Opinie o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Jeśli tu jesteś, prawdopodobnie szukasz informacji o Naturze lub odpowiedzi na konkretne pytania. Jeśli zastanawiasz nad pracą w Naturze, zachęcamy Cię do sprawdzenia poszczególnych zakładek z informacjami o firmie. Jeśli jesteś Pracownikiem Natury, zachęcamy do zadawania pytań poprzez przygotowane w tym celu kanały wewnętrznej komunikacji. Komunikacja to ważny element funkcjonowania każdej organizacji. Liczymy, że wspólnie z użytkownikami gowork zadbamy o to, by każdy znalazł odpowiedź na swoje pytanie przy zachowaniu zasad dobrej komunikacji. Nie ma naszej zgody na obraźliwe komentarze oraz poważne oskarżenia niemające pokrycia w faktach! Takie komentarze będą usuwane. Jeśli chcesz zgłosić jakiekolwiek naruszenie ze strony Pracownika Drogerii Natury, prosimy o przesłanie informacji na adres sygnalista@drogerienatura.pl. Zgłoszenie przesłane na ten adres trafia bezpośrednio do kadry zarządzającej Drogerii Natura. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy odpowiadać na wiadomości o innej tematyce niż przedstawiona powyżej. Zespół Drogerii Natura

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Była pracowniczka

Dziewczyny uważajcie! Jest cięcie etatów, miało nie być zwolnień a jednak, dostałam wypowiedzenie 2 tygodnie temu. Mało tego!! Kierowniczka kazała mi podpisać wniosek o odbiór nadgodzin NA WNIOSEK PRACOWNIKA(usunięte przez administratora)

@Była pracowniczka

Jak to nie legalne? U nas taki odbiór nadgodzin jest na porządku dziennym ...

Ola
@Była pracowniczka

Taka jest polityka firmy ,że nie możemy generować nadgodzin ,a kierownik ma przerąbane ,gdy są jakieś nadgodziny.

Była pracowniczka
@Była pracowniczka

No jak na porządku dziennym? Dziewczyny poczytajcie o tym. Najlepsze jest to, że byłam na tych nadgodzinch za nią. Jak już wam takie wnioski podrzucaja to mówcie że chcecie na wniosek pracodawcy, to chociaż coś z tego będziecie mieć, o ile was nie zwolnia...

Pracownik DN

Za dużo dyrektorów, prezesów, menadżerów, w kadrach księgowościach nie wiadomo co się dzieje, jacyś ludzie na monitoringach zmienianie zdania na temat spr dostaw i wielu wielu innych.....(usunięte przez administratora)

Ilona

Wypowiedzenia dają. A gadali pierdoły że zwolnień nie będzie.

Hhhhh
@Ilona

W którym regionie????? I nas narazie nikt nie dostał.

Zoja
@Ilona

Napiszcie coś więcej? Jak to wypowiedzenia!

Mexxa
@Zoja

Normalnie, u nas nie dali umów na 3/4 etatu tylko obcieli cały etat. I nie wiadomo co lepsze.

Gdzie tak ?

Maja
@Ona

Firma, napewno wie gdzie tak było... Dziewczyny są teraz na tym sklepie zgrane .. Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego.. Wyprowadzily sklep na prostą to nic takiego, na podwyżkę to i tak nie zasługuje.... To nasz czysty obowiązek .

Nie było.

Nie było żadnych pytań.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Emi

Ciężko nam we dwie. Zwłaszcza w soboty. Ogarnąć wszystko plus kasa. No i dni towaru i gazetka też zawsze do przodu. Jakaś masakra. Klienci marudzą, bo muszą czekać za naszą pomocą. Jak mieliśmy dziewczynę na zlecenie wszystko dało się jakoś ogarnąć. No ale góra dała zakaz. Po nam nam pomóc na zlecenie, same mamy sobie radzić, no UZ to dodatkowe koszty. Echhhh.... U Was też tak? Czy dostałyście jakieś godzinki na UZ?

