Opinie o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Jeśli tu jesteś, prawdopodobnie szukasz informacji o Naturze lub odpowiedzi na konkretne pytania. Jeśli zastanawiasz nad pracą w Naturze, zachęcamy Cię do sprawdzenia poszczególnych zakładek z informacjami o firmie. Jeśli jesteś Pracownikiem Natury, zachęcamy do zadawania pytań poprzez przygotowane w tym celu kanały wewnętrznej komunikacji. Komunikacja to ważny element funkcjonowania każdej organizacji. Liczymy, że wspólnie z użytkownikami gowork zadbamy o to, by każdy znalazł odpowiedź na swoje pytanie przy zachowaniu zasad dobrej komunikacji. Nie ma naszej zgody na obraźliwe komentarze oraz poważne oskarżenia niemające pokrycia w faktach! Takie komentarze będą usuwane. Jeśli chcesz zgłosić jakiekolwiek naruszenie ze strony Pracownika Drogerii Natury, prosimy o przesłanie informacji na adres sygnalista@drogerienatura.pl. Zgłoszenie przesłane na ten adres trafia bezpośrednio do kadry zarządzającej Drogerii Natura. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy odpowiadać na wiadomości o innej tematyce niż przedstawiona powyżej. Zespół Drogerii Natura

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Sonia

Niedługo najniższa krajowa dogoni pensje kierownika.Z roku na rok najniższa idzie do góry, wiem są to marne grosze, ale jeżeli kierownik od 5 czy 6 lat albo i więcej zarabia te same pieniądze to już pomału zrownuje się z najniższa krajowa.Sa Drogerie gdzie pensja kierownika nie przekracza 2 tys.a jak przekracza to ledwie, ledwie. Wszystkie Drogerie mają takie same zadania i pracują taka sama ilość godzin a kwoty je tak różnią.Zal po prostu

Zolka
@Sonia

Dokładnie tak. Pensja kierownika jest niewiele wyższa od najniższej krajowej, a wymagania jak by płacili 5 tysięcy. Każde niedociągnięcie-winny kierownik, niska sprzedaż, bo plan jest zawyżony o 100k? Winny Kierownik. Cokolwiek by się nie działo również potrzebny jest kierownik, A kierownicy w tej firmie nie maja zastępców, o tym się zapomina. Aby dopilnować wszystkiego trzeba by orzychodzic w dni wolne, wlasciwie to żadna roznica bo na wolnym i tak telefon wydzwania od samego rana.kierownik jest od papierów, dostawy, kasy, sprzątania, biegania po innych drogeriach aby sprawdzić promocje, kierownik jest od mycia witryn, wymiany żarówek, oczywiście WO i procedury na blaszke, tabeleczki uzupełnione, segregatory w porządku, w międzyczasie dokumenty trzeba wysłać, czesciowki, a to przyjść za L4 pracownika, zmienić grafik 15 razy w miesiącu i oczywiście być na każde wezwanie MR, bo jeśli nie odbierasz telefonu to ooooooj

X

Dziewczyny, czy u Was też klienci mają pretensje o tą promocje ?

Wera

Jaka płaca taka PRACA ????????????

Ilona1122

Czy wiecie ile zarabia zastępca kierownika w drogerii Natura? Pozdrawiam :)

Ffdd

Dostaje jakies 50 zl wiecej

@Ilona1122

Z tego, co wiem, jest to uzależnione od sklepu, chyba nie ma stałej stawki

Nic

Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL

Odradzam Naturę każdemu

Widzę, że (usunięte przez administratora)robi się już "sławna". Ciekawe kiedy ktoś zrobi porządek z jej zachowaniem.

Mirka

Czy u was też ciągle się personel zmienia? Nikt tu już nie chce pracować. Najniższa krajowa a obowiązków coraz więcej. Nie wiadomo w co ręce włożyć jak tylko we dwie jesteśmy na sklepie. O premii 100zl można pomarzyć wciąż wysokie cele stawiają.

