Opinie o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Jeśli tu jesteś, prawdopodobnie szukasz informacji o Naturze lub odpowiedzi na konkretne pytania. Jeśli zastanawiasz nad pracą w Naturze, zachęcamy Cię do sprawdzenia poszczególnych zakładek z informacjami o firmie. Jeśli jesteś Pracownikiem Natury, zachęcamy do zadawania pytań poprzez przygotowane w tym celu kanały wewnętrznej komunikacji. Komunikacja to ważny element funkcjonowania każdej organizacji. Liczymy, że wspólnie z użytkownikami gowork zadbamy o to, by każdy znalazł odpowiedź na swoje pytanie przy zachowaniu zasad dobrej komunikacji. Nie ma naszej zgody na obraźliwe komentarze oraz poważne oskarżenia niemające pokrycia w faktach! Takie komentarze będą usuwane. Jeśli chcesz zgłosić jakiekolwiek naruszenie ze strony Pracownika Drogerii Natury, prosimy o przesłanie informacji na adres sygnalista@drogerienatura.pl. Zgłoszenie przesłane na ten adres trafia bezpośrednio do kadry zarządzającej Drogerii Natura. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy odpowiadać na wiadomości o innej tematyce niż przedstawiona powyżej. Zespół Drogerii Natura

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) w Łódź

Ddddd

U nas jest tak samo, dziewczyny się boją,towaru na który jest teraz bum brak.... Wczoraj nie było kompletnie ludzi.... Powinni zamknąć dla naszego zdrowia, chociaż na te dwa tygodnie. I tak Natura straci i tak...

Ope

Dziewczyny co myslicie o tym, ze nasze drogerie zostaja otwarte? Dla mnie i mojego sklepu to chore!!! Powinni zamknac albo conajmniej skrocic godziny otwarcia. PAPieru i recznikow papierowych jak na lekarstwi, plyny do mycia i zele do kapieli, mydla mozna kupic w kazdym markecie ktore beda otwarte. U nas juz wczoraj bylo pusto, 20% planu, a co dopiero teraz bedzie. Dziewczyny boja sie przychodzic do pracy poprostu. Liczymy, ze nasza MR pojdzie po rozum do glowy i tak jak napisano w mailu zadecyduje aby zamknac/skrocic otwarcie. O ile bedzie komu pracowac, bo zespol planuje isc zbiorowo na l4. I ja sie zgadzam. Ledwo srodku na wlasny uzytej starcza nam na pare dni. DRAMAT!!!

Pracownica

Czy dostałyście już przelew za udział w inwentaryzacji? U mnie cisza. Wypłata doszła, a za to brak. Byłam na dwóch i na razie żadnej kasy nie ma. Wiem też, że dziewczyny z UZ nie dostały jeszcze PIT-ów do rozliczenia... Co się dzieje w tej firmie to brak słów. Porażka od stycznia....

Iwo
@Pracownica

Przeciez to nie problem zadzwonic czy napisac do kadr i zapytac, przypomniec. Rozumiem, ze te pieniadze sie Tobie naleza, ale dorosle osoby raczej nie maja problemu aby zapytac sie o swoje pieniadze. Czy latwiej napisac na forum??

Alka
@Iwo

Naprawdę uważasz, że pracownicy powinni upominać się o pieniądze, które im się należą za wykonaną pracę...????? Zdaje się, że musisz dorosnąć. Ale, masz w jednym rację. Faktycznie DOROSŁE osoby powinny wiedzieć co należy do ich obowiązków i bez proszenia się pracowników, wypłacić zobowiązania.

IWO
@Alka

Nie, nie powinni, ale przelewu wykonuja „tylko” ludzie, wiec moga sie pomylic. Chyba, ze ty jestes nieomylna, zawsze masz racje i nigdy nie popelniasz bledow. Jesli ja bym nie dostala SWOICH pieniedzy to nie mialavym problemu zadzwonic/napisac i sie przypomniec, bo bledy zdarzaja sie kazdemu. Ale masz racje, ty siedz cicho, a swoich pieniedzy moze nie zobaczysz. Skoro tak wolisz, bo duma nie pozwala sie upomniec. Smiech na sali

Sroda wielkopolska

Dziewczyny czy w jakiejś drogerii są dostępne żele antybakteryjne na użytek własny?? Czy w ogóle dostaliście?