Olga
@Emi

U nas brak godzin na UZ. Słyszałam, że jakieś drogerie dostały, ale nie wiem czy tal normalnie czy po prostu któraś ma L4 lub urlop. No i łatwo nie jest bez wsparcia UZ

Odchodzę! Z tej pseudo firmy! Natura nie ma żadnej przyszłości. PRL! Wzięli na dyrektorka osobę, która kilkanaście lat na zastępca dyrektora w Rossmannie. Z jakiegoś powodu była jego vice, a nie dyrektorem. I z jakiegoś powodu nawet tym vice być przestała. A, że Natura lubi "ochłapy" to wzięli kogoś kto zgodził się pracowac za najmniejsza kasę. Efekty są już widoczne. To mój ostatni tydzień w tych slamsach!

Regina jak papier

Za rok Pani dyrektor napisze jak to wyprowadziła firmę na prostą i zaoszczędzila dzięki zmniejszeniu etatu , braku robienia nadgodzin, odbieraniu co Msc 2 dni urlopu . Gratulowac . Tylko ciekawe czy w ciągu roku zdarzy objęcchac wszystkie sklepy i pomoże przy pracy bo nie będzie miał kto robić. Bo dziewczyny z przemęczenia pójdą na l4 albo poskładaja wypowiedzenia . Czy my mamy żyć sama praca ja po przepracowaniu 3 dni po 12 h padam na twarz i mając dzień wolnego jestem tak zmęczona że nie chce mi się z łóżka wyjść. Mój syn niedługo zapomnij jak wygląda jego mama... to przykre ile tracimy przez tą pracę nie dostając nic w zamian .(usunięte przez administratora)Za te pieniądze to ja mogę SIEDZIEĆ przy kasie i nic więcej nie robić. Jak zaczynałam pracę parę lat temu było zupełnie inaczej.... . Naturo jeszcze trochę zatoniesz jak tytanik.... pozostanie po tobie tylko szyld.

Ktos
@Regina jak papier

Zmieni sie cos :D utargi spadną ,bo nie ma czasu na klientów.

Pracowita
@Regina jak papier

Mój partner to w tygodniu zupę tylko je. Robię w niedzielę i cały tydzień po pracy jest zupa na obiad bo nie ma kiedy gotować. Dwie na sklepie nie jesteśmy w stanie ogarnąć. Dzisiaj klientka podeszła do mnie jak stałam na kasie i zapytała czy jest ktos na sklepie żeby pomóc. Koleżanka poszła na przerwę więc nie będę jej wołać żeby spokojnie zjadła. Poprosiłam Panią o cierpliwość i jak nie miałam kogo skasować to poszłam pomoc. Jest masakra. Jutro gazetka więc życzę wam powodzenia dziewczyny. Każdego dnia przychodzę do pracy czekając na jakieś nowe wytyczne z ciekawoscia- co tym razem wymyślą. Jedno jest pewne- klienci sami muszą się obsłużyć a towar sam sprzedać bo niestety ale obsługę klienta mamy znikomą. Pogratulować menagerą.

Pracowita

Niestety, ale klienci przyzwyczaili się do tego że zawsze ktoś uśmiechnięty podejdzie i doradzi. Na ta chwilę nie ma obslugi ani uśmiechów bo każda zmęczona z bólem pleców i ramion od dźwigania koszy z towarem. Z drugiej strony nie róbmy z siebie wariatów. Mamy prawo do przerwy, zjedzenia posiłku w pracy bez przerywania i chwili dla siebie żeby usiąść i się wyciszyć.

Jullcia

Hej dziewczyny, dostałyście już aneksy o zmianie najniższej krajowej?

@Jullcia

Nie:/

Helena

MY w Centrali też chcemy dostawać premie więc musicie więcej pracować i sprzedawać.

Helena

To wielka ironia, nic więcej.

Pozytywna:)

No ale o co wam chodzi dziewczyny?. Przecieź jest fajnie i sie chociaż nie nudzimy!!

Strajk

Może tak strajk w jakiś dzień.... (usunięte przez administratora) Pokażcie na co was stać , Z tego co wiem to dużo piszecie A ani jednego wypowiedzenia nie na wyżej ????????

Żal

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w centrali. Spodziewałem się że Pani będzie dysponować jakaś podstawową wiedzą z zakresu na dane stanowisko. Na rozmowie byłem w grudniu, a do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Profesjonalne podejście do kandydatów.