@Mirka

Odejdź też :)

@anonymous

Dziękuję nie mam zamiaru.

@Mirka

To po co narzekasz? Tak ci źle, ale pracy nie zmienisz?

@anonymous

Nigdzie nie napisałam że mi źle, wyrażam swoją opinię żeby pracodawca coś zmienił bo wiem że Góra to czyta

Cjvkg

Nie polecam pracy w tej drogerii. Najgorsza siec sklepow. Mozna sie wykonczyc fizycznie i psychicznie zwlaszcza przez kierowniczkę A.P.

Pomocna

Jedno wielkie dno.. Coraz gorzej.. Na dodatek chcą wydłużyć czas pracy porażka!!!! Zamykać sklep uliczny o 19:30!!??? Ludzie opamietajcie się!! My też mamy rodziny!!!!!!!

Xywy
@Pomocna

A ja my pracujemy do 21.30 ???

Godzinka
@Pomocna

I co z tymi.godzinami?

haha

Co myślicie o ostatnio ustanowionym obowiązku kierowania zmiany podczas nieobecności kierownika? Czy tylko dla mnie to brzmi jak wyzysk, kiedy musicie robić to co kierownik za pensje sprzedawcy? Bez komentarza....

Xywy
@haha

Przecież zawsze było tak jak nie ma kierownika to robił zadania ktoś inny z personelu. I nie wiem o co problem.

Nikt
@haha

Dla mnie nie ma nic w tym dziwnego. W każdej firmie tak jest. To chyba Twoja pierwsza praca?!

Gruby brzuch
@Nikt

Raczej nikt w tym czasie nie kaze Ci ukladac grafiku, prowadzic rekrutacji czy innych obowiazkow kierownika... . Po prostu wyznaczamy jedna osobe odpowiedzialna za sklep przez te kilka h ,aby statek nie byl bez kapitana ...

Magda
@Nikt

W każdej firmie jest zastępca kierownika lub osoba która prowadzi zmiany i dostaje za to dodatkowe pieniądze. A tutaj sprzedawca wykonuje prace kierownika i to za najniższą krajową.

Warszawa2

Chyba najbardziej pomocna opinia tutaj, w Naturze MR zazwyczaj zachowuja sie na zapleczu drogierii jakby byli u siebie w domu, totalny brak profesjonalizmu, szczegolnie(usunięte przez administratora)

Poziomka

Witam wszystkich "zadowolonych" z pracy w drogerii natura. Miałam wątpliwa przyjemność pracować przez 4 miesiące w drogerii. Zostałam potraktowana jak śmieć. Macie może jakiś kontakt do osoby decyzyjnej ponad Mr?

Dziadek
@Poziomka

Ale (usunięte przez administratora)Ciebie źle potraktowała?

Fffggf

Gdzie mozna zglosic to ze pracownik co chwile bierze l4

abab
@Fffggf

Do Zus-u , sprawdzą czy L4 nie jest lewe,albo można nie przedłużyć umowy...

klakla

do prezesa leć .........

NORTON
@Fffggf

Może pracownik jest chorowity i może warto porozmawiać z nim co mu dolega a nie szukać drugiego dna naturalnego.

Ggoi
@Fffggf

A gdzie zgłosić jak kierownik kradnie?

Oho
@Ggoi

Do Rms

Dddxxx

A co z przerwami jak sie pracuje 10-11,5 h ??? Dalej przysluguje mi 15 min ??

jak zyc
@Dddxxx

Według prawa pracy tak . Nawet jeśli pracujesz 12 h ...

