Opinie o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Jeśli tu jesteś, prawdopodobnie szukasz informacji o Naturze lub odpowiedzi na konkretne pytania. Jeśli zastanawiasz nad pracą w Naturze, zachęcamy Cię do sprawdzenia poszczególnych zakładek z informacjami o firmie. Jeśli jesteś Pracownikiem Natury, zachęcamy do zadawania pytań poprzez przygotowane w tym celu kanały wewnętrznej komunikacji. Komunikacja to ważny element funkcjonowania każdej organizacji. Liczymy, że wspólnie z użytkownikami gowork zadbamy o to, by każdy znalazł odpowiedź na swoje pytanie przy zachowaniu zasad dobrej komunikacji. Nie ma naszej zgody na obraźliwe komentarze oraz poważne oskarżenia niemające pokrycia w faktach! Takie komentarze będą usuwane. Jeśli chcesz zgłosić jakiekolwiek naruszenie ze strony Pracownika Drogerii Natury, prosimy o przesłanie informacji na adres sygnalista@drogerienatura.pl. Zgłoszenie przesłane na ten adres trafia bezpośrednio do kadry zarządzającej Drogerii Natura. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy odpowiadać na wiadomości o innej tematyce niż przedstawiona powyżej. Zespół Drogerii Natura

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Ho ho ho wesoły Mikołaj

I jak prezenty od firmy?

Z.

Dziewczyny, czy dostałyscie już paczki na sklep dla każdej? Mają być wysyłane tylko nie wiadomo co w nich.

Kierownik
@Z.

My jutro mamy towar. To może coś będzie już ????

@Kierownik

Ma właśnie przyjeżdżać z dostawa. My dziś na tele się dowiedziałysmy od MR.Sama nie wiedziała co w tych paczkach jest.

Ola
@Z.

Naturowe produkty ;) trochę żeli seyo, maska do włosów artiste,maseczki do twarzy.

Opaj

Zadowolone z paczek ? Już bym wolała te 20 zł za to dostać niż to. Przynajmniej bym kupiła to co potrzebuje A nie uczulające produkty .. Ech. Dla nich to grosze.

Aga1357

W mojej miejscowości od jakiegoś czasu wisi ogłoszenie o przyjęciu do pracy wlaśnie w Drogerii Natura. Czy ktoś mi może powiedzieć jakie są stanowiska w tej pracy i należne do niego pensje ? Po jakim czasie można awansować i czy jest w ogóle szansa awansu ? Zależy mi bardzo na odpowiedzi. Pozdrawiam.

Aggg
@Aga1357

Jest sprzedawca z najniższą krajową i kierownik często z pensją nieprzekraczającą 2000 zł na rękę. Na awans możesz liczyć jak odejdzie kierownik.. no niestety takie są realia. W niektórych sklepach jest podobno jeszcze zastępca kierownika, ale tu się nie wypowiem bo nie wiem.

nick
@Aggg

W sklepach wysokoobrotowych sa kierownicy ;). Wszystko zależy czy szukasz pracy w mniejszym czy w większym mieście. W małych miastach kierownicy siedzą po kilka lat,a w dużych potrafią się dość często zmieniać i jest zazwyczaj więcej niż jedna placówka.

nick
@nick

Zastępcy miało byc ;)

Saltek58
@Aggg

To prawda sprzedawca za najniższą krajową czyli 1560zl "do ręki", kierownik nie wiem ile dokładnie ma, ale raczej niewiele ponad 2tys, jeśli ma. Żadnej możliwości awansu, czy podwyżki, chyba że odejdzie kierownik. Moim zdaniem w ten pracy wykańcza się ludzi psychicznie, ciągłe ciśnienie na wyniki, fałszywi menadżerowie (jest kilka wyjątków) którzy podsłuchują jak obsługujesz klienta. Zamiast normalnie porozmawiać, to później dzwoni do kierownika, że np. Ewelina coś nie tak powiedziała. Bardzo szybko można się tam wypalić. Ja już prace zmieniłam i polecam to każdej z forum, którą rozważa odejście. Zmiany są dobre, a uwalniając się z natury zaczynasz normalnie żyć:-)

Nie było.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Grażyna

O stycznia podwyżki. Kierownicy wszyscy dostawać będą 3200 na rękę, konsultanci 2600, a sprzedawcy 2200 na rękę. W każdym sklepie po równo i będzie więcej etatów, niektóre sklepy po 2 etaty więcej, a reszta po 1 etat więcej.

Xywy

A skąd taka pewność?