Natura

Dopóki nie zaczniecie taktować pracowników tak jak należy i płacić normalne pieniądze a nie najniższa i ochłapy w postaci konkursów to z życiu nie zbudujecie sieci na miarę Rossmana i Hebe które cały czas się rozwijają. Stare zaniedbane sklepy to również nie jest najlepsza wizytówka firmy ludzie to widzą że konkurencja ma schludne nowe regały, podłogę czy chociażby kasy przystosowane do siedzenia i sprawnej obsługi. W Naturze jest przesyt zielonego koloru , porysowane, poniszczone blaty, uszczerbione półki.. to wszystko widać

AMy

Najlepszy mail Pani Dyrektor.. zmiana to nie zagrożenie, zmiana to szansa ;) i inne korpo gadki .. można przełknąć.. jednak pisanie w wiadomości, że nie będzie cięcia etatów nijak się ma do rzeczywistości i okazuje się, że jednak będą:( Jestem ostatnia, żeby narzekać jak mi jest tu źle a wszędzie indziej jest lepiej. W każdej firmie w naszej branży są plusy i i minusy oraz sprawdza się porzekadło wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Smutne tylko to, że po co było mydlenie oczu i pisanie,, żadnych cięć nie będzie". Pani Dyrektor lepiej było to przemilczeć niż na starcie pokazać jak mało wiarygodne i wiążące są Pani słowa :(

Mal

U nas też cięcia etatów już od lutego. Będziemy we 3 pracować. A obroty dość spore. Kierownik się zastanawia czy da radę w takim systemie a my szukamy nowej pracy. Niech góra sama pracuje.

Zuzu

Jestem kierownikiem ale u mnie podwyżki nie ma. Mało tego też będą cięcia bo podobno jest nas za dużo.. tak nagle... Więc mam ciąć na 3/4 dziewczynom etaty już od marca. I jak pracowac...? Osoba na drugą zmianę musi przyjść na 4 godz do pracy by chociażby towar rozlozyc.. a gazetkę mamy robić rano.. przed otwarciem.. bo przy 3 etatach po 11 godz pracy po zamknięciu sklepu wyszłyby nadgodziny.. bo nowy pracownik gazetki w godzinę nie zrobi.Na lepsze się nie zanosi. MR podwyżki daje nielicznym. Ale tłumaczy że gdzieś musi zabrać bo inaczej się nie da. Otóż da sie... To nie na moje nerwy. Życie nie polega na byciu w pracy cała dobe..Po kilku latach pracy w piątek złożyłam wypowiedzenie. Nie dajcie się wykorzystywać.. Pozdrawiam

Ż
@Zuzu

Żenada... Pracownicy generują największe koszty...To może szanowni prezesi, dyrektorzy, zastępcy zmieniający się non stop, zrobicie sobie taki eksperyment i popracujecie tak przez miesiąc? Po dwie osoby 12 godzin? I jeszcze sobie Tajemniczego Klienta zaproście dla pewności?

Hhhhh

Haha po jednym dniu mieliby dość. Dajmy im dostawę 100 koszy, obsługę na 100 do tego zróbcie planogram, inwentaryzacje, sok na kasie, niech dofrontuja towar, umyją podłoge, wytrą kurze.

Jakzyc

W naturze to jest tyle dyrektorów i prezesow, ze nie wiadomo kto od czego jest ...I chyba to jest problem :D . Skoro firma zamiast dążyć do zwiększenia zysków ,to idzie najgorsza i ostateczna droga to źle sie juz dzieje.

Ż
@Jakzyc

Nie wygląda mi na to, żeby ktokolwiek z nich miał jakiekolwiek doświadczenie w pracy z klientem. Lata lecą, a kolejne "mądre głowy" wprowadzają to co inni przed nimi zlikwidowali, a my mamy tak skakać jak małpy na sprężynkach i cieszyć się, że mamy pracę... Halo!!! Czasy się zmieniają, a nasza góra ma myślenie sprzed 20 lat?

Czarna

Mam pytanie jak wygląda zamknięcie sklepu. ??? Mam cały etat jako asystent kierownika umowa na stałe. Zastanawiam się jak to będzie będzie już wiem że nas nie długo zamykają?

@Czarna

Pakowanie towaru + inwentaryzacja . Towar albo do CDP albo na sklepy alokacje.

nick
@Czarna

Jeśli chodzi o zamknięcie sklepu to powinien przyjechać Pan z kontroli i nadzorować zamknięcie (on wam powie gdzie będziecie alokować towar) oraz MR.

Daria

Kierowniczki dostałyście już aneksy do podwyżek?

