Opinie o Remondis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Remondis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remondis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Sp. z o.o. w Warszawa

KT

Władzę powinni posiadać mądrzy i porządni ludzie bo tak czy inacze posiadanie władzy przez nieodpowiednich ludzi napewno się zemści

dzejson

fajnie miec wladze:)

Taki jeden

Ja tam nic nie wiem, ja śpię od ściany...

KT

Właśnie dla wybielenia odezwała się KLIKA która dokładnie czyniła to co opisuje czyli wyjmowała ciągle tą samą prace mówiąc że strasznie pracują i nie brały nic innego tylko uskuteczniały spychotechnikę. Tak sądzę że na zwałce nie powinno być biura bo nie wiadomo jak to morze się odbić na zdrowiu przeszłych pokoleń no chyba że ktoś pracuje tylko dla siebie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remondis Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
real

wykorzystywanie??? w pracy sie pracuje, a nie pazurki maluje.. najlepiej siedzieć i udawać ,że jest się zawalonym pracą i codziennie te same dokumenty wykładać na biurko.... żałosne!!!

jolkaZ

dobrze gada:) fiolkami haha...

angelOFdarknes

eee tam smierdzi. remondis to taka firma ktora zajmuje sie recyclingiem, to co ma fiolkami pachniec? zreszta ja lubie firmy gdzie pracuje sie w grupie, a widac niektorzy tego nie potrafia.ciao.

jakiś tam

Jedna wielka klika, powiązania rodzinne, znajomości, wykorzystywanie, zero liczenia sie z pracownikiem.

KLIKI , UKŁADY , zwalanie roboty na tych kturzy nie mają układów wrazie przeciwstwienia zwalnianie i ten NIEMIŁOŚERNY SMRÓD w biurze

KT

SMRÓD SMRÓD W Biurze wykorzystywanie błąd ORANIE w Pracownika Dyskryminacja straszenie NISZCZENIE NIEPOKORNYCH

Słowa kojarzące się z Remondis Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Remondis Sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Remondis Sp. z o.o.:

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Remondis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remondis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remondis Sp. z o.o.?

Remondis Sp. z o.o.