Hdhd

Haha nie wierze !!!! Chyba jakies swieto

@Grażyna

To chyba Twój wymysł. Żeby tyle zarabiać to trzeba chyba kilka lat na poprawę ...

Aaaaaasa
@Grażyna

Dobre. Widać poczucie humoru Nas nie opuszcza. A więc dziewczyny aby do stycznia hi hi hi

@Grażyna

Widzę kogoś ułańska fantazja poniosła ;) ...

Gsgh
@Grażyna

Pewnie za duzo pracownikow zaczelo soe zwalniac to cca dac podwyzki haha Nikt przeciez nie bedzie tak zapierdalal za marne 1500 zl Ja bym i tak nie hciala pracowac w tej firmi nawet jakby placili 2500 na reke zwlaszcza z jedna pania "kierownik" w drogerii na podkarpaciu...

Potwora
@Grażyna

Grażynko, jeżeli wejdzie wolna kolejna niedziela od stycznia to raczej możesz liczyć na redukcję etatu a nie dodatek:(

TS
@Potwora

Dokladnie bedzie redukcja etatow i bedzie nas jeszcze mniej na sklepie i to dzieki wolnym niedzielą takze powodzenia

Tk
@Grażyna

A ja mysle ze bedzie to samo co dostajemy,zmienia delikatnie konkursy i zabiora ze wzgledu na wolne niedziele po 1 etacie lub po 0,5etatu i oby nie zrobili 3/4 etatu jak w Rossmanie

Anka
@Tk

W Rossmanie za 3/4 etatu dostajesz 1500zl na rękę i można dorobić do pełnego etatu a w Naturze za cały etat tyle dostajesz więc gdzie lepiej pracować?

Jj
@Anka

Aniu oczywiscie masz racje ze tam jest wiecej nawet za 3/4 etatu tylko ze w naszej firmie by tak nie zrobili zeby za 3/4 placono 1500

ONA
@Jj

W naszej firmie za 3/4 tyle to jest brutto ...

Joka
@Grażyna

Jak narazie to kierownik ma 2600 ale brutto czyli 1899 na rękę.

asiaem

Pracowałam w firmie jak kierownik regionalny. Odeszłam, bo nie odpowiadała mi atmosfera oraz zarobki. Postanowiłam zmienić firmę a nie wylewać żale i narzekać na forach w internecie ... święta zasada to "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Każda firma ma swoje problemy, w każdej firmie są niezadowoleni pracownicy ... także polecam zmienić pracodawcę albo nie narzekać. Przecież nie musicie pracować w Drogeriach Natura. Jeśli coś mi nie odpowiada to to zmieniam ... czytam te narzekania i naprawdę jest to zadziwiające, że ktoś jest niezadowolony a dalej w tym siedzi - więc może nie jest aż tak źle? a z Waszych wypowiedzi wynika, że jesteście super pracowitymi i dobrze sprzedającymi pracownikami zatem inne firmy przyjmą Was z otwartymi rękoma - a przecież wg Waszych informacji wszystkie inne firmy płacą lepiej, więc co jeszcze robicie w DN?. Pozdrawiam!

Rozbawiona
@asiaem

Witajcie! Ja z przyjemnością mogę napisać że zakończyłam przygodę z DN. Dziewczynki praca jak praca nikt za leżenie płacił nie będzie, więc jaka praca taka płaca! Teraz mam trochę więcej roboty ale pracuje po 8h a nie 12...i kasa o niebo lepsza. Więc jeśli narzekacie to się zastanówcie nad zmianą pracy. Dostawy -1-2 razy w tygodniu co 2 tyg gazetka ale pomiędzy ogólnie luz, więc ile chcesie zarabiać? ! Każdy kto myśli że ponarzeka idostanie podwyżke się myli nie ta firma.????Wszyscy dookoła lepiej zarabiają, ale za tym idą wzrosty sprzedaży jak i obowiązków.,a przełożeni wiedzą jak wygląda przeciętny dzień w drogeri. Cudów nie oczekujcie ????ale 3mam kciuki za wszystkich którzy powiedzą dość ????

Ona
@Rozbawiona

To zapraszam do sklepu wysokoobrotowego ;) u nas nikt nie lezy. Dostawy sa 3 razy w tyg po 100 koszy... I zanim sie wszystko zdąży zrobic z wiadomości operacyjnych to znów gazetka i ta w kolko.