Julia
@Sroda wielkopolska

Nie mamy na stanie. Od kiedy kazali wziac na RW zeli juz nie bylo. Tak dbaja o nas. Same kupiłyśmy u konkurencji.

Slask
@Sroda wielkopolska

U nas sa. I zele i mydla antybaktryjne w zapasie na nasz uzytek.

Nie było.

Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Hhhh

Może Jakaś premia za frekwencje a nie jakiś konkurs za torebki ???? Coś sprawiedliwego w końcu dla pracownika który na prawdę pracuje ?????

Gjj
@Hhhh

Dla mnie torebka nie jest motywacja ,500 zł za torebkę .. Szkoda , wolałabym żeby były etaty które zostały obciete i UZ . Na konkursy są pieniądze a na pracownia mnie . SMUTNE.

Sylwia
@Gjj

Ja mam gdzieś ta torebkę... co mam dziecia na obiad ja ugotować bo po opłaceniu rachunków kredytu itd do końca msc z ledwoscia wystarcza na wszystko . Dużo pracy i wymogów a lipna wypłata. Czas zacząć szukać innej gdzie doceniają pracownika .

@Sylwia

Nie no dziewczyny, przecież jak ją wygrasz, to możesz sobie ją sprzedać na allegro! Haha takie cos usłyszałam od RM....

Kiero

Hej wszystkim! Jestem kierowniczką w mniejszym mieście i zastanawiam się, w którym to również małym mieście kierowniczka zarabia 1000 zł brutto więcej od reszty załogi ? Pracownice mojego sklepu zarabiają nieco 200 zł brutto (słownie DWIEŚCIE) mniej ode mnie. One mają trochę ponad najniższą, bo zdążyły "awansować" na konsultantki, a ja mam 3000. Ale jestem w stanie w to uwierzyć, bo wiem że nowo zatrudniane kierowniczki z ulicy dostają więcej na start, niż stare pracownice, które pracują po 10 lat i awansują wewnętrznie. I do tych, które piszą że się narzeka, a nic z tym nie robi, to uwierzcie, że nie raz atakowałam regionalną o podwyżkę, ale to nic nie daje. Nie wiem czy faktycznie tak mało dostają tej kasy do podziału, czy dzielą ją pomiędzy siebie i swoje pupilki ale dostać 2100/2200 zł na rękę za "kierowanie" sklepem czy zespołem, to jakieś NIEPOROZUMIENIE...

Renata
@Kiero

Zmień stanowisko . Zostań sprzedawca i po problemie ... . Bo niektóre kierowniczki to nie mają pojęcia o przyjęciu dostaw czy wystawieniu wzzw.... A chciałyby zarabiać po 4 tys....

Obobo
@Kiero

Orientujesz się (albo ktokolwiek) na jaki adres mail pisać w sprawie wysyłki PIT? Jestem byłym pracownikiem nie mam hasła by sprawdzić w Internecie.

@Obobo

Zadzwon do kadr, mi pomogli.

Niestety
@Kiero

Tak to właśnie wygląda. Podwyżkę może dostaniesz jak postraszysz odejściem, pieniądze są tylko nikt nie chce ich wydać na wynagrodzenia, u mnie w ten sposób posypał się wieloletni doświadczony zespół :) typowe

@Renata

Czy ja wspominam tu o tym, że ktoś jest niekompetentny lub nie zna się na swojej robocie? Piszę o małej różnicy w wynagrodzeniu. Nie wiem z czym spotykasz się na sklepach, ale zarówno ja jak i moje dziewczyny wiemy co należy do naszych obowiązków i żadnej filozofii w tym nie widzimy. Nie mam też problemu z tym, ile zarabiają sprzedawcy. Może firma nie ma kasy, może wciąż są za małe obroty zarówno w moim sklepie, jak i ogólnie w sieci, może mamy zerową reklamę w TV, ludzi z roku na rok mniej. Ale czyja to jest wina? Wszystkie LTLe na plusach, sklep czysty, wszystko na czas robione, co kartę pochwały od regionalnej, więc skoro nie należy mi się premia, to po co się starać. Kasę i tak dostaną Ci równiejsi.

