woli zatrudniać ciągle nowych pracownik niż trzymać tych którzy już dużo umieją.... . Może boją się dawać umów na czas nieokreślony tak jak to się odbywa w innych firmach ... . A co do ubioru rozmawiałam niedawno z pewną Panią i powiedziała że firma nie daje nam ubrań więc nie mogą cie przymusic do noszenia czarnych rzeczy bo sorry ale ja nie mam zamiaru kupować czarnych rzeczy tylko na potrzeby firmy i to za taką pensję. ... . W tej firmie każdy ci mówi co innego ... MR odejmuje ci punkty za ubiór bo musisz być na czarno . Więc kogo tu słuchać. .. .

Zzz
@Róża

Pewnie ze możesz liczyć na umowę na czas nieokreślony. U mnie kilka dziewczyn już takie ma.

nk
@Hania

Glupoty piszecie oczywiscie ze sa przedluzane umowy i sa na czas nieokreslony a co do ubioru czy wyobrazacie sobie po dostawie kolor jasnej bluzki? Firma ma taki wizerunek pracownika zatrudniajac sie akceptujesz to ,oczwiscie powinno byc wiecej placone za ciuchy ale tego kodeks pracy jasno nie okresla chodzi o stawke.Jezeli chcesz to zaloz jasna bluzke i zobaczysz jak bedziesz wygladac po dostawie czy nawet obslugujac klientki na kk przypadkiem chlapnie podklad ja wole czarne bluzki

Pracownica
@Hania

Haniu firma wypłaca ekwiwalent za odzież (śmieszne pieniądze ale jedna) jest to standard na jaki się zgadzamy!

Mirka
@Pracownica

Firma płaci ekwiwalent na pranie odzieży i amortyzację obuwia a nie na odzież dla pracownika.

Rozbawiona

Hej dziewczyny? Jak Wam się podoba pomysł na oznaczanie dziur? ???????????? ha ha ha. Firma zamiast zapewnić towar dla sklepów wymyśla jak oznaczyć dziurę po braku, koń by się uśmiał.

Kaja
@Rozbawiona

Ani nie mow. Nasze zamówienia nie przychodzą od pol roku

Victoria
@Kaja

Dodatkowa praca

phi
@Rozbawiona

Serio ? To pewno jakiś wyśmienity menadżer wymyślił ☺oznaczanie dziur..... buhahaha

Alicja

@f ma rację. Nie można brać zwolnień tak po prostu. Jesteście nie fair wobec siebie przede wszystkim, a dopiero potem wobec pracodawcy. @Fi..tek ale z takimi sytuacjami można sobie jakoś radzić i to zgłaszać, a nie udawać, że nic się nie dzieje i oceniać całą firmę DROGERIA NATURA-POLBITA przez jedną osobę.

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) - Łódź

• Jak się pracuje w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 390.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 361, z czego 15 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 178 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)