Ymagdalen

Dzięki Bogu zakończyłam pracę w natura. Wycinanie zalosnych cen dot gazetki zajmowało nawet czas do 24 godziny. Dostawy 2 razy w tygodniu. Pani " kierownik" oddawala pracę swoją mi i koleżance ale gdy koleżanka poszła na zwolnienie cała pracę wykonywałam ja. Planogramy inwentaryzacje częściowe obsługa klientów. Prosiłam po 2 miesięcy kierownik o urlop od danego do danego dnia to dostałam 2 tyg wcześniej bo pani kierownik nie na rękę. Zenada. Zapiepszal człowiek za siebie i za kogoś A kierownik całe laury zawdzięczala sobie. Już nie mówiąc jak wchodziła regionalnej w (usunięte przez administratora) Żałosne eventy i przebieranki jak z cyrku. Zenada

Grażyna
@Ymagdalen

Może dobrze, że już nie pracujesz, bo nawet z pisaniem po polsku masz duży problem.

Żałosne Haha Co może jesteś kolejna która wchodzi manager w D.. haha

@Grażyna

A po kolejne problem mam z Tobą koleżanko hahaha Mądre " pyskówki hahaha czasy podstawówki i to nawet to Ciebie przerosło Inteligencja bahahahahaha

Koko

Jak wam sie podoba nowa menadzer w zachodniopomorskim?

Okok
@Koko

A Tobie, skoro pytasz?

Koko
@Okok

Ok

Jola123

Czy w tej firmie ktoś myśli ? Halloween tydzień wcześniej. Mikołajki tydzień wcześniej. Może sylwestra też zrobimy 27grudnia ? Żenada. Klienci patrzą jak na (usunięte przez administratora) kiedy rozdajemy ulotki na Mikołajki 30listopada. B A D Z I E W I E.

W procedurze jest, żeby zamykać drzwi ,wiec jak ukradna Ci całe zaplecze to wina pracownikow...

bbb

Czapki Mikołaja namy zakladać 30 listopada skoro mikolajki 6 grudnia:((:(:(( Aaaaaaa..... Pomocy!!!!!!!!!!!

Zabitka

Niech firma doceni pracowników, dzieki nam to wszystko się kreci a wyplata jest śmieszna. Moje sugestie dla Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.): Zwiększyć wypłatę. I wszystkim będzie się lepiej pracowało.

Lk
@Zabitka

Tak zwieksza od stycznia najnizsza krajowa bedzie wyzsza

Aaaaaasa
@Lk

Pracuje już tu chwilę i wiecie co najniższa krajowa poszła w górę od momentu jak rozpoczęłam pracę pewnie o tysiąc złotych a ja jako kierownik może w ciągu tych lat mam w sumie połowę takiej podwyżki. Wiem zawsze słyszę że jak nie ma to się nie wyczaruje ale to jest żałosne, chwila zastanowienia dla zarządu. Wiem że akurat pracownik w tej firmie liczy się najmniej, przykre ale prawdziwe niestety

zzz

drogeria w Parzniewie jeszcze się utrzymuje? pozdr! reg. w.

ex
@zzz

Podobno jeszcze tak, ale dziwię się, że jeszcze jej nie zamknęli, pewnie już niedługo. Pozdrowienia dla kierownika z Parzniewa, mam nadzieję że zamknie się szybko :)

Ona
@ex

Co z tym Parzniewem?

wswwq
@Ona

no jak to co? podobno w. nic nikomu nie mowi a u nas wszystkie wiedza ze idzie do autu! :|

Rr
@wswwq

Cos to dziwnie wyglada troche tych placowek zamykaja

ona
@Rr

Pewnie te nie rentowne....

Ewka

Hej, dziewczyny A jak wam się podoba "puk puk, kto tam? Praca. Dobra praca puka do Twoich drzwi" Pękam ze smiechu za kazdym razem jak słyszę ten przerywnik pomiędzy piosenkami???? Ostatnio klientka się spytała, czy to już akt desperacji że strony firmy????????

bibi
@Ewka

puk puk kto puka ? bieda :)

tragedia Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymiana kadry zarządzającej uzdrowiłaby tą firmę

Vxcggh
@ja

I zmiana pani "kierownik " z debicy ktora jest zwykla p***ą. Pozdrawiam czesc

Gosc

Co myślicie o kolejnym evencie tym halloweenowym? Przecież te tandetne szarfy to cyrk. Robią z nas pośmiewisko.

Mm.
@Gosc

Ja nie zamierzam się w ten cyrk bawić i jej nie zamierzam zakładać.

Ktos
@Mm.

Ja tez lepiej by bluzki kupili

Mm.
@Ktos

Poazatym to głupie święto zaczerpnięte z Ameryki.. jesteśmy w Polsce.. Trochę szacunku.

Wera
@Gosc

Każdy event w Naturze to Cyrk , u nas nikt się nie przebiera nie będziemy robić z siebie Pajaców ........???