Zzz
@jak zyc

????

kiewicz

Hej dziewczyny, mam do Was pytanie, jak wygląda u was odbieranie nadgodzin? Czy jestescie zmuszane do odbioru nadgodzin do końca miesiąca? Czy odbieracie ze swojego wniosku czy z wniosku pracodawcy? Bo z tego co mi wiadomo, jesli pracodawca każe Ci odbierać nadgodziny w danym dniu z jego polecnia to powinien wystawic wniosek na wniosek pracodawcy to wtedy jedna godzina nadgodziny liczy się 1,5 h, wg prawa. Czemu nie chcą nam wypłaca nadgodzin skoro na to pracujemy?

Pracuś
@kiewicz

A miałaś zgodę regionalnej na nadgodziny?

kiewicz
@Pracuś

Oczywiście, przecież nie zostaje w pracy dłużej z własnej woli. Czasem nie ma wyboru jak druga zmiana się rozchoruje i trzeba zostać na kolejną. Ale co to ma do rzeczy?

Pracuś
@kiewicz

W regionie w ktorym pracuje nie ma zgody na nadgodziny. Jeżeli juz się zdążą, to w okresie rozliczeniowym mamy je odebrac. Decyzja kiedy to zrobimy, jest nasza i kierownika sklepu. Regionalna nie narzuca nam konkretnej daty, ale musimy je odebrac w bieżącym kwartale

niepracus
@Pracuś

I urlopy na siłe. Pracodawca tylko 10 dni moze wyznaczyc...

viola
@kiewicz

nadgodziny odbierane sa w kwartale w terminie wyznaczonym przez kierownika

Nnnnn
@viola

Taaaa

Natura Wrocław

Widzę że odkąd tam nie pracuje nic się nie zmieniło :) Praca dramat, cały czas stoisz, nawet za kasa (bo to dobrze wygląda). U mnie kierownik też ciągle siedział na magazynie (Nie, nie miała aż tylu zajęć co jest tu opisane. Dlaczego? Bo co wchodzilam na zaplecze cos dołożyć na sklepie to razem z zastępcą gadał np. co akurat robiły w weekend). Oczywiście, najlepiej miały dziewczyny które kierowniczka bardzo lubiła (wspólne papieroski poza przerwą :) A jak chciał ktoś inny wyjść to "przecież to nie będzie sprawiedliwe wobec dziewczyn niepalących). Najśmieszniejsze ze więcej pochwał otrzymałam od Menagerki niż od kierownika czy zastępcy :) Inwentaryzacje? Robilysmy my, kasjerki. Płaca? Minimalna. Premie? Śmiech na sali, nigdy żadnej nie widziałam na oczy (a pracowałam rok). Nie polecam pracy w tej firmie.

wtf
@Natura Wrocław

Na kasie stoją krzesła ;) można usiąść. Po drugie chcesz towar wykładać na siedząco ??

nick
@wtf

krzesła od jakiegoś miesiąca haaaa

wtf
@nick

Fakt ,faktem mogliby lepiej płacić ,ale to chyba wasza pierwsza praca jeśli uważacie ,że jest ciężko ,albo macie mega złą atmosferę . Teraz jest rynek pracownika ;) zawsze można dać wypowiedzenie i poszukać czegoś innego skoro tak źle u was.

ona
@wtf

Najlepiej na leżąco pracować ....

Pomocna
@nick

U nas nie ma krzesła... ????

nick
@wtf

Fakt , faktem.Dlatego po przepracowaniu roku w tej firmie zakończyłam współpracę.Praca fajna ,dziewczyny fajne ale za tą energię i poświęcenie ,żeby klient był zadowolony ,półki zapełnione to ja zarobię inne pieniażki w i innym sklepie. Klientki też prowadzą swoje firmy i obserwują swoich przyszłych pracowników.