@Renata

Miałam na myśli podwyżkę, nie premie.

Klient

Wszystko super względem jakości obsługi. Ale czy muzyka lecąca na sklepie musi być tak monotonna i instrumentalna ? Umuje jakości i atmosferze zakupów. Serdecznie pozdrawiam liczę na refleksję.

ona
@Klient

To forum na którym wypowiadają się pracownicy na temat warunków w firmie. Większość klientów tego nie rozumie ,ale to jest sieciówka i pracownicy nie mają wpływu na muzykę , ceny itd....z takimi problemami to raczej proszę dzwonić lub pisać na infolinię.

Katy
@ona

Jako pracownika również mnie ta muzyka i pytania klientów dlaczego akurat taka irytują. Już mijając że sama w sobie nie nastraja pozytywnie do pracy...

Hej, dostałyście już PIT-y? Pozdrawiam

Z.

Są dostępne na workflow . Powinnaś mieć przypisany swój login i hasło .

@Z.

Ale były pracownik nie dostał na workflow to powinno dojść poczta, ale nadal pusto w skrzynce ..

X

Musisz do nich meila napisać z prośbą o wysłanie pita bo inaczej się nie doczekasz A jeżeli pamiętasz hasło to powinno być na worklow

Pyza
@X

Hej mam podobny problem czekam na pita i czekam, może ktoś podać maila gdzie trzeba napisać prośbę o wysłanie poczta. Dzieki

Xoxox
@Pyza

Podpinam sie, wiecie na jaki mail napisac ?Też czekam i doczekać się nie mogę.. jestem byłym pracownikiem.

@Xoxox

Podam wam nr do serwisu IT, podał kadrowy jeśli jest problem z workflow : 42 200 70 80 i wybrać potem 2.

Xyzzzz

Przed pracą w naturze czytałam sporo opinii tutaj i trochę się zdziwiłam, że jest aż tyle negatywow, pomimo tego myślę.. spróbuję, może nie będzie tak źle.. i wiecie co? Dzisiaj już wiem, że szkoda było czasu i nerwów i to co jest tutaj napisane w 100% jest prawda. Kasa..wiadomo najniższa krajowa, premie śmieszne 50zl, o ile są, obowiązków wiadomo od groma ale tego można było się spodziewać, ale to jaki tam jest chaos, atmosfera to szok! Nie wiem czy jak tak kiepsko trafiłam, ale z tego co wiem to nie jedyna natura w której nowy pracownik był traktowany jak smiec. Kierowniczka nie dość że niekompetentna, nigdy nic nie wiedziała to razem ze swoimi koleżankami siedziała na zapleczu przed kamerą ciągle i śmiała się perfidnie z takiego swieżaka jak ja, który nie dość że obsługiwał kolejkę pełną ludzi to jeszcze później słyszał wąty, czemu kosmetyki na tyle sklepu nie są równo poukładane. Będąc w 3-4 na zmianie, praktycznie byłam sama na sklepie, reszta albo siedziała na zapleczu i plotkowala, albo wychodziła ciągle na fajki, bądź do sklepów obok z butami, ciuchami. Atmosfera koszmar. Jesli chodzi o samą pracę, to jak była dostawa to był zapiernicz wiadomo, a w takie dni jak niedziela byly luzy, nie było co robić ale trzeba było szukać sobie jakiegoś zajęcia byleby nie stać i nie gadać dłużej jak minuta, bo kierowniczka wszystko na kamerach obczajała i leciał później opiernicz. Ogólnie nie polecam pracy tam, jeśli chcesz być tanią siła robocza możesz próbować chyba, że jesteś dobrą psiapsiółą kierowniczki, to będziesz mieć ludzi od pracy a sama będziesz zbijać bąki na zapleczu :)

@Xyzzzz

Zgadzam się w 100% i to jest smutne jak kierownik traktuje ludzi. Wymaga od Ciebie wszystkiego, a sama nie skończy swojej roboty i każe tobie skończyć. Złe ułożysz (nie tak jak ona by ułożyła ) zaś afera. Wejdziesz na zaplecze napić się wody, a ona siedzi przed kamera i rozmawia ze swoim facetem i do ciebie waty „co ty tu robisz???!” ...