Ona 34
@Gosc

A my będziemy się przebierać dla nas to frajda i najważniejsze ze dzieci są zadowolone oraz klienci ze coś fajnego się u nas dzieje.

Kierownik
@Gosc

Żenada. Lepiej niech zainwestują w bluzki dla pracownikow

@Ona 34

Frajda? No nie powiedziałabym. Ja czuję wstyd że muszę wyglądać jak karykatura.. Poazatym też komentarza.

Natura
@Gosc

Tak niezła atrakcja dla dzieci, popatrzeć jak dorośli robią z siebie (usunięte przez administratora) Podobno mają sprawdzać czy chodzimy w tym dziadostwie.

Zazenowana
@Natura

Noo frajda wielka, jak nawet nie wiadomo o co kaman z ta szarfą... żenada całkowita. I nie mówię tego bo mam kołek w tyłku, chętnie weźmiemy udział we wszelkich zabawach i eventach, almiech będą zrobione profesjonalnie!! To tak jak dziki zachód, balon z koniem, przypinka szeryf i ludzie patrzący ma nas o co do cholery chodzi. Nie róbcie cyrku.

Santorini

Nie polecam, wyrabiamy targety, mała rotacja pracowników, wszystko na bieżąco wdrażane, a przyjeżdża kontrola z centrali i i tak wszystko krytykuje i zastrasza zwolnieniami. Kosze z towarem przekraczają dozwolone 12 kg dla kobiety. Brak pomocy w kwestii notorycznych kradzieży przez złodziei. W dniu inwentaryzacji rocznej: wybrani pracownicy są zmuszani do przyjścia na 9 rano na 12 h, po czym po upływie tego czasu zmusza się ich do nadgodzin/ umowy zlecenia na kolejne np 4-6 godzin, po czym następnego dnia muszą przyjść znowu na 9 rano do pracy. W wielu sklepach, gdzie w ciągu dnia są dwie osoby na sklepie pracownicy często nie chodzą na przerwy, bo nie można zostawić jednej osoby na sklepie. W dostawach brakuje towaru, firma zamiast przysłać go do punktu A, wysyła do punktu B i po zgłoszeniu reklamacji na brakujący towar centrala jej nie uznaje, bo na ich magazynie centralnym WSZYSTKO SIĘ ZGADZA. Niekompetentni księgowi, którzy mylą KP z KW. I wiele innych. Pozdrawiam

Jakzyc
@Santorini

W sedno! Czasem odechciewa się... Bo trzeba czekać tygodniami na nowe listwy czy naprawę zepsutego sprzętu...

Kier
@Santorini

Też miałam takie zdanie. Dopóki nie poszłam pracować do sklepu typu market. Tam to dopiero jest zapierdal, mobbing etc. Praca w drogerii to przy tym pikuś. A pensja niewiele wyższa. W każdym przypadku zależy gdzie trafisz. Na jaki personel, kierownika czy regio.

Trej
@Kier

Zaden argument. W Netto kasjer dostaje 2700, wiec ...

Była...

A ja uwazam, ze:) Zamiast pakowac kupe pieniedzy w jakies smieszne woblery, ktore ciagle spadaja, plakaty wiszace tysiac metrow pod sufitem, na ktore i tak nikt nie zwraca uwagi:) eventy i smieszne gadzety, podczas ktorych dziewczyny wygladaja jak w cyrku, firna powinna zainwestowac w PRACOWNIKOW i dac im te o to wlasnie pieniadze. Smieszne jest to, zeby w XXI wieku zarabiac 1470zl .Pozniej wielkie zdziwienie, ze taka opinia o firmie i ze nie ma pracownikow albo ktos pracuje miesiac i ucieka. Badz co lepsze nie pracuje, tylko sobie stoi i gada bo za 1470zl nic mu sie po prostu nie chce robic:) Kierownik pelni role sprzedawcy, sprzataczki, hudraulika, ksiegowej, elektryka, kadrowej, ochroniarza, szkoli i musi byc 24h na dobe pod telefonem za 1800-2000tys zl:):) Fajnie prawda?? Dajcie ludziom podwyzki a odbije sie to na firmie i beda utargi i obsluga i nie bedzie rotacji i problemow:)

micki

Lubię atmosferę w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) za: Dobra atmosfera.

Hehe, 20.10 premia...ciekawe czy dadzą 5 zł czy 15 zł :D Było by śmiesznie, ale niestety takie są premie dla Kierownika w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) - Łódź

• Jak się pracuje w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 387.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 358, z czego 15 to opinie pozytywne, 166 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)