@Daria

Kobieto .. Jakich podwyżek..

Julia
@Daria

Podwyżki dla wybranych są. Ja nie dostałam. A te co dostaną to siedzą cicho.

Zuzia

A czy zmiany dotyczą wszystkich sklepów?? I galerii handlowych i ulicznych sklepów w tym samym stopniu??

@Zuzia

Tak. Zleceń wogole. I efektywne godziny. Czyli odgórnie dana liczba godzin na sklep.

Ruda

U nas cięcia etatów od marca. Już potwierdzone przez MR. Dziewczyny mają pracować na 3/4 etatu i resztę dopracować w tym razie potrzeby. Nie ma komu pracować na gazetce więc gazetkę mamy robić rano przed otwarciem .. Chcą nas fizycznie wykończyć.. będziemy pracować we dwie po 12 godz.

Aa
@Ruda

A do kiedy miałyście umowy? Na te 3/4 dostajecie ankes do umowy, czy kończą Wam się i będziecie mieć nowe? Jestem ciekawa czy jest więcej drogerii w których zmieniają 3/4 etatu...

Pracująca
@Ruda

W takim wypadku nie ma sensu siedzieć tutaj na siłę. Dziewczyny! Nie dajmy się wykorzystywać, przecież to już robi się chore. Osobiście zostaje do marca. Człowiek człowiekowi robi takie rzeczy.

Renia
@Ruda

Naprawdę przecież to jakas masakra! 3/4 etatu ?

@Ruda

Radziła bym zadzwonić do P i p -u i spr czy tak mogą no chyba ze kończą sie wam umowy . Jeśli nie poproś MR zeby sama przekazała wieści ,aby pracownicy nie poszli z Toba do(usunięte przez administratora)

Ruda
@Aa

U nas nowi pracownicy więc mogą to zrobić. Jest ciężko. Właśnie złożyłam wypowiedzenie. Dziewczyny też odchodzą. Niech firma szuka jeleni.

kierownik
@Ruda

U nas jeszcze bez takich rewelacji ,ale jak nam dadzą 3/4 to będzie mój ostatni dzień w tej Firmie. Tak czy siak rozglądam się za czymś innym. W Rossmanie na 3/4 zarabiają lepiej niż u nas na etacie ,a w Naturze to pewnie 1300zł będzie i jeszcze być (usunięte przez administratora) na telefon...

K
@Ruda

Czy wszystkie dostały aneks do umowy? Pełny etat ma tylko kierownik? Jak to jest? A co będzie w sytuacji kiedy pracownik się nie zgodzi na taką zmiane ?

@K

Wątpię ,ze dadza taki aneks osobie ktora ma umowę w trakcie chyba ,ze wykorzystują niewiedzę pracowników . Jesli masz dłuższą umowę to nie musisz sie zgadzać ,chyba ze masz na czas określony i wlasnie kończy ci sie umowa to mozesz nie przedłużyć ,albo podpisać taka umowę .

Abc
@Ruda

Dziewczyny czy wiecie coś na temat tych zmian etatów na 3/4? Czy te zmiany mają być we wszystkich drogeriach?

@Ruda

A dla kierownika tez miało być 3/4 ? Ogólnie juz się dowiedziałam jak to wygląda prawnie. Jesli pracodawca zaproponuje Ci 3/4 etatu ,a ty nie przyjmiesz to automatycznie leci twoje wypowiedzenie ,ale lepiej sie nie zwalniać samemu ,bo wtedy masz prawo do odprawy i zasiłku w UP. Firmie na rękę ,żebyście same dały wypowiedzenie .

@Ona

Jesli jesteście kierownikami najlepiej poprosić MR o przekazanie informacji w waszej asyście . Prawnie musi być 2 świadków ,ze pracownik odmówił .

Julia
@Abc

U nas zostaja wszyscy bez zmian. Zabrali umowy zlecenia

nick
@Julia

A Kierownik miał juz rozmowę z MR ? Bo u nas będzie w tym tygodniu.

Kierownik
@nick

Kierownik przekazał nam informacje o cięciu UZ. Grafik na luty pozostaje na cały etat.

Heh

Dokładnie.. Titanic tonie czas uciekać

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) - Łódź

• Jak się pracuje w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 386.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 357, z czego 15 to opinie pozytywne, 166 to opinie negatywne, a 176 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)