Ruda

Ta praca nie jest warta takiego poświęcenia. I tak nikt za To wam nie podziękuje nawet jak będziecie odchodzić. Będą doić z was jak z krów ile się da. Wiem że większość jest uległa i się poddaje wszystkiemu co następuje. Bo niby to takie normalne. Mało kto wie jak kiedyś było w tej firmie i jak się kiedyś pracowało ale do wymadrzania każdy pierwszy. To co się dzieje teraz to wyzysk... Ten co mądry ucieka i się nie da bo ma szacunek do siebie. A reszta tylko narzeka a i tak w tym siedzi. Wytrwałości życzę. Dzięki wam szefostwo się bogaci. A Wy najniższą krajową macie.. Gratuluję

ktos
@Ruda

Wszystko by się dało ogarnąć ,gdyby nie to ,że w dalszym ciągu wymagania pozostały na tym samym poziomie pomimo mniejszej ilości pracowników. Dostawka ma być, cenki porządek na sklepie i oczywiście obsługa klienta.... nie wiem jak długo pociągniemy tak a wystarczy jedno L4 i (usunięte przez administratora) na sklepie nie do ogarnięcia... A wy radzicie sobie?

Hej podajcie mi proszę pełna nazwę strony workflow bo nie mogę znaleźć tego nie pamietam stronki

Nati

Ło ale Ty mądry-mądra..... Z tego wynika co napisane od Ciebie. Siedzie cicho pejczem i batem, damy wam żytni chleb i bądźcie zadowoleni. Praca jak praca trzeba pracować wszędzie, nie ma leżenia. Lecz to co powinny wykonać 4 osoby wykonują 2 to nieludzie, ludzie pomęczeni taki pracownik wtedy jest niewydajny. Po 10,5h codziennie nie. 10 h stania na kasie i gadania jak katarynka tych formułek to na 8 h język już kołkiem staje. Najlepiej siedzie cicho i w koncie sobie popłaczcie, a oni więcej jeszcze więcej, dają we dwie radę to może jedna da radę. Po co dwie. Zaoszczędzimy nam więcej do kieszeni przybędzie. Może jeszcze do tego dojdzie. Mam nadzieję że Ty która to napisała posmakuje tego. I co wtedy powiesz?

CO
@Nati

Mozesz napisac jeszcze raz to samo, ale PO POLSKU? Jesli nawet ciezko przychodzi Ci pisanie to nie dziwne, ze masz tak ciezko w pracy.

A
@Nati

To się zwolnij, A nie lamentujesz

NATI
@CO

Wiesz jak nie rozumiesz to myślę że Ty masz problem. A zresztą.....jak Ci dobrze to siedź sobie w tym sama i sama w tym pracuj. Bo nikt za długo nie wytrzyma. Szkoda bo praca dobra by była ale polityka tej firmy to coś z nią nie tak. Pracowników stałych na długą metę to tu nie będzie.

Q

Do roboty się weźcie, a nie , to źle, tamto źle, nic nikomu nie odpowiada. Najlepiej nic nie robić i narzekać na wszystko i tylko plotkować. Jak Wam nie pasuje to do widzenia, A jeśli myślicie, że w innych miejscach pracy jest lepiej to się mylicie. Pomijając wyjątki bo takie się zdarzają;)

kpzdw

Zamiast narzekać na pracę i hejtować na okrągło, weźcie się za robotę. Zdaje się, że gazetka jest do zrobienia - rozłóżcie cenki, zróbcie aktualizację lub przynajmniej podłogę umyjcie na sklepie ;) pierdołami kapusty nie okrasicie, niestety :)

@kpzdw

Najgorzej mieć takie osoby w pracy ,które nic nie robią a tylko narzekają . Lepiej zeby takie osoby sie zwolnily,a nie demotywowaly wszystkich .