Basia

Pracowałam tam kilka lat. Dzisiaj mogę powiedzieć każdej dziewczynie,która chce podjąć tam prace :UCIEKAJ :P jedyny plus -bardzo miło wspominam koleżanki:). Panią kierownik natomiast pamietam wiecznie siedząca na zapleczu z wyłożonymi nogami na biurku zajadającą się kabanosami ;) Sklep doglądała wychodząc na papierosa. Pieniążki żadne w porównaniu do wykonywanych zadań,zero dodatków choćby np. Na święta,premia raz na pół roku i to max 100 zł... Dwie osoby na cały dzień po 12h.. nawet dnia na zadanie nie można było wziąć,bo koleżankę zostawię samą? Raz to zrobiłam i niestety regionalna tak na mnie nakrzyczała przez telefon,ze jak ja sobie to wyobrażam i ze w tej chwili mam wydzwaniać do innych dziewczyn żeby przyszły za mnie. dziewczyny mogłabym pisać godzinami o wadach pracy w tym miejscu.

nieznajoma

U mnie w drogeri jest to samo same zmiany po 12.45 nadgodziny trzeba odebrać kierdy kierowniczka karze a nie kiedy Ty bys chciała wyjść szybciej . Po L4 gdy nie było ludzi do pracy nagle dostałam przymusowy urlop bo inna kolezanka z pracy chciala isc na urlop w moim terminie . Porażka płaca premie i kompletnie wszystko . I nagle ze mozemy teraz siedziec przy kasach jak kasy nie sa kompletnie do tego dostosowane . Sklep rodem z prlu porażka i żenada na pełnej linii .

Klient

A ja przez przypadek trafilam na wasza strone ,jestem klientka sklepu Natura z Gryfic niedawno robilam tam zakupy zachecona loteria klub natura postanowilam tam zrobic zakupy i jestem bardzo rozczarowana juz nie wspomne ze na pilkach balagan na kasie staly 3 mlode dziewczyny z telefonem w reku smiechy niezwracanie uwagi na klienta ok z zakupami umiem sobie poradzic ale na kasie jakas porazka laskawie podeszla do mnie dziewczyna zapytalam sie o loterie nic kompletnie na jej temat nie powiedziala nie wytlumaczyla dobrze ze sama sie zapoznalam z regulaminem a na koncu musialam upomniec sie o zdrapke bo niestety chyba zapomniala albo byla tak zniechecona obsluga na kasie ze wrecz przeszkadzalam .To jest nowy sklep Natura w Gryficach poprzedni byl w innym miejscu naprawde niewiem co sie stalo ale to sa dwie rozne Natury szkoda ze porzednia sie zamknela bo byla moim ulubionym sklepem a nowy sklep ma tylko szyld Natura ale to juz nie jest to......

Matkobosko
@Klient

.............,,,,,,,,, Masz przyda Ci się!

nieklient
@Matkobosko

...Robiłam zakupy , postanowiłam zakupy ... . Jeśli to prawda to bardzo nieeleganckie zachowanie kasjerek . Tylko chyba nie ta strona :D do pisania takich rzeczy .

Zrezygnowana

Moim zdaniem praca w naturze nie jest zła, ale zależy to dużo od doboru ludzi na wyższe stanowiska. Jeśli na MR wybierane są osoby stosujące mobbing i nie potrafiące napisać poprawnego zdania po polsku, jak ma być dobrze?

ona
@Zrezygnowana

Tej Pani nie piszącej po polsku już nie ma :D ...

Helenka123

Cześć Dziewczyny. Weszłam dziś na edycje swojego profilu na platformie E-learningowej. Zobaczyłam,że jest podany tam mój adres e-mail, którego zresztą nie zakładałam. Iiiiiii ..... Podobno My kasjerki mamy swoje skrzynki e-mailowe, której nigdzie nie mogę znaleźć. A gdy pytam o to mojego kierownika, dostaje tylko bure i zero wyjaśnienia. Ktoś coś wie ?

Niebieska

Czy ktoś może dodać swoją opinię o pracy w centrali w Warszawie? jaka atmosfera, ilość obowiązków, czy jest przejrzystość powierzonych zadań/chaos?

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) - Łódź

• Jak się pracuje w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 391.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 362, z czego 15 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 179 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)