Wyluzujcie

Szkoda zachodu.. kierownik zarabiający 3 tysiące brutto.. toć sprzedawcy w mniejszych sklepach, siedzący na tyłkach cały dzień, dostają o kilkaset złotych wiecej plus premie od sprzedaży.. szkoda zawracać sobie głowę za takie glodowe pensje. I tak, pieniądze na podwyżki są, ale nikt nie chce ich użyć, łatwiej zatrudniać cały zespół co miesiąc :)

EWA
@Wyluzujcie

Nie wiem kto pisal te brednie o 3 tys brutto jako kierownik, ale nie ma to nic wspolnego z prawda. Ja tyle nie dostaje, UZ rowniez nie zostaly zabrane z mojego sklepu. Skoro u Was je wzieli to widocznie nie byly potrzebne.

Ula
@EWA

A dostajesz więcej?

Ala
@EWA

Niestety widać jesteś w gronie uprzywilejowanych ale nie wszyscy moja droga, skoro ktoś pisze ze nie zarabia brutto 3 tys bądź nieprzekracza 3 tys to dlaczego to negujesz. Ja wiem ze to prawda. Nie przecze że ty zarabiasz więcej bo są równi i rowniejsi????

@Ala

TO dziwne, ze ktos sie zgodzil na takie warunki pracy jako kierownik.. naprawde przykre, bo to troche wykorzystywanie za taka stawke. Nie jestem uprzywilejowana, nie mam znajomych w strukturach firmy. Przyszlam do firmy „z ulicy” bez znajomosci. Dla osoby wyzej- tak, dostaje wiecej.

Kierownik
@Ewa

To tylko pozadroscic wyplaty. Widac nie kazdy jest tutaj traktowany rowno. Nowi kierownicy maja większą stawkę niz starzy, którzy pracuja juz po 5-6 lat. Przykre, ale prawdziwe.

@Ewa

Jeśli Ty zarabiasz więcej, cieszę się z Twojej wypłaty. Jednak należysz do wąskiego grona które otrzymało wyższą stawkę. Jest ona przyznawana w problematycznych lokalizacjach, np.tam gdzie ciężko zrekrutować personel. Cześć starych kierowników jeszcze do niedawna zarabiała mniej niż 3K brutto i niestety takie są realia. Podwyżki można było wynegocjowac, gdy firmie palił się grunt pod nogami. Większość kierowników nie dostała jej nigdy.

@Wyluzujcie

I pisanie że są to brednie, bo Ty dostajesz więcej. Jak długo jesteś w tej firmie? Z ciekawości :)

Pracownik DN

Droga Pani dyrektor zapraszamy do sklepów za najniższą krajowa po 10godz robienia od zamiatania po banki zwykły sprzedawca heh już nie starszy już nie ma podwyżki bo najniższą wzrosła więc będę robić to co zwykły sprzedawca powodzenia ze sklepem a jak nie to rezygnacja.. u nas tez L4 opieki i same we 3 na sklepie robimy jak na produkcji

Piotrek
@Pracownik DN

Jak tutaj piszesz, raczej do Pani dyrektor nie dojdzie. Tak ciężko napisać maila bezpośrednio?

Zirytowana

Wszystkie które tutaj piszecie swoje żale jesteście (usunięte przez administratora) Rozmawiałam z mija MR I mówię, że jedna ma teraz l4, I nie mamy osób do pracy bo zostaliśmy we 3.... opowiadam jak to ciężko nam że tyle zadań takie sprawy... dostałam odpowiedź że tylko Mój sklep ma z tym problem... Po co wy tutaj się zalicie?? Nic wam to nie da A się osmieszacie względem mojego sklepu mądre na INTERNECIE A twarzą w twarz nie umiecie nic powiedzieć.... Mój sklep sobie świetnie radzi, przygotowujemy się do inwentaryzacji rocznej, I mimo to dajemy teraz radę we 3 .... A wam wszystkim WSPÓŁCZUJĘ , że nie umiecie z nikim prosto rozmawiac

@Zirytowana

Żałosna jest Ty ,nie mierz wszystkich swoją miarą . Myślisz że nie rozmawiam że swoją MR ??? Rozmawiam , ale ona na to nie ma wpływu co się dzieje . Jak nie zdążymy to nie zdążymy (usunięte przez administratora)

Wojciech
@Zirytowana

Obrażanie innych osób na publicznym forum nie jest w dobrym tonie. Piszesz, że masz dużo pracy, co spowodowane jest małą ilością kadry. Czy w związku z tym będą przyjęcia do sklepu, żeby odciążyć pozostałych pracowników?

@Wojciech

NIE.

@Wojciech

Nie widzę by zirytowana obrażał kogoś, ma rację, jak można tutaj wypisywać coś o kimś ( wszyscy piszą o menadzerach ) I to dopiero jest obrażanie, bo jak ktoś powiedział swoje zdanie to nie jest nic złego. Nikt nikogo bezpośrednio nie obraził, po co wylewane są tutaj te żale. Nie chcesz nie pracuj, a nie ośmiesza aj siebie i swojej firmy taką moja płeta

Wy tam z monitoringów ciekawe jakbyście się czuli gdyby ktoś tak was obserwował ... Traktujecie nas jak zlodzieji a klienci kradną zero bramek u nas kamery lipne a wy patrzycie na nas .... Jesteśmy ludźmi a tu jest praca gdyby nie my nie ma pracy traktujcie nas lepiej to i nam się chce podejść do tego klienta z uśmiechem....

Alicja

Pewnie za niedługo pojawią się ogłoszenia do pracy w naturze ze względu na to co się dzieje dużo osób zrezygnuje. Dlatego parę informacji dla szukających pracy i szukających opinii o pracy tutaj: Pensja? Najniższa krajowa bez możliwości podwyżki, ewentualnie będziesz przez 3/4 roku dostawała obietnicę że to się zmieni ale nie, nie zmienia się nic, jedyne co się zmieni to Twoje obowiązki bo z każdym dniem będziesz ich mieć więcej i więcej. Premia? Jest, bardzo rzadko za wyrobienie planu czyli od 20-100 zł max, jeżeli jakimś cudem wyrobicie plan to na następny miesiąc dostajesz tak zawyżony że możesz o premii pomarzyć. Dochodzą konkursy do tego - jeżeli jesteś w sklepie nisko obrotowym możesz zapomnieć że cokolwiek dostaniesz/wygrasz. Obowiązki? Wszystkie jakie mogą być na sklepie - obsługa klienta wg standardów które nijak się mają do rzeczywistości czyli na porządku dziennym jest obrażanie przez klientów i teksty pod tytułem co mi pani tu wciska itp. Oprócz tego jesteś też sprzątaczka z ubogim zapleczem środków czystości które musisz oszczędzać jak się da żebys miała czym umyć podłogę do końca miesiąca. Do tego dochodzi milion papierkowych procedur w które zostaniesz wtajemniczona, rozkładanie dostaw w dwie osoby, ktore są bardzo mądrze pakowane: w jednym koszu na podłodze 1 dezodorant a w koszu metr nad Toba 50 szamponów... Kto to pakuje??? Gdzie jakieś normy co do ciężarów??? Zespoły zazwyczaj są dość zgrane, ale to jak są traktowani pracownicy od jakiegoś czasu to przechodzi pojęcie.. omijajcie szerokim łukiem!!

Alfa
@Alicja

Co do dostaw to jest masakra u nas dostawca ustawia 5 kontenerów na sobie i te górne ważą ponad 20 kg specjalnie liczę, z tego co wiem Max dla kobiet to 12 kg

Grażyna

Ktoś wyliczył, że powinno Was na sklepie wystarczyć i poszczególne zadania zajmują ileś czasu. Jeśli jest inaczej, nie wystarczą Wasze stwierdzenia, że jest ciężko i jest Was za mało. Zróbcie swoje wyliczenia, ile czasu zajmuje przygotowanie gazetki, rozłożenie dostawy, inwentaryzacje, planogramy itd. Jeśli nie macie racjonalnych argumentów, to zawsze racja będzie po stronie tego, kto ma jakieś wyliczenia. Pamiętajcie, że zawsze liczyć się będą konkrety, a nie samo narzekanie że nie ma na nic czasu.

M.
@Grażyna

Twoim zdaniem 6 minut na jednej kosz dostawy , 7 minut na bank czy to jest normalne?? Może jeszcze niedługo wyliczenie ile mam korzystać z WC?! Coś czuję że nie pracowałeś/pracowałas to nie wypowiadaj się .

Jolka
@M.

Pewnie pracuje tylko albo w biurze albo menadżer

@M.

Szkoda, że negatywnie odbieracie mój wpis. Chodzi właśnie o pokazanie, że 6 minut na kosz to za mało, skoro tyle obecnie wychodzi. Trzeba policzyć, jeśli w koszu jest średnio np. 100 sztuk towarów to wychodzi 3,5 sekundy na rozłożenie sztuki, więc jest to nierealne. Być może menadżerowie właśnie tego nie wiedzą, albo nie chcą wiedzieć, ale powinno się to pokazać. Inaczej pozostaje tylko narzekanie, a to nie jest nic konkretnego. Powodzenia życzę.

@Grażyna

wyliczenia to średnia - w jednym koszu masz sam papier a w drugim np: kremy do rąk . Na papier stracisz sekundę ,a na kremy 12 minut co wychodzi w przeliczeniu 6 min na jeden kosz...

Xzy
@Ona

Nawet jeśli uśrednić ten czas to jest to nierealne niestety, a przynajmniej nie w tym trybie w jakim są pakowane kosze. Zamiast żeby było posortowane działami to przychodzi w koszach taki misz masz że zanim każdy produkt trafi do odpowiedniego działu na swoje miejsce mija mnóstwo czasu. Nie mówię już o kolorowce bo pełny kosz kolorowki w którym masz woreczki a w nich po jednej kredce z każdej firmy jaka jest wymieszany z podkładami, cieniami, eyelinera mi zajmuje luźno ponad godzinę żeby go rozłożyć. Poza tym rzekome 6 min to napewno nie w ciągu dnia gdy co chwilę jesteś odrywana od kosza bo klient coś potrzebuje, bo do kasy trzeba podejść, bo fakturę trzeba wystawic, bo przyszedł mail że coś trzeba szybko poprawić .. a Ty sama jedna radz sobie ze wszystkim bo etaty obcięte.

Ala
@Ona

No dobrze a gdzie w tym wszystkim czas na obsługę klienta np.rozumiem że to by miało przełożenie w momencie gdyby dostawy były rozkładane po godzinach pracy. Więc moim zdaniem to nie są inteligentne wyliczenia, albo porostu ktoś sobie zdaje sprawę że coś kosztem czegoś ale potem za brak obsługi odpowie kierownik.

@Ala

My usłyszałyśmy ,żeby obsługiwać tylko tych klientów ,którzy sami podejdą i tak robimy. "Badania" były robione po to żeby nie można było dać żadnych argumentów ,a nie po to żeby liczyć rzeczywisty czas pracy. Po prostu przestajemy się przejmować tym ,że nie zdążymy z dostawą, widocznie była za duża... najwyżej będziemy wykładać z następną dostawką . Skupiamy się na priorytetach , jak nie ma czasu na planogram to nie robimy i tyle.

Grażyna

Piszecie, że były obietnice o zmianach w magazynie i sposobie pakowania i do dziś nic się nie wydarzyło. A ile razy pytałyście o to? Ile wysłałyście do przełożonych zdjęć z bałaganem w koszach? Naprawdę samym narzekaniem trudno będzie coś zmienić.

Wiele razy ...

Biuro
@Grażyna

Grażyna centrala dobrze wie o tym problemie i nie robi z nim nic. Dyrektorzy od lat o nim mówią i się nim zajmują ale są albo na tyle nieudolni że nie potrafią tego rozwiązać, albo zwyczajnie chcą żeby było źle. Bo czym dłużej jest źle, tym dłużej pobierają premie za samo szukanie rozwiązań jak to naprawić.

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) - Łódź

• Jak się pracuje w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 384.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 355, z czego 15 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 176 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.) napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)